فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

������ �� ��������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
ظرف‌های وجودتان را پر کنید
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
6 درس اول بازیگری
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
از شکست نترسید
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
دفاع از عقلانیت (تقدم عقل بر دین سیاست و فرهنگ)
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
تقابل منطق قدیم و جدید (جستارهایی مقایسه‌ای در فلسفه منطق)
تنفس (دانشی نوین از هنری گمشده دم و بازدم و چگونگی نفس کشیدن چه تاثیراتی بر ذهن و بدن ما دارد)
من با خرس‌ها هستم (داستان‌هایی از 1 سیاره زخمی) مجموعه داستان
زندگی (چگونه جان سالم به در ببریم)
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
کلاه رامبراند (مجموعه داستان)
 • 33,000 تومان
 • با تخفیف: 33,000 تومان

ظرف‌های وجودتان را پر کنید

 • 160,000 تومان

این کتاب سه فصل دارد: اولین فصل مربوط است به پر کردن ظرف انرژی حیاتی. فصل بعد به پر کردن ظرف ارتباطی شما مربوط است. در فصل آخر درباره‌ی پر کردن ظرف مشارکت شما بحث خواهد شد. 10 بخش کوتاه و شیرین دارید که فعالیت‌های روزانـه و درواقع تمرین‌های شماست. هـر کدام از ایـن بخش‌های جزئی، صرفًا به یک ایده یا موضوع می‌پردازد؛ موضوعی کـه یکـی از عوامل پرکننده‌ی ظرف مدنظر است و سپس، آزمایش و تمرین روزانه ارائه می‌شود. برخـی از این تمرین‌ها فعالیت‌های یکباره هستند یا شامل گزینه‌هایی است کـه باید به آنها فکر کنید. بقیه‌ی تمرین‌ها شامل نکته‌هایی است که باید آنها را شـروع کنید و بعد به‌ صورت تدریجی در آنها دقیق شوید. اگر واقعا می‌خواهید به طور کامل خودتان را به چالش بکشید، این کتاب را به صورت یک چالش 30روزه ببینید. هر روز به سراغ یک بخش بروید، با ترتیبی که برایتان منطقی‌تر می‌آید و بنا بر نیازی که درباره‌ی هرکدام از ظرف‌ها احساس می‌کنید. بعد از پایان این فرایند 30روزه، بقیه‌ی عمرتان، مرتب به فعالیت‌هایی که در این کتاب ارائه شده مراجعه کنید.

مراقبه به روش سامورایی (رازهای محرمانه توسعه فردی رشد مهارت‌های شناختی و کاهش استرس به آموزش استاد 4 هنر سامورایی)

 • 110,000 تومان

سامورایی در برابر جنگجویان آموزش دیده‌ی حرفه‌ای باشدت آشفتگی و فشار و مبارزه در میدان نبرد، در پی رسیدن سریع به سکوت درونی عمیق است. نشستن یک جنگجو با چشمان بسته برای ساعت‌های متمادی به او اجازه نخواهد داد وظیفه‌اش را به درستی انجام دهد و حتی به آن هوشیاری سریعی هم که هنگام حمله‌ی غیرمنتظره یا آشوبگرانه رخ می‌دهد و جنگجو همیشه نسبت به آن آگاهی ذهنی داشته باشد، نخواهد رسید. تمرین جنگجو باید ساده،موثر و دوره‌ای باشد. «تجسم کل» را به شما می‌آموزم که رویکردی متفاوت از دیگر مراقبه‌هایی است که احتمالاً تا به حال شنیده‌اید. پس از آموختن مبانی، نحوه‌ی درآمیختن اصول مراقبه با زندگی روزمره را بررسی می‌کنیم.

