فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
مسیر تحول
 • 155,000 تومان
 • با تخفیف: 155,000 تومان
علم مشتری (بینش‌های رفتاری برای ایجاد تجربه راهگشای مشتری)
فلسفه عصب‌شناسی
 • 1,250,000 تومان
 • با تخفیف: 1,250,000 تومان
قانون 4:8 (راز دستیابی به زندگی‌ای سرشار از شادی)
انسان طلوع و غروب انرژی (تاملاتی در خودشناسی)
 • 255,000 تومان
 • با تخفیف: 255,000 تومان
اینقدر فکر و خیال نکن (راهنمای فوری برای تغییر در زندگی)
حلقه آتش
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
ارتباط بدون خشونت (زبان زندگی)
 • 255,000 تومان
 • با تخفیف: 255,000 تومان
چه گونه بجنگیم
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
بدنی جدید بساز (چگونه روح قدسی و مواد نیروزای گیاهی می‌توانند سلامت شما را متحول کنند)
مواجهه با کوه یخ در اتاق شماره 4 (روایت‌های اعضا 1 گروه‌درمانی تحلیلی از جلسات فردی و گروهی)
مذاکرات
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان

مسیر تحول

 • 155,000 تومان

شما را فرا می‌خوانم، به سفر‌کردن به درون، به تحول، به رهایی از همه پیش‌فهم‌هایی که به اسارتمان برده‌اند. پس، با من نقاشی کن. با من بنویس. با من سفر کن...

علم مشتری (بینش‌های رفتاری برای ایجاد تجربه راهگشای مشتری)

 • 385,000 تومان

ایجاد تجربه راهگشای مشتری می‌تواند چالش‌برانگیز و مفید باشد. به قول استیو جابز «ستفاده از تکنیک‌های مرتبط با آمیخته یا آمیزه بازاریابی (marketing mix)، «بازاریابی» نامیده می‌شود. وقتی به دنبال تنظیم «تجربه مشتری» (customer experience=cx) هستیم تا او مشعوف (دلشاد)، (delight) شود. در واقع به دنبال (magic) هستیم (مشتری آن را جادو می‌نامند)». اولین گام برای ایجاد این جادو شناخت شیوه تفکر، احساسات و اقدامات مشتریان و انگیزه‌های رفتاری آنها است. بینش‌های کلیدی علوم رفتاری و تجربه مشتری، بر حوزه‌هایی متکی است مانند: شهود، تحقیقات بازاریابی و بازاریابی مبتنی بر داده، حوزه جدید «علم مشتری» (customer scince) به معنای علم ناشی از داده‌های کسب شده از مشتریان و تحلیل آن داده‌ها است. در این کتاب، -که جدیدترین اثر 2022 پروفسور چرنوو است- «علم مشتری» (customer scince) به عنوان یکی از حوزه‌های علوم رفتاری و کاربرد آن به عنوان چارچوب تصمیم‌گیری برای طراحی و مدیریت تجربه مشتری بررسی می‌شود. سپس درباره نقش شهود (intution) در تصمیم‌گیری مدیریتی، و برخی سوگیری‌های (decision biases) اصلی در تصمیم‌گیری و نحوه استفاده از رویکرد سیستماتیک شناخت رفتار مشتری برای حداقل‌سازی این سوگیری‌ها صحبت خواهد شد. در ادامه، نقش تحقیقات بازار به عنوان ابزاری برای گردآوری بینش مشریان (customers insights) و کاربرد علم مشتری در تحقیقات و آزمایش‌های بازاریابی بررسی می‌شود، سپس درباره نقش تحلیل داده‌ها (data analytics) و هوش مصنوعی (artificial intelligence) در بازاریابی، محدودیت‌های آنها و کاربرد شناخت اصول کلیدی محرک فرایندهای تفکر، احساسات و اقدامات مشتری در آنها صحبت می‌شود. در نهایت، چارچوب تصمیم‌گیری و به کارگیری بینش‌های رفتاری و مدیریت تجربه مشتری را مشخص می‌کند.

