������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
گانباته (هنر ژاپنی‌ها در 1 عمر حرکت رو به جلو)
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
رازهای زبان بدن (تکنیک‌های ارتباط غیرکلامی از زبان 1 افسر سازمان سیا)
دوشیزگان
 • 280,000 تومان
 • با تخفیف: 280,000 تومان
پرسش‌های بزرگ زندگی (آیا رنج بخشی ضروری از زندگی است آیا گریز از رنج به دست ماست چگونه)
مثلث باش (چگونه از گم‌گشتگی به موفقیت رسیدم)
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
ملکه‌های فلسفه (زندگی آرا و اندیشه‌های مهم‌ترین فیلسوفان زن جهان)
وابی سابی (هنر کامل نبودن در زندگی)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
کتاب راهنمای زندگی ( فلسفه برای همیشه و در هر شرایطی)
زندگی‌ات را مرتب کن (راهنمایی ساده برای مرتب کردن و سازماندهی زندگی)
هنر زندگی آسوده (99 تمرین روزانه از 1 راهب ذن برای 1 عمر زندگی با آرامش و لذت)
سفر به اعماق فلسفه (مروری بر مهم‌ترین مکاتب فلسفی غرب و شرق از آغاز تا امروز)

گانباته (هنر ژاپنی‌ها در 1 عمر حرکت رو به جلو)

 • 130,000 تومان

«گانباته» مفهومی ژاپنی است تقریبا به معنای «تمام تلاشت را بکن»، «ادامه بده» و «هرگز تسلیم نشو». این مفهوم مثل دو مفهوم مهم دیگر در فرهنگ ژاپن، یعنی «وابی سابی» و «ایکیگای»، برای خود ژاپنی‌ها تا حدود زیادی ذاتی و فطری است. «نشر سنگ» پیش از این، دو کتاب «ایکیگای، دلخوشی‌های کوچک زندگی» و «وابی سابی هنر کامل نبودن در زندگی» را منتشر کرده است و حالا با انتشار «گانباته! هنر ژاپنی‌ها در یک عمر حرکت رو به جلو» مفاهیم سه‌گانه فرهنگ الهام‌بخش ژاپن برای زندگی پرمفهوم و همراه با تلاش بیش‌تر، کامل می‌شود. نویسنده در این کتاب، ما را وارد طرز فکری می‌کند که باعث شده ژاپنی‌ها همیشه برای مواجهه با هر چیز تازه‌ای، آماده باشند و تمام تلاش‌شان را به کار بگیرند. از یک امتحان سخت گرفته تا حضور در یک تیم ورزشی، از آماده کردن غذا تا یک روز معمولی سر کار... گانباته تصویر ساده اما کاملی است از آنچه باعث شده است ژاپنی‌ها این‌قدر سختکوش و البته موفق باشند. کتاب در پنجاه فصل کوتاه و دلپذیر نوشته شده است و همراه با مثال‌های مفید و ملموس از زندگی، به مسایلی می‌پردازد که برای پرورش روحیه گانباته درون بسیار مفیدند. هر چند که بسیاری از ابعاد زندگی خارج از کنترل ما هستند، اما نحوه برخورد ما با آنها یک انتخاب است. «گانباته» درباره این است که با آنچه داریم همه توان‌مان را به کار بگیریم، راه‌هایی پیدا کنیم تا از پس سختی‌هایی که در مقابل‌مان سبز می‌شوند برآییم و از این حقیقت قوت بگیریم که اگرچه همیشه نتوانسته‌ایم موفق بشویم، اما می‌دانیم که آنچه را در توان‌مان بوده انجام داده‌ایم و آماده‌ایم تا به جلو حرکت کنیم. توانایی تاب آوردن و پشتکار داشتن در همه ما نهفته است. اجازه دهید این کتاب به شما کمک کند تا به آن قدرت دسترسی پیدا کنید و تشویقتان کند تا در مواقع سخت با انگیزه و امیدوار باقی بمانید.