6 درس اول بازیگری

 • 59,000 تومان

بازیگر معمولا کم‌رو، کم‌گو و فاقد قدرت بیان است و اغلب نمی‌داند چه کار می‌کند یا چگونه آن را انجام می‌دهد که او را به بازیگر تبدیل می‌کند، حتی وقتی می‌داند، گفتن یا نوشتن آن برایش کاری دشوار. او فقط می‌تواند در عمل آن را بیان کند. زبان او زبان حرکت، ژست و رفتار، صدا، خلق و طراحی شخصیت به‌واسطه کارهای انجام ‌شده یا انجام‌ نشده است. از سوی دیگر، نمایشنامه‌نویس به‌راحتی با کلمات کار می‌کند، به راحتی می‌نویسد و شخصیت، موقعیت، وقایع و متد را به تعبیر خودش تفسیر می‌کند و لذا بازیگر برای این‌ که بتواند معنای بازیگر را برای خودش و همکارانش توضیح دهد آثار و نوشته‌های کمی در اختیار دارد که نوشته بازیگران باشد.

از شکست نترسید

 • 89,000 تومان

آیا تا به حال شده است طرح و پروژه‌ای را با کلی امید و زحمت ارائه کنید ولی مردود شود و مورد استقبال قرار نگیرد؟ دوباره طرح دیگری ارائه کنید و آن هم رد شود و سومی نیز ... و آیا از این رد شدن‌های پشت هم دچار دلسردی و ناامیدی شده‌اید؟ جیا جیانگ که شرح حالش در بالا ذکر شده استاد شکست خوردن و رد شدن است؛ اما این رد شدن‌های مکرر از وی انسانی شکست‌ناپذیر ساخت. در این کتاب با آموزه‌های او، طی یک دوره صد روزه گام به گام دیگر از رد شدن‌ها نمی‌هراسید، بلکه هر رد شدنی مقدمه‌ی یک هشیاری و پیروزی است. تهدید نیست؛ فرصت است...

دفاع از عقلانیت (تقدم عقل بر دین سیاست و فرهنگ)

 • 140,000 تومان

فرهنگ غرب، در خطوط اصلی آن، دمکراسی، لیبرالیسم، فردگرایی، حقوق بشر، سکسوئالیسم، گریز از پایبندی‌های آیینی ـ خانوادگی، تعادل سوژه ـ شهروند…، فرهنگ غرب نیست. فرهنگی است که هر جامعه‌ای بسته یا باز، دیر یا زود به آن خواهد رسید؛ چرا که باز شدن طومار آدمی مرکب از طبع خواهنده و عقل ابزارساز علی‌الاصول به همین چشم‌اندازها می‌رسد. غرب از قضا زودتر به این وضعیت رسیده است. هر فرهنگ و قوم دیگری نیز می‌توانست (اگر بعضی علل معّده، چون آموزش، زودتر برایشان مهیا می‌شد) پیش آهنگ این راه باشد. به تعبیر دیگر ریشه‌های هر فرهنگی، از جمله فرهنگ غرب، بسیار بیش از اینکه در عمق تاریخ و جغرافیای آن فرهنگ قرار داشته باشد، در طبیعت انسان قرار دارد. منتها به موازاتی که انسان‌ها و جوامع در مسیر آموزش و افسون‌زدایی پیش بروند، بی‌ریشگی آنان در تاریخ و جغرافیا، در زمین و زمانی که اشغال کرده‌اند، و نیز ریشه‌داری مشترک و عمیق آنان در ساخت طبیعی‌شان و مقتضیات آن، خود آگاه‌تر می‌شود. به همین دلیل انسان‌ها و جوامع آموخته و افسون زدوده بیش از دیگر جوامع به هم شبیه می‌شوند.

تقابل منطق قدیم و جدید (جستارهایی مقایسه‌ای در فلسفه منطق)

