فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
روش عملي تقويت حافظه
 • 87,000 تومان
 • با تخفیف: 87,000 تومان
چرا او (يافتن عشق واقعي با دانستن تيپ شخصيتي‌تان)
اندوه‌درماني
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
آهسته‌روي درماني
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
نوري كه با خود داريم (چيرگي در زمان‌هاي ناپايدار)
روح 1 زن (درباره عشق بي‌قرار جاودانگي و ساحران خوب)
آنيما و آنيموس (2 مقاله)
 • 67,000 تومان
 • با تخفیف: 67,000 تومان
فرهنگ مفاهيم و اصطلاحات روانشناسي يونگي
 • 72,000 تومان
 • با تخفیف: 72,000 تومان
قوي مثل يك مادر (از بارداري تا مادري)
 • 96,500 تومان
 • با تخفیف: 96,500 تومان
قدرت نهان كائنات
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
دائو د جينگ (كتاب طريقت و فضيلت)
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان

كتاب‌چه راهنماي مادران امروزي (چگونه فرزندمان را از بدو تولد شاد سالم باهوش منظم و جذاب پرورش دهيم نوشته‌اي از يك مادر امروزي با آموزه‌هاي قديمي)

 • 74,000 تومان

نويسنده اين كتاب مايل است ناشناس باقي بماند. او كارشناس ارشد آموزش از دانشگاه بوستون آمريكا است. وي با اتكا به رشته تحصيلي‏، مطالعه مقالات و كتاب‌هاي به‌روز در زمينه آموزش و فرزندپروري و تجربيات شخصي‌اش اين كتاب را نوشته است. به جرئت مي‌توان گفت هر زني كه قصد دارد مادر بودن را تجربه كند، خوب است كتابچه راهنماي مادران امروزي را بخواند. اين كتاب يك كتاب روانشناسي پيچيده نيست. بلكه كتابي است كه مانند يك مادربزرگ داناي مدرن راهبردهاي كاربردي پرورش فرزند را به شما مي‌آموزد. خواندن اين كتاب حدودا 60 دقيقه طول مي‌كشد، اما به شما ياد مي‌دهد چگونه فرزندتان را بخوابانيد. چگونه او را به خوردن غذاهاي سالم علاقه‌مند كنيد. چگونه او را عاشق مطالعه كنيد. چگونه به او رفتار مناسب را ياد بدهيد. چگونه او را ياري دهيد تا در مدرسه عملكرد خوبي داشته باشد و چگونه در نوجواني هوشمندانه تصميم بگيرد.

روش عملي تقويت حافظه

 • 87,000 تومان

اين كتاب نتيجه سال‌ها كار عملي و تجربي نويسنده براي تقويت حافظه است كه در خلال جلسات با مراجعه‌كنندگان، جلسات عمومي، سمينارها و كارگاه‌هاي آموزشي حاصل شده است. كتاب از دو بخش نظري و عملي تشكيل شده است. بخش نظري شامل سه نوشتار اساسي است كه پيش از انجام تمرين‌ها بهتر است دقيقا خوانده شود. در بخش عملي نيز ده‌ها تمرين طرح شده كه با انجام آن‌ها مي‌توان به نتيجه‌اي باورنكردني دست يافت.

چرا او (يافتن عشق واقعي با دانستن تيپ شخصيتي‌تان)

 • 190,000 تومان

آيا طبيعت برايمان كسي را زير سر دارد؟ وقتي صحبت از ازدواج مي‌شود، همه به تفاوت‌هاي فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي توجه دارند، اما تفاوت مغزها چه؟ تست شخصيت‌شناسي اين كتاب بر پايه شيمي مغز بنا شده است. كند و كاو درباره تيپ‌هاي شخصيتي مي‌تواند راه خوبي براي شناخت خود، ارزش‌ها و استعدادهايمان باشد و به ما در اين‌كه به دنبال چه كسي مي‌گرديم كمك كند. نويسنده كتاب، با مطالعه بر بيش از هفتاد هزار نفر، به ما مي‌گويد كه بر مبناي تيپ شخصيتي‌مان جذب كدام تيپ‌ها با كدام خصوصيات رفتاري مي‌شويم و با چه كساني بهتر كنار مي‌آييم.

