فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
همیشه 1 نفر دروغ می‌گوید
 • 189,000 تومان
 • با تخفیف: 189,000 تومان
5 بازمانده
 • 179,000 تومان
 • با تخفیف: 179,000 تومان
 • 149,000 تومان
 • با تخفیف: 149,000 تومان
آخرین پرواز
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
دنبال من نگردید
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
زمان اشتباه مکان اشتباه
 • 210,000 تومان
 • با تخفیف: 210,000 تومان
برندگان
 • 380,000 تومان
 • با تخفیف: 380,000 تومان
بپرید (جرئت انجام کاری را داشته باشید که شما را می‌ترساند)
آن دختر
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان
خانه‌ای در انتهای هوپ‌ استریت
 • 165,000 تومان
 • با تخفیف: 165,000 تومان
سوسویی در تاریکی
 • 159,000 تومان
 • با تخفیف: 159,000 تومان

همیشه 1 نفر دروغ می‌گوید

 • 189,000 تومان

داستان رمان همیشه یک نفر دروغ می گوید حول دو شخصیت اصلی به نام‌های آنا اندروز و جک هارپر می‌چرخد که در گذشته، هر دو در یک مدرسه تحصیل کرده‌اند و هم‌اکنون برای یک ایستگاه تلویزیونی کار می‌کنند. آنا یک مجریِ خبر موفق است، در حالی که جک یک کارآگاه می‌باشد و چند وقت اخیر درگیر پرونده‌ی قتلی بوده که در زادگاه آنها، شهر بلک داون رخ داده است. در طی کتاب همیشه یک نفر دروغ می‌گوید، داستان به طور مداوم بین دید آنا و جک جابجا می‌شود به طوری که دید هر شخصیت به خودیِ خود متمایز و منحصر به فرد است. همزمان با پیشروی تحقیقاتِ پرونده‌ی قتل، زندگیِ این دو شخصیت به طور فزاینده‌ای در هم تنیده می شود و مشخص می شود که هر دو رازهایی دارند که از یکدیگر پنهان می کنند. پرونده قتل با این واقعیت پیچیده می شود که آنا و جک فرد قربانی را در گذشته به خوبی می‌شناختند. انگار که قاتل سعی دارد پیامی به آن‌ها دهد! با افزایش تنش، رفته رفته آنا و جک هر دو در معرض خطر بیشتری قرار می‌گیرند و مرز بین حقیقت و دروغ مبهم می‌شود. آلیس فینی در طول رمان همیشه یک نفر دروغ می گوید به طرز ماهرانه‌ای به موضوعاتی از قبیل خیانت، حسادت و انتقام پرداخته و با این کار داستانی جذاب و پرتعلیق را خلق می‌کند که خوانندگان را از ابتدا تا پایان کتاب مجذوب خود می‌کند.

5 بازمانده

 • 179,000 تومان

«پنج بازمانده» تریلر جنایی جدید و فراموش‌نشدنی از هالی جکسون یکی از بااستعدادترین و جوان‌ترین نویسندگان در ژانر جنایی - معمایی است. او در رشته ادبیات انگلیسی تحصیل کرده است و اولین رمانش را زمانی نوشت که تنها پانزده سال داشت، اما امروزه بیشتر به واسطه مجموعه «راهنمای کشف قتل از یک دختر خوب» شناخته می‌شود. این سری کتاب محبوب، هالی جکسون را به یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز تبدیل کرد و تحسین‌های بسیاری را برایش به ارمغان آورد.

عمل خلاقانه (روشی برای زندگی)

 • 149,000 تومان

بسیاری از آهنگسازان مشهور به صدایی خاص شناخته می‌شوند که محدود به زمانه‌ی خودشان است. اما ریک روبین به چیز دیگری شهرت دارد: خلق فضایی که در آن هنرمندان از هر ژانر و قشری بتوانند به شکل خود واقعی‌شان و با هر آنچه که ارائه می‌کنند مورد توجه قرار بگیرند. او در این اثر تلاش کرده به افراد کمک کند تا از انتظاراتی که به خودشان تحمیل کرده‌اند فراتر بروند و به حال نابی دست پیدا کنند که در آن غافلگیری اجتناب ناپذیر است. کتاب عمل خلاقانه یک برنامه‌ی آموزشی فوق‌العاده و پربار است و مسیر یک هنرمند را طوری روشن می‌کند که همه‌ی ما بتوانیم آن را دنبال کنیم. این کتاب یک عمر دانش گردآوری شده را صیقل داده و به تجربه‌ای به شدت خواندنی تبدیل کرده است تا در آن قدرت خلق لحظات و یک عمر زندگی پرنشاط را پیدا کرده و در دسترس همگی ما قرار بدهد. ریک روبین تهییه کننده‌ی مشهور موسیقی آمریکایی و رئیس کمپانی کلمبیا رکوردز است. او سابقه‌ی همکاری با هنرمندان مختلفی را داشته است که از جمله‌ی آنها می‌توان به متالیکا، ای‌سی دی‌سی، لینکین پارک، لانا دل ری، ادل، امینم و نصرت فاتح علی خان اشاره کرد. نام ریک روبین در لیست «100 فرد دارای نفوذ و قدرت در جهان» مجله‌ی تایم به چشم می‌خورد.

