فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
دم غنيمت است
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
5 عادت برتر (با 1 عادت ساده كنترل زندگي خود را به دست بگيريد)
برد و باخت (راهنماي افراد موفق براي كسب شادي اعتماد به نفس و موفقيت)
زياد فكر كردن ممنوع
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
انتظارش را نداشتم (وقتي جهانت از هم مي‌پاشد زندگيت را از نو بساز)
تسلط بر زندگي (راهنماي خرد فردي سرخپوستان تولتك)
پيروزي در نبرد ذهني (طرز فكرتو عوض كن تا زندگيت تغيير كنه)
راهنماي ويژه بازاريابي اينستاگرامي (به همراه برنامه كمكي later)
راحت‌گرايي (انجام كارهاي مهم بدون دردسر)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان

دم غنيمت است

 • 85,000 تومان

آن مي بوري در اثر دم غنيمت است، لندني را به تحرير درآورده كه زير بمباران جنگنده هاي آلماني و جولان ستون پنجمي ها نفس مي كشد و زندگي مي كند و عشق هايي را به ثمر مي نشاند و عشق هايي را خاتمه مي دهد. عشق دختري به نام اليزابت كه در پانسيوني واقع در لندن و به تنهايي زندگي مي كند. اليزابت علاقه اي ممنوعه به پزشكي كه نزد او كار مي كند دارد و در دوراهي ترديد و غنيمت دانستن اين عشق مي سوزد.

5 عادت برتر (با 1 عادت ساده كنترل زندگي خود را به دست بگيريد)

 • 80,000 تومان

مل رابينز در يك پديده جهاني، در كتاب قانون 5 ثانيه، راز موفقيت و انگيزش را به ميليون‌ها نفر در سراسر جهان آموخت. اكنون او در جديدترين كتاب خود با يك ابزار ساده و اثبات شده ديگر بازگشته است كه مي‌توانيد از آن براي كنترل زندگي خود استفاده كنيد. شما در حال حاضر كارهاي تشويقي زيادي را در طول روز انجام مي‌دهيد. مثلا تشويق تيم‌هاي مورد علاقه خود، تجليل از دوستان، حمايت از افرادي كه دوستشان داريد و ... در حالي كه ممكن است آنها خواسته يا ناخواسته بدون توجه به اين تشويق‌ها دنبال زندگي خود باشند، حال تصور كنيد كه همان عشق، تشويق و انرژي مثبت را به خودتان بدهيد. يا حتي بهتر از آن و با تكرار. شما آن را به يك عادت روزانه تبديل كرده‌ايد. شما غير قابل توقف هستيد. شما پر انرژي و رو به جلو حركت مي‌كنيد. در اين كتاب، مل به شما مي‌آموزد كه چگونه مهم‌ترين فرد زندگي خود باشيد و به اين باور برسيد كه: «كسي كه در آينه به شما خيره شده، خودتان هستيد.»

برد و باخت (راهنماي افراد موفق براي كسب شادي اعتماد به نفس و موفقيت)

 • 50,000 تومان

براي شاد بودن و احساس موفقيت نيازي نيست دست به كارهاي خارق‌العاده‌اي بزنيد، فقط كافي است ارتباط خود را با درونتان را بهبود ببخشيد. در هر شرايط و موقعيتي كه هستيد مثبت بينديشيد. از افكار منفي دست برداريد و شاد بودنتان را به عوامل خارجي ربط ندهيد. در اين صورت قدردان دستاوردها، خانواده، اطرافيان و همه چيزهاي خوبي كه در زندگي به دست آورده‌ايد خواهيد بود. شادي در درون شماست، جايي ديگر به دنبالش نباشيد.