اندوه‌درماني

 • 40,000 تومان

مرگ يك عزيز تاثير قدرتمندي روي زندگي يك شخص مي‌گذارد. اما دنياي اطراف، با وجود ضايعه‌اي كه براي بازماندگان پيش آمده، از آن‌ها اغلب جنب‌و‌جوش و تلاش بيشتر و غلبه بر غم و اندوه مطالبه مي‌كند. كتاب خردمندانه اندوه‌درماني توضيح مي‌دهد كه چگونه بايد با روند سوگواري روبه‌رو شد و به آن توجه كرد. اندوه‌درماني به آن‌ها كه عزيزي را از دست داده‌اند كمك مي‌كند تا به بهبودي و التيامي عميق برسند. رنج و اندوه قلب شكسته‌ات را پذيرا باش. خدا -و انسان‌هاي دلسوز- از همان شكستگي وارد مي‌شوند.

آهسته‌روي درماني

 • 40,000 تومان

عجله داريد؟ البته كه داريد. اما نبايد اين‌طور باشد. قبل از اينكه سيستم دخلمان را بياورد‏ ما بايد از پس آن بربياييم. «آهسته‌روي درماني» سي‌و‌پنج ايده اساسي و محكم به شما پيشنهاد مي‌كند تا با كمك آن‌ها بتوانيد چيزي را كشف كنيد كه درواقع از آن خودتان است‎؛ زمان، زمان كافي. اين كتاب ارزشمند شما را به سمت استفاده مسالمت‌آميزتر و آرامش‌بخش‌تر از زمان هدايت مي‌كند- و به شما كمك مي‌كند تا هديه ارزشمندي را كه زمان در اختيار شما قرار مي‌دهد‏، عزيزتر بداريد؛ هديه گران‌بهايي به نام زندگي. بگذار گاهي اوقات دير برسي. زندگي براي زندگي كردن است نه زمان‌بندي كردن.

نوري كه با خود داريم (چيرگي در زمان‌هاي ناپايدار)

 • 165,000 تومان

ميشل اوباما معتقد است هرچند ممكن است براي چالش‌هاي بزرگ زندگي راه‌حل‌هاي مشخص و دقيقي وجود نداشته باشد، اما همه ما مي‌توانيم مجموعه‌اي از ابزار‌ها را بيابيم و به كمك آنها قدرت عمل بسيار بهتري داشته باشيم. او در «نوري كه با خود داريم»، ارتباطي صريح و صادقانه با هر خواننده برقرار مي‌كند و با او از چگونگي كشف و تشخيص نور درون و قدرت استفاده از آن، مواجهه با چالش‌ها و فائق آمدن بر دشواري‌هاي روزگار سخن مي‌گويد. ميشل در اين كتاب مجموعه‌اي از تجربه‌ها و ماجرا‌هاي انگيزاننده زندگي‌اش را در اختيار خوانندگان قرار مي‌دهد و آنها را ترغيب مي‌كند كه در جامعه قدرت پيدا كنند، جسارت داشته باشند، منابع شادماني خود را بيابند و مسير «شدن» را با قوت ادامه دهند. همه آنهايي كه كتاب شدن را خوانده‌اند، با خواندن «نوري كه با خود داريم»، به دريافت‌هاي كارآمد و روشنايي‌بخش تازه‌اي خواهند رسيد. «فرصت در ميان ناشناخته‌ها نهفته است.» _از متن كتاب

روح 1 زن (درباره عشق بي‌قرار جاودانگي و ساحران خوب)

 • 70,000 تومان

«روح يك زن» كاوشي جسورانه در خصوص زنانگي، فرزندپروري، سال‌خوردگي، عشق و زندگي‌ست. ترجمان ماندگار دفاع جانانه آلنده از زن، زنانگي، نقش زنان در خانواده و جامعه و بها دادن به حريم شخصي زنان. او در اين كتاب، با صداي بلند مي‌پرسد مگر زنان چه مي‌خواهند؟ جز اينكه در صلح و آرامش زندگي كنند، از جايگاه طبيعي و منصفانه خويش بهره ببرند، اختيار بدن خود را داشته باشند، و مهم‌تر از همه، مورد دوست داشتن و عشق قرار بگيرند. آلنده اميدوار است اين كتاب مشعلي باشد فراراه دختران و زنان هر ديار.