 • 22,000 تومان

تقابل منطق سنتی و منطق جدید یکی از مباحث فلسفی-منطقی گرم و پرشوری بود که در نیمه اول قرن بیستم در میان مدافعان این دو نظام منطقی درگرفته بود.با این حال، در جامعه فلسفی- منطقی ما بحث چندان نظام‌مند و جامعی در باب تقابل‌های این دو منطق وجود ندارد. می‌توان پرسید که مدافعان منطق قدیم (منطق ارسطویی-قرون وسطایی) در غرب چه پاسخ‌هایی به چالش‌های بر‌آمده از ظهور منطق جدید دادند؟ آشنایی با نظرگاه منطق دانان ارسطویی- توماسی معاصر مواد فکری لازم را برای تامل درباره تقابل منطق قدیم و جدید فراهم می‌کند. مکتوبات این دفتر در خدمت چنین هدفی است. هنری بابکاک ویچ،منطق دان ارسطویی-توماسی معاصر، مفاهیم و مسائل فراموش‌شده منطق قدیم را بار دیگر به صحنه می‌آورد و یادآوری می‌کند که روزگاری منطق‌دانان نگاه دیگری به «مفهوم»، «گزاره«، «استدلال»، «حمل»، «هستی‌مند عقلی»، «صورت»، «ماده»، «قصدیت» و ... غیره داشتند.دیدن این دو نظام منطقی در آینه یکدیگر شناخت دقیق‌تر ویژگی‌های هر یک را ممکن می‌کند.

مغز آشفته (روش 7 گام برای پایان دادن به ذهنیت خودگویی منفی آزارندهی ذهن و راهنمایی به سوی اندیشه‌های نیک احساسات نیک و نظم مثبت)

 • 45,000 تومان

شاید کوشیده‌اید خودتان را از شر اندیشه‌های منفی رها کنید، ولی دیده‌اید نمی‌توانید به جایی برسید. مشکل هرچه باشد، یک سری رازهایی هستند که می‌توانند به حل آن کمک کنند و در این کتاب به بررسی آنها می‌پردازیم. این سری رازها «روش 7 گام» نام دارد. روش 7 گام سامانه‌ای است که برای پایان دادن به اندیشه‌های منفی و راهنمایی ذهن و زندگی به سمت یک مسیر مناسب و مثبت نیاز دارید. من برای اطمینان از درک آسان، این کتاب را دو بخش کرده‌ام؛ بخش اول آماده‌سازی شماست برای روش 7 گام که موضوعات مهمی مانند ریشه‌ها و پیامدهای خودگویی منفی و کژاندیشی را شامل می‌شود. در بخش دوم با نگاهی عمیق‌تر به خود گام‌ها خواهیم پرداخت و روش‌های هر یک را بیان خواهیم کرد. شما باید همین امروز روش 7 گام را اجرا کنید؛ منتظر فردا نشوید چون هر چه وقت بیشتری از دست بدهید، اندیشه منفی آسیب عمیق‌تری وارد می‌کند و رهایی از آن نیز دشوارتر می‌شود. شما شایسته زندگی سرشار از لذت و شادی هستید، نگذارید افکار منفی چیز دیگری به شما دیکته کند. هنوز علاقه‌مندید؟ پس به مطالعه ادامه دهید.

تنفس (دانشی نوین از هنری گمشده دم و بازدم و چگونگی نفس کشیدن چه تاثیراتی بر ذهن و بدن ما دارد)

 • 89,000 تومان

برای سلامتی و تندرستی ما چیزی ضروری‌تر از نفس‌کشیدن وجود ندارد: هوا را وارد و سپس آن را خارج می‌کنید و این کار 25000 بار در روز تکرار می‌شود. با این حال، انسان به عنوان یک گونه، توانایی تنفس صحیح را از دست داده است و این امر عواقب بدی به دنبال دارد. جیمز نستور، روزنامه‌نگار، به همه جای دنیا سفر می‌کند تا دانش فراموش‌شده‌ شیوه‌های تنفس باستانی را کشف کند و متوجه می‌شود که با تغییراتی جزئی در نحوه‌ دم و بازدم می‌توانیم عملکرد ورزشی را ارتقا دهیم، اندام‌های داخلی‌مان را جوان‌سازی کنیم، خروپف، آلرژی، آسم و بیماری‌های خودایمنی را متوقف، و اسکولیوز ستون فقرات را درمان کنیم. هیچ یک از این‌ها نباید امکان‌پذیر باشد ولی هست. کتاب تنفس با تکیه بر هزاران سال حکمت باستانی و مطالعات پیشرفته در ریه‌شناسی، روان‌شناسی، بیوشیمی و فیزیولوژی، تمام دانسته‌هایمان را در مورد اساسی‌ترین عملکرد بیولوژیکی خود متحول می‌سازد.خلاصه‌ای از این کتاب در پادکست فارسی بی‌پلاس ارائه شده است.

