������ ����


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
روزهای شاد
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
مثل 1 راهب فکر کن
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
با خودت آشتی کن (44 راهکار مفید برای هماهنگی با طرح الهی زندگی)
تبدیل چالش‌های زندگی به موفقیت
 • 66,000 تومان
 • با تخفیف: 66,000 تومان
پول رفیق شماست (راهنمای 30 روزه شما برای سلامت و شفای مالی)
فوت و فن جذب خواسته‌ها و نتایج دلخواه (9 روش بسیار قدرتمند برای برداشتن موانع و جذب خواسته‌ها)
هر روز با فرشتگان باش
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
هو اوپونوپونو
 • 139,000 تومان
 • با تخفیف: 139,000 تومان
جذب‌کننده نخبه (روش‌هایی برای آشکارسازی زندگی فراتر از رویاهایت)
منو ببین و بهانه نیار
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
من ملاله هستم (دختری که به خاطر ادامه تحصیل قد علم کرد و دنیا را متحول نمود)
لذت دوستی
 • 8,000 تومان
 • با تخفیف: 8,000 تومان

روزهای شاد

 • 120,000 تومان

تو می‌توانی خود گم‌شده‌ات را در لابه‌لای صفحات این کتاب پیدا کنی. این کتاب کمکت می‌کند: با برقراری ارتباط با خدا، مسیرت را شفاف و عشق الهی را احساس کنی. با ترس‌هایت مواجه شوی و آنها را نردبان موفقیت کنی. هر روز را بدون دلشوره، اضطراب و نگرانی و در امنیت سپری کنی. از شر گذشته و افکار و باورهای منفی و دست‌وپاگیر خلاص شوی. با انجام تکنیک‌ها و مراقبه‌ها، به آرامش و شادی برسی. با کودک و والد درونت کنار بیایی و با آنها آشتی کنی. با پاکسازی افکار منفی ذهنی، افسردگی و استرس را از خودت دور کنی. سیستم باورهای خودت را دوباره برنامه‌ریزی کنی. و سرانجام به بهترین نسخه خودت تبدیل شوی.

مثل 1 راهب فکر کن

 • 89,000 تومان

در گوشه‌ای خلوت و ساکت بنشین و این کتاب را بخوان. نویسنده می‌خواهد تو را به سفری متحول‌کننده و خردمندانه و پر از تجربه ببرد تا به واسطه‌ی آن زندگی‌ات معنادار شود و بتوانی در ذهن و قلبت را بگشایی و به خود برترت متصل شوی. این کتاب به تو می‌آموزد چگونه خودت را شناسی و قدرتمند شویء از منفی‌بافی و شرطی شدن دست‌برداریء عاقلانه هدفت را تعیین و دنبال کنیء ترس و هوای نفس را از خودت دور کنی و با شکرگزاری و خدمت به دیگرانء معمار زندگی رویایی‌ات شوی.

با خودت آشتی کن (44 راهکار مفید برای هماهنگی با طرح الهی زندگی)

 • 99,000 تومان

باید که در آیینه کمی هم به خود آییم ما جلوه‌ای از خلقت زیبای خداییم وقتش رسیده است که با خودت اشتی کنی و زندگی را از نو شروع کنی

تبدیل چالش‌های زندگی به موفقیت

 • 66,000 تومان

این کتاب به شما نشان می‌دهد که چگونه زندگی موفق انتخابی داشته باشید نه شانسی،‌ توانایی‌هایتان را مورد شناسایی و ارزیابی قرار دهید و با شناخت خود برتر درهای فیض‌الهی را به روی خودتان بگشایید، چگونه همه چیز را در چشم‌انداز مثبت قرار دهید وبا چالش‌های زندگی رشد کنید.

پول رفیق شماست (راهنمای 30 روزه شما برای سلامت و شفای مالی)

 • 40,000 تومان

رویکرد کل ‎نگر به آزادی مالی، به شما اجازه می‌دهد که از شر باورهای محدودکننده و بی فایده‎ای که در مورد خودتان و پول دارید رها شوید و در نتیجه همزمان با بهبود رابطۀ خود با پول، همسویی ذهن، بدن و روح خود را نیز تجربه خواهید کرد. برای اینکه بتوانیم تصمیمات [مالی] شفاف و مطمئنی بگیریم، خیلی مهم است که در حوزۀ مالی آموزش دیده و توانمند باشیم ولی بدون شفا یا درمان گفتگوی درونی خود، هر مفهمومی که در حوزۀ مالی یاد می‌گیریم، صرفا در حد مفهوم باقی می‌ماند. برای جلوگیری از بازگشت الگوهای قدیمی که در مورد پول داریم، نیاز داریم به شناخت خودمان و اینکه چطور می‌توانیم از مفاهیمی که آموختیم، بهترین استفاده را بکنیم. اثر پیش رو، با هدف الهام بخشی و توانمندسازی شما از طریق انجام کار درونی و بیرونی به منظور خلق شفا در رابطۀ شما با پول و شروع یک زندگی مملو از فراوانی در حوزۀ آزادی مالی طراحی شده است.

