فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
سلامت اجتماعي و عاطفي فرزند شما (راهنماي كامل براي والدين و كساني كه به آ‌ن‌ها كمك مي‌كنند)
مديريت افكار ناخوانده و مزاحم (راهنمايي براي غلبه بر افكار منفي، وسواسي يا مزاحم)
والد آرام كودك شاد (چطور داد نزنيم و به فرزندانمان نزديك‌تر شويم)
چگونه در روابط بزرگسال باشيم (5 كليد دوست داشتن هوشيارانه)
كودك و رشد شتاب‌زده
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
پسرت تنبل نيست (كليد‌هاي تربيت كودكان و نوجوانان)
كتاب كليدهاي پرورش تفكر در كودكان (8 تا 12 سال)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
اصول كاركرد مغز در نوجوانان
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
نقش بازي در رشد كودك (يادگيري از طريق تجربه اتفاقات طبيعي)
 • 79,000 تومان
 • با تخفیف: 79,000 تومان
هرگز بازنگرد (ده كاري كه هرگز تكرار نخواهيد كرد)

فرزندپروري نرم (با استفاده از ارتباطي عاطفي و نه تنبيه براي پرورش كودكاني با اعتماد‌به‌نفس و توانمند)

 • 175,000 تومان

سارا آكول اسميت متخصص والدين و نويسنده مشهوري است كه در روان‌شناسي، علوم تربيتي، فرزندپروري نرم، نظريه وابستگي و خواب كودكان تخصص دارد. او كارگاه‌ها و وبينارهاي متعددي برگزار مي‌كند، مربي والدين است و در برنامه‌هاي مختلف تلويزيوني و راديويي شركت مي‌كند. ساراآكول اسميت تا به حال 13 كتاب نوشته است كه به 30 زبان ترجمه شده‌اند و بيش از نيم ميليون نسخه از آن‌ها به فروش رفته است.

سلامت اجتماعي و عاطفي فرزند شما (راهنماي كامل براي والدين و كساني كه به آ‌ن‌ها كمك مي‌كنند)

 • 150,000 تومان

جان اس. ديسي پس از اتمام تحصيلات خود در سال ١٩٦٦ و در رشته روان‌شناسي پرورشي و آموزشي به جمع اساتيد دانشگاه بوستون پيوست. دكتر ديسي درس‌هايي در موضوعات رشد نوجوان و بزرگسالان و روان‌شناسي ارتباطات بين فردي در اين دانشگاه ارائه مي‌كند. او همچنين فعاليت حرفه‌اي خود به‌عنوان روان‌پزشك را دارد و تا به حال 13 كتاب درباره موضوعاتي همچون اضطراب، خلاقيت و ارتباطات خانوادگي نوشته است. ليزا بي. فيور استاد و رئيس آموزش دانشگاه لسلي در شهر كمبريج در ايالت ماساچوست است. او همچنين در اين دانشگاه به موضوع بي‌خانماني كودكان مي‌‌پردازد و يكي از بنيان‌گذاران و رؤساي جنبش ضد خشونت عليه زنان است. دكتر استيون برايون مايسلز، رئيس هيئت مديره انجمن فعاليت‌هاي صلح‌طلبانه ماساچوست و همچنين فعال صلح‌طلب ملي و بين‌المللي بود كه براي 30 سال در اين زمينه فعاليت كرد. او در سال ٢٠١٤ از دنيا رفت.

مديريت افكار ناخوانده و مزاحم (راهنمايي براي غلبه بر افكار منفي وسواسي يا مزاحم)

