فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
به خاطره اعتمادي نيست (راهنماي ادبي براي زندگي پيشاآخرالزماني)
روزي روزگاري سازماني (چگونه با قصه‌ها سازمان خودتان را از نو بسازيد)
آخرين اغواگري زمين (پناه بردن به هنر شعر و كلمه)
 • 133,000 تومان
 • با تخفیف: 133,000 تومان
رها و ناهشيار مي‌نويسم (هنر جستارنويسي و خاطره‌پردازي)
لنگرگاهي در شن روان (6 مواجهه با سوگ و مرگ)
 • 56,000 تومان
 • با تخفیف: 56,000 تومان
روايت و كنش جمعي (چرا فراخوان‌هاي سياسي و اجتماعي به داستان نياز دارند)
استيو جابز غلط كرد با تو (خاطرات 1 كپي رايتر دون‌پايه)
كوچك و سخت (مجموعه داستان)
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان
ديدار اتفاقي با دوست خيالي و 8 جستار ديگر از آدام گاپنيك
نقشه‌هايي براي گم شدن
 • 63,000 تومان
 • با تخفیف: 63,000 تومان
مصائب من در حباب استارت‌آپ
 • 63,000 تومان
 • با تخفیف: 63,000 تومان
كارنامه خورش (دستور غذاهاي نادرميرزا قاجار)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان

به خاطره اعتمادي نيست (راهنماي ادبي براي زندگي پيشاآخرالزماني)

 • 110,000 تومان

اين جستارها، مثل كارت پستالي از آينده، نگاهي عميق و گاه پيش‌گويانه‌اند به زندگي پراضطراب ما در عصر اخبار بد هميشگي و - نياز پنهان‌مان به بدتر شدن اوضاع - نام‌هايي كه روي رنج غريبه‌ها مي‌گذاريم - باور واقعي به خاطره‌هاي ساختگي - امكان پيروزي بر فاجعه با ساختن قصه‌اي نو - اعتياد به اخبار در بي‌اعتمادي كامل - شور و شعف جان به در بردن - جستجوي درمان جنون جمعي - خستگي از بار سنگين رنج‌هاي دور - زندگي زير سايه ترسي هميشگي و كم‌رنگ

روزي روزگاري سازماني (چگونه با قصه‌ها سازمان خودتان را از نو بسازيد)

 • 112,000 تومان

وقتي همه چيز، حتي چشم‌انداز، محصول و ماموريت مدام تغيير مي‌كند، چگونه مي‌توان اعضاي گروه كاري را اميدوار و پرتلاش كنار هم نگه داشت؟ طراحي ساختارهاي انعطاف‌پذير و تاب‌آور روي كاغذ و نمايشگر آسان به نظر مي‌رسد ولي زمينه‌سازي و آماده كردن نيروي انساني براي چرخش‌هاي استراتژيك و تحولات پياپي از دشوارترين وظايف رهبران است. كتاب روزي روزگاري سازماني روشن مي‌كند كه براي نو كردن استراتژي‌ها بايد قصه‌ها را نو كرد و شرح مي‌دهد كه رويكردهاي روايي و قصه‌محور در برندسازي، رهبري، تغيير و تحول، يادگيري سازماني، تاب‌آوري، هويت‌آفريني، ارتقاي فرهنگ سازماني و توسعه برند چگونه آينده‌اي تازه رقم مي‌زنند.