رازهای زبان بدن (تکنیک‌های ارتباط غیرکلامی از زبان 1 افسر سازمان سیا)

 • 100,000 تومان

پس از چندین دهه استفاده از زبان بدن برای شناسایی نیات واقعی افراد، تصمیم گرفتم دستاوردهایم را در این زمینه با شما به اشتراک بگذارم. زبان بدن گویاتر از هر واژه‌ای بیانگر احساسات شماست. چه در رابطه با افرادی که آنها را دوست دارید و چه افرادی که از آنها عصبانی هستید. حرکات بدن شما، باورها، احساسات و افکارتان را نشان می‌دهد. هم به صورت آگاهانه و هم به صورت ناخودآگاه، بدن شما به دیگران نشان می‌دهد که چه چیزی واقعا درون شما در جریان است.

دوشیزگان

 • 280,000 تومان

داستان افسون‌کننده‌ی دیگری از رتبه‌ی یک پرفروش‌های نیویورک تایمز که تعلیق و دلهره‌‌‌ی روان‌شناختی را با اسطوره‌های یونانی، قتل و عقده‌های روانی در هم می‌آمیزد و جایگاه مایکلیدیس را به عنوان یکی از چهره‌های اصلی این ژانر تثبیت می‌کند.

ذهن‌خوانی (علم جدید رمزگشایی از آنچه افراد واقعا می‌اندیشند آنچه واقعا می‌خواهند و آنچه واقعا هست)

 • 130,000 تومان

دکتر «دیوید لیبرمن»، روان‌درمانگر و نویسنده‌ی مشهوری است. او کتاب‌های موفق زیادی نوشته است که به فهرست پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز راه یافته‌اند و در ایران نیز محبوبند. لیبرمن آن‌طور که خودش در مقدمه‌ی این کتاب می‌گوید، سی سال است که ذات و روان انسان را می‌کاود. او در این مدت، به استراتژی‌هایی برای افزایش کیفیت زندگی و روابط افراد دست یافته که در سخنرانی‌ها، دوره‌های آموزشی، برنامه‌های تلویزیونی و آثار گذشته‌اش، درباره‌ی آنها سخن می‌گوید.‌‌‌‌‌‌‌ اما «ذهن‌خوانی» که سال 2022 منتشر شد، موضوع تازه و بسیار جذابی را مطرح می‌کند. این کتاب با تکیه بر تازه‌ترین پژوهش‌های روانشناسی زبان، به دانشی می‌پردازد که به اعتقاد خود لیبرمن، به ما توانایی‌های «شبه تله‌پاتی» می‌دهد. «ذهن‌خوانی» حاصل سال‌ها ‌مطالعه و پژوهش لیبرمن درباره‌ی عناصر اساسی روان و زبان است و به هیچ وجه غیرعلمی و خیال‌پردازانه نیست. کتاب در چهار فصل و با زبانی همه‌فهم تدوین شده است تا برای همه‌ی افراد با هر میزان دانش روان‌شناختی، مفید و قابل استفاده باشد. در این کتاب، قدم به قدم یاد می‌گیرید که در موقعیت‌های واقعی، افکار اشخاص را بخوانید. مثلاً می‌فهمید یک فرد قابل اعتماد است یا دغلباز، همکارتان مشکل دارد یا صرفاً بی‌حوصله است، قرار اول موفقیت‌آمیز خواهد بود یا خیر. زمانی که در شرایطی با ریسک بالا قرار می‌گیرید، در وقت، پول و انرژی صرفه‌جویی خواهید کرد، مانع از دل‌شکستگی می‌شوید و می‌دانید چه کسی همراه شماست و چه کسی در مقابل‌تان ایستاده است.

