������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
کتاب جیبی برای تعادل هیجانی
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
سفر‌هایی همراه با اودیسئوس (9کهن الگوی شخصیتی انیاگرام در اودیسه هومر)
سبک افراد در محل کار
 • 87,000 تومان
 • با تخفیف: 87,000 تومان
ما همه فروشنده‌ایم (حقایقی شگفت‌انگیز در مورد متقاعد ساختن دیگران)
مدیریت رسانه (رویکردی راهبردی از نظریه تا عمل)
هنر ارتباط با دیگران (هوش میان‌فردی)
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
ذهن آرام تناسب آسان
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
سازمان‌های نابغه (هنر رهبری نوآوری و شکوفا کردن نبوغ جمعی)
روشی ساده برای داشتن کودکانی شاد
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان

کتاب جیبی برای تعادل هیجانی

 • 95,000 تومان

نویسندگان این کتاب با نگارش این کتاب موفق شده‌اند راهکارهایی ساده اما در عین حال قدرتمندی را در جهت دستیابی و حفظ تعادل هیجانی در اختیار خوانندگان بگذارند. خوانندگانی که به طور جدی و دایم تمرینات این کتاب را انجام دهند، موفق خواهند شد مهارت‌های سازگاری روانشناختی را به سادگی آموزش دیده و به احتمال قوی به نوعی بهبود هیجانی که در درمان رودررو با یک درمانگر متخصص در زمینه رفتاردرمانی دیالکتیکی (DBT) حاصل می‌شود، دست یابند. این کتاب کوچک را در کیف دستی یا جیب لباس خود بگذارید و در مواقع ضروری با مطالعه آن به خودتان کمک کنید تا تعادل هیجانی خود را حفظ کنید.

سفر‌هایی همراه با اودیسئوس (9کهن الگوی شخصیتی انیاگرام در اودیسه هومر)

 • 280,000 تومان

آموزش همه‌چیز در مورد تیپ شخصیتی خودمان، سفری شگفت‌انگیز و ارزنده است که می‌تواند در تمام طول زندگی ادامه داشته باشد. برای یادگیری بیشتر در مورد تیپ‌شناسی انیاگرام، منابع زیر مفید خواهند بود (تالیف، ترجمه و تحقیق: جعفر واعظی): . تغییر و تحول بر اساس آموزه‌های انیاگرام: رهایی‌ها و تصدیق‌ها برای رشد و بهبود تیپ شخصیتی شما . درک و دریافت انیاگرام: راهنمای عملی برای شناخت تیپ‌های شخصیتی . سفری کوتاه همراه 9 تیپ شخصیتی انیاگرام . انیاگرام در کسب‌و‌کار: اوج پرورش مهارت‌های فردی در حوزه‌ی کاری . راهنمای رشد و توسعه بر اساس آموزه‌های انیاگرام (7 جلد) . سفرهایی همراه با اودیسئوس: نه کهن الگوی شخصیتی انیاگرام در اودیسه‌ی هومر . انیاگرام کامل: 27 مسیر برای خودشناسی بیشتر . دیدگاهی یکپارچه برای کاراکتر و روان‌رنجوری، ساختار‌ کاراکتر و پویش‌ها در پرتو انیاگرام سارمونی . موج و دریا: انیا _ تیپ‌ها در زندگی و ادبیات . ساختار‌های انیا _ تیپ‌ها: خودکاوی برای جست‌و‌جوگر . راهنمای انیاگرامی فیلم و ویدیو: چگونه سبک‌های شخصیتی را در فیلم‌ها تشخیص دهیم؟

