فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
30 روز (عادات‌تان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
بازی علم
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
سکوت (نیروی خاموشی در دنیایی پر سر و صدا)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
اعتیاد به ذهن میمونی (برنامه‌ای را تغییر دهید که ذهن‌تان را مختل می‌کند)
لذت دانشورزی
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
فلسفه هوش مصنوعی
 • 950,000 تومان
 • با تخفیف: 950,000 تومان
زمین نو (بیدار شدن نسبت به هدف زندگی‌تان)
 • 155,000 تومان
 • با تخفیف: 155,000 تومان
چگونه باید زندگی کرد (پیشنهاداتی برای انتخاب‌های درست در زندگی)

کنترل بی‌خوابی (چگونه خواب عمیق‌تر و بهتری به مدت طولانی‌تری داشته باشیم)

 • 95,000 تومان

احتمالا به دلیل اینکه مشکل خواب دارید این کتاب را می‌خوانید و به دنبال توصیه‌هایی هستید که چگونه سریع‌تر به خواب بروید و به مدت طولانی‌تری خواب باشید یا ممکن است متخصص یا دوستی باشید که می‌خواهد به خواب فرد دیگری کمک کند. کتاب حاضر توصیه‌های مفیدی را درخصوص کنترل بی‌خوابی خود ارائه خواهد کرد یا شما را قادر خواهد ساخت به فرد دیگری که مشکل خواب دارد بهتر کمک کنید. نکته جالب توجه این است که همه می‌توانند «خواب خوبی داشته باشند». می‌توانید تغییر ایجاد کنید. این کتاب شماری از راهکارهای مختلف را برای غلبه بر مشکلات خواب شرح خواهد داد و تکنیک‌هایی را به شما یاد می‌هد تا از بروز مجدد خواب بد در آینده جلوگیری کنید.

30 روز (عادات‌تان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند)

 • 135,000 تومان

عادات نقش مهمی در زندگی ما ایفا می‌کنند. ذهن به گونه‌ای خلق شده که تمایل دارد کم‌ترین انرژی را برای انجام کارها مصرف کند؛ عادت، این امکان را به ذهن انسان می‌دهد تا به هدف خود، یعنی انجام کارهای تکراری با صرف حداقل انرژی دست پیدا کند. زندگی همه ما را عادت‌هایمان می‌سازند. این عادات روال زندگی را تعیین می‌کنند و شخصیت ما را شکل می‌دهند. طبیعتا اگر زندگی را بر اساس عادات خوب بسازیم، می‌توانیم پیشرفت کنیم و به اهداف‌مان دست یابیم. در مقابل، عادت بد و ناخوشایند، استعدادها را تلف می‌کنند و مانع رشد شخصی‌مان می‌شوند. در کتاب حاضر با بررسی چگونگی تغییر عادات، گامی بلند به سوی تغییر زندگی‌مان برمی‌داریم و با استفاده از تمرینات ساده‌ای که طی 30 روز انجام می‌دهیم، موفق می‌شویم عادات ناخوشایندمان ر ا تغییر دهیم و زندگی کاملا متفاوتی را تجربه کنیم. اما نکته مهم این است که تک تک تمرینات با صبر و حوصله انجام شوند تا بتوانیم به تدریج اثرات مثبت‌شان را در زندگی شاهد باشیم.

مکان‌نگاری خشونت

 • 95,000 تومان

در این کتاب بی یونگ یانگ، فیلسوف پرخواننده کره جنوبی - آلمانی به جابه‌جایی خشونت از دیده شدنی به دیده ناشدنی، از منفی به زیادی مثبت می‌پردازد. چیزهایی است که انگار همیشه در دنیا دیده شده است، خشونت یکی از آن‌هاست. خشونت همه‌جایی و بی‌گسست، اما گوناگون است و بنا به پیکره‌بندی اجتماعی شکل خود را تغییر می‌دهد. می‌تواند از حالت منفی، انفجاری، توده‌ای و جنگی، به خشونت تغییر شکل دهد و بدون دشمنی یا چیرگی نشان داده می‌شود. به گفته‌ی بی یونگ یانگ در این حالت این تاثیر نادرست را به‌وجود می‌آورد که ناپدید شده است درحالی‌که در واقع خود را پنهان و با جامعه یکی شده است. با پرداختن به تاریخ خشونت از ابتدا تا به امروز بی یونگ هان هشدار می‌دهد که این شکل از خشونت مثبت که خود را در قالب دستیابی گزافه‌آمیز، تولید گزافه‌آمیز، مصرف گزافه‌آمیز، توجه گزافه‌آمیز و بیش‌فعالی در جامعه امروز نشان می‌دهد، حتی می‌تواند فاجعه‌بارتر از خشونت منفی و عریان باشد.

