فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
قفل‌گشايي از مغز وسواسي
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
رهايي از افكار منفي
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
درمان خاطرات دوران كودكي (افق‌هاي نوين در طرحواره‌درماني مجموعه مقالات)2
چرا مشكلاتم حل نمي‌شود
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
زندگي با مردان لجباز
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
ثبات قدم (راهنماي عملي براي كار با نوجوانان كمك به ايجاد پشتكار خويشتن‌داري و ذهنيت رشدنگر)
معجزه بازي (فرزندپروري مبتني بر تئوري انتخاب در بستر بازي)
تله‌هاي زندگي و روابط صميمي (راهنماي صميميت در روابط)
رهايي از اعتياد به غذا
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
رهايي از نشخوار فكري
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
والد خوب كودك لوس (كودكي بربادرفته)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان

قفل‌گشايي از مغز وسواسي

 • 130,000 تومان

امروزه بسياري از علايم اختلال وسواس آن‌قدر آشناست كه بسياري از افراد غيرمبتلا نيز گاهي به اين فكر مي‌كنند كه دچار وسواس شده‌اند. براي مقابله با اختلالي به اين نام‌آشنايي دكتر شوارتز‏، روان‌پزشك دانشكده UCLA و يكي از برجسته‌ترين متخصصان حوزه‌ي اختلال وسواس اجباري رويكري خودجهت‌مندانه معرفي مي‌كند كه يك نامه‌ي چهار مرحله‌اي است. آن‌چه اين رويكرد را از ساير رويكردهاي درماني OCD متمايز مي‌كند، تاثير آن بر مغز است. اسكن‌هاي مغز بيماران نشان مي‌دهد كه ساختار مغز، مدارهاي مغزي، وضعيت شيميايي مغز و عملكرد آن در پاسخ به محرك‌هاي محيطي به‌طور معناداري تغيير مي‌كنند. فرآيندي كه از آن تحت عنوان انعطاف‌پذيري عصبي ياد مي‌شود. خواندن اين كتاب، شيوه‌ي متفاوت و ارزشمندي را براي مقابله با علايم و نشانه‌هاي وسواس پيش روي‌تان قرار مي‌دهد.

رهايي از افكار منفي

 • 85,000 تومان

شما محكوم به زندگي با افكار آشفته يا مزاحم نيستيد. چنانچه از اضطراب و افسردگي رنج مي‌بريد به احتمال زياد با افكار ناخواسته، آشفته‌ساز و تكرارشونده دست و پنجه نرم مي‌كنيد. اين افكار منفي همراه با عصبانيتء احساس گناه، شرم، نگراني، تحقير، كينه يا پشيماني به سراغ فرد مي‌آيند و هر چه بيشتر سعي در كنترل اين افكار داشته باشيد، بيشتر از كنترل‌تان خارج مي‌شوند. چطور مي‌توان از اين دام ذهني رهايي يافت و به آرامش و آسودگي پايدار دست پيدا كرد. كتاب خودياري رهايي از افكار منفي بر اساس راهكاري مؤثر درمان شناختي رفتاري (سي بي تي)، روشي فراتشخيصي براي مديريت افكار پريشان‌كننده ارائه مي‌كند. اين راهنماي كاربردي با استفاده از برنامه‌اي گام‌به‌گام به شما كمك مي‌كند تا الگوهاي منفي تفكر خود را شناسايي نماييد و با بكارگيري تمرين‌ها و فعاليت‌هاي دقيق ارائه شده، بتوانيد اين چرخه‌هاي معيوب تفكر منفي را مهار كنيد.

درمان خاطرات دوران كودكي (افق‌هاي نوين در طرحواره‌درماني مجموعه مقالات)2

 • 125,000 تومان

طرحواره درماني از زمان شكل‌گيري تا به حال شاهد تغييرات و تحولات گسترده‌اي بوده است. مفاهيم جديدي به اين مدل درماني اضافه شده است كه غناي بيشتري به آن داده است. در كتاب حاضر برخي از اين مفاهيم مورد بحث و بررسي قرار مي‌گيرند، مانند‎؛ .نيازهاي هيجاني جديد مثل عدالت و يكپارچگي شخصيت .نقش فرهنگ و خانواده در شكل‌گيري طرحواره .كاربرد مدل طرحواره در ناكارآمدي جنسي .تركيب طرح‌واره درماني با رفتاردرماني ديالكتيك .درمان خاطرات دوران كودكي از همين رو مطالعه اين كتاب مي‌تواند براي متخصصان حوزه طرحواره درماني مفيد واقع شود.