سبک افراد در محل کار

 • 87,000 تومان

کسب موفقیت و شادی چه در محل کار و چه در زندگی به ارتباط و تعامل مناسب با دیگران بستگی دارد، دیگرانی که تفاوت‌های رفتاری و شخصیتی فراوان با ما دارند. تفاوت‌های بین فردی، منبع اصلی بروز تعارض هستند. بدون شک، شما هم در محل کار خود نمونه‌هایی از این تفاوت‌ها را دیده‌اید که می‌تواند همکاری تیمی را تحت تاثیر قرار دهد، عملکرد را مختل کند و استرس فراوانی در سازمان و محیط کار برای شما و همکاران‌تان ایجاد کند. این کتاب نشان می‌دهد چگونه این شکل از تفاوت‌ها را مدیریت کرده و ارتباطات را بهبود بخشید. اگر بین اختلاف خود و دیگران بتوانید پلی بزنید، قادر خواهید بود زندگی خود و حتی دیگران را شادتر، آسان‌تر و مفیدتر بسازید. این موضوعی است که قصد داریم در این کتاب راجع به آن صحبت کنیم...

ما همه فروشنده‌ایم (حقایقی شگفت‌انگیز در مورد متقاعد ساختن دیگران)

 • 95,000 تومان

دنیل پینک، یکی از مشهورترین نویسنده‌ها و محققان علوم رفتاری است. او در سابقه خود، سردبیری دو مجله مهم قانون و سیاست ییل را دارد و چند سال دستیار وزیر کار و سخنگوی اصلی معاون رییس‌جمهور در ایالات متحده بوده است. پینک برای اولین بار در سال 1998 تصمیم گرفت کتابی در مورد تجربیاتش در کار را منتشر کند که با استقبال زیادی مواجه شد. این تجربه شیرین، او را تشویق کرد که نویسندگی را به عنوان حرفه اصلی خود برگزیند. دنیل کتاب‌های زیادی در مورد مدیریت و کسب و کار دارد که مورد توجه دانشجویان دانشکده کسب و کار هاروارد است. در حال حاضر از نگاه سایت thinker50، دنیل پینک جزو 10 متفکر برتر زنده مدیریت دنیاست.

چگونه در دام عشق 1 عوضی گرفتار نشویم (روشی مطمئن برای پیروی از احساس بدون از دست دادن منطق در انتخاب همسر)

 • 110,000 تومان

این کتاب وسیله‌ای برای یافتن عشق واقعی زندگی شما می‌باشد. دکتر جان اپ و مدل RAM این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا در هنگام انتخاب همسرء پنج موضوع عمده را مورد بررسی قرار دهید. (جان کارلسونء نویسنده کتاب «فرصتی برای ازدواج بهتر» کتاب چگونه در دام عشق یک عوضی گرفتار نشویم برای هر شخصی که ازقرار ملاقات‌های پی در پی خسته شده و می‌خواهد در نهایت شخص ایده‌آلش را پیدا کندء هوشیار کننده و کاربردی است. (جان گریء نویسنده کتاب «مردان مریخی و زنان ونوسی)

راهنمای جرات‌ورزی برای زنان (چطور با نیازهای خود ارتباط بگیریم مرزهای سالم تعیین کنیم و روابط خود را متحول سازیم)

 • 85,000 تومان

اولین چاپ کتاب (راهنمای جرات‌ورزی برای زنان) به عنوان یک پروژه ملی در ایالات متحده، در سال 2016 از سوی انتشارات نیوهاربینجر منتشر شد. جولی هنکس، روان‌درمانگر نویسنده این کتاب، به چالش‌های رفتار جرات‌ورزانه برای زنان می‌پردازد و به این ترتیب درمی‌یابیم که موضوع جرات‌ورزی، دغدغه روز زنان حتی در آمریکا نیز هست. هر چند این کتاب یک خودآموز مستقیم مهارت جرات‌ورزی نیست، اما چه درباره جرات‌ورزی چیزی نشنیده باشید، چه دوره‌های آن را طی کرده باشید، مطالعه این کتاب، عمق بیشتری به خودآگاهی شما می‌دهد و راه را در کاربست مهارت‌های جرات‌ورزی هموار می‌کند. باشد که روزی تصمیم بگیرید فلسفه جرات‌ورزی یعنی رویکرد «بردابرد» را به عنوان یک فلسفه جدید و ارزشی محوری در زندگی خود به کار بگیرید.