زياد فكر كردن ممنوع

 • 50,000 تومان

بر الگوهاي افكار منفي غلبه كنيد، استرس را كاهش دهيد و زندگي بدون نگراني داشته باشيد. زياد فكر كردن يا افراط انديشي بزرگترين عامل ناراحتي است. خود را در يك حلقه فكري بي پايان گير نياندازيد. در زمان حال حضور داشته باشيد و ذهن خود را از چيزهايي كه مهم نيستند و هرگز نخواهند بود دور نگه داريد. كتاب حاضر مرحله‌اي از زندگي كه از آن عبور كرده‌ايد، موقعيت طاقت فرسايي كه خود را در آن قرار داده‌ايد و اينكه چگونه ذهن خود را در دام اضطراب و استرس گير انداخته‌ايد را بيان مي‌كند. نويسنده با تكنيك‌هاي دقيق و اثبات شده شما را از موانع عبور مي‌دهد تا به شما در سيم كشي مجدد ذهن، كنترل افكار و تغيير عادات ذهني كمك كند. علاوه بر اين، اين كتاب رويكرد‌هاي علمي را در اختيار شما قرار مي‌دهد تا با پايان دادن به الگوهاي فكري باطل، طرز تفكر و احساس خود را كاملا تغيير دهيد.

انتظارش را نداشتم (وقتي جهانت از هم مي‌پاشد زندگيت را از نو بساز)

 • 50,000 تومان

مي‌خواهم بدانيد هرآنچه خوب است هميشه خوب خواهد بود: "بوي كرم ضد آفتاب نارگيلي، كودك پنج ساله‌اي كه به شما نشان مي‌دهد دندان جلويي‌اش قبلا كجا بوده، يك غذاي خانگي، دست‌نويس مادربزرگ، يك كار درست انجام شده، مهرباني غريبه‌ها، روح بشري، مراسم مذهبي‌تان، خنديدن تا آنجا كه اشكتان درآيد، ميزهاي دسر تعطيلات، اولين جشن‌هاي تولد، يك فنجان قهوه درست و حسابي با يك چشم‌انداز. هر چيز خوبي هميشه خوب خواهد بود، و يكي از چيزهاي وحشتناك زيبا در مورد دوران سخت اين است كه تا سختي را تجربه نكنيم، هرگز به‌طور واقعي درك نخواهيم كرد كه خوب هميشه خوب است." ريچل هاليس شما را مي‌فهمد. زيرا ميليون‌ها خواننده پرفروش‌ترين كتاب‌هاي او از نظر روزنامه نيويورك تايمز و سايت آمازون، يعني «صورتت را بشور دختر»، و «خجالت نكش دختر» در همايش‌هاي RISE او شركت كرده و او را در رسانه‌هاي اجتماعي دنبال مي‌كنند. او همچنين مي‌خواهد تحول شما را ببيند. اما همان‌طور كه ريچل مي‌نويسد، اين بر عهده شما است كه چگونه درد خود را تحمل كنيد. مي‌توانيد بياموزيد و رشد كنيد، براي بهتر شدن تغيير كنيد، يا در همان‌جا گير كنيد، جايي كه هويت شما در آنچه شما را مي‌آزارد ريشه كند. ريچل هاليس، در كتاب «انتظارش را نداشتم»، با شوخ‌طبعي، صداقت صميمانه و داستان‌هاي واقعي زندگي، اين را كه چگونه مي‌توانيد براي درس گرفتن از تجربيات لحظات سخت زندگي پذيراي آنها باشيد، و اين كه داشتن يك زندگي خوب يكي از اهداف اين كار است و بر موارد اساسي متمركز شده را به اشتراك مي‌گذارد. اين كتاب الهام‌بخش كوچك درباره احساسات بزرگ است و اطمينان خاطري است كه نشان مي‌دهد تاريكي مي‌تواند با زيبايي هم‌زيستي داشته باشد. آخرين كتاب ريچل هاليس كتاب كوچكي درباره احساساتي بزرگ است. 2020 سالي بود كه هيچ يك از ما انتظارش را نداشتيم. با اين حال، آخرين بار هم نخواهد بود كه ما چيزي سهمگين، سخت، و پيش‌بيني نشده‌اي را طي مي‌كنيم.

