فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
لذت تفكر (شادماني متفكرانه زيستن)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان
مسئله بودن و نبودن (عشق فقدان و آنچه در پايان اهميت دارد)
اصلاح شيوه‌هاي نادرست فرزندپروري (پيش از آن‌كه بچه‌ها ديوانه‌ات كنند)
شايد بهتره با يكي حرف بزني
 • 170,000 تومان
 • با تخفیف: 170,000 تومان
دروغ ممنوع (رهايي از مخمصه و سردرگمي در زندگي)
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
چالش رواقي (راهنماي فلسفي براي دستيابي به استقامت آرامش و انعطاف‌پذيري بيشتر)
ابرهاي ندانستن (به همراه كتاب اندرز سربه‌مهر)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
راز و رمز آماده‌سازي ذهني (ذهني برنده داشته باشيم)
راز و رمز تفكر مثبت (جنبه‌هاي خوب زندگي را ببينيم)
راز و رمز برقراري ارتباط (جايگاه خود را در رابطه با ديگران بيابيم)

تاريخ انديشه فلسفي چين

 • 65,000 تومان

انديشمندان دوره ماقبل دودمان چين با آثارشان گفتمان فلسفي چين را پايه‌گذاري كردند. پس از آن، در دوره‌هاي مختلف تاريخي و سياسي تفكر فلسفي در چين تغييرات بسياري كرد و مكاتب فلسفي متعددي از اين ميان سربرآورد. در دوره‌هاي مينگ و چينگ علوم غربي به چين راه پيدا كردند و به اين ترتيب ساختار نظري فلسفه در چين متحول شد. نويسنده در اين كتاب، ضمن معرفي مكاتب فلسفي مختلف، به معرفي فيلسوفان هر مكتب و انديشه‌هاي فلسفي آنان مي‌پردازد.

لذت تفكر (شادماني متفكرانه زيستن)

 • 95,000 تومان

چطور مي‌توانيم در زمانه هياهو و شلوغي كه فضاي مجازي هيچ خلوتي در اختيارمان نمي‌گذارد فرصتي براي تفكر پيدا كنيم؟ اين كتاب مي‌كوشد ارزش يادگيري و تفكر را بار ديگر به يادمان بياورد تا بلكه بتوانيم از زندگي ماشيني و لذت‌هاي توخالي‌مان دست بكشيم، و با استفاده از تجربه فيلسوفان، دانشندان و نويسندگان جاني تازه به ذهنمان ببخشيم و به راز شادماني متفكرانه زيستن پي ببريم.

طب سنتي چين

 • 58,000 تومان

طب سنتي يكي از چهار ركن اصلي تمدن چين باستان به شمار مي‌رود. سنگ بناي آن چنان محكم است و در زندگي مردم اين كشور چنان نقش پررنگ و مهمي دارد كه در دوران معاصر، علوم پزشكي مدرن نتوانسته جايگزين آن شود. با نگاهي دقيق درمي‌يابيم كه تاريخ طب سنتي در چين با فراز و فرودهاي بي‌شماري روبه‌رو بوده و آنچه امروزه تحت عنوان طب سنتي در چين شناخته مي‌شود درواقع طب سنتي معاصر است كه در مقايسه با طب سنتي باستان پيشرفت‌هاي قابل توجهي داشته است.

مسئله بودن و نبودن (عشق فقدان و آنچه در پايان اهميت دارد)

 • 55,000 تومان

اين كتاب چشم‌اندازي است به زندگي مشترك روانپزشك پرآوازه اروين يالوم و همسر نويسنده‌اش ماريلين يالوم، كه آن دو، پس از اطلاع از ابتلاي ماريلين به بيماري‌اي لاعلاج، دست به كار نوشتن آن مي‌شوند؛ اين كتاب بازتابي است از چگونگي عشق ‌ورزيدن و بدون حسرت زيستن آنان. اروين يالوم تمامي زندگي خود را وقف درمان روان كساني كرده كه از اضطراب مرگ و سوگواري در عذاب بوده‌اند. اما او خود هرگز در موقعيتي قرار نگرفته بود كه نيازمند روان‌درماني باشد تا وقتي كه تشخيص داده شد همسرش به سرطان مبتلاست. در كتاب مسئله بودن و نبودن، يالوم و همسرش مشتركاً از چالش‌هاي عميق جديدي در زندگي‌شان پرده بر مي‌دارند: ماريلين از چگونه آسوده مردن مي‌گويد و يالوم از سوگواري و زندگي بدون ماريلين مي‌نويسد.

