فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
اعتصاب عليه تكليف درسي (تقويت عزت‌نفس فرزندان)
مشاوره پيش از ازدواج (راهنماي مشاور)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
ميان ماه من تا ماه گردون (نكته‌هاي مهم براي ازدواج جوانان)
محافظت از كودكان در برابر قلدري و پيامدهاي آن
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
101 بازي و فعاليت نمايشي
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
انجام تكليف درسي بدون دل‌آشوبه (ويژه كودكان دبستاني)
آموزش هنر به كودكان در 40 هفته
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
كلاس ما خانه ما
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
انضباط موثر براي كودكان 2 تا 12 ساله (1 2 3 جادويي)
زندگي با اوتيسم (راهنماي والدين و معلمان براي زندگي با اوتيسمي‌ها)
كليات و مباني روانشناسي و كوويد 19 (مردم و جامعه در زمان همه‌گيري‌ها)

اعتصاب عليه تكليف درسي (تقويت عزت‌نفس فرزندان)

 • 80,000 تومان

يك دانش‌آموز كه از انجام تكاليف فراوان درسي جان به‌لب شده است تصميم مي‌گيرد در برابر اين فشارهاي آزارنده مقاومت كند. بنابراين دست به اعتصاب مي‌زند و تكاليفش را انجام نمي‌دهد. گرگوري دانش‌آموز بي‌استعدادي نيست. او ذوق ادبي دارد و شعر مي‌گويد و داستان مي‌نويسد. اعتصاب او هدفمند و منطقي است. دوستانش فكر مي‌كنند او دارد اشتباه مي‌كند، خانواده نگران است و مدير مدرسه مي‌خواهد جلوي دردسر او را بگيرد. نويسنده در كتاب «اعتصاب عليه تكليف درسي»، طنز و خنده را به خدمت گرفته است تا يك مفهوم تربيتي را آموزش دهد. هر كسي كه مدرسه برايش عذاب‌آور و انجام دادن تكاليف درسي برايش طاقت‌فرساست با خواندن اين كتاب به بينش جديدي دست مي‌يابد. در اين كتاب موضوع به‌نحوي پرورانده شده است كه خواننده را جذب مي‌كند چون مطالب، شاد، خنده‌دار و سرشار از مفاهيم اساسي در آموزش و پرورش است.

مشاوره پيش از ازدواج (راهنماي مشاور)

 • 120,000 تومان

مشاوره پيش از ازدواج نوعي مشاوره كوتاه‌مدت، كه هدف آن كمك به مراجعان، به منظور تصميم‌گيري بهتر براي ازدواج است. روان‌شناس يا مشاور در اين مسير در مقام همراه و راهنما در كنار مراجع تسهيل‌كننده روند اين تصميم‌گيري است و تصميم‌گيرنده اصلي خود مراجعان هستند. اغلب جوانان معتقدند كه نقش مهم و فعالي در فرايند تصميم‌گيري براي ازدواج دارند و بايد مهم‌ترين تصميم زندگيشان را خودشان بگيرند. به‌راستي هم همين‌طور است. كتاب مشاوره پيش از ازدواج راهنماي مشاور و روان‌شناس؛ حاصل سال‌ها تجربه كاري مولف با مراجعان است و از اين رو مي‌تواند منبع موثر و مفيدي براي كمك به روان‌شناسان و مشاوراني باشد كه با مراجعان مشاوره ازدواج انجام مي‌دهند.

ميان ماه من تا ماه گردون (نكته‌هاي مهم براي ازدواج جوانان)

 • 45,000 تومان

همسرگزيني شايد مهم‌ترين انتخاب زندگي انسان باشد - انتخابي حساس و فوق‌العاه مهم: در اهميت آن همين بس كه اگر عاقلانه و عاشقانه و بادقت و بر اساس معيارهاي درست انجام شود تضمين كننده آسايش و آرامش در زندگي است و انسان‌ساز. در غير اين صورت، اگر دختران و پسران جوان بدون توجه به معيارها و شاخص هاي صحيح ازدواج كنند، چه بسا زندگي به جهنمي تبديل شود. كتاب ميان ماه من تا ماه گردون توسط يكي از روان‌شناسان مجرب كشور نوشته شده و بر تجربه ساعت‌ها مشاوره و هدايت زوج‌هاي جواني كه قصد ازدواج داشته اند مبتني است. نويسنده ضمن برشمردن روش‌ها و معيارهاي انتخاب همسر، علل و عوامل پايداري يا ناپايداري زندگي مشترك را بر اساس تجربه كار حرفه‌اي باليني‌اش با مراجعان، مطرح مي‌كند. كتاب حاضر پيشنهادها و راهكارهاي سودمندي براي جوانان و والدينشان در انتخاب همسر و داشتن زندگي پايدار همراه با آرامش و نيز رهنمودهايي براي روان‌شناسان، مشاوران و متخصصان سلامت رواني به منظور هدايت و راهنمايي مراجعان و خانواده‌ها در بردارد.

