فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
افسانه كاريزما (علم و هنر جذب ديگران)
 • 178,000 تومان
 • با تخفیف: 178,000 تومان
تغيير (رخدادهاي بزرگ چگونه فراگير مي‌شود)
 • 184,000 تومان
 • با تخفیف: 184,000 تومان
قاعده 10 برابر (تنها تفاوت ميان موفقيت و شكست)
 • 108,000 تومان
 • با تخفیف: 108,000 تومان
سرسختي (قدرت اشتياق و پشتكار)
 • 148,000 تومان
 • با تخفیف: 148,000 تومان
تجزيه و تحليل بازاريابي (مدل‌ها و معيارهاي راهبردي استفان سورگر)
قلاب (چگونه محصولات عادت‌ساز خلق كنيم)
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
مافياي بمب‌افكن (طولاني‌ترين شب جنگ جهاني دوم)
كينتسوگي (هنر ژاپني پذيرش عيوبتان و دوست‌داشتن آن‌ها)
تمرين (راه و رسم ارائه كار خلاقانه)
 • 82,000 تومان
 • با تخفیف: 82,000 تومان
مرگ تخصص
 • 88,000 تومان
 • با تخفیف: 88,000 تومان
مزيت (درباره‌ي سلامت سازماني)
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان

افسانه كاريزما (علم و هنر جذب ديگران)

 • 178,000 تومان

كاريزما نتيجه رفتار غيركلامي است و ويژگي ذاتي يا جادويي نيست. همه مي‌توانيم كاريزماتيك باشيم. كابان در اين كتاب كاريزما را به اجزاي آن تجزيه مي‌كند: حضور، قدرت و صميميت. او براي پرورش هر يك از اين سه جزء مهم، ابزارهايي را در اختيارتان مي‌نهد.

حضور (جسورترين خود را به مصاف بزرگ‌ترين مشكلات‌تان بفرستيد)

 • 176,000 تومان

از نظر ايمي كادي «حضور» همان قدرتي است كه به ما اجازه مي‌دهد افكار، احساسات، ارزش‌ها و ظرفيت‌هاي واقعي‌مان را بروز دهيم. وقتي حاضريم، سخنان و حالات چهره و حركاتمان هماهنگ مي‌شود. با خودمان نمي‌جنگيم و خودمان را زندگي مي‌كنيم.

تغيير (رخدادهاي بزرگ چگونه فراگير مي‌شود)

 • 184,000 تومان

باورها به آساني جهش يك ويروس از كسي به كسي منتقل نمي‌شوند. داستان واقعي تغييرات اجتماعي پيچيده‌تر است. براي تغيير باورها و رفتارها، اينفلوئنسرها آن‌قدرها هم موثر نيستند و ايده‌هاي جذاب هم كافي نيستند. پس رشد جنبش‌ها و اشاعه نوآوري‌ها نتيجه چيست؟ پاسخ را در شبكه ارتباطات اجتماعي بايد جست.

قاعده 10 برابر (تنها تفاوت ميان موفقيت و شكست)

 • 108,000 تومان

افكار بزرگ بايد اعمال بزرگ را در پي داشته باشد. اهدافي تعيين كنيد كه سطحشان ده برابر از آنچه فكر مي‌كنيد مي‌خواهيد، بالاتر باشد و سپس ده برابر بيشتر از آنچه فكر مي‌كنيد لازم است، تلاش كنيد.

سرسختي (قدرت اشتياق و پشتكار)

 • 148,000 تومان

روانشناسان مدت‌هاست مي‌خواهند بفهمند چرا برخي از افراد موفق مي‌شوند و برخي ديگر شكست مي‌خورند. اثر استعداد بيشتر است يا سرسختي؟ سرسختي را چگونه مي‌توان آموخت؟ سرسختي چه اجزايي دارد و چه‌طور نتيجه مي‌دهد؟ رنج تمرين كي به خلسه تبديل مي‌شود؟

تجزيه و تحليل بازاريابي (مدل‌ها و معيارهاي راهبردي استفان سورگر)

 • 350,000 تومان

در دنيايي كه كارشناسان بازاريابيء مسئول اصلي نتايج و دستاوردهاي شركت‌ها هستندء توانايي كميت‌بخشي و نشان دادن ارتباط اقدامات با اهداف سازماني يك مزيت رقابتي است. تجزيه و تحليل بازاريابي شامل معايرها و مدل‌هايي است كه بينشي عملگرايانه در اختيار بازارياب‌ها مي‌گذارد. اين كتاب براي متخصصان فعال در حوزه‌هايي كه تجزيه ‌و ‌تحليل بازاريابي مي‌تواند موجب مزيت رقابتي شود، منبع بسيار مفيدي خواهد بود. همچنين دانشجويان رشته‌هاي مديريت بازرگاني و بازاريابي مي‌توانند از اين كتاب در دوره‌هاي تخصصي «تجزيه‌و‌تحليل بازاريابي» استفاده كنند. به طور كلي كساني كه علاقه‌مند هستند اقدامات و فعاليت‌هاي بازاريابي كسب ‌و كار و سازمان‌شان را اندازه‌گيري، تجزيه‌ و تحليل و ارزيابي كنند، اين كتاب راهنمايي راهگشا براي آن‌ها خواهد بود.