فلسفه عصب‌شناسی

 • 1,250,000 تومان

اهمیت فلسفی عصب‌شناسی تنها این نیست که با فلسفۀ ذهن از درِ آشنایی درآمده است؛ بلکه امروزه عصب‌شناسی تقریباً به همۀ حوزه‌های علمی، فلسفی، اجتماعی و رشته‌ها و مطالعات زیرمجموعۀ این حوزه‌ها نفوذ کرده و در شناخت و تبیینِ نسبتِ وجودی و ایجادی آنها در انسان و زندگی روزمرۀ او مدخلیت یافته است. به این معنی اخیر، و از نظر فلسفی، عصب‌شناسی علمی در کنار علوم دیگر (مانند شیمی، زیست‌شناسی یا پزشکی) نیست؛ بلکه عصب‌شناسی به معنای جدید در کنار هوش مصنوعی، یکی از دو علمی است که ماهیتِ ذاتاً تکنولوژیک پارادایم زبان را در زمانۀ ما برملا کرده و قدرت تصرف و تبیینِ همۀ حوزه‌های وجودی و شناختی انسان را در خود دارد؛ و از این حیث همانند و هم‌تراز هوش مصنوعی است.

قانون 4:8 (راز دستیابی به زندگی‌ای سرشار از شادی)

 • 195,000 تومان

در این کتاب، راهکارهای متفاوتی در اختیار ما قرار می‌گیرد تا با استفاده از آنها مسیرمان را به سمت شادی و خوشبختی هموار کنیم و از درگیری‌های ذهنی‌ای که منجر به احساسات منفی و درنهایت آلودگی ذهنی‌مان می‌شوند، بپرهیزیم. در این میان مژده این است که با اندکی ممارست و تأمل قادر خواهیم بود درهای زندگی‌ای مملو از شادی را بر روی خود و به تبع آن عزیزان‌مان بگشاییم. درضمن عبارات تأکیدی مؤثری در اختیارمان قرار می‌گیرد تا با آنها ضمیر ناخودآگاه‌مان را برای دستیابی به شادی‌ای ماندگار آکنده کنیم.

انسان طلوع و غروب انرژی (تاملاتی در خودشناسی)

 • 255,000 تومان

زندگی توهمی است که ما آن را با واقعیت اشتباه گرفته‌ایم. این خاصیت ذهن است و زبان بخشی از غفلت بشر نسبت به واقعیت‌هاست. مایه فلسفه کلمات است. ذهنیت شرطی بشر چگونه پاک می‌شود؟ آتوریته‌ها زندگی بشر را خراب کرده‌اند یا آباد؟

اینقدر فکر و خیال نکن (راهنمای فوری برای تغییر در زندگی)

 • 195,000 تومان

برای همه ما پیش آمده که در چرخه‌ای از اگر و اماها و بلاتکلیفی اسیر شویم و ترس از اشتباه کردن قدرت تصمیم‌گیری را از ما سلب کند. هیچ‌کس دلش نمی‌خواهد زندگی‌اش را با فکر و خیالات بیمارگونه سپری کند. اما گویی نمی‌توانیم از دست چنین فکر و خیالاتی خلاص شویم. طوری به نظر می‌رسد که گویی ذهن ما برای چنین افکاری برنامه‌ریزی شده و نمی‌توانیم از آنها بگریزیم. اما آیا واقعا همینطور است؟ پاسخ آن بوگل منفی است. او معتقد است ما نه تنها می‌توانیم برالگوهای افکار و خیالات افراطی که تکراری، ناسالم و مضر هستند، غلبه کنیم، بلکه می‌توانیم آنها را با الگوهای فکری مثبتی جایگزین کنیم و آرامش، شادی و عشق بیشتری را در زندگی‌هایمان تجربه کنیم. در این کتاب، راهکارهایی ارائه شده‌اند تا بتوانید تغییرات فوری و پایداری را در نحوه برخورد با پرسش‌های ذهنی‌تان ایجاد کنید. از پرسش‌های کوچکی مثل: آیا باید این گل‌ها را بخرم؟، گرفته تا پرسش‌های بزرگی مثل با زندگی‌ام دارم چه‌کار می‌کنم؟ این کتاب چارچوبی برای تصمیم‌گیری در اختیارتان می‌گذارد تا به راحتی بتوانید از انرژی و زمانتان به خوبی بهره ببرید و به جای پرداختن به فکر و خیالات افراطی، به کارهای مهم‌تری بپردازید.