آخرين اغواگري زمين (پناه بردن به هنر شعر و كلمه)

 • 133,000 تومان

آخرين اغواگري زمين مجموعه‌اي است از هفت جستار مارينا تسوتايوا (1892-1941) درباره شعر، شاعر و منتقد؛ پيوند هنر، وجدان و ضمير انساني؛ حال‌وهواي آفرينش هنري و جايگاه هنرمند در جهان. تسوتايوا را از چهار شاعر بزرگ روسيه قرن بيستم مي‌دانند؛ شاعري كه به تعبير برودسكي، شيوه تفكر شاعرانه را به جستار، و رخداد شعر را به عرصه نثر آورده است. تسوتايوا در متلاطم‌ترين دوره تاريخ روسيه زندگي كرد، شاهد انقلاب 1917 و قحطي مسكو بود، دارايي خانواده‌اش‌ مصادره شد، شوهرش به ارتش سفيد پيوست، دختر كوچكش از سوء‌تغذيه مرد و خودش هم ناچار شد به اروپا مهاجرت كند. در اروپا نيز همواره درگير فقر بود و دلتنگي براي روسيه راحتش نمي‌گذاشت. در سال 1939 به روسيه بازگشت اما شوهرش را دستگير و اعدام كردند و دختر بزرگش را به اردوگاه كار اجباري فرستادند. تسوتايوا در تمام اين سال‌ها، با وجود همه مشقت‌هاي زندگي و در فضاي جامعه‌اي سياست‌زده، همچنان مي‌نوشت و مي‌سرود. شايد آنچه جستارهاي اين نويسنده را متمايز مي‌كند همين يقين و باورش به ناگزيري هنر و پناه بردنش به كلمات باشد.

رها و ناهشيار مي‌نويسم (هنر جستارنويسي و خاطره‌پردازي)

 • 115,000 تومان

اَدِر لارا، جستارنويس، خاطره‌پرداز و مربيِ نويسندگي، در كتاب رها و ناهشيار مي‌نويسم، سعي مي‌كند فوت‌وفن نوشتن، ويرايش و انتشار جستار شخصي و خاطره‌پردازي را به خوانندگان بياموزد، گرچه در تمام كتاب غافل نيست كه نمي‌شود قالب سفت‌وسختي براي جستار تعريف كرد و جستار، در نهايت، طفلي گريزپا و بازيگوش باقي مي‌مانَد. در اين كتاب، لارا فرايند طولاني و اغلب دشوارِ انتقال افكار درهم و آشفته‌ي نويسنده از ذهن او به كاغذ و از كاغذ به دست خواننده را روشن، دقيق و گام‌‌به‌گام توضيح مي‌دهد و با مثال‌ها و تمرين‌هايي مفيد، راه‌هايي براي تقويت مهارتِ نوشتن از خود پيش پاي خواننده مي‌گذارد.

لنگرگاهي در شن روان (6 مواجهه با سوگ و مرگ)

 • 56,000 تومان

لنگرگاهي در شن روان شرح تجربه‌ي سوگ و مواجهه با فقدان است از زبان شش نويسنده در سه قالب متفاوتِ جستار، نامه‌نگاري و خاطره‌پردازي‌. نويسندگان اين كتاب از تجربه‌ي سوگ و تأمل در مرگ حرف مي‌زنند و از احساسات و احوالي كه از پي آن مي‌آيند و از زندگي كه صورت تازه‌اي مي‌يابد. در دوره‌اي كه پاندمي‌ فرصت مناسك جمعي سوگواري را از بسياري از ما گرفته و ناگزيريِ رويارويي روزمره با مرگْ دلداري‌هاي كليشه‌اي و سطحي را از معنا تهي كرده است، شايد بيش از هر وقت ديگري به تسلابخشيِ ادبيات و به روايت صريح و عريان ديگران از تجربه‌شان در روزهاي سوگواري نياز داريم. لنگرگاهي در شن روان كشف پيوندي شگفت‌انگيز و انساني است ميان درد «من» و درد آدم‌هاي ديگر در زمان‌ها و مكان‌هاي ديگر.