مدیریت رسانه (رویکردی راهبردی از نظریه تا عمل)

 • 68,000 تومان

مدیریت رسانه، در نگاه کلی، حوزه مطالعاتی برای پاسخ‌گویی به چگونگی اداره فرایند تولید، بازاریابی و فروش محصولات رسانه‌ای در شرایط جدید بازار رسانه‌ای است. طبیعی است که این مدیریت براساس نوع رسانه متفاوت باشد و به همین دلیل، هر پژوهشگری به جنبه‌هایی از آن توجه داشته و تعریفی عرضه کرده است. برخی از تعاریف ناظر بر رسانه‌اند و مثلا به جنبه‌های طراحی، هدایت و توسعه سیستم‌های رسانه‌ای می‌پردازند که این در نوشته‌های «لوسی کونگ» که متعاقبا خواهد آمد نمایان است.

هنر ارتباط با دیگران (هوش میان‌فردی)

 • 48,000 تومان

هر انسانی در خلال زندگی همواره با انسان‌های دیگر ارتباط و سر و کار دارد. به همین علت خواندن توصیه های ارایه شده در این کتاب می‌تواند بسیار سودمند باشد. در این کتاب 8 نوع مهارت در زمینه مردمداری و روابط میان‌فردی ارایه شده اند که با فرا گرفتن این مهارت‌ها می‌توان روابط خود را در هر زمینه‌ای در ارتباط با مدیران، همکاران، همسر، بستگان و دوستان بهبود بخشید. نویسنده این کتاب برای بهبود توانمندی‌های شخصی، برنامه واقع‌گرایانه‌ای ارایه می‌دهد. با خواندن این کتاب به مهارت هایی که از آن‌ها برخوردارید پی خواهید برد. رهنمودهای ارایه شده در این کتاب، در واقع تمرین‌هایی برای کسب مهارت و آماده شدن برای داشتن روابط سازنده میان‌فردی است که با تمرین های خلاق و نوآور همراه است.

ذهن آرام تناسب آسان

 • 68,000 تومان

براساس تحقیقات علمی جدید، EFT از اثربخشی بالایی در کمک به افراد در دستیابی به وزن مطلوب و حفظ آن برخوردار است؛ زیرا EFT وابسته به محدودیت‌ها و رژیم غذایی نیست،‌ بلکه هدف آن حل و فصل مشکلات هیجان است که در پوشش ولع غذایی، پرخوری و کم‌اشتهایی رخ می‌نماید. این کتاب با آموزش پایه EFT و چگونگی اجرای آن متدی کارآمد در زمینه درمان اختلالات خوردن را در اختیار شما خوانندگان می‌گذارد.

سازمان‌های نابغه (هنر رهبری نوآوری و شکوفا کردن نبوغ جمعی)

 • 35,000 تومان

چه تفاوتی میان سازمان های «نوآور و تحول آفرین» و سازمان های «عادی» وجود دارد؟ چه چیزی سازمان هایی نظیر پیکسار، گوگل، فایزر و آکیومن را قادر ساخته است دست به خلق تکنولوژی های پیچیده زنند و دنیای پیرامون خود را تغییر دهند؟ چگونه پنتاگرام، به عنوان یکی از برترین شرکت های طراحی جهان قادر است بزرگ ترین سوپر استارهای طراحی، معماری و گرافیک دنیا را سال ها و سال ها در شرکت خود نگه دارد و خالق خلاقانه ترین، چشم نوازترین و تحسین برانگیزترین طراحی های جهان باشد؟ رهبران این سازمان های نوآور دقیقا چه می کنند که باعث می شود سازمان های شان بارها و بارها اقدام به نوآوری کنند؟ کتاب «سازمان های نابغه، هنر رهبری نوآوری و شکوفا کردن نبوغ جمعی» کتاب تحسین شده ای است که حاصل پژوهش های عمیق و چند ساله لیندا هیل و تیم او بر روی رهبران سازمان های نوآور و تحول آفرین جهان است. این کتاب پس از انتشار، با استقبال فراوانی از سوی جامعه مدیران و همچنین جامعه دانشگاهیان رو به رو شده است، به گونه ای که در لیست بیست کتاب برتر «بیزینس اینسایدر» قرار گرفته، جایزه «وارن بیزینس» (جایزه مشترک دانشگاه هاروارد و دانشگاه کالیفرنیای جنوبی)» را به دلیل گشودن درک جدیدی از ماهیت رهبری نوآوری از آن خود کرده، و مدال طلای جایزه برترین کتاب «آکسیوم» را برای بهترین کتاب رهبری در سال 2015 دریافت نموده است. علاوه بر این، لیندا هیل به دلیل نگارش همین کتاب، در سال 2015، جایگاه برترین متفکر حوزه نوآوری را از موسسه مشهور Thinkers 50 کسب نموده است.