محافظت از كودكان در برابر قلدري و پيامدهاي آن

 • 55,000 تومان

قلدري معضلي است براي بهداشت رواني كودكان در محيط مدرسه و بيرون از آن. پيشگيري از قلدري و محافظت از كودكان و نوجوانان در برابر فرد قلدر از جمله عوامل بازدارنده عواقب قلدري يعني رفتارهاي ضداجتماعي و بزهكاري در آيندهء پرخاشگريء فكر كردن به خودكشي يا اقدام به آنء قانون‌شكنيء و اعتياد به شمار مي‌رود. علاوه بر اينء امكان دارد قرباني قلدري خودش هم با فرد ضعيف‌تر از خود قلدري كند. تاثيرات جدي كوتاه‌مدت و بلندمدت قلدري بر سلامت جسمي و رواني كودك را نبايد دست كم گرفت. در كتاب محافظت از كودكان در برابر قلدري و پيامدهاي آنء براساس تحقيقات نوين پديده اجتماعي و رواني پيچيده قلدري و ناظراني كه به ندرت براي رفع قلدري اقدام مي‌كنند بررسي شده است. رويكرد كتاب توانمندسازي دانش‌آموزان براي مقابله با گسترش قلدري و جلوگيري از بروز عواقب آن است. عوامل محافظتي در برابر قلدريء كه در اين كتاب مطرح شده‌اندء مضطرب و افسرده نشوندء هم مدافع ضعيفان باشند و هم خودشان قلدري نكنند.

101 بازي و فعاليت نمايشي

 • 55,000 تومان

«101 بازي و فعاليت نمايشي» سرشار از ايده‌هاي علمي، خلاق و تفكر برانگيز براي كودكان و نوجوانان و حتي بزرگسالان است. اين بازي‌هاي انگيزشي و جذاب را مي توان در درس‌ها و كارگاه‌هاي نمايشي مدارس يا در مناسبت‌هاي مختلف اجرا كرد. اجراي اين بازي‌ها و فعاليت‌هاي نمايشي در پرورش دقت و تمركز، و تقويت مهارت‌ها، بداهه‌گويي و اجراي في‌البداهه، قصه‌گويي، بازي گروهي و ... مفيد است و ابزار خلاقانه اي براي كشف موضوعات و شخصيت‌هاست. برخي از اهداف اين كتاب عبارت اند از: - پرورش خلاقيت - ايجاد حس شادماني - كار گروهي براي رسيدن به هدفي مشترك - گسترش مهارت‌هاي ارتباطي - افزايش اعتماد به نفس - فعاليت جسماني به همراه تعامل با ديگران

انجام تكليف درسي بدون دل‌آشوبه (ويژه كودكان دبستاني)

 • 80,000 تومان

انجام دادن تكاليف درسي گاهي بسيار طاقت‌فرساست. اما هر مدرسه‌اي برويد، اين تكاليف همراه شماست و دست از سرتان برنمي‌دارند. تكليف چيزي است كه ناچار بايد انجامش بدهيد و ياد بگيريد چطور از پس اين كار برآييد بدون اينكه حالتان به هم بخورد و كفرتان در بيايد. كتاب انجام تكليف درسي بدون دل‌آشوبه توصيه‌هايي سازنده براي شروع كردن، انجام دادن و پايان دادن به تكاليف دارد. روش نويسنده اين است كه راهكارهاي خود را با زبان طنز به خوانندگان ارائه مي‌كند، زيرا خنده باعث آسان‌تر شدن يادگيري مي‌شود. با خواندن اين كتاب، كودكان ياد مي‌گيرند چگونه برنامه‌اي براي انجام دادن تكاليفشان طراحي كنند كه طبق آن مثلا ابتدا به سخت‌ترين تكليف‌ها مشغول شوند. در اين كتاب عوامل حواس پرت‌كن مدرن مانند اينترنت، شبكه‌هاي اجتماعي و ابزارهاي الكترونيكي با تصويرهاي طنزآميز بررسي شده‌اند. با رعايت توصيه‌هاي اين كتاب ديگر انجام دادن تكاليف نه تنها براي شما سخت و آزاردهنده نيست، بلكه تفريحي است بين تفريحات ديگرتان.