پرسش‌های بزرگ زندگی (آیا رنج بخشی ضروری از زندگی است آیا گریز از رنج به دست ماست چگونه)

 • 110,000 تومان

زندگی "ام سوآمی" هندی-استرالیایی کمی شبیه قصه‌هاست. او ابتدا در استرالیا دانشگاه رفت و دو مدرک تخصصی در رشته‌ی ام‌بی‌ای و تجارت گرفت. بعد در سمت‌های مختلفی در شرکت‌های بزرگ جهان کار کرد. علاوه‌بر این‌ها خودش شرکت نرم‌افزاری موفقی به راه انداخت که در شهرهای بزرگ جهان از جمله سانفرانسیسکو، نیویورک، تورنتو، لندن، سیدنی و نیز در کشور زادگاهش، هند شعبه داشت. "سوآمی" هفت سال این شرکت را اداره کرد اما بعد... شرکت چند میلیون دلاری و سایر تعلقات زندگی را رها کرد و به کوهپایه‌های هیمالیا نقل مکان کرد. حالا او در محلی آرام و دورافتاده زندگی می‌کند و کتاب‌هایش را می‌نویسد. پرسش‌های بزرگ زندگی، یکی از موفق‌ترین آثار این راهب عارف است. او در این کتاب شیرین و مهربان، با بهره گرفتن از حکایت‌های ذن بودیسم، نکاتی را در چهار فصل مطرح می‌کند که راهنمای خوبی برای رسیدن به آرامش و تنظیم نگاه ما به زندگی و مسائل آن است. مسائلی از قبیل رنج، درد، مرگ و تنهایی. چهار فصل کتاب عبارتند از: چرخه مرگ و زندگی، تنهایی، خود، بیدار کردن. در اجتناب‌ناپذیر است، اما رنج انتخابی است. از دست‌دادن گریزناپذیر است، غم و اندوه نیست. مرگ قطعی است و زندگی قطعی نیست. عدم‌قطعیت و بی ثباتی، پیش‌بینی‌ناپذیر بودن، حتی غیر‌منطقی‌بودنش، آن را به آن‌چه هست تبدیل می‌کند: امری ارزشمند، یک نعمت، شما می‌توانید ویژگی‌هایش را ترسناک، ملال‌آور و حیله‌گرانه، یا ماجراجویانه، زیبا و دلربا ببینید. انتخاب با شماست. این الفبای زندگی است. -از متن کتاب

مثلث باش (چگونه از گم‌گشتگی به موفقیت رسیدم)

 • 50,000 تومان

«لی لی سینگ» حالا دیگر چهره‌ای بسیار مشهور در عرصه‌ی اجرا، بازیگری و البته شبکه‌های اجتماعی است. او با پیام مثبت‌اندیشی و از مسیر کانال‌ها و وبلاگ‌هایش در یوتیوب و سایر فضاهای مجازی، به شهرت رسید و حالا در هالیوود نیز فعالیت زیادی دارد. «سینگ» پیش از کتاب اولش «رئیس زندگی خودت باش!» در یوتیوب یازده میلیون دنبال‌کننده داشت و بعد از موفقیت آن کتاب، حرف‌هایش بیش‌تر مورد توجه قرار گرفته است. با این حال، اولین ویدیوی سینگ فقط هفتاد هزار بازدیدکننده داشت. خودش در این بازه می‌گوید: «موفقیت، تدریجی است. هر ویدیو و هر توییت مهم است. بالا رفتن من کند بود. من از پله‌ها بالا رفتم، نه از پله برقی.» «مثلث باش!» توصیه‌های روشنی برای بالا رفتن از پله‌ها ارائه می ‌دهد. به‌ویژه این که «لی لی سینگ» گذشته از فعالیت‌های رسانه‌ای، از دانشگاه یورک تورنتو کانادا، مدرک روان‌شناسی هم دارد و نکته‌هایش آبشخور علمی نیز دارند.

