������ ������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
ثروتمندترین مرد بابل
  • 20,000 تومان
  • با تخفیف: 20,000 تومان
تاریخچه ان ال پی
  • 65,000 تومان
  • با تخفیف: 65,000 تومان
درمان با خط زمان و اصول اولیه شخصیت
  • 38,000 تومان
  • با تخفیف: 38,000 تومان
هیپنوتیزم اریکسونی علمی‌ترین نوع هیپنوتراپی

ثروتمندترین مرد بابل

  • 20,000 تومان

این کتاب ، درباره موفقیت‌‌های فردی هر یک از ماست ، عظمت ما به عنوان یک ملت ، بستگی به وضعیت مالی هر یک از افراد آن دارد . آمادگی کافی ، کلید موفقیت ماست ، در این کتاب خواهید خواند که چگونه بر رفع کمبود‌ها و مشکلات مالی پیروز شوید ، ( در واقع این کتاب راهنمای درک مسائل مالی است ) . این اثر بعد از چاپ با استقبال بی نظیر موسسات پولی و مالی ، شرکت‌های بیمه و سرمایه‌گذاران در عرصه رقابت قرار گرفت ، و میلیونها نسخه از این اثر در سرتاسر جهان به فروش رسیده است . هدف واقعی این کتاب ، ایجاد بینشی است ، تا علاقه مندان به موفقیت مالی به کمک آن بینش ، ثروتمند شوند و از ثروت خود نگهداری کنند و از محل درآمد‌های ناشی از آن ، ثروت بیشتری بیندوزند .

تاریخچه ان ال پی

  • 65,000 تومان

دانش ان ال پی امروزه در سرتا سر دنیا به قدری فراگیر شده که تمامی انسان‌های موفق در مرتبه مدیران، ورزشکاران، درمانگران و تمامی سطوح حرفه‌ای و تخصصی برای یادگیری و اجرای این علم سالهاست که قدم برداشته‌اند و از رهگذر اثر این علم که مبتنی بر نظام رفتاری و شناختی انسان می‌باشد دستاوردهای بسیار شگرفی در زندگی انسان‌ها خلق کرده است و باید توجه داشت که علوم جدید ممکن است دستخوش افراد سودجو و سوءاستفاده‌گر شود و با تحریف در این علوم به دلایل مادی سودهای زیادی به جیب بزنند به همین خاطر کتاب تاریخچه ان ال پی برای شناخت بهتر این علم و دسترسی به منابع اصیل و غنی بنیانگذاران آن در جهان و کشورمان ایران پس از سالها مطالعه و بررسی ترجمه شده و در این کتاب در اختیار علاقمندان به موفقیت در تمامی زمینه‌ها قرار گرفته است. این دانش با الگوبرداری از سیستم عصبی و رفتاری انسانهای موفق و نابغه با تکنیک‌های عملی و علمی تلاش در تکثیر این نوابغ دارد و شما خواننده عزیز با شناخت این تاریخچه و منابع خود را برای یادگیری این دانش در زمان بهترین جهت هدایت خواهی نمود.

درمان با خط زمان و اصول اولیه شخصیت

  • 38,000 تومان

زمان در ذهن انسان دارای یک تصویر است که از زمان‌های گذشته شروع شده به زمان حال رسیده و تا آینده ادامه پیدا می‌کند و در ما در ذهن خود مفهوم زمان را این‌گونه درک می‌نماییم و تمامی وقایع و جریان‌های زندگی را روی این خط ترسیم می‌نماییم و صد البته که این روند تحت کنترل ذهن ما صورت می‌پذیرد و ما دخالت آن‌چنان مستقیمی روی این ترتیب نداریم، اما گاهی ترتیب این وقایع به دلایل مختلف احساسی و عصبی روی خط زمان به هم ریخته و دچار از هم گسیختگی می‌گردد و ما احساس می‌کنیم که گذشته دائم جلوی روی ماست و تحت تاثیر آن قرار می‌گیریم و دائم حسرت می‌خوریم یا کاملا به آینده رفته و در خود اضطراب و استرس را شاهد می‌باشیم. در این میان باورها و ارزش‌ها و برنامه‌های عمیق ما که متاپروگرم نامیده می‌شود دخالت بسیار زیادی در نوع ادراک ما از وقایع و زمان دارد که در این کتاب به صورت تخصصی به تغییر این مفهوم و حل بسیاری از مسائل انسان که در زمان‌های مختلف باقی‌مانده و حل نشده است می‌پردازد. شیوه‌های بسیار جالبی از کاربرد خط زمان برای حل مسائل در این کتاب ارائه شده است که بشر امروز می‌تواند با تکیه بر تکنیک‌های ان ال پی تغییرات بسیار سریعی را در خود ایجاد نماید. چنان‌چه ما بتوانیم با این مفاهیم ذهنی ارتباط صحیحی برقرار کنیم بسیار از مسائل رفتاری و عصبی خود را می‌توانیم تحت کنترل خود داشته باشیم.

هیپنوتیزم اریکسونی علمی‌ترین نوع هیپنوتراپی

  • 28,000 تومان

دکتر کوروش معدلی متولد 1344 شیراز، از کودکی به علوم ذهنی، روانشناسی و معنوی علاقه فراوان داشت. در نوجوانی به وسیله هنرهای رزمی با این مباحث آشنا شد و در 18 سالگی برای مطالعه علمی و آکادمیک این علوم به فرانسه رفت. او پس از 26 سال در رشته‌های روان‌شناختی و تجربه در علوم روان‌درمانی به ایران باز گشته است. دکتر کوروش معدلی مدیریت سابق انستیتو را در فرانسه به عهده داشت و از جمله پایه‌گذاران کوچینگ در فرانسه می‌باشد. این کتاب حاوی مطالب علمی درباره آخرین دستاوردهای روان‌درمانی در غرب است که توسط میلتون اریکسون به نام هیپنوتیزم اریکسونی بنیان گذاشته است.

صفحه‌ی 1