فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

���� �������� ��������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
تفکر سریع و کند (پالتویی) ویراست 3
 • 165,000 تومان
 • با تخفیف: 165,000 تومان
فقط 1 چیز (حقیقتی بسیار ساده در پس نتیجه‌های شگفت‌انگیز)
اتاقی که در آن اتفاق افتاد (ناگفته‌هایی از تصمیم‌گیری در کاخ سفید)
آن‌ها که می‌روند و آن‌ها که می‌مانند
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
کتاب راهنمای تصمیم‌گیری
 • 31,000 تومان
 • با تخفیف: 31,000 تومان
انگیزه
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان
باهوش‌تر سریع‌تر بهتر (رمزهای سازنده بودن در زندگی و کار)
بیگانه با من
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
در جستجوی زمان از دست رفته (نام‌های ناحیه‌ها)
در جستجوی زمان از دست رفته (دلدادگی سوآن 1)
 • 26,000 تومان
 • با تخفیف: 26,000 تومان
صفر به 1
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
تفکر به سبک جعبه سیاه
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان

تفکر سریع و کند (پالتویی) ویراست 3

 • 165,000 تومان

کتاب پرفروش تفکر، سریع و کند دانیل کانمن، روانشناس و برنده نوبل اقتصاد، خلاصه تحقیق اوست که با همکاری آموس تورسکی بیش از چند دهه به آن مشغول بوده است. این کتاب شامل سه بخش از مراحل کاری اوست: کارهای اولیه، یعنی سویه گری های شناختی، سپس نظریه چشم انداز و پس از آن پژوهش هایی در زمینه شادی است. محور اصلی کتاب دوگانگی میان حالت اندیشه است: سیستم دو آهسته تر، خودخواسته تر و منطقی تر است، در حالی که سیستم یک سریع، غریزی و احساسی است. این کتاب ترسیم سویه گیری های شناختی در ارتباط با هر نوع تفکر است که با پژوهش های خود کانمن درباره نفرت از باخت آغاز می شود. این کتاب، با پشتوانه چند دهه پژوهش های دانشگاهی، نشان می دهد که افراد، با تغییر چارچوب پرسش و جایگزین کردن پرسش های ساده تر، در حقیقت به قضاوت های انسانی اهمیتی بیش از حد می دهند. کانمن، با شرح کارکرد دو سیستم، تلاش می کند نشان دهد که چه وقت می توانیم در تصمیم گیری های مربوط به زندگی و تجارت به بینش و شهودیات خود اطمینان کنیم و چه زمانی از آن بپرهیزیم و با شیوه شناخت سویه گری های ذهنی چگونه می توانیم از اشتباهات اجتناب کنیم. این کتاب برنده جایزه بهترین کتاب آکادمی ملی علوم و جایزه کتاب لس آنجلس تایمز و برگزیده منتقدان کتاب نیویورک تایمز به عنوان یکی از ده کتاب سال 2011 شناخته شده است. این کتاب در بخش بوی کاغذ در سایت متمم معرفی شده است.

فقط 1 چیز (حقیقتی بسیار ساده در پس نتیجه‌های شگفت‌انگیز)

 • 65,000 تومان

شما حواس‌پرتی‌های کمتری می خواهید. رگبار روزانه ایمیل‌ها، پیام‌ها، توییت‌ها و جلسه‌ها حواستان را پرت و بر شما استرس وارد می‌کند. فشارهای هم‌زمان کار و خانواده به‌تدریج آسیب‌زننده می‌شوند. و بهایش چیست؟ کار درجه‌دو، بدقولی در اتمام کارها حقوق کمتر ترفیع کمتر و یک دنیا استرس.