روايت و كنش جمعي (چرا فراخوان‌هاي سياسي و اجتماعي به داستان نياز دارند)

 • 104,000 تومان

اين كتاب حاوي چهارچوبي نظري‌ست براي درك و توضيح: - تاثير روايت‌ها بر انتخاب‌هاي سياسي و اجتماعي. - كاربرد روايت‌هاي آشنا در تحقق منافع نوع‌‌دوستانه و ميهن‌دوستانه. - ضرورت استفاده از روايت و رمزگان روايي در فراخوان‌هاي جمعي. - ارتباط روايت، نظريه بازي و كنش جمعي. - قدرت روايت در اقناع شهروندان به وجود نفع مشترك در تحقق خير جمعي. - چگونگي غلبه روايت بر موانع كنش جمعي. روايت و كنش جمعي نقطه شروعي‌ست براي نظريه‌پردازي روايت‌محور در حوزه‌هاي علوم اجتماعي و علوم سياسي.

استيو جابز غلط كرد با تو (خاطرات 1 كپي رايتر دون‌پايه)

 • 38,000 تومان

از شكل‌گيري اكوسيستم استارت‌آپي آمريكا تنها پنجاه سال گذشته است و عمر كپي‌هاي اجراشده‌ي آن در كشورهاي ديگر از اين هم كمتر است. تحليلگران و كارشناسان اكوسيستم استارت‌آپي ايران مي‌گويند استارتِ اين نظام نوين در دهه‌ي هفتاد شمسي زده شد است ولي ما در نقش كاربران انواع وب‌سايت‌ها و اپليكيشن‌ها از اوايل دهه‌ي نود شمسي شاهد حضور اولين استارت‌آپ‌هاي ايراني در دنياي كسب‌وكارها بوده‌ايم. در مقايسه با عمر اداره‌جات سنتي (كه در ابتداي كار براي خودشان نظامي مدرن و پيشرو بوده‌اند)، هنوز چيزي از شكل‌گيري اين مدل جديد كسب‌وكار نگذشته و اكوسيستم استارت‌آپي شبيه طفل نوپاي بيش‌فعالي است كه به جاي تاتي كردن اصرار دارد بدود. مثل تمام پديده‌هاي نوظهور، واكنش‌ها به اين پديده‌ي مهم و پرسروصداي عصر فناوري، هنوز هيجاني و شتابزده‌اند. اين كتاب هم حاصل و شامل قضاوت هيجاني و شتابزده‌ي من درباره‌ي بخش كوچكي از اكوسيستم استارت‌آپي است. بيشتر مكتوباتي كه تا به حال درباره‌ي اكوسيستم استارت‌آپي ثبت شده، مربوط به تجربيات بنيان‌گذاران و افراد موفق‌اند و عمدتاً كاركردي آموزشي دارند. در ميان انبوه كتاب‌ها و سخنراني‌ها و پادكست‌ها و گزارش‌هاي رويدادهاي پرسروصدا، جاي روايت‌هاي شخصي خالي است. ثبت تجربيات موفق يا شكست‌خورده‌ي آن‌هايي كه در زمينه‌ها و موقعيت‌هاي مختلف اكوسيستم مشغول به كارند، مي‌تواند به‌تدريج در درك نسبتاً جامعي از اين نظم نوين كمك‌مان كند. بنابراين من هم تصميم گرفتم با تكيه بر خاطرات دوران كاري و نوشتن از روند منجر به شكستم، يك گوشه از كار ثبت روايات شخصي در اكوسيستم استارت‌آپي را به عهده بگيرم.

كوچك و سخت (مجموعه داستان)