نجات زیبایی

 • 95,000 تومان

امروزه زیبایی معماآمیز شده است. مناسک زیبایی همه‌گیر است، اما فرازمندی خود را از دست داده است و چیزی بیش از جنبه‌ای از مصرف‌گرایی و بعد زیبایی‌شناسانه سرمایه‌داری نیست. جنبه‌های برین و آشفته‌کننده زیبایی راه به لذت‌ها و «دوست داشتن‌ها» (لایک‌ها) تنانه داده و به‌گونه‌ای «برهنه‌نگاری» زیبایی رسیده است. در این کتاب، بی‌ یونگ چول هان، فیلسوف و نظریه‌پرداز فرهنگی نظریه‌ی زیبایی‌شناسی را برای دوران دیجیتالی ما جانی تازه می‌بخشد. دل‌مشغولی‌های ما را با تمامی چیزهای جذاب و نرم، از مجسمه‌های جف کونس (جف کونز) و آیفون تا موبرداری برزیلی به پرس‌وجو می‌کشاند. با فراتر رفتن از واکنش‌های سطحی به ویدئوها و الگوها و سبک‌های رفتاری ویروسی و همه‌گیر، زیبایی را بازیابی می‌کند و نشان می‌دهد چه‌گونه خود را در قالب راستی و درستی، وسوسه و حتی فاجعه متجلی می‌کند. این کندوکاو پردامنه و ژرف زیبایی که گذشته از زیبایی‌شناسی، ملاحظات اخلاقی و سیاسی را هم دربرمی‌گیرد، برای علاقه‌مندان به نظریه‌ی فرهنگی زیبایی‌شناسی و فلسفه و رسانه‌های دیجیتالی گیرایی دارد.

بازی علم

 • 195,000 تومان

این کتاب برای دانش‌پژوه هوشمند و اشخاص عادی و متعارف که با علم آشنایی سطحی و اندک‌مایه دارند، نوشته شده است؛ زیرا این شخصی که علم به او موهبت شده است آن را انباری از امور واقع کسالت‌بار که بوی نا می‌دهد می‌بیند؛ او شخصی است که عینیت محوری علم را محصول ابزار و ادوات و دستگاه‌های علمی می‌بیند؛ آنان نگرششان به علم این است که آن را گونه‌ای جادوگری به ‌حساب می‌آورند. از این کتاب چون ضمیمه‌ای برای هر درسی در حوزه علم می‌توان استفاده کرد و نیز این کتاب توام با هر درسی است که برحسب آن کوشش می‌شود جهان مدرن فهم شود- یا به استقلال از هر درسی- صرفا فهم بهتری از علم را برای ما به ارمغان بیاورد. امیدوارم این کتاب خواننده را به چشم‌اندازی گسترده‌تر درخصوص رهیافت‌های علمی و نگرشی واقع‌انگارانه‌تر را که دانشمندان چه کسانی هستند و کاری را که آنان انجام می‌دهند رهنمون خواهد کرد.

سکوت (نیروی خاموشی در دنیایی پر سر و صدا)

 • 95,000 تومان

مگر تنها در کوهستان بدون برق زندگی کنید و گرنه به احتمال زیاد رود روان و بی گسستی از سروصدا و اطلاعات را تمام روز دریافت می کنید. حتی اگر کسی با شما سخن نگوید و به رادیو یا دستگاه صوتی دیگری گوش ندهید، تابلوهای بزرگ ،اعلانات تلفنها، پیام‌های نوشته رسانه‌های اجتماعی، کامپیوتر، قبض ها و خیلی چیزهای دیگر راه‌هایی برای رساندن سروصدا به گوش ما هستند. در فرودگاه‌ها حتی گاه نمی‌توان گوشه‌ای در محل سوار شدن هواپیما یافت که تلویزیونی در آن روشن نباشد. رفت و آمد بامدادی بیشتر مردمان با جذب توییت پیام خبر بازی و به روز شدن‌های با تلفن‌هایشان می گذرد. حتی در آن لحظات نادری که هیچ صدایی پیامی یا اطلاعات دیگری از بیرون نمی‌آید، سرمان با حلقه پیوسته اندیشه‌ها پر است. چند دقیقه در روز را در سکوت واقعی می گذرانید؟ اگر می گذرانید...

اعتیاد به ذهن میمونی (برنامه‌ای را تغییر دهید که ذهن‌تان را مختل می‌کند)

 • 255,000 تومان

ذهن میمونی، ذهنی است نگران، بی‌قرار، بلهوس، دمدمی و خیالباف. در این حالت ذهن مدام افکار مختلف را امتحان می‌کند، بدون آن‌که واقعا روی یکی از آن‌ها تمرکز داشته باشد و قادر نیست کاری از پیش ببرد اما در عین حال آشفته و تحت فشار است. و به این ترتیب معضلاتی همچون بدخوابی، مشکلات گوارشی، کاهش اشتها، کاهش میل جنسی، تردید و دودلی، ضعف در تصمیم‌گیری، اضطراب، استرس، افسردگی، وسواس فکری و عملی و .. را تجربه خواهیم کرد. نویسنده با مهارت منسجمی که در نگارش این کتاب به کار گرفته است، تک تک باورهای‌تان را از کودکی تاکنون مورد نظر قرار می‌دهد، ذهن مشاهده‌گر را معرفی می‌کند که می‌توانید در کنار او به آرامشی ماندگار دست یابید و با ابزارهایی که در اختیارتان قرار می‌دهد، به شما کمک می‌کند تا ریشه مشکلات خویش را بیابید و با رفع آن‌ها به سوی زندگی شاد و عاری از هرگونه قضاوتی گام بردارید.

