فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
رمزگشايي فروش
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
راهنماي جامع تريدينگ ويو (راهنماي كامل استفاده از بهترين پلتفرم تحليل تكنيكال براي تريدرها)
همه چيز براي همه نيست
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
رازهاي ويدئو برندينگ
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
روانشناسي پول (درس‌هايي جذاب درباره ثروت طمع و شادماني كه هرگز قديمي نمي‌شوند)
هوش مالي خود را به كار بگيريد (در تقاطع پول سلامتي و خوشبختي)
رازهاي ذهن سعادتمند (بهبود شرايط مالي و ارتقاء روابط انساني)
مهماني گوگل (گوگل را عاشق خود كنيد و امشب با گوگل شام بخوريد)
رازهاي بزرگسالي
 • 79,000 تومان
 • با تخفیف: 79,000 تومان
از اهمال‌كاري تا عمل‌گرايي
 • 69,000 تومان
 • با تخفیف: 69,000 تومان

رمزگشايي فروش

 • 98,000 تومان

اين نكته بر كسي پنهان نيست كه بازار امروز، بازاري رقابتي است. ديگر داشتن محصول يا خدمات خوب به تنهايي كافي نيست. وجود محصول يا خدمات خوب مثل آب است كه فروش به اين آب جريان مي‌دهد، در غير اين صورت اين آب فاسد مي‌شود. «رمزگشايي فروش» كتابي كاربردي، روان و كم حجم است كه به فروشندگان كمك ي‌كند خريداران را متقاعد و فروش بيشتري را تجربه كنند. چه فروشنده‌اي تازه‌مكار باشيد چه فروشنده‌اي كاركشته، روزي كه بر مهارت‌ها و استعداد‌هاي خود سرمايه‌گذاري نكنيد رشد و درآمدتان متوقف خواهد شد.

راهنماي جامع تريدينگ ويو (راهنماي كامل استفاده از بهترين پلتفرم تحليل تكنيكال براي تريدرها)

 • 86,000 تومان

مواردي كه بعد از خواندن اين كتاب ياد خواهيد گرفت: * ساختن حساب كاربري در Trading View * استفاده از ابزارهاي تريدينگ ويو * استفاده از پنجره‌هاي تريدينگ ويو * استفاده از هشدار در Trading View * انتشار يك ايده در Trading View * فيلترنويسي و اسكرينر Trading View *

همه چيز براي همه نيست

 • 130,000 تومان

بسياري از مردم زندگي را مانند يك مسابقه‌ي خوشبختي در نظر مي‌گيرند. به گونه‌اي كه انگار از لحظه‌ي تولد، سوت حركت از نقطه‌ي شروع زده شده است تا اهداف شخصي را رد كنيم و در آخر ببينيم چه كسي مسافت بيشتري را طي كرده و خوشبخت‌تر است. به خاطر همين تعريف، مدام به شركت‌كنندگان كناري نگاه مي‌كنيم كه ببينيم كجاي مسير هستند. والدين‌مان ما را با پسرخاله يا دختر همسايه مقايسه مي‌كنند، همسرمان ما را با همسر شخصي ديگر، رسانه ما با مصرف‌كنندگان ديگر و خودمان هم وضعيت‌مان را با دوستان و هم قطاران و حتي كساني كه ربطي به ما ندارند مقايسه مي‌كنيم تا ببينيم آيا در نقطه‌ي درستي از مسير هستيم؟ اما اگر كل فلسفه‌ي اين مسابقه را اشتباه درك كرده باشيم چطور؟

از صفر تا 100 اتوماسيون‌هاي اداري (شناخت پياده‌سازي توسعه و نگهداري نرم‌افزارهاي اتوماسيون اداري)

 • 180,000 تومان

در زمانه‌اي به سر مي‌بريم كه نقش پياده‌سازي اتوماسيون‌هاي اداري و فرآيندهاي الكترونيك در سازمان‌ها و شركت‌ها بيش از پيش احساس مي‌شود. رقابت در بين كسب و كارها و تمايل به افزايش بهره‌وري، خود موجب شده است كه مديران سازماني و كارشناسان اجرايي به دنبال انتخاب و عملياتي‌سازي بهترين نرم‌افزار و راهكار در اين زمينه باشند. از اين رو در اين كتاب سعي بر آن شده كه فارغ از مباحث صرفا تئوري، با ذكر جزئيات و به شكل تخصصي به شناخت، نحوه پياده‌سازي، نگهداري و البته نقش اتوماسيون‌هاي اداري در موفقيت‌هاي تجاري پرداخته شود. اين كتاب نه ترجمه و الگوبرداري از يك نمونه خارجي است و نه حاصل گردآوري جسته گريخته مطالب از وب‌سايت‌ها و مقالات، بلكه حاصل سال‌ها تجربه عملياتي، تحقيق و مطالعه منابع معتبر در حوزه نرم‌افزارهاي سازماني،از جمله اتوماسيون‌هاي اداري و مديريت فرآيندهاي كسب و كار و البته انجام ده‌ها پروژه مختلف نرم‌افزاري (مشاوره و پياده‌سازي) در سازمان‌ها و شركت‌هاي بزرگ و متوسط مي‌باشد.