اصلاح شيوه‌هاي نادرست فرزندپروري (پيش از آن‌كه بچه‌ها ديوانه‌ات كنند)

 • 55,000 تومان

مي‌توان گفت كه والدين سي چهل سال پيش شروع كردند به تربيت بچه‌ها به شيوه‌هايي بسيار متفاوت با شيوه‌هاي تربيتي بچه‌هاي نسل‌هاي قبل. تا پيش از آن، بچه مفهوم خود را داشت. زمين مي‌خورد، لباس‌هايش خاكي مي‌شد، با بچه‌هاي ديگر بازي مي‌كرد و هر كاري كه بچه‌ها تا آن موقع انجام داده بودند انجام مي‌داد. در ماشين‌هاي بدون صندلي ايمني مي‌نشست، به تنهايي مدرسه مي‌رفت، در زمين‌هاي خاكي بازي مي‌كرد و غذاهايي كه يك عالم مواد رنگي داشت با ولع نوش جان مي‌كرد. با اين همه، همگي ما جايي در ميانه‌هاي راه ناگهان كمي سردرگم شديم. زندگي شلوغ‌تر و پيچيده‌تر شد. اين كتاب قرار نيست پر از مطالبي باشد كه استرس و فشارتان را بيشتر كند. تربيت بچه‌ها به اندازه كافي سخت است، نيازي نيست سخت‌ترش كنيم. اين كتاب مي‌گويد چطور بدون اينكه عقلتان را از دست دهيد، ده سال اول زندگي بچه‌تان را پشت سر بگذاريد. بچه بزرگ كردن و عاقل ماندن راحت نيست، ولي شدني است. اين كار شدني است هرچند گويي باور كردنش سخت است. البته اگر مي‌خواهيد بدانيد چطور تاركين يا پورتيا كوچولويي بزرگ كنيد كه در چهار سالگي با پيانو موتسارت بزند، اين كتاب مناسب شما نيست. ولي اگر مي‌خواهيد راهي پيدا كنيد تا ده سال اول را بدون ديوانه شدن سپري كنيد، اين كتاب برايتان مناسب است. درست است اين كتاب درباره شماست نه درباره بچه‌موتسارت بزرگ كردن، اما اگر عقلتان سر جايش باشد، احتمالش زياد است كه بچه‌اي باهوش، شاد و متعادل بار بياوريد.

شايد بهتره با يكي حرف بزني

 • 170,000 تومان

آنچه لوري گاتليب، با قلم صريح و طنز صميمانه‌اش، پيش رويمان مي‌گذارد زندگي خودش است و نيست؛ زندگي خودش است و زندگي ما نيز؛ با همان درماندگي‌ها و آشفتگي‌ها و بيم و اميد‌هايي كه، خوب كه نگاه كنيم، كم‌و‌بيش ميان همه‌مان مشترك است. او نخست براي تسلي يافتن و سپس براي شناختن خود و دسترسي به دنياي پيچيده دروني‌اش به روان‌درماني روي مي‌آورد، حرفه‌اي كه سال‌ها عمرش را صرف‌ آن كرده و خود نيز از همان براي ياري رساندن به ديگران بهره مي‌گيرد- و، با قصه‌هايي كه از بيمارانش برايمان تعريف مي‌كند، پيداست كه در اين كار موفق هم مي‌شود. سبك اين اثر به‌نوعي منحصر‌به‌فرد است؛ شايد فقط بتوان برخي آثار اروين يالوم را از بعضي جنبه‌ها مشابهش دانست، ولي نه كاملا! اين كتاب تصويري واقع‌بينانه از روان‌درماني در اختيارمان مي‌گذارد، به علاوه تصويري واقعي از زندگي ما آدم‌ها. كارل يونگ مي‌گويد: « آدم‌ها حاضرند هر‌كاري بكنند‏، هر‌چقدر هم مخرب، تا از مواجهه با روح خودشان بپرهيزند.» ولي همو اين را هم مي‌گويد: «آن كه به درون مي‌نگرد بيدار مي‌شود.»

