������ ������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
کودک تمام مغز (12 رویکرد شگفت‌انگیز برای پرورش ذهن در حال رشد فرزندتان)
اخلاق کسب و کار
 • 190,000 تومان
 • با تخفیف: 190,000 تومان
رشد کسب و کار
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
اصول و مهارت‌های فروش
 • 8,000 تومان
 • با تخفیف: 8,000 تومان
هنر حضور
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
پدر و مادر من هم جدا شده‌اند (کتابی برای بچه‌ها به زبان بچه‌ها)
مفاهمه هنر زندگی (فلسفه و واقعیت روزمره با هم حرف‌زدن)
معجزه مدیریت اخلاق‌مدار
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
حلقه‌های طلایی برندهای موفق جهان (برگ برنده مدل‌های کسب و کار برندهای برتر جهان)
Iran on the line of history
 • 200,000 تومان
 • با تخفیف: 200,000 تومان
قطب‌نمای موفقیت (بدون اضطراب و کارزدگی به اهداف خصوصی و حرفه‌ای برسیم)

کودک تمام مغز (12 رویکرد شگفت‌انگیز برای پرورش ذهن در حال رشد فرزندتان)

 • 115,000 تومان

مغز در همه ابعاد تربیتی کودکان از جمله رفتار فردی و اجتماعی، در تصمیم‌گیری، در خودشناسی، در موفقیت تحصیلی، اجتماعی و شغلی و... که برای والدین اهمیت حیاتی دارد، نقش کلیدی ایفا می‌کند. مغز تعیین می‌کند که ما چه کسی هستیم و چه منشی داریم. نوع رفتار و کردار و تفکرات و نگرش ما به زندگی توسط مغز تعیین می‌شود و از آنجا که فرایند شکل‌گیری و تکامل مغز کودکان کاملا به نوع رفتار اطرافیان و به‌ویژه والدین وابسته است، آگاهی از تغییراتی که بر اثر روش تربیتی والدین در مغز فرزندان اتفاق می‌افتد، در پرورش یک کودک خودساخته و بالنده بسیار مهم است. شناخت برخی مفاهیم ساده در خصوص عملکرد مغز کمک می‌کند تا کودکان و رفتار آنها را بهتر درک کنیم و در چالش‌ها و تنش‌هایی که مدام با فرزندان پیش‌ می‌آید،‌ بتوانیم رفتار مناسب‌تر و منصفانه‌تر و اثربخش‌تری در پیش بگیریم و شرایط مناسب‌تری را برای سلامت ذهنی و روانی آنها فراهم کنیم. رفتار والدین و تجربه‌هایی که هر روز و هر لحظه برای کودکان می‌سازند، می‌تواند کمک کند تا مغزی یکپارچه‌تر و هماهنگ‌تر داشته باشند.

اخلاق کسب و کار

 • 190,000 تومان

وقتی گروهی ‌حدود 200 نفر از دانشمندان، پزشکان و قهرمانان برجسته نامه‌ای را امضا کردند که با جدیت پیشنهاد می‌کرد، المپیک ریو به دلیل شیوع ویروس زیکا باید تعطیل شود، رئیس مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات متحده، اعلام کرد که المپیک ریو عامل تأثیرگذاری در گسترش ویروس زیکا نخواهد بود. اسپانسرهای المپیک چه کار باید می‌کردند؟ آیا آن‌ها با توجه به نگرانی‌های ابرازشده در نامۀ متخصصان، باید اقداماتی صورت می‌دادند و اگر بله، چه اقداماتی؟ آیا آن‌ها باید کمیتۀ جهانی المپیک را ترغیب می‌کردند که بازی‌ها را به جای دیگری منتقل کند یا آن را به تعویق بیندازد؟ این امر هم احتمالاً هزینه‌هایی برای آن‌ها در بر داشت؛ این در حالی بود که تا اینجا هم آن‌ها میلیون‌ها دلار در بحث بازاریابی دربارۀ المپیک هزینه کرده‌ بودند و احتمالاً بخش زیادی از این هزینه‌ها به خاطر زمان برگزاری و البته، شهر ریو بود. تغییر تاریخ و مکان بسیار پرهزینه به نظر می‌رسید، اما پس مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها برای کمک به کنترل یک اپیدمی چه می‌شد؟