آخرین پرواز

 • 180,000 تومان

«آخرین پرواز» داستان دو زن است که آخرین فرصت زندگی خود را برای شروعی دوباره، در فرار می‌بینند. وقتی از بیرون نگاه می‌کنیم کلر زندگی فوق‌العاده‌ای دارد. همسری ثروتمند، سیاستمداری برجسته، و معروف به‌خاطر فعالیت‌های بشردوستانه‌اش. اما در خانه مجلل و زندگی واقعی‌شان، او مردی خشن و کنترل‌گر است و از تمام ظرفیتش برای زیرنظر داشتن و محدود کردن کلر استفاده می‌کند. ایوا، زن دیگر قصه، کارش پختن مواد برای یک دلال قدرتمند مواد مخدر است. او به تنگ آمده و می‌خواهد از این جهنم بیرون برود، اما می‌داند کمترین مجازات کارفرمایش، قتل اوست. کلر با طراحی نقشه‌ای دقیق و مخفیانه، بلیط تهیه کرده و به فرودگاه می‌رود. در آخرین دقایق در کافه فرودگاه با ایوا آشنا می‌شود. آنها تصمیم می‌گیرند هویت‌شان را با هم عوض کنند و سرانجام هرکدام با بلیط آن یکی پرواز می‌کند. داستان با سقوط هواپیمای ایوا در پورتوریکو، همان پروازی که قرار بود کلر در آن باشد، وارد تعلیق و پیچیدگی هول‌آوری می‌شود. با این اتفاق کلر درمی‌یابد که ناخواسته به‌جای شروعی دوباره، زندگی‌ای جدید و سرشار از دلهره و خطر برایش رقم خورده است. «آخرین پرواز» دومین رمان جولی کلارک، نویسنده آمریکایی است. رمانی که به سرعت درخشید و در زمان کوتاهی به بیش از بیست زبان دنیا ترجمه شد. جولی کلارک در سانتامونیکای کالیفرنیا با خانواده‌اش زندگی می‌کند و نویسنده‌ای تمام‌وقت است.

دنبال من نگردید

 • 195,000 تومان

رمان «دنبال‌ من نگردید» روایت مادری است که پس از مرگ فرزندش سعی دارد خانواده را که اکنون در مرز از هم پاشیدگی است نجات دهد و در کنار یکدیگر نگاه دارد. او رنج عمیقی را تحمل می‌کند که خود مسبب آن است، و حالا باید خود را از اعماق استیصال بیرون بکشد و باقی‌مانده خانواده را برای ادامه راه به زندگی بازگرداند. «دنبال‌ من نگردید» رمانی الهام‌بخش و خانواده‌محور با ساختاری معمایی، پرتعلیق و روان‌شناختی است. شخصیت رمان در جست وجوی هویت و مفهوم رابطه، به‌ویژه رابطه خانوادگی، خواننده را با معانی‌ای همچون زن، مادر، خانواده، زنده بودن، وفاداری، ایثار و سرنوشت رودررو می‌کند، معناهای عمیق زندگی... همان‌هایی که همیشه در معرض خطرند.

زمان اشتباه مکان اشتباه

 • 210,000 تومان

چطور می‌شود بعد از این که کسی به قتل رسید از وقوع آن جنایت جلوگیری کرد؟ اواخر ماه اکتبر است، و ساعت از نیمه‌شب گذشته. پشت پنجره انتظار می‌کشی تا پسر هفده‌ساله‌ات به خانه برگردد. دیر کرده. ناگهان پسرت پیدا می‌شود اما تنها نیست. دارد به سمت مردی قدم برمی‌دارد، و مسلح است. چیزی که جلوی چشمت می‌بینی باور کردنی نیست. پسرت که یک نوجوان بانمک و خوشحال است مردی را در خیابان، درست جلوی خانه به قتل رسانده. نمی‌دانی مرد که بوده، و چرا چنین اتفاقی افتاده. تنها چیزی که می‌دانی این است که پسرت دستگیر شده و آینده‌اش نابود شده است.

برندگان

 • 380,000 تومان

در ظرف فقط دو هفته همه‌چیز تغییر خواهد کرد. دو سال از اتفاقاتی که هیچ‌کس دوست ندارد به آنها فکر کند می‌گذرد. همه سعی کرده‌اند فراموش کنند و ادامه دهند، اما اینجا خاصیتی دارد که به سختی این اجازه را به کسی می‌دهد. ویرانی ناشی از یک طوفان کوبنده و وحشیانه، رقابتی قدیمی بین دو شهر را دوباره شعله‌ور می‌کند، رقابتی که همیشه روی یخ و از طریق هاکی‌باز‌ها دنبال می‌شده است.