قلاب (چگونه محصولات عادت‌ساز خلق كنيم)

 • 98,000 تومان

خواندن اين كتاب درست مانند ديدن پشت‌صحنۀ فيلمي پرخرج است و به شما مي‌گويد ساخت چنين فيلمي ساده نيست؛ ولي با به‌كارگيري روش‌ها و ابزارهاي درست شدني است. در جهان پرازدحام امروزي بيشتر محصولات براي بقا و شكوفايي چاره‌اي جز عادت‌سازي ندارند. كتاب «قلاب» به شما مي‌گويد كه اگر هنوز ايده‌تان را عملي نكرده‌ايد، آن را زير ذره‌بين مدل قلاب بگذاريد و ظرفيت عادت‌سازي‌اش را بررسي كنيد. اگر كسب‌وكاري داريد، آن را با نيم‌نگاهي به مدل قلاب موشكافي و اصلاح كنيد. به‌دنبال خلق كاربران وفاداري باشيد كه به محصولات و خدماتتان عادت كنند. 79درصد افرادي كه تلفن هوشمند دارند، هر روز صبح، در بازۀ پانزده‌ دقيقه‌اي پس از بيدار شدن به گوشي خود نگاهي مي‌اندازند. بر اساس يافته‌هاي پژوهشي دانشگاهي در سال 2011، افراد هر روز 34 بار گوشي خود را بررسي مي‌كنند، ولي خودي‌هاي اين صنعت مي‌گويند اين عدد به 150 بار در روز نزديك‌تر است. واقعيت را بپذيريد: ما گرفتار قلاب اين محصولات شده‌ايم. شركت‌هايي كه محصولشان چيزي بيش از چند خط كدِ نمايش‌داده‌شده روي صفحه‌نمايش نيست، چگونه بر افكار كاربرانشان نظارت دارند؟ چه‌چيزي برخي محصولات را اين‌چنين عادت‌ساز مي‌كند؟ اين كتاب شما را با پشت‌صحنۀ ساخت اين محصولات آشنا مي‌كند و نشان مي‌دهد از چه محرك‌هايي براي به دام انداختن كاربران بهره مي‌گيرند.

مافياي بمب‌افكن (طولاني‌ترين شب جنگ جهاني دوم)

 • 92,000 تومان

مافياي بمب‌افكن داستان اين آدم‌هاست: نابغه‌اي هلندي و كامپيوتر آنالوگش، آرمان‌هاي گروهي همدل در آلاباما، بلندپروازي‌هاي ديوانه‌اي بريتانيايي و آتش افروزي شيمي‌داناني در هاروارد. مالكوم گلدول در اين كتاب يكي ‌از تنگناهاي بزرگ اخلاقي تاريخ آمريكا را روايت مي‌‌كند كه طولاني‌ترين شب جنگ جهاني دوم از دل آن سر برآورد. اين كتاب داستان سرسختانه‌اي از پايداري، نوآوري و پاداش بي‌حساب جنگ است. مافياي بمب‌افكن داستان تقابل دو انديشه است كه كرتيس له‌مي و هيوود هنسل آينۀ تمام‌نماي آن‌اند. يكي معتقد به راه‌انداختن جنگي تمام‌عيار، حتي با هدف گرفتن مواضع غيرنظامي براي از‌ كار انداختن ماشين جنگي دشمن در سريع‌ترين زمان ممكن و ديگري معتقد به اجتناب از بمباران مناطق مسكوني و غيرنظامي و با تفكر هدف قراردادن مواضع حياتي دشمن مثل مراكز صنعتي و كارخانه‌هاي توليد مواد اوليۀ سلاح. شايد يكي ديگر از نقاط قوت كتاب، تلاش نويسنده براي پرهيز از بيان عقيدۀ خود و واگذاري نتيجه به خواننده باشد. او فقط روايت مي‌كند و مانند كسي كه دنبال كشف معماست، سرنخ‌ها را پيدا مي‌كند و به دست مخاطب مي‌دهد. ناگفته نماند كه در انتهاي كتاب نويسنده آرشيو عكسي گرد آورده كه خواننده را به حال‌وهواي آن روزهاي جنگ جهاني دوم نزديك‌تر مي‌كند.