تسلط بر زندگي (راهنماي خرد فردي سرخپوستان تولتك)

 • 65,000 تومان

در اين كتاب، دون ميگوئل روئيز همسفر شما در مسير پرپيچ وخم دستيابي به آزادي فردي و رهايي از خويشتن است. او با استفاده از آموزه‌هاي جنگجويان تولتك، كمك مي كند بر ترس‌هاي درونيمان غلبه كنيم؛ در نبرد با نيروهاي دروني كه اهلي‌مان كرده‌اند پيروز شويم، با خودداوري مبارزه كنيم؛ تغييري اساسي در بينش‌مان نسبت به جهان و جايگاهمان در آن به دست بياوريم؛ خودمان را همان‌گونه كه هستيم بپذيريم و در نهايت، به اين ادراك صريح و شفاف دست يابيم كه : بزرگ‌ترين سفري كه مي‌توانيم انجام دهيم، سفر به درون‌مان است كتاب تسلط بر زندگي، سفري است براي دگرگوني، نه تعالي. هر فصل از اين كتاب، شامل تمرينات و تفكرات عملي است كه براي دستيابي به آرامش، طراحي شده‌اند.

پيروزي در نبرد ذهني (طرز فكرتو عوض كن تا زندگيت تغيير كنه)

 • 80,000 تومان

رها شويد از تفكر مخرب روح خود. همه ما سعي كرده‌ايم راه خود را براي خروج از عادات بد و الگوهاي فكري ناسالم بيابيم، اما با يك ذهن خارج از كنترل و زندگي روزمره خارج از مسير درست مواجه شده‌ايم. كريگ گروشل، سخنران و نويسنده كتب پرفروش، به‌واسطه تجربه شخصي خود مي‌داند كه چگونه هر روز با ترديد و تفكر منفي مبارزه كند. در پيروز نبرد ذهني، او توصيه‌هاي عملي و بينشي از كتب علوم ديني را ارائه مي‌دهد كه به آينده‌اي روشن‌تر و سالم‌تر منجر مي‌شود. گروشل با تكيه بر كتب علوم ديني و آخرين يافته‌هاي علم ذهن و مغز، راهكارهايي را ارائه مي‌دهد كه شما را از چنگال تفكر مخرب رهايي مي‌بخشد و به شما اين امكان را مي‌دهد كه زندگي شاد و پر از آرامشي را داشته باشيد كه خداوند براي شما در نظر دارد. پيروز نبرد ذهني به شما كمك مي‌كند: نحوه عملكرد مغز خود و نحوه بازسازي آن را بياموزيد. دروغ‌هايي را كه دشمن مي‌خواهد باور كنيد شناسايي كنيد. محرك‌هاي ذهني خود را براي تفكر مخرب بشناسيد و كاهش دهيد. ببينيد چگونه دعا و ستايش ذهن شما را متحول مي‌كند. شيوه‌هايي را ايجاد كنيد كه با كمك خدا افكار خود را شكل دهيد. خدا برنامه‌اي بهتر از طرز فكر قديمي شما براي زندگي شما دارد. وقت آن است كه تفكر خود را تغيير دهيد تا خدا زندگي شما را تغيير دهد. كريگ گروشل سخنران ارشد سمينارهاي رايگان زيادي است او بيش از پانزده كتاب نوشته و ميزبان پادكست رهبري گريگ گروشل است.

راهنماي ويژه بازاريابي اينستاگرامي (به همراه برنامه كمكي later)

 • 70,000 تومان

همه انواع كسب و كارها مي‌توانند با حضور اينستاگرامي منفعت زيادي حاصل كنند، چه اين منفعت گسترش يك اجتماع تعاملي فعال، دسترسي به مشتريان جديد، يا حتي فروش آنلاين باشد. فقط به كمي تلاش نياز دارد. اگر واقعا در مورد اتخاذ بازاريابي اينستاگرامي خود جدي هستيد، ايده بدي نيست كه روي كمك گرفتن از Later، يك پلتفرم رايگان بازاريابي اينستاگرامي، هم حساب باز كنيد. نه تنها شما با استفاده از Later مي‌توانيد فيدتان را طراحي كنيد و همه عكس‌ها و ويدئوهايتان را مديريت كنيد، بلكه همچنين قادر خواهيد بود شاخص‌هاي تحليلي تان را رصد كرده و پست‌هاي اينستاگرامي‌تان را براي انتشار خودكار برنامه‌ريزي و زمان‌بندي كنيد همه اينها از يك داشبورد واحد قابل انجام است.3

راحت‌گرايي (انجام كارهاي مهم بدون دردسر)