چرا مشكلاتم حل نمي‌شود

 • 100,000 تومان

همه افراد درگير مسائلي هستند كه غالباً براي حل‌شان دچار مشكلاتي مي‌شوند. نويسندگان اين كتاب، ابتدا به شكلي قابل درك به روش‌هاي ناكارآمد حل مسئله اشاره مي‌كنند، سپس پنج شيوه ساده و اثرگذار براي حل مسائل معمول را مطرح مي‌نمايند. خوانندگان اين كتاب جذاب و تمرين‌محور مي‌آموزند كه چگونه موانع شخصي خود در مسير حل مشكلات زندگي را شناسايي كنند و بر آنها فائق آيند.

زندگي با مردان لجباز

 • 95,000 تومان

موضوع اصلي اين كتاب «لجبازي» در گروهي از مردان است. در نگاه اول به شما كمك مي‌شود تا بدانيد مرد لجباز كيست، چه ويژگي‌هايي دارد. در ادامه به تفصيل به اين نكته پرداخته مي‌شود كه چگونه در عين حال كه از مرد لجباز حمايت عاطفي مي‌كنيد به او واكنش سالم نشان بدهيد. آنچه خواندن كتاب پيش‌رو را حائز اهميت مي‌سازد اين است كه شما مسئول تاثيرات و مشكلات احتمالي ناشي از چنين ويژگي در رابطه‌تان نيستيد و از آن مهم‌تر اينكه شما مسئول تغييردادن او هم نيستيد. اميدوارم اين كتاب به شما كمك كند تا ضمن درك بهتر از مشكل مردي كه مقابل شما لجبازي مي‌كند، بتوانيد وارد يك تعامل موثر و سازنده با او شويد و از خودتان محافظت كنيد.

ثبات قدم (راهنماي عملي براي كار با نوجوانان كمك به ايجاد پشتكار خويشتن‌داري و ذهنيت رشدنگر)

 • 75,000 تومان

نوجوانان امروز - بيش از هر زمان ديگري - بايد به بلندمدت فكر كنند، در مواجهه با پسرفت‌ها پشتكار به خرج دهند و از اشتباهات خود براي رشد استفاده كنند. «راهنماي ثبات قدم براي نوجوانان» كارن باروش-فلدمن، نقشه راهي براي كمك به نوجوانان در رويارويي با چالش‌هاي دنياي رقابتي امروز ارائه مي‌كند. اين كتاب آخرين پژوهش‌ها در زمينه درمان شناختي رفتاري، تغيير رفتار و ثبات قدم را گلچين كرده و آن را در دسترس خوانندگان قرار داده است. اين رويكرد مبتني بر مهارت‌سازي به نوجوانان كمك مي‌كند تا رشد روان‌شناختي را بياموزند. خواندن اين كتاب براي نوجوانان امروزي و مراقبان‌شان، ضروري است.

معجزه بازي (فرزندپروري مبتني بر تئوري انتخاب در بستر بازي)

 • 100,000 تومان

بازي صرفا فعاليتي براي وقت‌گذراني و لذت نيست. بلكه بازي مي‌تواند تسهيل‌گر رشد شناختي، هيجاني و رفتاري باشد. بازي معمولا خودانگيخته و لذت‌بخش است و آزادانه انتخاب مي‌شود. در هر دوره سني ـ مخصوصا در دوران كودكي و نوجواني ـ بازي مي‌تواند به رشد مهارت‌هاي اجتماعي و بين‌فردي نيز كمك كند. اگر والدين نگاه مثبت و كارآمدي به بازي داشته باشند و در فرآيند بازي مشاركت كنند. آن‌گاه بازي از فعاليتي بي‌هدف و بي‌ثمر به فعاليتي سازمان‌دار و موثر تبديل خواهد شد. در اين صورت بازي معجزه‌اي در جهت ارتقاء نيازهاي كودك خواهد شد.

تله‌هاي زندگي و روابط صميمي (راهنماي صميميت در روابط)

 • 87,000 تومان

رمز و راز روابط صميمانه كدام است؟ اين رمز و راز به شكل ناآگاهانه از همان سال‌هاي اوليه كودكي در تعامل با اطرافيان و محيط پيرامون‌مان در ذهن ما شكل مي‌گيرد. يادگيري پنهان شيوه‌هاي ارتباطي ما در بزرگسالي را تعيين مي‌كند اين كتاب نكات عملي به شما ارائه مي‌دهد تا يادگيري پنهان منحصر به فرد دروني‌تان و مسيري كه در زندگي شما وجود دارد را كشف كنيد. علاوه بر اين به شما كمك مي‌كند تا بتوانيد آنها را از طريق بازسازي مجدد در حافظه تغيير بدهيد. تعجب‌برانگيز نخواهد بود اگر بگوييم اين كتاب هر آن چه كه براي حفظ يك رابطه صميمانه رضايت‌بخش لازم است، بسيار هوشمندانه در اختيارتان قرار مي‌دهد.