بپرید (جرئت انجام کاری را داشته باشید که شما را می‌ترساند)

 • 110,000 تومان

بپرید کتابی است که شما را آماده پرش می‌کند؛‌ پریدن به سوی رویاهایی که ممکن است حتی فکر کردن به آن‌ها را معقول ندانید. چرا؟ چون نومید و خسته‌اید، چون امکاناتش فعلا مهیا نیست،‌ چون دیگر از سن ‌و ‌سال شما گذشته... و این کتاب برای شماست. این کتاب تجربه حرکت و انجام دادن است، در زمانی که هنوز به «آمادگی کامل» نرسیده‌ایم. با تجربه‌های متعدد و فراز و نشیب‌های کیم پرل، این اعجوبه کارآفرینی معاصر، همراه می‌شویم و می‌بینیم که «آمادگی کامل» فقط یک بهانه است. با تمریناتی کاربردی، جملاتی درخشان و در عین ‌حال، واقعی و برآمده از تجربیات جالب نویسنده، ذهنی آماده در برابر انتقادات دیگران و قضاوت اطرافیان داریم و انرژی‌ای کامل و فزاینده برای رسیدن به رویا‌ها، ایده درون ذهن شما چیست؟ آینده‌ای که رویایش را در سر دارید؟ تبدیل شدن به یک فیلمنامه‌نویس، فریلنسر یا یک سرمایه‌گذار؟ فرقی نمی‌کند؛ با این کتاب نیرو محرکه‌ای قدرتمند در اختیار داریم و برنامه دقیق یک‌ساله‌ای که با آن برای رسیدن به آن روهایا می‌توانیم تلاش کنیم. کیم پرل می‌داند که چه عواملی در این مسیر یک ساله ممکن است آن نیرو و تلاش را کم‌رنگ و بی‌رمق کند؛ و به ما می‌گوید با «منفی»های زندگی باید چه‌ کار کنیم.

آن دختر

 • 175,000 تومان

هانا جونز در آکسفورد، پیش از همه با آپریل کوتس - کلایودن آشنا شد. آپریل دختری پرانرژی و باهوش که گاهی هم بی‌رحم می‌شد. در ترم اول، آن‌ها در کنار ویل، هیو، رایان و امیلی گروهی جدانشدنی و خاص را تشکیل دادند. اما آخر ترم دوم، آپریل به قتل رسید. حالا یک دهه گذشته و هانا و ول منتظر اولین فرزندشان هستند. همزمان قاتل آپریل و دربان سابق آکسفورد، جان نویل، در زندان می‌میرند. هانا خوشحال است که بالاخره می‌تواند گذشته را پشت سر بگذارد. اما یک خبرنگار به سراغش می‌آید و با شواهد جدید روی بی‌گناهی نویل پافشاری می‌کند.

خانه‌ای در انتهای هوپ‌ استریت

 • 165,000 تومان

خانه‌ای در انتهای هوپ استریت رمانی فریبنده و شیطنت‌آمیز راجع به امید و خردمندی زنانه است. آلبا، جوان‌ترین دانشجوی دکتری دانشگاه کمبریج که از بدترین اتفاق زندگی‌اش رنج می‌کشد، بدون آن‌که بداند کجاست، خودش را مقابل خانه‌ای در انتهای هوپ استریت می‌یابد....

دود توی چشم‌هایتان می‌رود و درس‌های دیگر از مرده‌سوزخانه

 • 129,000 تومان

ماتا هاری، رقصنده معروفی که در جریان جنگ جهانی اول به جاسوس تبدیل شد، حین اعدام نه اجازه داد دست‌هایش را ببندند و نه موافقت کرد که چشم‌بند به چشم‌هایش بزنند. او ایستاد و صاف به جوخه آتش نگاه کرد، در حالی که کشیش، راهبه‌ها و وکیل مدافعش از او فاصله گرفته بودند. ترس از مرگ همان چیزیست که باعث می‌شود ما کلیسا بسازیم، بچه‌دار شویم، اعلان جنگ کنیم و ساعت سه نیمه‌شب کلیپ‌هایی از گربه‌ها را در فضای آنلاین تماشا کنیم.

سوسویی در تاریکی

 • 159,000 تومان

کلویی دیویس در دوازده‌سالگی شاهد ناپدید شدن شش دختر نوجوان در شهر کوچک محل اقامتش‌ بوده؛ رخدادی که زندگیش را تا ابد تغییر می‌دهد. حالا پس از بیست سال از آن واقعه، کلویی فرار و نشیب‌های زندگی را پشت سر گذاشته و روانشناسی موفق در آستانه ازدواج است. رویای خوشبختی و رهایی از آن گذشته تلخ واقعی‌تر از همیشه به نظر می‌رسد که دختر نوجوانی از میان بیمارانش ناپدید می‌شود. خاطره آن تابستان هولناكِ بیست سال پیش در ذهنش زنده می‌شود. شباهت‌های این دو واقعه تصادفی است و کلویی دچار توهم شده یا قاتلی سنگدل باز هم در جست‌وجوی دختران نوجوان است؟ امکان دارد قاتل به زندگی‌اش رخنه و از او استفاده کرده باشد؟ گذشته او می‌تواند انگیزه‌ای برای قاتل باشد؟

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1