روشی ساده برای داشتن کودکانی شاد

 • 25,000 تومان

می‌خواهید کودکان‌تان شاد باشند؟ شما هم مانند بسیاری از والدین شادی کودکان والاترین آرزوی‌تان است؟ آیا این یک امید واهی است؟ یا شادی حقیقت دارد؟ ممکن است والدین قادر به انجام کاری سودمند جهت شاد نمودن کودکان باشند؟ بله، می‌توانند! والدین آگاه و ماهر می‌توانند تفاوت فوق‌العاده‌ای ایجاد نمایند! طی سال‌ها تجربه، و رصد نسل‌های مختلفی از والدین و فرزندان آن‌ها از تولد تا بزرگسالی، تجربه اثبات می‌کند که تربیت خوب می‌تواند منجر به ساختن کودکانی شاد شود. «فرمولی ساده برای داشتن کودکانی شاد» مراحل دستیابی به خوشبختی را بیان داشته و 9 گام ارائه شده برای دستیابی کودکان به شادی را تضمین می‌نماید. هیچ‌کس ادعا ندارد که این 9 گام در عمل آسان هستند. ولی اگر والدین با جدیت به این مراحل پایبند باشند، کودکان شادی خواهند داشت. و کودکان شاد معمولا در بزرگسالی هم افراد خوشبختی خواهند بود. و این دقیقا همان چیزی است که شما می‌خواهید، این‌طور نیست؟

کسب و کار اجتماعی (شیوه جدیدی از کسب و کار که منجر به تامین نیازمندی‌های بشر در دنیای سرمایه‌داری خواهد شد)

 • 25,000 تومان

وقتی زندگی یک نفر تباه شود، همه‌ی مردمک دنیا متضرر خواهند شد. چه بسا فردی که زندگی او تباه شده، می‌توانست پزشکی شود که زندگی نوه‌ی من خود من را نجات می‌داد، یا دانشمندی که برای جلوگیری از گرم‌تر شدن کره زمین دستگاهی اختراع می‌کرد. چرا چنین فرصتی می‌بایست تباه شود؟ کسب و کار اجتماعی فرصتی فراهم می‌کند که ما از تباه شدن زندگی این افراد جلوگیری کرده و زمینه‌ای برای شکوفایی استعدادهایشان فراهم کنیم. پس از خواندن این کتاب، ممکن است از راه‌های متعددی که در این کتاب مورد چگونگی استفاده از قدرت کسب و کار اجتماعی در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم معرفی شده است، هیجان‌زده شده باشید. اما اگر شما در حوزه‌ای مشغول به فعالیت هستید که ارتباط واضح و مشخصی با مسائل و مشکلات جامعه بشری ندارد، آیا باز هم می‌توانید از استعدادها و توانایی‌هایتان برای برطرف نمودن معضلاتی که دنیا با آن مواجه است استفاده کنید؟ در بسیاری از موارد، پاسخ به این سوال مثبت است. من به شدت معتقدم که با استفاده از خلاقیت و ابتکار، می‌توان هر نوعی از علاقه و اشتیاق افراد را، به ابزاری برای تبدیل دنیا به مکان بهتری برای زندگی تبدیل نمود.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1