رهايي از اعتياد به غذا

 • 90,000 تومان

اعتياد به غذا مثل اعتياد به الكل يا مواد مخدر اغلب با هدف كنترل كردن استرسء افزايش هيجانات خوشايند (مانند شادي و آسودگي) يا كاهش هيجانات ناخوشايند (مانند اضطرابء عصبانيت يا غم) آغاز مي‌شود. وسواس ناسالم درباره غذا هم با همين هدف آغاز مي‌شود. اگر شما به غذا اعتياد داريد احتمالا از غذا براي كنار آمدن با استرس يا مديريت هيجان‌هايتان استفاده مي‌كنيد. در اين كتاب با تجربيات زندگي و عوامل ژنتيكي‌اي آشنا مي‌شويد كه ممكن است شما را در برابر اعتياد به غذا آسيب‌پذير كرده باشند. علاوه بر اين به شما كمك مي‌شود تا گام‌به‌گام به هدف اصلي يعني رهايي از وسواس غذايي نزديك شويد. فراموش نكنيد كه اولين گام اين است كه به خودتان فرصت بدهيد تا در مسير بهبودي قرار گيريد.

رهايي از نشخوار فكري

 • 120,000 تومان

هر فردي كه در زندگي خود گرفتار مسائلي مي‌شود و عليرغم فكر و خيال زياد باز هم نمي‌تواند گريبانش را از شرنشخوار فكري رها كندء بايستي اين كتاب را مطالعه كند. نشخوار فكري باعث مي‌شود كه نتوانيد مشكلات و مسايل زندگي‌تان را حل كنيد و به زندگي رضابت‌بخشي دست يابيد. نولن - هوكسما در اين كتاب روش‌هاي دقيق و كاربردي براي تشخيص نشخوار فكري و گذر از آن و دستيابي به آزادي هيجاني بيشتر در اختيار شما قرار مي‌دهد.

غلبه بر تروما اختلال استرس پس از سانحه (راهبردهاي عملي مبتني بر رفتاردرماني شناختي رفتاردرماني ديالكتيكي)

 • 82,000 تومان

تو تنها فرد آسيب‌ديده نيستي! درك اين نكته خيلي ضروري است كه حوادث آسيب‌زا و تهديدكننده زندگيء متاسفانه شايع هستندء از جمله كودك‌آزاريء خشونت خانوادگيء آزار سالمندانء آزار و اذيت جنسيء دعواهاي خيابانيء جنگء انفجارء تصادفات رانندگيء آتش‌سوزي و بلاياي طبيعي (سيلء زلزله و ...). چنين حوادثي مي‌توانند علايمي مانند خشم كنترل‌ناپذيرء يادآوري خاطرات تلخ حادثهء بي‌خوابي مزمنء كابوسء اضطراب و افسردگي دامن‌گير پديد آورند. مجموعه اين علايم را اختلال استرس پس از سانحه مي‌نامند. اما اين آخر خط نيست. بعد از اين اتفاقات مي‌توان زندگي را در مسير جديدي قرار داد. كتاب حاضر در شناسايي مسير بهبودي و حمايت‌طلبي سالم به شما كمك مي‌كند...

والد خوب كودك لوس (كودكي بربادرفته)

 • 110,000 تومان

يكي ار بهترين و مفيدترين كتاب‌ها در زمينه تربيت فرزند است كه تا به حال خوانده‌ام. اين كتاب به خوبي به مشكلات فرزندپروري مدرن مي‌پردازد و نشان مي‌دهد كه چطور گيج شده‌ايم و نمي‌دانيم چه مي‌خواهيم و فرزندمان به چه چيزي احتياج دارد. اين كتاب ما را به چالش مي‌كشد تا درباره نقش‌مان به عنوان پدر يا مادر بازنگري كنيم و راهنمايي‌هايي را ارائه مي‌دهد كه چه‌كار بايد بكنيم. دايان ارنسافت از يك ناراحتي و ترديد عميق صحبت به ميان مي‌آورد كه بين والدين امروزي بسيار شايع است. آنها نه‌تنها بايد با مشكل دو شغله بودن، دست و پنجه نرم كنند، بلكه بايد با بحران فرهنگي در زمينه فرزند‌پروري هم مقابله نمايند. وي ما را با اصول روانشناسي آشنا مي‌كند كه به آسايش و رفاه تمام والدين كمك كرده و بدان وسيله موجب مي‌شوند كه فرزندان‌شان هم احساس آسايش و رفاه كنند.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1