كينتسوگي (هنر ژاپني پذيرش عيوبتان و دوست‌داشتن آن‌ها)

 • 136,000 تومان

«كينتسوگي» يا «بند زدن با طلا» هنر باستاني ژاپن براي ترميم اشياي شكسته است. وقتي قطعه‌اي سفالي مي‌شكند، استاد كينتسوگي تكه‌هاي آن را با طلا به هم بند مي‌زند، به‌گونه‌اي كه بندهاي طلايي كامل در معرض ديدند، چراكه براي آن‌ها قطعۀ بندزده‌شده نماد شكنندگي، استحكام و زيبايي است. سفال‌ها هم مانند انسان‌ها شكننده، قوي و زيبا هستند. درست همانند زندگي ما، سفال‌ها مي‌توانند بشكنند و پس از آن التيام يابند، به‌شرط آنكه چگونگي آن را بلد باشيم. در اين كتاب ياد مي‌گيريد چگونه زندگي‌تان را پس از از هم ‌پاشيدن جمع‌وجور كنيد تا زخم‌هاي احساسي‌تان التيام يابند. در اين كتاب تأكيد بر «چگونگي» انجام كار است. بله. چگونگي. دربارۀ كارهايي كه بايد انجام بدهيد و دلايل انجام آن‌ها و حتي مطالب انگيزشي چيزهاي زيادي نوشته شده است، ولي دربارۀ رويكرد چگونگي انجام كار بايد كتاب‌هاي بيشتري نوشته شود. حرفه‌اي‌ها كه دانش را مانند ابزاري در اختيار دارند، اغلب از به اشتراك گذاشتن آن مي‌هراسند. ولي توماس ناوارو نمي‌ترسد. او هميشه باور داشته كه روان‌شناسي بايد از اتاق‌هاي مشاوره و سالن‌هاي سخنراني بيرون بيايد و در خدمت مردم باشد. ناوارو در اولين كتابش به‌نام «قدرت احساسي»، براي خواننده يك مفهوم، يك روش و يك رويكرد چگونگي انجام كار را شرح داده است. در «كينتسوگي» يك گام فراتر رفته و موضوعات واقعي با راه‌حل‌هاي واقعي ارائه مي‌دهد كه مانند دستورعملي به خواننده كمك مي‌كند به‌صورت مستقل عمل كند.

تمرين (راه و رسم ارائه كار خلاقانه)

 • 82,000 تومان

خلاقيت رويداد نيست كه يك بار رخ دهد و تمام شود چيزي است كه همواره انجامش مي دهيم از خود گذشتگي و پا گذاشتن روي نفس در رقصي بي پايان است (انجام دادن كار سخاوتمندانه‌اي كه شايد نتيجه ندهد) ما هم مي توانيم تمريني را در پيش بگيريم.