رازهاي ويدئو برندينگ

 • 98,000 تومان

با توجه به رشد روزافزون استفاده از فيلم‌هاي تبليغاتي در شبكه‌هاي مجازي، هر لحظه بر اهميت تسلط بر قوانين توليد فيلم‌هاي تبليغاتي افزوده مي‌شود. جواد سميعي حاصل مطالعه، تحقيق و تجربه كاري خود را در كتاب "راز‌هاي ويدئو ماركتينگ" در اختيار شما قرار داده است و تلاش مي‌كند تا اصول يك فيلم تبليغاتي اثر‌بخش و ثمر‌بخش را با عنوان كردن نمونه‌هاي ملموس و قابل فهم براي خواننده شرح دهد. در اين كتاب، علاوه بر دستاورد‌هاي جواد سميعي، بخشي از مصاحبه ايشان با بزرگان گرانقدر عرصه تبليغات كه اسامي آن‌ها در ذيل قيد شده است را مي‌خوانيم. .پژمان فخاريان .اميد خاكپورنيا . اميرحسين ترابي و....

روانشناسي پول (درس‌هايي جذاب درباره ثروت طمع و شادماني كه هرگز قديمي نمي‌شوند)

 • 125,000 تومان

موفقيت مالي سخت نيست. مهارت آساني است كه نحوه رفتار در آن از دانش مهم‌تر است. اسم اين مهارت را "روانشناسي پول" گذاشته‌ايم. هدف كتاب اين است به همه كمك كند تصميمات مالي بهتري بگيرند. در اين كتاب 20 گزينه از مهم‌ترين اشتباه‌ها و دلايل رفتار بد مردم درباره پول توضيح داده شده است. . بخش زيادي از نتايج مالي از ثروتمند شدن تا ورشكستگي به رفتار ما با پول بستگي دارد. براي اصلاح رفتار مالي مطالعه اين كتاب ضروري است. . همه موفقيت‌ها حاصل كار و تلاش زياد نيست. علت همه فقر‌ها و شكست‌ها هم تنبلي نبوده است. وقتي مي‌خواهيد خودتان و ديگران را قضاوت كنيد، حواستان باشد. . به‌راحتي نمي‌شود ميزان دخالت شانس در موفقيت مالي را اندازه گرفت. براي همين هيچ‌كس شانس را عامل موفقيت نمي‌داند اما شانس در موفقيت اثر دارد.

هوش مالي خود را به كار بگيريد (در تقاطع پول سلامتي و خوشبختي)

 • 96,000 تومان

افراد پولدار الزاما IQ بالايي ندارند بلكه افرادي هستند كه با آزمون و خطا و يا آموزش‌هاي مختلف موفق به كسب درآمد‌هاي نجومي شده‌اند. در واقع اطلاعات و توانايي‌هاي فرد در حل مسائل اقتصادي، مديريت در بحران‌هاي مالي و در نهايت ثروت‌آفريني را هوش مالي، مي‌ناميم. مهارتي كه به مديريت درآمد و سرمايه‌گذاري درست منتهي مي‌شود و بر سلامتي و كيفيت زندگي هر فرد تاثير مستقيم دارد. اين كتاب به موضوعات متنوع و با تمرين‌هاي در زمينه‌ي پول‌سازي مي‌پردازد كه با خواندن آن مهارت‌هاي لازم براي افزايش هوش مالي "شم اقتصادي" را مي‌آموزيد و ياد مي‌گيريد. چگونه باور‌هاي محدود‌‌كننده‌اي كه سد راه پول درآوردن شما هستند را كنار بگذاريد. با مطالعه اين كتاب در هر قدم تصميمات درست مالي خواهيد گرفت.

رازهاي ذهن سعادتمند (بهبود شرايط مالي و ارتقاء روابط انساني)

 • 68,000 تومان

اكنون ديگر برايم هيچ شكي باقي نمانده است كه كمك كردن به ديگران از اصول زندگي هر انساني است؛ اما نكته مهم‌تر اين است كه ما بايد بتوانيم ابتدا به خودمان كمك كنيم و سپس ياريگر ديگران باشيم. چنانچه خودمان را دوست داشته باشيم، آنگاه قادر به دوست داشتن ديگران خواهيم بود. ذهن انسان بزرگ‌ترين سلاح وي براي كمك به خودش و ديگران است. مغز به صورتي آفريده و طراحي شده است كه قادر به يافتن راه حل مناسب در هر موقعيتي خواهد بود؛ اما براي انجام اين كار به آرامش كامل همراه با تمركز نياز دارد تا بتواند از تمام توان خود استفاده كند. ذهن سعادتمند همان ذهن متمركز و آرام است كه با قدرت شگفت‌انگيز خلاقيت خود، باعث حل مشكلات زندگي و ايجاد نوعي زندگي همراه با شكوفايي براي فرد مي‌شود و بلافاصله آثار مفيد آن براي ديگران بروز مي‌كند. ذهن سعادتمند در حل لحظه، چندين راه حل كارگشا ارائه مي‌دهد، به مناسب‌ترين آن‌ها عمل مي‌كند، از نتايجش لذت مي‌برد، با مسئوليت‌پذيري كامل به مشكلات جديد لبخند مي‌زند، با اطمينان كامل به توانايي‌هاي خود، رو به جلو گام بر مي‌دارد و مثل اره‌اي است كه هر روز تيزتر مي‌شود.