 • 60,000 تومان

به عنوان افراد موفق، فقط اين را باور كرده‌ايم كه راه موفقيت با كار بي وقفه هموار است. اگر مي خواهيم بيش از حد به دست آوريم، بايد بيش از حد فعاليت كنيم، بيش از حد فكر كنيم و افراط كنيم. اگر ما دائماً خسته نباشيم يعني به اندازه كافي كار نمي‌كنيم. در حلقه بي پايان "بزرگنمايي، خوردن، خوابيدن، تكرار" گير كرده ايم. اغلب دو برابر بيشتر تلاش مي كنيم تا فقط به نصف بيشتر از آنچه كه بايد برسيم.راحت‌گرايي به شما مي‌آموزد كه چگونه:كارهاي خسته كننده را به مراسم لذت بخش تبديل كنيد. قبل از به وجود آمدن مشكلات آن‌ها را حل كنيد تا از سرخوردگي جلوگيري كنيد به جاي تقويت، سرعت پايداري را تعيين كنيد. يكبار تصميمي بگيريد كه بسياري از تصميمات آينده را حذف كند روش راحت‌گرايي راه تنبلي نيست. راهي هوشمندانه است. حتي ممكن است تنها راه باشد. هر كار سختي را نمي‌توان در زندگي آسان كرد. اما مي‌توان انجام كارهاي مهم‌تر را آسان‌تر كرد.

غريزه قدرت اراده (خودكنترلي چگونه عمل مي‌كند چرا مهم است و براي بهره‌مندي بيشتر از آن چه مي‌توان كرد)

 • 100,000 تومان

قدرت اراده چيست و چگونه مي‌توان آن را تقويت كرد؟ راهكارهاي ارائه شده در اين كتاب براي طيف گسترده‌اي از اهداف، از ترك اعتياد و كاهش وزن و ترك عادت‌هاي بد و مضر، مانند ترك سيگار، الكل، تماشاي تلويزيون، گشتن در شبكه‌هاي اجتماعي تا مقابله با هر وسوسه‌اي از شكستن رژيم غذايي گرفته تا خريدن چيزهايي اضافي و غير ضروري و رهايي از بدهي‌ها و تبديل شدن به انساني بهتر، تدوين شده و اگر در رسيدن به اهداف حتي كوچك خود هميشه دچار مشكل هستيد، و در نتيجه همه اينها دچار استرس و احساس گناه مي‌شويد، اين راهكارها به شما كمك مي‌كند تا به شيوه‌اي علمي اما به زبان ساده و با ارائه شواهد و نتايج تحقيقات، ابتدا قدرت اراده و خودكنترلي را بشناسيد و سپس با تقويت آنها به خوبي از پس مشكلات ناشي از ضعف اراده و خودكنترلي برآييد. بينش‌هاي علمي اين كتاب آن‌چنان براي رهايي از اعتياد به هر چيز مفيد است كه به شما كمك مي‌كند تا در مقابل وسوسه‌هاي مختلف ديگر مقاومت كنيد. روزنامه Time در مورد اين كتاب چنين نوشته است: "يك بررسي جالب و خواندني در زمينه قدرت اراده، خارج از محيط آزمايشگاه." دكتر جفري شوارتز، نويسنده كتاب پرفروش" Brain Lock" در USA today Book Review، مي‌نويسد: اين كتاب داراي ارزشي شگرف براي كساني است كه به دست‌يابي موثرتري از اهداف خود علاقه‌مند هستند. مك گانيكال با وضوحي كامل توده‌اي از پژوهش‌هاي علمي مربوط به اين حوزه و كاربردهاي آن را مورد كاوش قرار داده و نشان مي‌دهد كه آگاهي از محدوديت‌هاي قدرت اراده براي تمرين و دست‌يابي به خودكنترلي حياتي است." از نظر نويسنده كتاب، قدرت اراده يك غريزه است كه از زمان انسان‌هاي نئاندرتال وجود داشته و رشد كرده است. بر اساس دوره بسيار محبوب روانشناسي رشد دانشگاه استنفورد، غريزه قدرت اراده اولين كتابي است كه علم خودكنترلي و چگونگي استفاده از آن براي بهبود سلامت، خوشبختي و بهره‌وري را توضيح مي‌دهد.

صفحه‌ی 1