دروغ ممنوع (رهايي از مخمصه و سردرگمي در زندگي)

 • 48,000 تومان

اثر حاضر كتابي است درباره دروغ‌گويي. منظورم دروغ‌هاي آگاهانه نيست. منظورم آن پسركي نيست كه همين‌طور كه خرده‌هاي شيريني به صورتش چسبيده مي‌گويد: «شيريني‌ها را من نخورده‌ام.» او مي‌داند كه دروغ مي‌گويد. منظور من دروغ‌هاي ناآگاهانه‌اي است كه همه‌جا شاهدش هستيم. اين دروغ‌هاي ناآگاهانه با وجود بي‌قصد و غرض بودن گوينده، حسن نيت او، يا سرسري بودنشان مخرب‌اند. من در اين كتاب با تشريح نمونه‌هايي كه در دفترم با آن‌ها مواجه شده‌ام و با توجه به مثال‌هاي زندگي روزمره به اين موضوع خواهم پرداخت. من روانشناس هستم. بعد از حدود سي سال كار به اين نتيجه رسيده‌ام كه همه مشكلات زندگي در پي يك دروغ ايجاد مي‌شوند. هر دروغي دروغ ديگري به دنبال دارد. در اختلالاتي مانند اضطراب، وسواس، افسردگي، ترس‌هاي بي‌منطق، ناتواني در لذت بردن از زندگي، بلاتكليفي، وجود مشكل در دوست داشتن و دوست داشته شدن، اعتياد به مواد مخدر، خشونت خانگي - چه در نقش ظالم و چه در نقش قرباني - يا مشكلات عديده روابط كه مردم را به سمت روان‌درماني سوق مي‌دهند، دروغ نقش مهمي ايفا مي‌كند.

چالش رواقي (راهنماي فلسفي براي دستيابي به استقامت آرامش و انعطاف‌پذيري بيشتر)

 • 65,000 تومان

ويليام اروين فيلسوف در اين كتاب كاربردي نشان مي‌دهد كه خردورزي‌هاي فيلسوفان رواقي سده‌ها پيش مي‌تواند ما را در مواجهه با فشارهاي گوناگون زندگي روزمرۀ امروزي ياري كند. كتاب چالش رواقي، به نحوي منحصربه فرد، بينش‌هاي رواقيان باستان نظير ماركوس اورليوس، سنكا و اپيكتتوس را با تكنيك‌هاي روان‌شناختي معاصر، نظير اثر لنگرانداختن، تلفيق مي‌كند. نتيجه آن‌كه «راهبرد آزمون رواقي» ساده و نوين نويسنده به ما مي‌آموزد كه چگونه واكنش‌هاي عاطفي خود را نسبت به موانع زندگي، به شكلي عميق، تغيير دهيم. بدين‌سان، نه‌تنها بر اين موانع چيره مي‌شويم بلكه از آن‌ها بهره هم مي‌بريم. اين كتاب تمريني است براي چيزي كه مي‌توان رواقي‌گري قرن بيست و يكمي ناميدش. در اين كتاب، ويليام اروين پند و اندرزهاي فيلسوفان رواقي قرن نخست ميلادي را با تحقيقات روانشناسان قرن بيست و يكمي در هم آميخته است.

ابرهاي ندانستن (به همراه كتاب اندرز سربه‌مهر)

 • 120,000 تومان

ابرهاي ندانستن و اندرز سر به مهر مجموعه‌اي از نامه‌هاي مرادي به مريدش در باب مراقبه است. نويسنده ناشناس اين اثر مراقبه را روشي براي تعالي روح مي‌داند و با تمرينات روحاني عملي «ابر ندانستن» و «ابر فراموشي» ما را در يافتن راه خويش به سوي خداوند و متحد ساختن جان خويش با او- كه تنها با عشق ورزيدن به ذات او و نه به واسطه انديشه حاصل مي‌شود- هدايت مي‌كند.