رشد کسب و کار

 • 85,000 تومان

رشد کسب و کار همیشه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مدیران است. رشد بیشتر یعنی درآمد بیشتر و این یعنی امکان خلق ارزش بیشتر برای ذی نفعان. در بازه‌های زمانی بلند مدت، شرکت‌هایی که نتوانند مسیرهای رشد نوآورانه‌ای بیابند دچار افول جدی شده و یا به نقطه پایان می‌رسند. تحولات مستمر و گاهی عمیق محیط کسب و کار،دیر یا زود کسب و کارهای راکد و غافل را از عرضه رقابت خارج خواهد کرد. این کسب و کارها جای خود را به نوآوران و تازه واردان خواهند داد. پس مدیران شرکت‌ها باید سکان هدایت کسب و کار خود را به دست گیرند و با شناسایی جهت‌گیری مناسب، سازمان خود را به سوی رشد بیشتررهنمون سازند. کاری که به بیان ساده و در عمل پرچالش و پرهیاهوست! در این کتاب تلاش شده است تا به اتکای آموزه‌های حاصل از شرکت‌های موفق، راهنمایی کاربردی برای مدیریت رشد کسب و کار ارائه شود.اگرچه محتوای این کتاب می‌تواند برای مدیران کسب و کارها با اندازه‌های مختلف راهگشا باشد، اما تمرکز آن بر شرکت‌هایی است که دوره رشد اولیه خود را پشت سر گذاشته‌اند و به دوره استقرار رسیده‌اند و اکنون در جستجوی فرصت‌های جدید برای رشد بیشتر هستند. در این کتاب، روش‌ها ابزارهای مختلفی که می‌تواند موجب توانمندسازی شرکت‌ها برای شناسایی و بهره‌برداری از فرصت‌های رشد کسب و کار شود تشریح شده و با بیان نمونه‌هایی از تجارب شرکت‌های برتر، زمینه آشنایی مخاطبان با نحوه مدیریت رشد کسب و کار در شرکت‌های موفق دنیا فراهم می‌شود.

اصول و مهارت‌های فروش

 • 8,000 تومان

آیا انسان‌ها فروشنده متولد می‌شوند؟ یا این‌که توانایی‌های فروش را می‌توان آموخت؟ ما به جرات فکر می‌کنیم بدون توجه به این‌که پیش‌زمینه تحصیلی و تجربه شما چیست، یادگیری دانش و هنر فروش می‌تواند از طریق تکنیک‌ها و رویکردهای صحیح انجام پذیرد. در طول این کتاب، ما بهترین رویکردها را برای فروش موثر مطرح می‌نماییم. فرض کرده‌ایم که شما تجربه اندکی در فروش دارید بنابراین دست شما را خواهیم گرفت و شالوده‌ای از اصول مهارت‌های فروش را در اختیارتان می‌گذاریم. ما بر این باور هستیم که می‌توان با دستیابی به سطح بهینه‌ای از دانش بازاریابی و مهارت‌های فروش، هر کسب و کاری را با تحول روبرو ساخت. در این کتاب تلاش نموده‌ایم تا دانش و مهارت را به طور همزمان تا سطح بهینه و با زبانی ساده مطرح نماییم و امیدوار هستیم بتوانیم از این طریق سهمی در رشد و توسعه کسب و کار ایرانی داشته باشیم....

هنر حضور

 • 35,000 تومان

این کتاب سیری است به اعماق وجود انسان، انسان به واقع تنها و پریشان دهه‌های ابتدایی قرن بیست و یکم که در اجتماع متلاطم و به غایت متغیر این عصر و در جهانی به هم متصل و مرتبط زندگی می‌کند و بیش از هر زمان دیگری از خود غایب است. اساس این سیر، تئوری U است که مبتنی است بر موضوع حضور: یعنی شناخت بیشتر خود و رسیدن به خود اصیل که همان آینده ای است که از اعماق درون آدمی سربرمی‌آورد.

پدر و مادر من دیگر با هم زندگی نمی‌کنند (کتاب نقاشی برای بچه‌هایی که پدر و مادرشان از هم جدا شده‌اند)

 • 55,000 تومان

جدایی و طلاق برای همه اعضا خانواده دشوار است. کودکان در این شرایط دچار احساسات غم، نگرانی، خشم و سردرگمی می‌شوند. اغلب کودکان، خود را مسئول جدایی والدین می‌دانند و بنابراین دچار احساس گناه می‌شوند. نقاشی کردن شیوه‌ای طبیعی برای بیان احساسات کودکان است و به ویژه زمانی که یافتن واژه‌های مناسب احساسات درونی‌شان دشوار است. تاکنون بهترین کتاب‌ها نیز نتوانسته‌اند به کودکان کمک کند تا همه احساسات خود را در مورد طلاق نقاشی و یا در قالب داستان بیان کنند. بنابراین هدف از نوشتن این کتاب بیان احساسات کودکان توسط خودشان در قالب یک داستان است.

پدر و مادر من هم جدا شده‌اند (کتابی برای بچه‌ها به زبان بچه‌ها)

 • 20,000 تومان

هر فصل از این کتاب به بخشهای مختلفی تقسیم شده که در مورد چیزهای مختلفی صحبت می‌کنه مثلا درباره احساسات شما ، وقتی از پدر یا مادرتون دور می‌شید، یا به یک خونه جدید می‌روید، ما در مورد ارتباط جدید پدر و مادرتون و ازدواج مجدد اونها با یک آدم دیگه و خانواده جدیدتون با شما حرف می‌زنیم . ما در هر بخش سوالاتی رو که برای ما وجود داشت و امیدواریم برای شما مفید باشه مطرح می‌کنیم. فهرست کردن سوالات به این دلیله که اگر شما نخواستید تمام کتاب رو بخونید. بتونید فقط سوالاتی رو که براتون پیش میاد رو مطالعه کنید.