ملکه‌های فلسفه (زندگی آرا و اندیشه‌های مهم‌ترین فیلسوفان زن جهان)

 • 80,000 تومان

توجه بیش‌تر به زنان و نیازها و آزادی‌های فردی‌شان، اگر به بررسی‌های عمیق‌تر و بنیادین نینجامد، عملاً به جریانی سطحی و گذرا چون مدی باب روز تبدیل خواهد شد. هر نوع تغییر ماندگاری باید در اعماق ذهن‌ها و به‌ویژه در ذهن و قلب مردان و حاکمان رخ دهد. و این تنها با بررسی‌ها و مطالعات و اقدامات فلسفی و روان‌شناختی ممکن است… کتاب «ملکه‌های فلسفه» یکی از این مطالعات اساسی است و به پرسشی عمیق پاسخ می‌دهد: پس زنان فیلسوف کجا هستند؟! این کتاب درواقع بخش جاافتاده‌ی همه‌ی کتاب‌های تاریخ فلسفه است! واقعیت این است که تاریخ فلسفه مثل بسیاری حوزه‌های دیگر، به هیچ وجه عادلانه نیست. همه‌ی ما احتمالاً نام‌هایی نظیر افلاطون، کانت، نیچه و لاک را شنیده‌ایم، اما هیپاتیا، هریت تیلور میل، اولوول و میدگلی را چه‌طور؟ «ملکه‌های فلسفه» کتابی است که واقعاً مدت زیادی در انتظارش بودیم. کتابی درباره‌ی فیلسوفان زن که اتفاقاً فیلسوفان زن هم آن را نوشته‌اند. در این کتاب، ما در نوزده فصل، با نوزده فیلسوف زن که در تاریخ فلسفه حضور پررنگی داشته‌اند ـ از دوران باستان تا همین امروز ـ آشنا می‌شویم. هر یک از این نوزده فصل را نیز فیلسوف زن دیگری نوشته است که اکنون مشغول مطالعه و فعالیت در این حوزه است. مدیریت این کار هم برعهده‌ی «ربکا باکستون» و «لیزا وایتینگ» بوده است که هر دو مشغول کار آکادمیک در حوزه‌ی فلسفه هستند. باکستون در دانشگاه آکسفورد دوره‌های تکمیلی فلسفه‌ی سیاسی را می‌گذراند و وایتینگ در دانشگاه لندن تحصیل می‌کند. اگر شما هم در گروه کسانی هستید که با دیدن کتاب‌های فلسفی، این پرسش برای‌تان مطرح می‌شود که «پس زنان فیلسوف کجا هستند؟» این کتاب، پاسخ خوبی است. حالا می‌توانید با ملکه‌های فلسفه‌ی جهان ملاقات کنید!

وابی سابی (هنر کامل نبودن در زندگی)

 • 110,000 تومان

نوبوئو سوزوکی متولد 1968 است و زندگی خودش را وقف مطالعه درباره‌ی رویکردهای فلسفی و روان‌شناختی در ژاپن کرده است. اما ظاهرا هیچ علاقه‌ای به این که خودش را به دیگران نشان دهد ندارد. با رسانه‌ها گفت‌وگو نمی‌کند و هیج تصویری از او در اینترنت وجود نداردء جز همین تصویر سیاه و سفید و از پشت که اصلا معلوم نیست خود اوست یا خیر! تصویر ناقصی که انگار قصد دارد با آنء در عمل نیز مفهوم عمیق و چندوجهی (وابی سابی) را به نمایش بگذارد. مفهومی که حالا در کنار (ایکیگای) توجه همه را به خود جلب کرده است و سعی دارد ما را از تلاش مداوم برای بی‌نقص بودن منصرف کند. سوزوکی با یک بررسی دقیق و همه‌جانبهء در این کتابء به سه وجه مختلف وابی سابی پرداخته است: فلسفه‌ی وابی سابیء هنر مبتنی بر وابی سابی و وجوه روان‌شناختی وابی سابی یا در واقع وابی سابی به عنوان یک سبک زندگی.