آموزش هنر به كودكان در 40 هفته

 • 80,000 تومان

هنر و ابعاد آن در رشد و زندگي كودك تاثير بسزايي دارد. كودكان با فعاليت‌هاي هنري و دخل و تصرف و اكتشاف در محيط مي‌پردازند و با تقويت حواس‌شانء قدرت تشخيص خود را بالا مي‌برند و توان داوري و قضاوتشان را ارتقا مي‌دهند. در نتيجهء اين كار ضمن آشنا كردن آنان با تاريخ و فرهنگ در نهايت به ارتقاي كيفيت زندگي‌شان مي‌انجامد. پرداختن به هنر و آشنايي با ابعاد آنء مستلزم آموزش اصولي و يادگيري نظام‌مند است. آموزش هنر به كودكان تكليفي سخت و پيچيده و زمان‌بر است. مربيان هنر بايد بردبار و شكيبا باشندء رموز مربوطه را بدانند و با زباني متناسب سن كودك و مرحله رشدي او به اين آموزش ضروري دست يازند. در كتاب آموزش هنر به كودكان در چهل هفته به قلم دو تن از هالي فنء با روشي ساختاريافته و گام به گامء نحوه آموزش هنر به مربيان و والدين ارائه مي‌شود.اين اثر در شكل‌گيري و پرورش حس زيبايي‌شناختيء توان ارزيابي و داوريء كشف استعدادهاي درونيء متجلي كردن عواطف و نيز درك طبيعت و آشنايي با تاريخ و فرهنگء بسيار سودمند است.

هيچ‌كس (داستاني درباره‌ي غلبه بر آزار و اذيت در مدرسه)

 • 40,000 تومان

زورگويي‌ها و قلدري‌هاي يك دانش‌آموز باعث شده توماس احساس پوچي كند و به اين نتيجه برسد كه نمي تواند شخصيت مستقلي داشته باشد. او نيازمند كمك دوستان و همكلاسي‌ها و بزرگترهاست تا اعتماد به نفس خود را دوباره به دست آورد. اما خود كودك قلدر هم نيازمند كمك است. داستان كتاب « هيچكس» و انجام فعاليت‌هايي كه در آن آمده است به كودكان و نيز نوجوانان كمك مي كند تا خود را بازيابند. از طرف ديگر اين داستان باعث مي‌شود قلدرها هم به ارزش دوستي و مهرباني پي ببرند. بخش پاياني كتاب به پدر و مادرها، معلمان و اولياي مدرسه، و مشاوران كمك مي كند تا راه‌هاي مؤثري براي ياري و حمايت از كودكان در جلوگيري از قلدري و زورگويي بيابند. پيوست كتاب اطلاعات ارزشمندي دارد كه اعمال فرد قلدر و قرباني قلدري را بررسي مي كند؛ توصيه‌هاي مفيدي در جهت غلبه بر قلدري و انديشيدن به گونه‌اي متفاوت درباره خود، ارائه مي‌دهد؛ و پرسش‌هاي سازنده‌اي مطرح مي‌كند تا بزرگترها درباره اين معضل به درستي بحث كنند.

كلاس ما خانه ما

 • 30,000 تومان

خانواده هر كس فقط خويشاوندانش نيستند و همه‌ي كساني كه ديگران را همان‌طور كه هستندء مي‌پذيرند جزء خانواده آنان محسوب مي‌شوند. كودكان هر كاري از دست‌شان بربيايد مي‌كنند تا لبخند بر لبان ديگران بنشانندء و ديگران را همان‌طور كه هستندء دوست دارند و برايشانء در حكم خانواده‌اند. «كتاب كلاس ما خانواده» به كودكان كمك مي‌كند تا بفهمند كه كلاس‌شان بخشي از خانواده شان است. كودكان ياد مي‌گيرند كه: كلاس مكاني امني براي آنهاست. هيچ اشكالي ندارد كه سر كلاس اشتباه كنند. با ديگران دوست و مهربان باشند. كلاس هم خانواده مخصوصي است براي آنها درست مثل خانواده‌ي اصلي‌شان.