 • 95,000 تومان

اولين پيام اين كتاب اين است كه شما تنها نيستيد. ميليون‌ها نفر افكاري مانند شما دارند. آدم‌هاي خوب افكار وحشتناك دارند. آدم‌هاي آرام افكار خشونت‌بار دارند. افكار جنون‌آميز به سراغ كساني مي‌رود كه ذره‌اي ديوانگي در آنها مشاهده نمي‌شود. شما تنها كسي نيستيد كه افكار تكراري ذهنتان را ترك نمي‌كند. شما رنج خود را در تنهايي تحمل مي‌كنيد بي آنكه بدانيد بسياري از انسان‌هاي ديگر هم مانند شما هستند. پيام دوم اينكه شما خيلي شجاع هستيد كه اين كتاب را براي خواندن انتخاب كرده‌ايد. مهم‌تر اينكه فكر مي‌كنيد ممكن است اين افكار معناي مهمي داشته باشند و بتوانند خطري ايجاد كنند. به همين دليل است كه پيوسته سعي كرده‌ايد اين افكار را از خود دور سازيد. شما براي خلاص شدن از اين افكار هر كاري كه توانسته‌ايد انجام داده‌ايد. از اين‌رو انتخاب اين كتاب عملي شجاعانه است.

والد آرام كودك شاد (چطور داد نزنيم و به فرزندانمان نزديك‌تر شويم)

 • 128,000 تومان

والد آرام كودك شاد كتابي است كه مارا با رازهاي والدين موفق آشنا مي‌كند. دكتر لورا ماركهام در هر بخش عملي و الهام‌بخش اين كتاب به ما نشان مي‌دهد چطور مي‌توانيم روح و روانمان را غني كنيم و بهترين خودمان را به فرزندانمان ارائه دهيم‏، نه آنچه از ما باقي مانده!

چگونه در روابط بزرگسال باشيم (5 كليد دوست داشتن هوشيارانه)

 • 145,000 تومان

اين كتاب اسرار را فاش مي‌كند و به جهان روابط مي‌آورد، جهاني كه همه ما از تولد تا مرگ در آن سير مي‌كنيم. ديويد ريكو در كتاب «چگونه در روابط بزرگسال باشيم» راهنمايي عملي براي برخورداري از روابط موثر ارائه مي‌كند. خوانندگان به كمك تمرين‌هاي معنوي و دقيق توجه هوشيارانه و مهرورزي، سفري را آغاز مي‌كنند كه به آگاهي، نشاط و ارتباط ژرف مي‌انجامد.

كودك و رشد شتاب‌زده

 • 100,000 تومان

دكتر ديويد الكايند استاد رشته رشد كودك در دپارتمان اليوت - پيرسون در دانشگاه تافتز است. وي از طريق نوشتارها، حضور در رسانه‌ها و سخنراني‌هاي خود در آمريكا و خارج از كشور، به عنوان يكي از مدافعان پيشرو براي حفظ «كودكي» شناخته مي‌شود. از اين نويسنده كتاب‌هاي ديگري نظير «بزرگ شدند ولي به جايي نرسيدند» و «نقش بازي در رشد كودك» نيز به چاپ رسيده است. او در شهر بوستون در كشور آمريكا زندگي مي‌كند.

پسرت تنبل نيست (كليد‌هاي تربيت كودكان و نوجوانان)

 • 85,000 تومان

دكتر آدام پرايس روانشناسي با بيش از 20 سال تجربه كار با كودكان، نوجوانان‏، بزرگسالان، زوج‌ها و خانواده‌ها است. او در اختلالات يادگيري و اختلال كمبود توجه و بيش‌فعالي متخصص است و سابقه طولاني در كار كردن بر روي اين موضوعات دارد. او همچنين در كار كردن با نوجواناني كه فاقد انگيزه هستند تخصص دارد و گروه‌هاي اجتماعي مختلفي را براي كودكان و نوجوانان راه‌اندازي كرده است. تا ‌به حال از دكتر پرايس مقالات مختلفي درباره خانواده و درمان كودكان در مجلات علمي، كتاب‌ها و روزنامه‌ها، از جمله روزنامه «وال استريت ژورنال» و «دايره خانواده» چاپ شده است. او به دفعات درباره موضوعات مربوط به رشد كودكان و اختلالات يادگيري براي والدين و معلمان سخنراني كرده و در برنامه‌هاي مختلف تلويزيوني و راديويي از جمله «روز بخير نيويورك» حاضر شده و به بحث درباره موضوعات گوناگوني مانند انضباط‌دهي به كودكان و تاثير بازي‌هاي ويدئويي بر كودكان پرداخته است.

