فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
شادترين كودك محله (از بدو تولد تا 3 ماهگي)
 • 84,000 تومان
 • با تخفیف: 84,000 تومان
مهرطلبي (بيماري راضي كردن ديگران)
 • 220,000 تومان
 • با تخفیف: 220,000 تومان
خرده عادت‌ها (راهي آسان و ثابت شده براي ايجاد عادت‌هاي خوب و ترك عادت‌هاي بد)
هنر ظريف رهايي از دغدغه‌ها (روشي نو براي خوب زندگي كردن)
محدوديت صفر (زندگي را بدون مرز تجربه كنيد )
 • 57,000 تومان
 • با تخفیف: 57,000 تومان
زندگي خود را دوباره بيافرينيد
 • 71,000 تومان
 • با تخفیف: 71,000 تومان
پيوند زخم خورده
 • 84,000 تومان
 • با تخفیف: 84,000 تومان
خيلي خوب خيلي احمق (خانم‌ها ديگر ببوگلابي نباشيد)
تسلي‌بخشي‌هاي فلسفه
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
زن كامل
 • 23,000 تومان
 • با تخفیف: 23,000 تومان

شادترين كودك محله (از بدو تولد تا 3 ماهگي)

 • 84,000 تومان

دكتر هاروي كارپء در اين كتاب به پدر و مادرها آموزش مي‌دهد كه چگونه حتي آشفته‌ترين و بي قرارترين نوزاد ار به "شادترين نوزاد محله" تبديل كنند. پدر و مادرهاء پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها و پرستارها با استفاده از نكات و پندهاي موجود در اين كتاب مي‌توانند گريه‌ها و فريادهاي نوزاد را تسكين دهند و مدت زمان خواب او را طولاني تر كنند. روش خاص و بسيار موفق دكتر كارپء بر مبناي اين چهار فصل است 1- سه ماهه چهارم دوره جنيني: شبيه‌سازي فضاي داخل رحم مادر براي نوزاد. 2- واكنش آرامش‌بخش: دكمه "خاموش" طبيعي و فطري كودك براي متوقف ساختن گريه‌هاي او 3- پنج ويژگي خاص: پنج ترفند ساده براي فعال كردن واكنش واكنش آرامش بخش كودك. 4-تسكين دادن كودك از طريق در آغوش گرفتن او: تركيب كردن پنج ترفند مذكور براي آرام كردن كودكان مبتلا به قولنج.

پيام گم‌گشته (روايت سفري عجيب كه اين فرصت را به ما مي‌دهد تا دانش و خرد مربوط به فرهنگي باستاني را كشف كرده )

 • 50,000 تومان

كتاب پيام گم گشته (عرفان بوميان استراليا) اثري است از مارلو مورگان به ترجمه ي الهه كيهان فر و چاپ انتشارات عالي تبار. اثري خواندني، معنوي و الهام بخش برپايه واقعيت دربردارنده ي تجربيات نويسنده پس از آشنايي با قبيله اي در استراليا و زيستن موقتي با آن ها. ديدار با انسان هاي خارق العاده اي كه درس هايي شگرف درباره جهان هستي و انسانيت به او مي آموزند و ارزش هاي واقعي زندگي را به وي نشان مي دهند. مارلو مورگان در كتاب پيش رو به مقايسه ي حيات شهري خود با زندگي ساده و درعين حال پربار آن ها مي پردازد.

مهرطلبي (بيماري راضي كردن ديگران)

 • 220,000 تومان

اگر قادر به تشخيص اين موضوع نيستيد كه كي؟ كجا؟ و به چه نحوي بايد بين خواسته‌هاي خودتان و نيازهاي ديگران تمايز قائل شويد، اين كتاب حلال مشكل شماست! كي ردفيلد جيميسن: افراد راضي‌كنند، صرفا كساني نيستند كه در تلاش براي شاد كردن ديگران كمي زياده‌روي مي‌كنند. افرادي كه دچار بيماري راضي كردن ديگران هستند، در مواقعي كه واقعا قصد دارند به درخواست ديگران پاسخ نه بدهند، براي راضي كردن آن ها پاسخ بله مي‌دهند. همچنين، اين افراد به تاييد شدن از سوي ديگران اعتياد دارند. اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا اين مشكل را در وجود خود بشناسيد و به درمان آن بپردازيد.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

خرده عادت‌ها (راهي آسان و ثابت شده براي ايجاد عادت‌هاي خوب و ترك عادت‌هاي بد)

 • 40,000 تومان

كتاب خرده عادت‌ها اثر جيمز كلير، به مخاطب قدرت عادت و راههاي تغيير آن را نشان مي دهد. اين كتاب سعي در تثبيت و نهادينه كردن عادت‌هاي مثبت و حذف و بيرنگ كردن عادت‌هاي منفي، البته به روش گام به گام و روزانه دارد و يكي از موثرترين راه‌ها براي ايجاد عادت‌هاي بهتر را پيوستن به گروهي مي‌داند كه در آن رفتار دلخواه و مطلوب شما، رفتار عادي محسوب شود. نويسنده 4 قانون براي ايجاد عادت‌هاي خوب ارائه مي‌دهد كه عبارتند از: 1)نشانه 2)اشتياق 3)پاسخ 4)پاداش براي از بين بردن عادت‌هاي بد نيز مي‌توانيم اين قوانين را معكوس كنيم.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