فوت و فن جذب خواسته‌ها و نتایج دلخواه (9 روش بسیار قدرتمند برای برداشتن موانع و جذب خواسته‌ها)

 • 149,000 تومان

با مطالعه این کتاب می‌آموزی که چگونه به سرعت به خواسته‌هایت برسی. تو به سیر و سفری می‌روی تا ذهنت از موانع باورهای محدود و دست و پاگیر عبور کند و به موفقیتی که سزاوارش هستی برسی. مطالب مهم کتاب پرسش‌های زیر را برایت روشن می‌کند: چرا رسیدن به نتایج دلخواه سخت است؟ سریع‌ترین راه برای شفافیت موانع پنهان موفقیت کدام است؟ چگونه باورها واقعیت را خلق می‌کند و چطور می‌توانی باورهایت را تغییر دهی؟ تکنیک‌های نه‌گانه‌ی پاکسازی برای رسیدن به خواسته‌ها و نتایج دلخواه کدام است؟

هر روز با فرشتگان باش

 • 110,000 تومان

فرشتگان پیام‌آوران خدا هستند که در زندگی‌ات وجود دارند. آن‌ها برای کمک به تو حاضر و آماده‌اند. کافی است آن‌ها را به زندگی‌ات دعوت کنی تا تو را به مسیری مناسب هدایت کنند. با استفاده روزانه از مطالب این کتاب می‌توانی تمام مدت سال را با فرشتگان سپری کنی. می‌توانی طبق تاریخ کتاب پیش بروی یا اگر به پیام فرشته‌ای نیاز داری، کتاب را به طور شانسی باز کنی و هر صفحه‌ای که آمد، طبق آن عمل کنی. ارتباط با فرشتگان سبب می‌شود که حضور و قدرتشان را بیشتر احساس کنی و به این صورت زندگی‌ات پر از نشاط می‌شود.

هو اوپونوپونو

 • 139,000 تومان

از خودت بپرس در درونم چه می‌گذرد که با این مشکل مواجه شده‌ام و چطور می‌توانم برطرفش کنم؟ این روش شفابخشیب از درون به بیرون است که به آن خودشناسی به روش هو اوپونوپونو می‌گویند. در این کتاب بر اساس راز و رمز بومیان هاوایی و فیزیک کوانتوم، یاد می‌گیری که افکار و ضمیر ناخودآگاهت می‌توانند در دی‌ان‌ای و کیفیت خواسته‌های تو و رفتار اطرافیانت تاثیر بگذارند و با تسلط الگوهای منفی و خاطرات ناخوشایند بر زندگی‌ات، موارد منفی بیشتری جذب زندگی‌ات شود و این چرخه‌ی نامناسب همچنان ادامه یابد. عبارت هو اوپونوپونو را در هر زمینه ای از زندگی که ناراحتت می‌کند، به کار ببر. از خلاص شدن از ترافیک گرفته تا اصلاح رابطه‌ی زناشویی از هم‌گسیخته، پیدا کردن همسر یا شغلی عالی، به دست آوردن تندرستی و ثروت، و خلاصه موفقیت در تمام امور زندگی....

جذب‌کننده نخبه (روش‌هایی برای آشکارسازی زندگی فراتر از رویاهایت)

 • 99,000 تومان

تو جذب‌کننده‌ای نخبه هستی که هر آنچه بخواهی، دریافت می‌کنی. به کمک دعا و مراقبه و توکل به خدا می‌توانی زندگی‌ات را متحول کنی. وقتی باور و ایمان و توکل به خدا را سرلوحه‌ی زندگی‌ قرار دهی، دیگر لازم نیست برای رسیدن به خواسته‌هایت بیش از حد تلاش کنی. از طریق ارتباط با خدا، تن دادن به مشیت الهی، شکرگزاری مداوم، رها کردن گذشته و نگران نبودن بابت آینده، به سر بردن در لحظه و حفظ احساس و حال و هوای خوب، می‌توانی با عق الهی هماهنگ شوی و با راهنمایی الهی سریع‌تر خواسته‌هایت را جذب کنی. تمرینات این کتاب تو را قدرتمند و کمکت می‌کند تا هدفمند زندگی کنی. این سیر و سفرری است که در طی آن می‌توانی قدر خدادادت را به خاطر بیاوری.

منو ببین و بهانه نیار

 • 40,000 تومان

داستان الهام‌بخش کایل مینارد که مادرزاد، دست و پا نداشت ولی قهرمان کشتی و وزنه‌برداری شد. انسانی شجاع، با استقامت، خوش‌بین به زندگی و الگویی خاص برای افرادی که قدر سلامتی خود را نمی‌دانند و مدام از زمین و زمان گله دارند و ناامید هسنتد.

من ملاله هستم (دختری که به خاطر ادامه تحصیل قد علم کرد و دنیا را متحول نمود)

 • 44,000 تومان

مرد مسلح گفت: «کدوم‌تان ملاله است؟» ملاله جواب داد: «من ملاله هستم و این قصه من است...» این کتاب داستان حیرت‌انگیز دختری به نام ملاله است. او 10 ساله بود که طالبان کنترل شهرش را در دست گرفت. او نتوانست در برابر ظلم طالبان ساکت بماند و برای رسیدن به حق مسلم خود در ادامه تحصیل قد علم کرد و تاوان شجاعتش را هم پس داد؛ زمانی که از مدرسه به خانه برمی‌گشت مورد اصابت گلوله طالبان قرار گرفت. هر چند امیدی به زنده ماندنش نبود، به لطف خدا زنده ماند و سفر سرنوشت‌سازش را به سوی آزادی خود و سایر کودکان ستم دیده آغاز کرد. او جوان‌ترین فردی است که تا کنون برنده جایزه نوبل شده است. تلاش‌های بی‌وقفه و امیدبخش ملاله برای دادخواهی و گرفتن حق خود از ظالمان، این پیام را می‌رساند که حتی یک نوجوان هم می‌تواند یک تنه دنیا را تغییر دهد.

لذت دوستی

 • 8,000 تومان

جلو من راه نرو، ممکن است دنبالت نیایم. پشت سرم راه نرو، ممکن است راه را نشانت ندهم. کنارم راه برو و دوستم باش

1  2  صفحه‌ی 1