كتاب كليدهاي پرورش تفكر در كودكان (8 تا 12 سال)

 • 95,000 تومان

دكتر ميرنابي. شور روان‌شناس پرورشي و استاد دانشكده روان‌شناسي دانشگاه دركسل است. برنامه «مي‌توانم حل مشكل كنم» يا «روش حل مشكل»او تا به حال توسط سازمان‌هاي مختلف در آمريكا مورد استفاده قرار گرفته است؛ سازمان‌هايي همچون: «دفتر دادگستري و پيشگيري از بزهكاري نوجوانان آمريكا»، «انجمن روان‌شناسان مدارس آمريكا» و «وزارت آموزش و پرورش آمريكا».او به خاطر خلق چنين برنامه‌اي موفق به دريافت جايزه از انجمن روان‌شناسي آمريكا و انجمن بهداشت روان ملي آمريكا شده است.

اصول كاركرد مغز در نوجوانان

 • 65,000 تومان

اميد است اين كتاب با كمك علوم ومطالعات مربوط به مغز و استدلال‌هاي محكم علمي به شما كمك كند تا با تاروپود رشد مغزي نوجوانان آشنا شويد.

نقش بازي در رشد كودك (يادگيري از طريق تجربه اتفاقات طبيعي)

 • 85,000 تومان

دكتر ديويد الكايند استاد رشته رشد كودك در دپارتمان اليوت-پيرسون در دانشگاه تافتز است. او از طريق نوشتارها، حضور در رسانه‌ها و سخنراني‌هاي خود در آمريكا و خارج از كشور، به عنوان يكي از مدافعان پيشرو براي حفظ «كودكي» شناخته مي‌شود. از اين نويسنده كتاب‌هاي ديگري نظير «بزرگ شدند ولي به جايي نرسيدند» و «نقش بازي در رشد كودك» نيز به چاپ رسيده است. او در شهر بوستون در كشور آمريكا زندگي مي‌كند.

چيستان‌هاي راز گستر (فراسوي ذهن نا ‌شناخته)

 • 79,000 تومان

در كتاب" چيستان هاي رازگستر" به شيوه‌اي تناقض آميز و پرسمان خيز آمده است كه "كليدهاي مديريت زندگي"، رازگشايي از مقصد و معناي آن نيست بلكه زيستن شادمانه در دل رازهاي فروبسته آن است، مديريت زندگي، حل مشكلات زندگي نيست بلكه حل نشدن در مشكلات فزاينده آن به قصد واگشايي مرزهاي وجود خويش است، مديريت زندگي، جست و جوي معناهاي برساخته نيست بلكه معنازدايي از معنادار كردن ذهني آن است، مديريت زندگي جست و جوي منابع خوشي و شادي در بيرون نيست بلكه آزاد شدن از هرگونه منبع شادكامي " برساخته" در زندگي است تا " شادي خودبسنده" از مخزن وجود برخيزد.

هرگز بازنگرد (ده كاري كه هرگز تكرار نخواهيد كرد)

 • 72,000 تومان

افراد موفق در هر زمينه از زندگي توسط يك مسير قابل پيش‌بيني، كه هم تحقيق و هم تجربه آن را ثابت مي‌كنند و كتاب مقدس هم آن را توضيح مي دهد و به آن حكم مي‌كند، تغيير مي‌كنند و به موفقيت مي‌رسند، آن ها عواقب واقعي انجام كارها به روش هاي بي‌حاصل را درك مي‌كنند، ان ‌ها اين قضيه را به نحوي"درك مي‌كنند" كه تغييرشان مي‌دهد و هرگز دوباره به روش هاي قديمي انجام كارها برنمي گردند. اني دريافت‌هاي كليدي براي موفقيت در تمامي زمينه هاي زندگي و مسير اجرايي كردن آن ها، تمام آن چيزي است كه در اين كتاب خواهيد آموخت.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1