انضباط موثر براي كودكان 2 تا 12 ساله (1 2 3 جادويي)

 • 90,000 تومان

در اين كتاب براي شما برنامه‌اي سرگرم‌كننده با فرزندانتان فراهم شده است تا بر امور خانه‌تان كنترل داشته باشيد و از حضورشان لذت ببريد. براي اين منظور، به شما كمك مي‌كند حد و مرزهايي براي فرزندانتان تعيين كنيد. نويسنده وظيفه دشوار والد بودن را در سه گام جداگانه شرح مي‌دهد: 1. كنترل رفتارهاي زشت و نامناسب: با آموختن تكنيك‌هايي بسيار ساده براي دست كشيدن فرزندان از كارهايي كه نمي‌خواهند كنار بگذارند. 2. تشويق رفتارهاي خوب: با آموختن چندين روش موثر براي تشويق فرزندان براي انجام دادن آنچه والدين مي‌خواهند. 3. تقويت رابطه با فرزندان: با آموختن تكنيك‌هايي قدرتمند كه پيوند ميان والدين و فرزندان را قوي‌تر مي‌كنند.

زندگي با اوتيسم (راهنماي والدين و معلمان براي زندگي با اوتيسمي‌ها)

 • 40,000 تومان

اختلال‌هاي طيف اوتيسم يكي از مشكلات رشدي كودكان است كه در سال‌هاي اخير در كشور ما، از يك سو متخصصان و كارشناسان رشته‌هاي علوم روان‌شناختي و از سويي ديگر خانواده‌ها به آن توجه داشته‌اند. كار آموزشي با كودكان مبتلا به اختلال‌هاي طيف اوتيسم اگرچه سخت و چالش‌زاست، ولي به گواهي شواهد پژوهشي، در صورت انجام دادن به موقع و مناسب آموزش‌هاي متناسب با مراحل رشدي و سني اين كودكان، آنان مي‌توانند همچون كودكان عادي اين مراحل را طي كنند. از اين‌رو آموزش صحيح و مناسب يكي از ضرورت‌هاي زندگي كودكان دچار اختلال اوتيسم است. نويسنده كتاب «زندگي با اوتيسم» كه سابقه سال‌ها فعاليت در زمينه آموزش كودكان مبتلا به اختلال‌هاي طيف اوتيسم را در مراكز مرتبط داشته است، ضمن بهره‌گيري از منابع علمي جديد و تجربه‌هاي والدين و مربيان و مراقبان؛ كتابي پربار براي آموزش اين كودكان به رشته تحرير در آورده است كه راهكاري عملي آن بر پايه تجربه زندگي با كودكان مذكور و علوم روان‌شناختي است.

كليات و مباني روانشناسي و كوويد 19 (مردم و جامعه در زمان همه‌گيري‌ها)

 • 30,000 تومان

بي‌گمان همه‌گيري كرونا (كوويد - 19) يكي از جدي‌ترين تهديدهاي بشر در قرن حاضر را رقم زد و نشان داد كه انسان به رغم تمامي پيشرفت‌هاي فن‌آوري و كيهاني و همه دستاوردهاي علمي، هنوز هم آسيب‌پذيري‌هاي خاص خود را دارد. در رويارويي با امواج همه‌گير كوويد - 19، روانشناسي همچون ساير علوم به ياري انسان آمد و هم‌اكنون كه طليعه پساكرونا در افق نمايان گشته است، از روان‌شناسي انتظار مي‌رود تا براي شرايط و وضعيت‌هاي پس از همه‌گيري نيز آماده باشد. در اين مسير، آگاهي از ارتباط روان‌شناسي و كوويد - 19، كارشناسان را براي دوره پساكرونا و انجام وظايف‌شان آماده‌تر مي‌سازد. جان هاس، روان‌شناس اتريشي، در اين اثر مختصر، چكيده‌اي از شرايط روان‌شناختي همه‌گير كوويد - 19 را با نگاهي به پيشينه همه‌گيري‌هاي گذشته مورد بحث قرار داده و هم از ديد باليني و هم ديدگاه روان‌شناختي اجتماعي به كوويد و پساكوويد نگاهي انداخته است.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  صفحه‌ی 1