کتاب راهنمای زندگی ( فلسفه برای همیشه و در هر شرایطی)

 • 175,000 تومان

دکتر «جولیان باگینی» که در طراحی و نگارش این کتاب نقش محوری داشته، تا کنون سرویراستار و نویسنده‌ی بیش از بیست کتاب بوده است.‌ او همچنین سردبیر و بنیانگذار مجله‌ی «فیلسوفان» است که یکی از نشریات معتبر حوزه‌ی فلسفه محسوب می‌شود. همکار او «آنتونیا ماکارو» نیز یک روان‌درمانگر اگزیستانسیالیست است. او سال‌ها تجربه‌ی بالینی در درمان رفتارهای اعتیادآور دارد و در زمینه‌ی فلسفه‌ی رواقی و مطالعات شرقی نیز کار و فعالیت می‌کند. «باگینی» از نظر مشرب فکری، توجه ویژه‌ای به ارسطو و «دیوید هیوم» دارد و همان طور که در مقدمه‌ی کتاب آمده، در نگارش این کتاب نیز از دیدگاه‌های این دو فیلسوف برجسته، استفاده‌ی زیادی شده است. کتابی که درواقع یک دایره‌المعارف کوچک فلسفی است و در آن، به شکل مختصر و مفید، درباره‌ی 159 مفهوم اساسی زندگی، مدخلی را می‌خوانید که عمیقاً نگاه شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد.‌ از مفاهیم چالش‌برانگیزی نظیر عشق، عدالت، وطن، ایمان، مرگ، اُتانازی و مانند این‌ها گرفته تا موضوعات روزمره ‌‌تری مثل دوست‌یابی، ارتباط جنسی، خواب، سکوت، خودکشی، رنج، تنهایی و… ‌‌

زندگی‌ات را مرتب کن (راهنمایی ساده برای مرتب کردن و سازماندهی زندگی)

 • 70,000 تومان

«اولیویا تلفورد» روان‌شناس حوزه رفتارگرایی شناختی است و به این حوزه از روان‌شناسی، توجه ویژه دارد. او کتابی نیز درباره درمان رفتاری شناختی نوشته است که تمرکز اصلی آن بر کاهش استرس و بهبود افسردگی است. توجه ویژه او به زندگی و ذهن انسان است، بیش از هر چیز بر مینیمالیسم متمرکز است. تا جایی که تقریبا در تمام نوشته‌هایش، توجه به سادگی و کاهش عناصر عینی و ذهنی دیده می‌شود. تلفورد در معرفی خود نیز همیشه از عبارت مینیمالیست استفاده می‌کند. او رویکرد کمینه‌گرایی و سادگی را در همه جنبه‌های زندگی، از وسایل موجود در اتاق‌ها و آشپزخانه گرفته تا در کمیت و کیفیت آدم‌هایی که با آنها رابطه داریم و آن‌چه در ذهن‌مان انباشته‌ایم، مورد توجه قرار می‌دهد. در این کتاب نیز تلفورد با استفاده از مینیمالیسم، سعی دارد روش‌های ساده‌ای را برای سازماندهی ذهن و زندگی‌مان ارایه دهد.

هنر زندگی آسوده (99 تمرین روزانه از 1 راهب ذن برای 1 عمر زندگی با آرامش و لذت)