مرگ تخصص

 • 88,000 تومان

امروزه تصور مي‌شود همه همه‌چيز را مي‌دانند: فقط با يك جست‌وجوي ساده در وب و ويكي‌پديا‌، شهروندان عادي معتقدند كه از نظر فكري با اساتيد و پزشكان و ديپلمات‌ها و تمام متخصصان برابر هستند. همه‌ي صداها‌، حتي مسخره‌ترين‌ها‌، خواستار اين هستند كه به يك‌اندازه جدي گرفته شوند و هرگونه ادعاي خلاف آن به‌عنوان نخبه‌گرايي غير‌دموكراتيك رد مي‌شود. فناوري و افزايش سطح تحصيلات، مردم را بيش از گذشته در معرض اطلاعات قرار داده است. با اين حال‌، اين دستاورد اجتماعي باعث شكل‌گيري موج فزاينده‌‌‌ي برابري‌طلبي گمراه‌كننده‌اي شده كه گفت‌وگو درباره‌ي بسياري از مسائل مهم و تخصصي را بي‌نتيجه كرده است. تام نيكولز در «مرگ تخصص» نشان مي‌دهد كه چرا صداي متخصصان به‌خوبي شنيده نمي‌شود: ظهور اينترنت‌، اهميت رضايت مشتري در آموزش عالي و تبديل صنعت خبر به يك ماشين سرگرمي 24 ساعته‌، از جمله دلايلي است كه باعث شده به‌جاي توليد يك جامعه‌ي تحصيل‌كرده، ارتشي از شهروندان بد‌اطلاع و عصباني شكل بگيرد كه دستاوردهاي فكري را محكوم مي‌كنند. وقتي شهروندان عادي بر اين باورند كه هيچ‌كس بيش از ديگري نمي‌داند‌، نهادهاي دموكراتيك به پوپوليسم يا تكنوكراسي يا در بدترين حالت‌، تركيبي از هر دو، گرفتار مي‌شوند. مشكل بزرگ‌تر اين است كه به ندانستن «افتخار مي‌كنيم!» «مرگ تخصص» از آن دست عبارت‌هايي است كه اهميت‌شان را تمام‌قد به رخ مي‌كشند. انتخاب چنين عنواني مثل راه رفتن روي لبه‌ي تيغ است و شايد بسياري از مردم را حتي پيش از گشودن كتاب فراري بدهد؛ حتي به خواننده جرئت ‌بدهد با يافتن يك اشتباه در كتاب، پوزه‌ي نويسنده را به خاك بمالد. اين واكنش را درك مي‌كنم، زيرا خودم هم در برابر اين دست اظهارات كلي به همين احساسات دچار مي‌شوم. در زندگي فرهنگي و ادبي ما، چه بسيار چيزها كه خيلي زود به فراموشي سپرده مي‌شوند: شرم، عقل سليم، مردانگي، زنانگي، كودكي، خوش‌سليقگي، سواد، ويرگول آكسفورد و… . ديگر لازم نيست درباره‌ي چيزي كه مي‌دانيم هنوز به‌طور كامل از بين نرفته است، براي‌مان مديحه‌سرايي كنند. گرچه تخصص نمرده، سخت در مخمصه است. يك جاي كار بدجور مي‌لنگد. اكنون ايالات متحده كشوري است كه بسيار به ستايش ناداني خويش علاقه دارد. موضوع فقط اين نيست كه مردم اطلاعات فراواني درباره‌ي علم يا سياست يا جغرافي ندارند؛ آري ندارند، ولي اين مشكلي قديمي است و به‌راستي اصلاً مشكل نيست. در حقيقت، نمي‌توان گفت كه مشكل است، زيرا در جامعه‌اي زندگي مي‌كنيم كه امورات خويش را با سيستم تقسيم‌كار مي‌گذراند، سيستمي كه هدف از طراحي‌اش اين است كه تك‌تك ما مجبور نباشيم درباره‌ي همه‌چيز بدانيم. خلبان هواپيما مي‌راند، وكيل پرونده تشكيل مي‌دهد و پزشك دارو تجويز مي‌كند. هيچ‌كدام از ما داوينچي نيستيم كه صبح موناليزا مي‌كشيد و شب هلي‌كوپتر طراحي مي‌كرد. اشكالي هم ندارد. مشكل بزرگ‌تر اين است كه به ندانستن «افتخار مي‌كنيم». آمريكايي‌ها به جايي رسيده‌اند كه ناداني را، به‌ويژه ناآگاهي از مسائل سياست‌گذاري عمومي را، فضيلت تلقي مي‌كنند. امتناع از پذيرش توصيه‌ي متخصصان معادل اظهار خودمختاري است، و آمريكايي‌ها از اين طريق از ايگوهاي بيش از پيش شكننده‌شان در برابر اتهامِ احتمال ارتكاب اشتباه دفاع مي‌كنند. اين خود اعلاميه‌ي استقلال جديدي محسوب مي‌شود: زين پس فقط «اين» حقايق را بديهي نمي‌دانيم، بلكه «همه‌ي» حقايق را بديهي مي‌دانيم، حتي آن‌هايي را كه حقيقت ندارند. هرچيزي شناختني است و هر عقيده‌اي درباره‌ي هر موضوعي محترم است.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

مزيت (درباره‌ي سلامت سازماني)

 • 58,000 تومان

شايد براي شما هم پيش آمده كه تيم‌ يا سازمان‌تان درست كار نكند، بهره‌وري لازم را نداشته باشد، مُدام با مشكلات متعدد در حوزه‌هاي مختلف مواجه باشد، كار تيمي بي‌معنا باشد، جلسات نتيجه‌اي به همراه نداشته باشد، و در يك كلام هميشه يك جايي باشد كه بلنگد! اين‌ها همه علائمي است كه نشان مي‌دهد تيم و سازمان شما بيمار است، و بيمار نياز به مداوا و مراقبت دارد. چيزي كه شما به آن نياز داريد، نه استعداد است و نه سرمايه. «سلامت سازماني» است. سلامت سازماني بستر لازم را براي پياده‌سازي مطلوب راهبرد، امورمالي، بازاريابي، فناوري و هر اتفاق درون‌سازماني ديگري فراهم مي‌كند و به همين دليل، يگانه عامل تعيين‌كننده‌ي موفقيت سازمان حساب مي‌شود: بزرگ‌تر از استعداد، بزرگ‌تر از دانش، بزرگ‌تر از نوآوري. پاتريك لنچيوني شما را در اين مسير كمك مي‌كند. مانند پزشكي كه در كنار بيمار است تا سلامت خود را بازيابد و نسبت به آن اطمينان پيدا كند. به مشاوره‌ و راهنمايي او اعتماد كنيد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1