آنيما و آنيموس (2 مقاله)

 • 67,000 تومان

آنيما و آنيموس (دو مقاله) از جمله كتاب‌هايي است كه بيش از آنچه بايد، از نظرها دور مانده است. از نظر اما يونگ. آنيما از يكسو در آگاهي فردي و از سوي ديگر در ضمير ناخودآگاه ريشه دارد. آنيموسي كه در روان هضم و جذب و ادغام نشده باشد، در همه موارد به اظهار نشر مي‌پردازد يا به انتقاد از اعمال فرد مي‌پردازد و يا چنان از آن‌ها ستايش مي‌كند كه مايه خودبزرگ‌بيني او مي‌شود. اما يونگ از منظر اسطوره و قصه‌هاي پريان به آنيما مي‌نگرد و پيشنهاد مي‌كند كه آنيما تجسم شخصيت مادينه مردان است و آركتايپ مادينگي و همچنان آركتايپ طبيعت و ماهيت زنانگي نيز هست. دو مقاله‌اي كه در كتاب حاضر به چاپ رسيده است، به دو عنصر بنيادي روان يعني آنيما و آنيموس مي‌پردازد و رفتار آن‌ها را به صورتي كه در رويا و فانتزي‌ها و اسطوره ظاهر مي‌شوند، بررسي مي‌كند. اين كتاب نقشه راهي را كه به وحدت اضداد و ظهور خويش ختم مي‌شود، به روشني و دقت در مقابل خواننده مي‌گذارد.

فرهنگ مفاهيم و اصطلاحات روانشناسي يونگي

 • 72,000 تومان

فرهنگ اصطلاحات و مفاهيم روانشناسي يونگي كه بر اساس مطالعه دقيق آثار اصلي يونگ فراهم آمده است، به بررسي جامع اصول اساسي روانشناسي يونگي مي‌پردازد...

قوي مثل يك مادر (از بارداري تا مادري)

 • 96,500 تومان

كيت رپ سر‌دبير انيستيتو سلني، روزنامه‌نگار مستقل و برنده جوايز متعدد خبري است. آثار و مقالات خانم رپ، با سابقه پانزده سال نگارش در حوزه‌هاي سامت و بارداري، در رسانه‌اي عمده بين‌المللي مانند نيويورك‌تايمز، سي‌ان‌ان و لايف منتشر مي‌شود. كتابي كه در دست داريد، حاوي راهكار‌هايي عملي و كارشناسانه براي مراقبت از سلامت روان و جسم شما از ابتداي دروان مادري است. كيت رپ با زبان طنز و به ظرافت هرچه تمام شما را با مسائل پيش‌روي هويت جديدتان آشنا مي‌كند و ابزار‌هايي در اختيارتان قرار مي‌دهد كه به ياري آن‌ها خودتان را فراموش نكرده و بين هويت جديد و قديم خود تعادل بر‌قرار كنيد. اين كتاب شما را تشويق مي‌كند تا به همان اندازه كه براي كودك خود وقت و انرژي صرف مي‌كنيد، به خودتان هم اهميت بدهيد. به شما ياد مي‌دهد تا سلامت عاطفي خود را در اولويت قرار دهيد، مراقب سلامت و بهداشت خواب در بارداري و روزهاي سخت آغازين تولد نوزادتان باشد و حد‌و‌مرز‌هايي براي زندگي و خانواده رو‌به‌رشد خود ايجاد كنيد. اين كتاب اينجاست تا مانند يك دوست صميمي به شما گوش داده و از شما مراقبت كند.

قدرت نهان كائنات

 • 55,000 تومان

اين كتاب، با ارائه تجربيات شخصي نويسنده، سعي در ارائه راهكارهاي كاربردي و عملي در هر موقعيت و متناسب با هر مرحله دارد كه اين امر باعث شده است كه راه‌هاي پيشنهادي شكل ملموسي پيدا كنند. نويسنده به ما مي‌آموزد چگونه از فرايند فكري خود آگاه شويم، چگونه به خواسته‌ها خود تجسم بخشيم و نهايتا چگونه شكرگزار باشيم، قدرت نهان كائنات، ضمن ارائه راهكارهايي مهم در اين زمينه، مخاطب را به تفكر دعوت كند.

دائو د جينگ (كتاب طريقت و فضيلت)

 • 32,000 تومان

كتاب دائو د جينگ دربردارندة موضوعاتي عرفاني و اخلاقي است كه بيش از دوهزاروپانصد سال پيش توسط لائودزو شاعر و فيلسوف چيني، كه هم‌ عصر با كنفوسيوس، فيلسوف نامي چين باستان، مي‌زيست، تحرير و گردآوري گرديد. اين كتاب دربردارنده هشتادويك پند و اندرز اخلاقي و عرفاني براي همة افراد جامعه است. در طول سده‌ها، هنرمندان چيني از مطالب اين كتاب براي كارهاي خود الهام گرفته‌اند. متن كتاب ساده ولي درعين‌حال پر از مفاهيم و راز و رمز است، به‌طوري‌كه همچنان تفاسير متعدد و متنوعي از آن در سراسر جهان و به زبان‌هاي مختلف به چاپ مي‌رسند.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1