 • 130,000 تومان

«شونمیو ماسونو» راهب بودایی مطرحی است، اما البته اگر تصور کنیم راهب یعنی کسی که در معبدی وسط جنگلی انبوه زندانی است و ریاضت می‌کشد، کاملاً اشتباه رفته‌ایم! ماسونو یکی از برجسته‌ترین طراح‌های جهان است. او را رهبر و پیشرو طراحی باغ در ژاپن می‌دانند. باغ‌هایی که به «باغ ذن» معروفند و در آن‌ها از سنگ و صخره استفاده می‌شود. ماسونو استاد طراحی محیطی و رئیس یک شرکت طراحی نیز هست که تا کنون پروژه‌های بزرگی را در سراسر جهان طراحی و اجرا کرده است. اما صرف نظر از حوزه‌ طراحی باغ‌های ذن که البته ارتباط محکمی با فلسفه‌ ذن دارد، «شونمیو ماسونو» راهب اعظم یکی از معابد ذن است. او در این کتاب، با زبانی بسیار شیرین و ساده، 99 توصیه‌ اصلی مکتب ذن را توضیح می‌دهد. ماسونو حالا یکی از مهم‌ترین چهره‌های ذن در جهان محسوب می‌شود و ویژگی‌اش، داشتن ارتباط درست با دنیای مدرن است. بنابراین توصیه‌هایش با توجه به واقعیت امروز زندگی است، نه فلسفه‌ای مربوط به قرن‌ها پیش. وقتی به زندگی عادی و روزمره بازمی‌گردید، استرس‌ها به سراغ‌تان می‌آیند و ذهن‌تان آشفته می‌شود. فرقی نمی‌کند از پیچیدگی‌های زندگی چه‌قدر آزرده و ناراحت می‌شوید؛ به طور کلی تغییر جهان کاری دشوار است. اما اگر زندگی مطابق میل شما پیش نمی‌رود، به جای تغییر جهان، بهتر است خودتان را تغییر دهید.

سفر به اعماق فلسفه (مروری بر مهم‌ترین مکاتب فلسفی غرب و شرق از آغاز تا امروز)

 • 65,000 تومان

ماسیمو پیلیوچی استاد فلسفه ی دانشگاه نیویورک است .دراین کتاب کار اصلی و هدایت نویسندگان برعهده‌ی وی بوده است و دو استاد فلسفه دیگر اورا در طراحی محتوایی و ویرایش مقالات همراهی کرده اند . اسکای کلیری که در فلسفه اگزسیتانسیالیسم چهره‌ی شاخصی است و دنیل کافمن استاد فلسفه دانشگاه میسوری. «سفر به اعماق فلسفه» برای همه‌ی علاقه‌مندان به فلسفه، کتاب مفید و بسیار جذابی است. چه آن‌ها که به طور جدی آثار فلسفی را مطالعه می‌کنند، چه آن‌ها که به این حوزه علاقه‌مندند و قصد دارند مطالعه در این عرصه را آغاز کنند. نویسندگان این کتاب، با نثری روان و صمیمانه، بدون دشوارگویی، مهم‌ترین جنبه‌ها و اساسی‌ترین وجوه هر یک از جریان‌های مهم فلسفی را به شکلی روشن و منظم نوشته‌اند. ارجاعات آن‌ها به جنبه‌های جذاب چهره‌های مطرح فلسفه که گاهی همراه با طنز نیز هست، کتاب را خواندنی‌تر هم کرده است. یکی از ویژگی‌های متمایزکننده‌ی این کتاب از کتاب‌های جریان‌شناسی مشابه این است که هر یک از جریان‌ها و مکاتب مهم فلسفی را متخصص همان حوزه به شکلی کاملا روشن و نظام‌مند معرفی کرده و سرویراستاران، فقط درباره‌ی مکتبی نوشته‌اند که حوزه‌ی تخصصی‌شان بوده است. به جز این ویژگی، هدف سرویراستاران کتاب، صرفا توضیح جریانات فلسفی به صورت محض و تاریخ‌محور نبوده است، بلکه آن‌ها تلاش دارند راهنمایی عملی و قابل استفاده برای زندگی به ما ارایه دهند. به گونه‌ای که با مطالعه‌ی فصل‌های مختلف کتاب و آشنایی با آن‌چه دیگران می‌گویند، بتوانیم به درک بهتری از اندیشه‌های خود و فلسفه‌ی زندگی‌مان برسیم. کتاب سفر به اعماق فلسفه

1  2  صفحه‌ی 1