حلقه آتش

 • 135,000 تومان

در تعالیم من که آیین «حلقه آتش است»، مهم‌ترین روز زندگی‌مان را جشن می‌گیرم: روزی که ما در آتش روحمان ادغام می‌شویم و به الوهیت خویش بازمی‌گردیم. روزی است که درمی‌یابیم واقعا چه هستیم و تصمیم می‌گیریم به نیروی آفرینش که زندگی یا خداوند است بپیوندیم. از آن روز به بعد، با عشقی بی‌قید و شرط در دل‌های‌مان نسبت به خودمان و هرآنچه در خلقت است، زندگی می‌کنیم. این کتاب که برای نخستین بار در سال 2001 با عنوان «دعاها: پیوند با خالق‌مان» منتشر شد، به شما خاطرنشان می‌کند واقعا چه هستید. این کتاب همواره کتاب مورد علاقه من بوده است و اینک به احترام دعای مورد علاقه‌ام، نام صحیح آن را حلقۀ آتش نهاده‌ام.

ارتباط بدون خشونت (زبان زندگی)

 • 255,000 تومان

ارتباط بیگانه‌ساز با زندگی، از جوامع سلسله‌مراتبی یا سلطه‌گر، ناشی می‌شود و متقابلا از آن جوامع حمایت می‌کند، جایی که اقلیت، اکثریت مردم را در جهت منافع خود کنترل می‌کنند. به نفع پادشاهان، تزارها، اشراف و این گونه افراد است که توده‌ها به گونه‌ای تربیت شوند که ذهنیتی برده‌وار داشته باشند. زبان اشتباه، باید و اجبار کاملا مناسب این هدف است: مردم هرچه بیشتر بیاموزند تا بر اساس قضاوت‌های اخلاق‌گرایانه‌ای فکر کنند که بر نادرستی و بدی دلالت دارد، بیشتر می‌آموزند تا برای آنچه درست، نادرست، خوب و بد است، به بیرون از خود و قدرت‌های بیرونی بنگرند. وقتی ما انسان‌ها، با احساسات و نیازهای‌مان در ارتباط باشیم، دیگر برده و زیردست نمی‌مانیم.

چه گونه بجنگیم

 • 135,000 تومان

چه گونه بجنگیم، راه و روشی روشن و بی‌همتا برای سود جستن از حواس جمعی و مهر و شفقت در فرونشاندن و خشکاندن ریشه‌ها و دانه‌های خشم و خروش و عصبانیت در اثر وابستگی به درک و دریافت‌های خشک و انعطاف‌ناپذیر فردی است. چه گونه بجنگیم درک چه گونگی «از ماست که بر ماست» را به راستی شدنی و آسان می‌کند. نویسنده کتاب، تیک نات هان، راهب، آموزگار، نویسنده، شاعر، کنش‌گر صلح و بنیان‌گذار بودیسم درگیرشونده ویتنامی و از بزرگ‌ترین استادان ذن بودیسم در دنیای امروز بود که بیشتر زندگی خود را در تبعید گذرانید، اما سرانجام در پایان زندگانی پربار خود اجازه یافت به زادگاه خود بازگردد و در آنجا رخت از جهان بربندد.

بدنی جدید بساز (چگونه روح قدسی و مواد نیروزای گیاهی می‌توانند سلامت شما را متحول کنند)