اتاقی که در آن اتفاق افتاد (ناگفته‌هایی از تصمیم‌گیری در کاخ سفید)

 • 95,000 تومان

دانفورد از من پرسید آیا واقعا فکر می‌کنم سیاست اعلام شده فشار حداکثری دولت رفتار ایران را تغییر خواهد داد. گفتم تقریبا غیر ممکن است که تصور کنیم جمهوری اسلامی ایران این کار را انجام دهد و اینکه صرفا تغییر رژیم کامل درنهایت مانع از دستیابی ایران به تسلیحات اتمی خواهد شد. احتمالا فرصت زیادی نداشتیم. دانفورد گفت که او نیز ارزیابی مشابهی دارد. او معتقد بود ایران فکر نمی‌کند که ما درباره استفاده از زور جدی باشیم چه در موضوع هسته‌ای چه در دفاع از خود در برابر حملاتی که ما نگران انجام آن از طرف نیروهای ایران در خلیج فارس دریای سرخ عراق و افغانستان بودیم...

آن‌ها که می‌روند و آن‌ها که می‌مانند

 • 80,000 تومان

آخرین بار لی‌لا را پنج سال پیش، زمستان سال 2005 دیدم. ما صبح زود در خیابان استرادونه قدم می‌زدیم و مثل سال‌های پیش، نمی‌توانستیم احساس راحتی کنیم. یادم می‌آید فقط من حرف می‌زدم: او مدام می‌گفت آهان، به آدم‌هایی سلام می کرد که پاسخ نمی‌دادند و معدود دفعاتی که حرفم را قطع می‌کرد، اظهار تعجبی می‌کرد که هیچ ارتباط روشنی با چیزی که می‌گفتم نداشت. در طول این سال‌ها، اتفاق‌های بد و بعضا فجیع زیادی افتاده بود و ما برای بازگرداندن صمیمیت پیشینمان باید افکار پنهانمان را بیان می‌کردیم، اما من قدرت پیدا کردن کلمات مناسب را نداشتم و او که احتمالا قدرتش را داشت، اشتیاقش را نداشت و فایده‌ای در آن نمی‌دید.

کتاب راهنمای تصمیم‌گیری

 • 31,000 تومان

ما هر روز با سوالات مشابهی مواجه می‌شویم: چطور تصمیم درست را بگیرم؟ چطور می‌توانم بهینه‌تر کار کنم؟ و در سطحی شخصی‌تر، من چه می‌خواهم؟ حال در یک کتاب 50 الگو از بهترین الگوهای تصمیم‌گیری در اختیارشماست. با کتاب راهنمای تصمیم‌گیری، که استقبال زیاد هم از آن شده است انگار که MBA را در جیب خود حمل می‌کنید. ظرف چند دقیقه می‌توانید موارد زیر را به خود یادآوری کنید یا از آن‌ها آگاه شوید: دم بلند هرم مازلو الگوی کش لاستیکی دوراهی زندانی چرخه بزرگ‌نمایی ...

انگیزه

 • 38,000 تومان

کتابی که نحوه‌ی تفکر شما را دگرگون می‌کند. تمام مطالبی را که خیال می‌کردید در مورد انگیزه می‌دانید ـ چه در محل کار، چه در مدرسه و چه در محیط خانه ـ پاک فراموش کنید. تمامشان اشتباه بوده‌اند. همان‌گونه که دنیل اچ پینک در کتاب سنت‌شکن خود «انگیزه» توضیح می‌ دهد، راز و رمز رسیدن به نهایت عملکرد و رضایت خاطر در دنیای امروزی نیاز شدید انسان به اداره کردن زندگی، یادگیری و خلق چیزهای تازه، و تلاش بی‌وقفه برای بهتر کردن اوضاع خود و جهان است. پینک، در این مسیر، ما را به شرکت‌هایی می‌برد که نسبت به انگیزه رویکرد‌های جدیدی دارند و ما را به دانشمندان، کارفرمایان و کارآفرینانی آشنا می‌کند که برای پیشرفت زیرمجموعه‌ی خود هر خطری را به جان می‌خرند. پینک، به سرعت، در سطح جهانی به استادی صاحب نظر تبدیل می‌شود ... مطالب او دلنشین است و او بدون هرگونه ملاحظه‌ای، همه چیز را زیر سؤال می‌برد.