راز و رمز آماده‌سازي ذهني (ذهني برنده داشته باشيم)

 • 25,000 تومان

بسياري از ما در محيط كار و زندگي شخصي از خود مي‌پرسيم چه كار كنيم كه مثل برنده‌ها فكر كنيم و خود را براي آينده آماده سازيم. ما نيز همچون ورزشكاران حرفه‌اي بايد اهداف خود را تعيين كنيم، با موانع رو به رو شويم و تلاش كنيم در رفع آن‌ها بكوشيم. كتاب راز و رمز آماده‌سازي ذهني، با الهام از روش‌هاي آماده‌سازي قهرمانان ورزشي به شما كمك مي‌كند تا ذهن خود را تقويت و قابليت‌هاي خود را فعال كنيد و به پيروزي دست يابيد. سباستين توماس، نويسندۀ اين كتاب، بيش از چهارده سال است كه با ورزشكاران رده بالا و همچنين مربيان، در زمينۀ آماده‌سازي ذهن كار مي‌كند. ديدگاه‌هاي او دربارۀ مديريت و پيشبرد ذهن، موفقيت‌آميز بوده و در بسياري زمينه‌ها كاربرد عملي دارد.

راز و رمز تفكر مثبت (جنبه‌هاي خوب زندگي را ببينيم)

 • 35,000 تومان

آيا وقت آن نرسيده كه راديوي دروني خود را روي فركانس مثبت تنظيم كنيمء ياد بگيريم كه بيشتر نظاره‌گر زيبايي‌هاي جهان باشيم به جاي زشتي‌هاء و بياموزيم كه به مشكلات خود به چشم راه حل بنگريم؟ تفكر مثبتء با نظر به جهت‌گيري غالبا منفي و بدبينانه استدلال‌هاي ماء شكلي از بازي ‌آموزي روان شناختي پديد آورده است كه به ما امكان مي‌دهد زندگي را از زاويه خوب آن بنگريم و رويدادهاي خوب را به سوي خود جذب كنيم. اين كتاب با ابزارها و راه‌هاي فراوان و تمرينات مربوط به بازنويسي برنامه‌هاي ذهني كليدهاي بيشماري در اختيارتان قرار مي‌دهد تا به شكلي پايدار زندگي خود را تغيير دهيد و آسان‌تر به اهدافتان برسيد: جرئت موفقيت داشتنء در بهترين وضعيت سلامتي خود بودنء داشتن روابطي عاري از تنش با ديگران و به صلح دروني دست يافتن.

راز و رمز برقراري ارتباط (جايگاه خود را در رابطه با ديگران بيابيم)

 • 35,000 تومان

هرچند به زعم عموم ما در عصر ارتباطات به سر مي‌بريم و روزانه به اشكال مختلف در حال برقراري ارتباط با آدم‌ها هستيم، وقتي درست نگاه مي‌كنيم در مي‌يابيم كه آغاز يك رابطه ساده مي‌نمايد، اما حفظ آن و برقراري تفاهم مشترك بسيار دشوار است. كتاب راز و رمز برقراري ارتباط، با بررسي ساز و كارهاي ارتباطات ميان‌فردي، به ما كمك مي‌كند تا ظرفيت‌هاي ارتباطي خود را گسترش دهيم، خود را بهتر بشناسيم، در جريان مراودات رفتار صحيح‌تري در پيش گيريم و با حفظ تعادل در رابطه آن را به تجربه‌اي سازنده و صلح‌آميز بدل كنيم. باربارا متيسون مربي بين‌المللي و روانكاو فرانسوي- آمريكايي است كه بيش از بيست سال است در حوزۀ ارتباطات فرهنگي كار مي‌كند. تجربيات فراوان و راهكارها و نظرات او كه در اين كتاب به آن پرداخته شده به افراد كمك مي‌كند تا در موقعيت‌‎هاي فردي و كاري رابطۀ مؤثرتري با شخص يا اجتماع برقرار كنند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1