هنر ظريف رهايي از دغدغه‌ها (روشي نو براي خوب زندگي كردن)

 • 44,000 تومان

در اين كتاب نويسنده داستان زندگي خودش و دغدغه‌هاي دوران جواني‌اش ا با صراحت بيان كرده است تا بتواند خواننده را به هدف مورد نظر يعني رهايي از دغدغه‌ها برساند. مارك منسن مي‌گويد: هر فرد موفقي بارها و بارها شكست خورده است اما آنچه نمايش داده مي‌شود فقط موفقيت اوست. از اين رو بسياري از افراد مي‌خواهند بدون تحمل سختي و فشار، ره صد ساله را يك شبه طي كنند.

دروغ‌هايي كه به خود مي گوييم (چگونه با حقيقت روبه‌رو شويم وجود خود را بپذيريم و زندگي بهتري را براي خود خلق كنيم)

 • 30,000 تومان

در كتاب دروغ‌هايي كه به خود مي‌گوييم، آقاي جان فردريكسون مشاور و درمانگر با سابقه، شيوه‌هايي كه با استفاده از آن‌ها خودمان را فريب مي‌دهيم را آشكار مي‌سازد و روش رهايي پيدا كردن از آن‌ها را به ما مي‌آموزد. وي در اين كتاب با بيان ماجراها و مثال‌هايي در اين زمينه نشان مي‌دهد كه علت‌هاي ظاهري مشكل ما، در اكثر مواقع علت واقعي مشكلاتمان نيستند. در ضمن، به ما نشان مي‌دهد كه ترش واقعي‌مان چيست و چگونه بايد با آن مواجه شويم. مطالبي كه در اين كتاب مطالعه خواهيد كرد عبارتند از: نحوه تشخيص و شناخت دروغ‌هايي كه به خود مي‌گوييد. نحوه روبه‌رو شدن با حقايقي كه هميشه از آن‌ها فراري بوده‌ايد. علت ماندن شما با فردي كه برايتان مناسب نيست. نحوه دست برداشتن از بله گفتن هنگامي كه پاسخ واقعي‌تان نه است.

محدوديت صفر (زندگي را بدون مرز تجربه كنيد )

 • 57,000 تومان

احتمالا براي شما هم پيش آمده كه براي دستيابي به هدف مورد نظر خود تلاش و كوشش فراواني كنيد ، اما با اين حال رسيدن به موفقيت بسيار دشوار به نظر برسد و علي رغم زحمات فراوان خود ، به نتيجه مطلوب مورد نظرتان نرسيد. در چنين شرايطي ، تصور مي كنيد كه هر چقدر هم همت و پشتكار نشان مي دهيد ، باز هم به جايي نمي رسيد . شايد مشكل در درون شماست ! نه در فعاليت‌هاي فيزيكي و جايي در بيرون از شما . شايد مشكلات و موانعي در درون شما هستند كه وجودتان را محدود مي‌سازند و اجازه شكوفايي قدرت درون و توانايي‌هايتان را به شما نمي‌دهند . كتاب "محدوديت صفر " روشي تاييد شده و به روز شده را به شما آموزش مي‌دهد تا به وسيله آن چنين محدوديت‌هايي كه در اصل توسط خودتان ايجاد شده اند را در هم بشكنيد و در زندگي به موهبت‌هايي حتي فراتر از تصورتان دست پيدا كنيد .

زندگي خود را دوباره بيافرينيد

 • 71,000 تومان

در «كتاب زندگي خود را دوباره بيافرينيد». جفري يانگ وژانت كلوسكو 11 الگوي رفتاري مخرب و تكراري را شناسايي و درمان مي‌كنند. اين 2 نويسنده كه از شناخت درمان‌گران بنام و صاحب‌نظر مي‌باشند با استفاده از تجارب باليني خود و شرح حال بيماران واقعي نشان مي‌دهند كه شرايط زندگي گذشته و خلق و خوي ذاتي افراد مي‌تواند از بهترين دلايل شكل‌گيري اين الگوها باشد. در ادامه كتاب با استفاده از تكنيك‌هاي تجربي، شناختي و رفتاري به بيمار در اصلاح اين الگوها كمك مي‌شود. دكتر آرون تي‌بك، بنيان‌گذار شناخت درماني، ضمن نوشتن مقدمه‌اي بر اين كتاب مراتب تشكر و قدرداني خود را از مولفان «يانگ و كلوسكو» ابراز داشته است.