اسكيل يا شكست (چگونه تيم رويايي خود را بسازيد خودتان رشد كنيد و به كسب و كارتان اجازه دهيد اوج بگيرد)

 • 98,000 تومان

اسكيل يا شكست براي هر‌نوع كسب و كاري از جمله توليد، كالاهاي مصرفي، فروشگاه‌هاي سنتي، خدمات ديجيتال، فروش عمده، خدمات مشاوره و هر ‌كار ديگري مناسب است. مهم نيست كه درآمد ميليوني داشته باشيد و در حال پيشرفت به درآمد ميلياردي باشيد يا درآمد ميلياردي داشته باشيد و بخواهيد به درآمد بيليوني يا حتي بيليارد برسيد؛ اسكيل يا شكست نقشه راه را براي چند برابر كردن رشد كسب و كارتان ارائه مي‌دهد و به شما قدرت مي‌دهد تا به ساده‌ترين راه در آسمان اوج بگيريد.

مهماني گوگل (گوگل را عاشق خود كنيد و امشب با گوگل شام بخوريد)

 • 49,000 تومان

شما را به مهماني دعوت مي‌كنم. در طول اين مهماني، همه آنچه را نياز است بدانيد، با شما در ميان خواهم گذاشت. فرض كنيد من دوست شما هستم و با توجه به ارتباط قبلي‌ام با گوگل و اعتمادي كه از گوگل جلب كرده‌ام، امشب به يك مهماني با ميزباني گوگل دعوت شده‌ام و مي‌خواهم شما را نيز با خود ببرم. در پايان مهماني، گوگل با هر كس كه به او اعتماد دارد، شام مي‌خورد. اگر به هر آنچه مي‌گويم عمل كنيد، شما نيز مي‌توانيد در پايان مهماني سر ميز شام بنشينيد و اعتماد گوگل را به دست آوريد. همان‌طور كه متوجه شده‌ايد، با يك داستان روبه‌رو هستيد كه درآن، ميز شام استعاره از صفحه اول گوگل است. قرار است در اين داستان، با قوانين هميشگي گوگل آشنا شويد و به كمك آنها، رتبه‌هاي خوبي به دست بياوريد. در اين كتاب، به نكات زير پرداخته‌ام: تعريف دقيق سئو كه هرگز از يادتان نخواهد رفت. حساسيت‌هاي گوگل كه در داستان با آنها روبه‌رو مي‌شويد. نحوه توليد بهترين محتوايي كه مي‌توانيد بنويسيد. الگوريتم‌هاي گوگل و ماموريت آنها. رسيدن به صفحه اول گوگل با پيدا كردن مسير صحيح.

رازهاي بزرگسالي

 • 79,000 تومان

رازهاي بزرگسالي فرصتي است براي فكر كردن به عميق‌ترين موضوعات زندگي. يادداشت‌هاي كوتاه اين كتاب كه در قالب داستان ارائه شده‌اند، مي‌توانند همراه با لذت كشف حقايقي عميق از زندگي باشند. حقايقي كه خود را به شكل رازي كشف شده به خواننده‌اش مي‌نمايانند. نويسنده با هر كدام از اين يادداشت‌ها فرصتي ايجاد كرده تا ذهن خواننده را متوجه عميق‌ترين مسائل زندگي كند و به اين واسطه نگرشي تازه را كه نويد زندگي پربارتر و اثرگذارتر مي‌دهد، ايجاد كند.

از اهمال‌كاري تا عمل‌گرايي

 • 69,000 تومان

اگر شما كارهايتان را به تاخير مي‌اندازيد يا در اجراي تصميم‌هاي خودتان دچار تعلل مي‌شويد و از اين بابت احساس خوشايندي نداريد حتما اين كتاب را بخوانيد. ممكن است از هزينه‌هاي پنهاني كه اهمال‌كاري در زندگي شما ايجاد مي‌كند، اطلاع نداشته باشيد. اهمال‌كاري شما را از رسيدن به اهدافتان باز مي‌دارد. در اين كتاب اهمال‌كاري براساس احساس‌ها، افكار، اضطراب و تا حدي بيوشيمي مغز بررسي شده است. همه فصول داراي تمرين‌هاي ساده و كاربردي هستند تا عمل‌گرايي را در شما تقويت كنند.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1