من با خرس‌ها هستم (داستان‌هایی از 1 سیاره زخمی) مجموعه داستان

 • 69,000 تومان

داستان‌های این مجموعه آغازی چشم‌گیرند در همین جهت (فهم گرمایش زمین، نا‌پایداری سیاره‌مان و...) و هیچ‌کس نباید، حتی برای لحظه‌ای فراموش کند که این داستان‌ها چیزی نو و متفاوت از اغلب آثار ادبی ارائه می‌دهند. این داستان‌ها به جای پرداختن به روابط میان آدم‌ها بیشتر به رابطه‌ی میان آدم‌ها و سایر چیز‌ها پرداخته‌اند. در یک سیاره‌ی پایدار، طبیعت پس‌زمینه‌ای برای نمایش انسانی فراهم می‌کند؛ اما در سیاره‌ای نا‌پایدار، که ما در این داستان‌ها آفریده‌ایم، خود پس‌زمینه به نمایشی‌ترین بخش رخداد تبدیل شده است.

راهنمای مهارت‌های اجتماعی (خجالت خود را مدیریت کنید گفتگوهای خود را بهبود ببخشید و بی آنکه خود واقعی‌تان را پنهان کنید دوستان جدید پیدا کنید)

 • 120,000 تومان

مشکلات اجتماعی راه حل دارند مفهوم عبارت دیر شکوفا به همین خاطر به وجود آمده است. خیلی از افراد برای مدت طولانی طی زندگی خود حس خجالت و تنهایی را تجربه کرده و تقویت مهارت‌های میان‌فردی و رها شدن از خجالت و تنهایی برای‌شان زمان‌بر بوده است شما نیز می‌توانید حس اعتماد به نفس‌تان را افزایش دهید و خجالت و اضطراب و هر گونه افکار و رفتار مخرب مرتبط با آنها را در خود مدیریت کنید. شما می‌توانید برای مهارت گفتگوی خود تمرین کرده و آن را تقویت کنید و برای داشتن دوستانی جدید و زندگی اجتماعی کارآمد فرایندی قابل اعتماد را فرابگیرید.

زندگی (چگونه جان سالم به در ببریم)

 • 89,000 تومان

زندگی: چگونه جان سالم به در ببریم با تاکیید بر عوامل موثر در سلامت خانواده‌ها شروع می‌شود، و درباره مسائل فراتر ار مشاهدات بالینی، یعنی تحقیقات جدید منتشر نشده درباره خانواده‌های کاملا سالم، که به تازگی در دسترس قرار گرفته‌اند، بحث می‌کند، آن گاه این فکر را به خارج از محدوده خانواده تعمیم می‌دهد، یعنی رفتارهای ما حین انجام کار، رفتارهای شرکت‌ها و سازمان‌ها، اداره و رهبری جوامع و گروه‌های اجتماعی و مهم‌تر از آن ارزش‌های مادی و معنوی که موجب ارتباط ما با دیگران و با جهان است را تجزیه و تحلیل می‌کند. این کتاب همچنین درباره سلامت روان افراد و گروه‌هایی است که در سطوح مختلف مشغول به کارند.

کلاه رامبراند (مجموعه داستان)

 • 33,000 تومان

هنر برتر از گوهر آمد پدید. این مجموعه (ده‌تایی‌ها) داستان‌هایی است متفاوت و یگانه شامل مضامینی درباره هنر و خالقان آثار هنری. در لابه‌لای روایت‌ها و خرده روایت‌های داستان‌ها خواننده شاهد جزئیات شکل‌گیری و شیوه خلاقیت یک اثر هنری است و نیز ناظر خلقیات، خصوصیات و شخصیت پیچیده برخی هنرمندان در روند تولید آثار هنری. مخاطب وارد اندرون و خلوت کارگاه‌های هنری شده و لحظات ناب آفرینش آثار هنری را حس می‌کند.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1