 • 29,000 تومان

«‌در ادبيات تعداد سگ‌ها بيشتر از نوزادان است. اكثر نوزاداني كه سروكله‌شان در ادبيات پيدا مي‌شود تا پاراگراف سوم اگر بالغ نشده باشند، ديگر نوزاد نيستند و‌ از آب‌وگل در آمده‌اند.بيشتر بچه‌ها اگر حضورشان در يك اثر ادبي بيش از يك لحظه طول بكشد، احتمالاً كاتاليزور تباهي يا نا‌اميدي‌اند. در ميان ما فقط بچه‌ها هم‌پيمان زمان هستند. بي‌ترديد در آينده بچه‌ها قدرت را در دست خواهند گرفت يا دست‌كم قوه‌ و‌ بنيه‌ و جايگاه‌شان خيلي بهتر از ما خواهد بود. در احساس ما به كودكي نشسته‌‌در‌كالسكه كه گاهي شبيه فرمانروايي فربه به نظر مي‌رسد و يك لحظه دوستش نداريم، ردي از همين پيش‌آگهي وجود دارد.» «كوچك و سخت» جستاري‌ست متفاوت از مادري و ادبيات؛ ژرف‌انديشي‌هاي نويسنده‌اي كه با نگاه به فيلم‌ها، قصه‌ها و رمان‌هاي آشنا، افسانه‌هايي از ادبيات ژاپن، روابط پنهان گفتمان قدرت و مسائل روزمره‌ي زندگي معاصر از تجربه‌ي مادري آشنايي‌زدايي مي‌كند و جسورانه برخي افكار و احساس‌هاي مشترك و به‌زبان‌نيامده‌ زنان را با مخاطب در ميان مي‌گذارد.

ديدار اتفاقي با دوست خيالي و 8 جستار ديگر از آدام گاپنيك

 • 40,000 تومان

اين كتاب نگاه نو و غافلگيركننده‌ي گاپنيك به دغدغه‌هاي مهم زندگي شهري و مسائلي كه بسياري از ما روزانه با آن‌ها سروكار داريم مي‌باشد و خواندن جستارهايش را به تجربه‌اي ارزشمند و دوست‌داشتني تبديل مي‌كند.اين كتاب در برنامه‌ي تلويزيوني كتاب‌باز معرفي شده است.

نقشه‌هايي براي گم شدن

 • 63,000 تومان

اين جستارها نقشه‌هايي هستند براي گم شدن و گشت و گذار در سكوت - خرابه هاي شهري - بيمارستان‌هاي متروك - موسيقي‌هاي سواشده براي جاده‌هاي دور - شهربازي‌هاي رها شده - خلوت وسوسه انگيز صحراها - خاطرات گنگ خانه‌ كودكي - خواب‌هاي مكرر رازآلود - شخصيت‌هاي بي نام ترانه هاي كانتري و بلوز - سرگيجه‌هاي هيچكاكي - آبي جادويي ايوكلن - معماي زبان طبيعت

مصائب من در حباب استارت‌آپ

 • 63,000 تومان

دنيل لاينز كهنه روزنامه‌نگاري است كه بعد از حدود دو دهه فعاليت در بخش كسب‌و‌كار و فناوري نشريه نيوزويك صبح روزي معمولي با يك تلفن ساده عذرش را مي‌خواند. لاينز مجبور مي‌شود براي تامين مخارج زندگي، به هاب‌اسپات، از استارت‌آپ‌هاي پرهياهوي سيليكون‌ولي، بپيوندد و در پنجاه‌ويك سالگي با عنوان همكار بازاريابي بين ده‌ها جواني مشغول كار شود كه تي‌شرت‌هايي رنگارنگ با لوگوي شركت به تن دارند. اين موقعيت جديد آغاز سفري به اعماق جزيره جذاب واگزوتيك و فرهنگ درون‌گروهي و جداافتاه اكوسيستم استارت‌آپي.

كارنامه خورش (دستور غذاهاي نادرميرزا قاجار)

 • 55,000 تومان

شبي بانوي من گفت «بيا تا چامه گوييم كه شب بس دراز است و افسون خواب، چامه است.» گفتم «نخست تو گوي و من نيز داستاني به يادآرم و ديگر شب گويم.» سرود كه «خورش‌هاي ايران‌زمين چند گونه است؟» گفتم «چه دانم. خوردني و پختني زنان سازند و پزند. تو گوي هر آنچه داني از اين دست و من تو را نگارنده باشم.» بانو همي گفت و من همي نوشتم شب‌ها، تا اين نامه به انجام آمد، بس نيكو و نغز.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1