پيوند زخم خورده

 • 84,000 تومان

اين كتاب براي چه كساني مناسب است؟ اين كتاب را در وهله نخست براي هر زوجي (اعم از زن و شوهرها و نامزدها) نوشته‌ام، كه پس از عهدشكني يكي از دو طرف، خواهان برقراري مجدد رابطه با يكديگرند. سعي من بر آن بوده است تا به همسران زخم‌خورده و عهدشكن با ديدي بي‌طرفانه نگاه كنم. افراد زير نيز مي‌توانند از اين كتاب استفاده كنند: كساني كه روابط‌شان در نتيجه پيمان‌شكني همسر خاتمه يافته و به دنبال اين تجربه، دوران خوشبختي را پشت سر گذاشته‌اند و مي‌خواهند بفهمند چرا رابطه‌شان پابرجا نمانده و خود نيز به چه نسبت مسئول اين كج‌روي بوده‌اند. افرادي كه مي‌خواهند با تعديل احساسي كه از تجربه پيمان‌شكني پدر و مادرشان در كودكي داشته‌اند، از تكرار الگوهاي رفتاري مشابه جلوگيري كنند. همسراني كه به فكر برقراري رابطه‌اي نامشروع افتاده‌اند و مي‌خواهند پيش از آن‌كه قدم غيرقابل برگشت و جبران‌ناپذيري بردارند، احساسات خود را بهتر بشناسند. همسراني كه مي‌خواهند درباره مزايا و معايب افشاي رابطه نامشروع ختم‌شده، مسائل را بهتر سبك و سنگين كنند و به چند و چون قضايا بپردازند. همسراني كه اصولا قصد ندارند رابطه نامشروع ختم‌شده خود را افشا كنند، اما همچنان خواهان تداوم زندگي زناشويي خود هستند و مي‌خواهند درباره خود بيشتر بدانند. زوج‌هايي كه به جاي خيانت و عهدشكني، با مقولات ديگري چون پنهان‌كاري، دروغ و اعتماد كلنجار مي‌روند. زوج‌هايي كه مي‌خواهند بدانند پيش از خيانت چگونه باسرخوردگي‌هاي اجتناب ناپذير ناشي از زندگي زناشويي دست و پنجه نرم كنند.

خيلي خوب خيلي احمق (خانم‌ها ديگر ببوگلابي نباشيد)

 • 25,000 تومان

وقتي صبحانه‌شان را مي‌خوردند، مثل يك دسته گنجشك همگي ميز را ترك مي‌كنند، در حالي كه من خودم را به سمت ماشين ظرف‌شويي پرتاب مي‌كنم تا قبل از رفتن به سر كار، خانه كمي تميز باشد... همسر درجه يك،‌ مادر عالي، دوست خوب، كارمند نمونه، محرم اسرار... شما به طور همزمان همه اين‌ها هستيد. عين واقعيت است و شما هم خوب مي‌دانيد. ولي چرا اين‌قدر اصرار داريد كه يك زن همه فن حريف باشيد، كسي كه خودش را براي همه كس در هر شرايطي فدا مي‌كند؟ بالاخره بعد از مدتي نويسنده مي‌فهمد كه خود را بايد از اين وضعيت خلاص كند. شوخ طبعي و طنز ظريف، اين كتاب را به بهترين درمان تبديل مي‌كند.

تسلي‌بخشي‌هاي فلسفه

 • 70,000 تومان

تسلي‌بخشي‌هاي فلسفه يكي از مشهورترين و پرمخاطب‌ترين آثار (آلن دوباتن) مي‌باشد كه اولين بار در سال 2000 منتشر شده است. در اين كتاب نويسنده سعي كرده است با بهره‌گيري از آثار فيلسوفان بزرگي چون سقراط، سنكا، شوپنهاور، اپيكور، و نيچه درس‌هايي آموزنده و كاربردي براي جامعه كنوني ارائه دهد. سقراط تسلي‌بخش در مواجهه با عدم محبوبيت است. سنكا ياور ما در برابر احساس نااميدي و ياس است. اپيكور با ارائه راهكارهايي براي مشكلات اقتصادي، در هنگام بي‌پولي به ياري‌مان مي‌شتابد، شوپنهاور تسلي‌بخش دل‌هاي شكسته است و بالاخره اين نيچه است كه ما را در سختي‌هاي زندگي ياري مي‌دهد. اين كتاب فلسفه را با زباني ساده و عامه‌پسند ارائه داده است...

زن كامل

 • 23,000 تومان

آيا شما «زن كاملي هستيد»؟ آيا از زندگي زناشويي خود رضايت صد در صد داريد؟ آيا يك «زن كامل» موجودي فرضي و خيالي است يا به راستي وجود دارد؟ پاسخ اين پرسش‌ها و هزاران پرسش ديگر كه در ذهنتان است را شما مي‌توانيد با مطالعه اين كتاب بيابيد. تمركز اين كتاب بر بهبود نقش يك زن به عنوان همسر و مادر است، كه نويسنده اين كتاب با توضيح مسائل خوشايند و ناخوشايند زندگي خود در نقش همسر و مادر و ارائه راه‌حل‌هايي بي‌نظير زندگي خود و هزاران زن ديگر را از فروپاشي نجات داده است. «زن كامل» مسير زندگي‌تان، طرز فكرتان و نگرش‌تان را كاملا تغيير خواهد داد، آماده يك انقلاب دروني باشيد!..

1  2  3  صفحه‌ی 1