 • 170,000 تومان

دکتر آلبرتو ویلولدو، روانشناس و انسان‌شناس پزشکی تحصیل کرده‌ایست که بیش از 25 سال شیوه‌های درمانی شمن‌های آند و آمازون را مطالعه کرده است. زمانی که دکتر ویلولدو در دانشگاه ایالتی سانفرانسیسکو استادیار بود، آزمایشگاه خودتنظیمی بیولوژیک را تاسیس کرد تا چگونگی ایجاد سلامت روان‌تنی و بیماری توسط مغز را بررسی کند. او که متقاعد شده بود ذهن می‌تواند عامل سلامتی باشد، آزمایشگاه خود را ترک کرد و به آمازون سفر کرد تا با مردان و زنان شفاگر جنگل‌های بارانی کار کند و روش‌های درمانی و اسطوره‌‌های آنها را بیاموزد. دکتر ویلولدو انجمن چهار باد را اداره می‌کند، جایی که او افرادی از ایالات‌متحده و اروپا را در زمینه انرژی‌درمانی شمنی آموزش می‌دهد. او بنیانگذار مدرسه بدن سبک است که دارای پردیس‌های دانشگاهی در نیویورک، کالیفرنیا و آلمان است. او همچنین مرکز انرژی‌درمانی‌ای را در شیلی مدیریت می‌کند، جایی که در مورد عصب‌شناسی روشنگری تحقیق و تمرین می‌کند. دکتر ویلولدو نویسنده کتابهای پرفروش متعددی از جمله شمن شفا‌گر فرزانه (مترجم لادن جهانسوز، انتشارات علم) و کتاب‌های ترجمه نشده دیگر است.

مواجهه با کوه یخ در اتاق شماره 4 (روایت‌های اعضا 1 گروه‌درمانی تحلیلی از جلسات فردی و گروهی)

 • 185,000 تومان

قبرم رو کنده بودم، منتظر بودم جنازه بشم برم توش. جای خوابم یک در دو بود، تازه دستامو هم میذاشتم روی سینه‌م می‌خوابیدم که مبادا بخوره زمین و آلوده بشه. انگاری که توی تابوتم. تصور این که پشه‌ای به صورتتون بخوره و توی اون لحظه زندگیتون رو تموم شده بدونید چقدر براتون ملموسه؟ یا تا حالا ته یه کوچه بن‌بست و تنگ و شلوغ گیر کردین؟ آدما تو رفت و آمد، یهو به سمتت بیان و تو ندونی باید چطور از بینشون عبور کنی که ذره‌ای بهت برخورد نکنن. نفستون از اضطراب بند بیاد و فقط اون لحظه دلتون بخواد یه تفنگ داشته باشین و خودتونو خلاص کنین و بمیرین که حتی جریان هوای ناشی از حرکتشون بهتون نخوره؟ همیشه دلهره داشتم. همه جا برام تاریک و محو بود‌، انگار صدام به گوش کسی نمی‌رسید. یادم میاد توی یکی از جلسات گروه برای اعضاء تعریف کردم که اولین جلسه فردی که اومدم، نیومده بودم که بمونم، اومده بودم به خودم بقبولونم که هیچ راهی برام نمونده و تمومش کنم، تمومش کنم و برم تو قبرم. آخه بدبخت تو با این وضع، با این خونواده پر از بحران، دکتر چی میخواد بهت بگه. بگه دنیا قشنگه، بگه آدما تمیزن؟ نه، اینا رو نگفت...

مذاکرات

 • 150,000 تومان

دستیابی به قرارداد «برد - برد» کار ساده‌ای نیست. اغلب اوقات از منظر عینی، می‌توانید توافقی را هدف قرار دهید که هر دو طرف، بسیار بیشتر از آنچه در مورد آن به توافق رسیده‌اند، دوست داشته باشند. این، یعنی هر دو طرف، به کمتر از آنچه به دست آورده‌اند، رضایت می‌دهند. موردی را در نظر بگیرید که در واقعیت 6 و با عنوان خواهران پرتقالی به آن اشاره کردیم. یکی از دختران می‌خواست عصاره پرتقال بنوشد و دیگری پوست پرتقال را برای درست کردن فنجان کیک می‌خواست. آن دو به جای مطرح کردن آشکار خواسته‌های خود، پیوسته تکرار کردند: من پرتقال را می‌خواهم! سرانجام پرتقال را نصف کردند. یکی از خواهران عصاره سهم خود را نوشید و پوست آن را دور انداخت، و دیگری از پوست سهم خود فنجان کیک درست کرد و عصاره آن را دور انداخت. مدیران و رؤسا، اغلب اوقات به نتایجی مشابه نصف کردن پرتقال می‌رسند. این امر، ما را با پرسشی اساسی مواجه می‌کند: چرا افراد، با اراده خود، توافق «باخت - باخت» را برقرار می‌کنند؟ سه دلیل اصلی برای این کار وجود دارد: - کاهلی و اکتفا. - فقدان بازخورد. - برداشت نادرست.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1