مفاهمه هنر زندگی (فلسفه و واقعیت روزمره با هم حرف‌زدن)

 • 50,000 تومان

هنر زندگی کردن در هیچ کتاب راهنمایی ثبت نشده است، بلکه آن مدیریت زندگی‌ای را نشان می‌دهد که با «من» و یا خصوصیات فردی روح «من» در توافق و هماهنگی است و در عین حال نیز در برابر آن‌چه شرایط زندگی عین به دوش من می‌گذارد و از من مطالبه می‌کند پاسخگوست. این همان توازن و تعادل پویای تعهد در برابر خود و در برابر سیستمی است که من جزئی از آن است. و همه مسئله بر سر همین پویه تعادل و توازن است. ما باید، به جای راه‌حل‌های از پیش آماده شده، یک رویه کاوشگرانه به معنی هنر جویندگی و یابندگی در اختیار بگذاریم. مدل‌ها و روش‌هایی که ما را دعوت می‌کنند روی خودی خود کار کنیم.

معجزه مدیریت اخلاق‌مدار

 • 18,000 تومان

امروزه به هر سو نگاه می‌کنیم نشانه‌هایی از فساد اخلاقی دیده می‌شود. در حوزه‌ی اقتصاد، تاجران جوان با زیرکی تمام از اطلاعات محرمانه‌ی تجاری سواستفاده کرده و به میلیون‌ها دلار ثروت ناسالم دست می‌یابند. این کتاب امیدوار است بتواند این نکته های اعتقادی را اثبات کند. پرداختن به موضوعی همچون اخلاق شبیه باز کردن گره‌های درهم‌تنیده‌ی تور ماهیگیری است چرا که هرچه بیشتر به آن بپردازی، پیچیده‌تر می شود. این کتاب در قالبی تمثیلی تالیف شده چرا که اعتقاد ما بر این است که از شیوه داستان‌گویی بهتر می‹‌توان به آموزش موفق دست پیدا کرد.

حلقه‌های طلایی برندهای موفق جهان (برگ برنده مدل‌های کسب و کار برندهای برتر جهان)

 • 85,000 تومان

شرایط کسب و کار در عرصه جهانی باعث شده تا رقابت برای حضور و رشد در عرصه بازار روز به روز دشوارتر شود. این شرایط به ویژه بعد از بحران اقتصادی در سال‌های 2008 - 2009 دشواری بیش‌تری پیدا کرده است. مقالات این کتاب که به تعدادی از برندهای موفق در عرصه‌های مختلف پرداخته، اغلب بعد از سال‌های فوق نگارش شده و نشان می‌دهد که مدیریت ارشد این شرکت‌ها چگونه بحران‌ها را پشت سر گذاشته و در واقع برگ برنده مدل‌های کسب و کار "Bussiness Model" آن‌ها بوده است...

Iran on the line of history

 • 200,000 تومان

iran is home to one of the world's oldest continuous prime civilizations. the iranian history is full of major events such as wars. revolutions, invasions, occupations, dawnfalls and revivals, as well as religious, political, social, and intellectual movements. countless famous scholars in literature, poetry, art, philosophy, religion, medicine, astronomy, and other branches of knowledge have contributed to the iranian cultural and social heritage. providing a visual overview, a chronological walk through, and big picture of the subject, this book is structured around a template which make the complex network of the major events in the iranian history accessible and comprehensible. more specifically, it helps the reader to see when an event of historical value is happening in conjunction with other major events at any specific period of time. it also gives reader a panoramic view of change over time, and also allows her or him, to think of a cause and effect relationship between the historical episodes more easily.

قطب‌نمای موفقیت (بدون اضطراب و کارزدگی به اهداف خصوصی و حرفه‌ای برسیم)

 • 38,000 تومان

در این کتاب بهترین ایده‌ها از سراسر جهان را برای سلامتی، خوشبختی و موفقیت گردآوری می‌کنیم. هر ایده می تواند در زمان درست، جهت زندگی شما را تغییر دهد. ما به نتیجه رسیدیم که همه انسان‌ها چهار هدف در زندگی دارند: 1- سالم و پرانرژی باشند و بیشتر عمر کنند. 2- رابطه مثبت، شاداب و با محبتی با دیگران داشته باشند. 3- شغلی مفید با درآمدی مناسب داشته باشند که از آن لذت ببیند. 4- روزی آنقدر پول داشته باشند که دیگر نگرانی مالی نداشته باشند.

1  2  صفحه‌ی 1