باهوش‌تر سریع‌تر بهتر (رمزهای سازنده بودن در زندگی و کار)

 • 52,000 تومان

چارلز داهیگ استعدادی برای پرسیدن سوال درست و سپس تحریک کردن همان کنجگاوی در ما دارد. او در «باهوش‌تر، سریع‌تر، بهتر» برای راز دوران ما پاسخ‌های بحث‌انگیز پیدا می‌کند: دوهیگ با نثر روشن و دقیق خود بار دیگر خدمتی عالی به انجام رسانده است و به ما کمک می‌کند تا بهره‌ورتر و کارآمدتر شویم (دو برابر یا حتی ده برابر) و کمتر مشغول؛ در دنیا موثرتر باشیم و اختیار زندگی‌مان را بیشتر در دست بگیریم...

بیگانه با من

 • 30,000 تومان

گاهی چه زود دیر می‌شود برای جبران گذشته برای دوست داشتن برای ساختن خاطراتی که شاید می‌شد بهتر از این در ضمیرمان نقش ببندد و نشد. شاید می‌شد و ما هرگز نخواستیم، نخواستیم که محبت را جایگزین کینه کنیم و تنها راه آرامش را در انتقام جستیم.... گاهی چه زود بیگانه می‌شوند با تو آنان که روزگاری نیمی از وجودت که نه، تمامی وجودت بودند. گاهی چه زود دیر می‌شود...

در جستجوی زمان از دست رفته (نام‌های ناحیه‌ها)

 • 30,000 تومان

و چونان خلبانی که تا این لحظه خود را بر زمین کشانده است و ناگهان از زمین خود را می‌کند، من نیز آرام آرام به سوی بلندی‌های خاطره پر می‌کشیدم.

در جستجوی زمان از دست رفته (دلدادگی سوآن 1)

 • 26,000 تومان

و چونان خلبانی که تا این لحظه خود را بر زمین کشانده است و ناگهان از زمین خود را می‌کند، من نیز آرام آرام به سوی بلندی‌های خاطره پر می‌کشیدم.

صفر به 1

 • 18,000 تومان

کدام شرکت ارزشمندی هست که کسی آن را نساخته باشد؟ بیل گیتس بعدی، سیستم عامل نخواهد ساخت. لری پیج یا سرگئی برین بعدی، موتور جستجو نخواهند ساخت. اگر شما از این افراد تقلید می‌کنید، نمی‌توانید چیزی از آن‌ها یاد بگیرید. تقلید از یک الگو آسان‌تر از ساختن چیزی تازه است: انجام کاری که از پیش با آن آشنایی داریم، دنیا را از 1 به n می‌برد، یعنی افزودن بیشتر به چیزی آشنا و شناخته شده. هر آفرینش تازه‌ای از صفر به یک می‌رود. این کتاب درباره چگونگی رسیدن به آنجا است. صریح و روشن، عقلانی و کاربردی. اکونومیست. کتابی جذاب در حوزه اقتصاد. فوربز. این کتاب عقایدی کاملا نو و دلچسب را درباره چگونگی خلق ارزش در جهان ارائه می‌کند. مارک زاکربرگ مدیر عامل فیس‌بوک. پیتر تیل چندین شرکت موفق ساخته است. صفر به یک نشان می‌دهد که چگونه این کار را کرده الون ماسک، مدیر عامل اسپیس ایکس و تسلا. پیتر تیل در بنیان‌گذاری پی‌پال و پالانتیر همکاری کرد، نخستین سرمایه‌گذاری خارجی فیس‌بوک را انجام داد، شرکت‌هایی مثل اسپیس ایکس و لینکداین را پایه‌گذاری کرد و انجمن تیل را به راه انداخت که جوانان را تشویق می‌کند که به آموزش و یادگیری بیشتر از رفتن به دانشگاه اهمیت بدهند.

تفکر به سبک جعبه سیاه

 • 60,000 تومان

تفکر به سبک جعبه سیاه

1  صفحه‌ی 1