کودکان و نوجوانان سرکش و ستیزه‌جو (رویکردی غیر دارویی برای چالش برانگیزترین رفتارهای او‌سی‌دی)

 • 155,000 تومان

امروزه بسیاری از والدین نگران رفتارهای ستیزه‌جویانه و پرخاشگرانه فرزندان خود، حمله کردن آنها به معلمانشان و مورد ضرب و شتم قرار دادن همکلاسهایشان هستند و برای حل این معضل به متخصصان مختلف مراجعه می‌کنند. در بعضی مواقع پزشکان از دارودرمانی استفاده می‌کنند که در حل این مشکل تاثیر چندانی ندارد و مشکلات رفتاری فرزندانشان را بیشتر می‌کند علاوه بر اینکه هزینه‌های درمانی زیادی به والدین تحمیل می‌شود. مسئولین مدارس نیز در نحوه برخورد با این نوع بچه‌ها تبحر چندانی نداشته و برای اصلاح رفتارهای آنها به تنبیه و توبیخ و جا‌به‌جا کردن مدرسه متوسل می‌شوند که شرایط را بدتر می‌کند. بنابراین، این سوال همچنان باقی است که برای اصلاح رفتار اینگونه بچه‌ها چه باید کرد؟ کتابی که در دست دارید به این معضلات می‌پردازد و علت آنها را بررسی می‌کند و برای آنها راه‌حل‌هایی ارائه می‌دهد و روش‌های درمانی متعددی را در این زمینه ارائه می‌دهد. بنابراین به تمامی والدین، مربیان، متخصصان بهداشت و روان مطالعه این کتاب توصیه می‌شود.

لذت دانشورزی

 • 95,000 تومان

جهان امروز غیرقابل پیش بینی و پر از تضاد است و عبور از میان پیچیدگی‌های آن و اخذ بهترین تصمیم‌ها کار آسانی نیست لذت دانشورزی هشت درس کوتاه درباره شفاف کردن‏، توانمند کردن و لذت اندیشیدن و زندگی دانشورزانه ارائه می‌دهد. در این راهنمای مختصر برای یک زندگی عقلانی‌تر، فیزیکدان مشهور جیم الخلیلی خوانندگان را دعوت می‌کند تا مانند دانشورزان با جهان درگیر شوند. روش دانشورزانه در جستجوی انسان برای دریافتن چیزها آن‌طور که واقعا هست به خوبی به او خدمت کرده است و استفاده از روش دانشورزانه اصلی اساسی است که می‌تواند به ما کمک کند تا در این جهان نوین با اعتماد بیشتری حرکت کنیم. با بحث در مورد ماهیت واقعیت و عدم قطعیت، نقش شک، فایده و زیان ساده‌سازی، ارزش دوری از سوگیری، اهمیت اندیشه مبتنی بر مدرک، الخلیلی نشان می‌دهد که چگونه اندیشه‌های قدرتمند در قلب روش دانشورزانه به‌طور ژرفی به زمان پیچیده‌ای که در آن زندگی می‌کنیم و گزینش‌های دشواری را که انتخاب می‌کنیم مربوط است. این کتاب را بخوانید و لذت دانشوری را کشف کنید. به شما قدرت می‌بخشد تا با عینیت بیشتری فکر کنید، از میان غبار عقاید از پیش داشته‌تان نگاه کنید و زندگی کاملی را در پیش گیرید. «جیم الخلیلی چکیده دانشورزی را ارائه داده است. این کتاب پر است از لذت، انگیزش، و بصیرت کامل». آلیس رابرتز، استاد دانشگاه بیرمنگهام «الخلیلی به شیوایی همه دلایل ارج نهادن به دانشورزی را به ما یادآوری می‌کند. یک کتاب کوچک دوست داشتنی که به خوبی همچون یک راهنمای مطمئن در این دوران پسا‌واقعیت کمک می‌کند.» سابین هوسنفلدر، فیزیکدان و نویسنده کتاب گمشده در ریاضیات «این یک کتاب کوچک زیبا، روشن و قابل خواندن است با چیزهای بسیاری در مورد اینکه چگونه و چرا ما به دانشورزی می‌پردازیم. من خواندن این کتاب را به هرکسی که در این دوران آشفته می‌خواهد اهمیت و ارزش پیگیری دانشورزانه را بفهمد توصیه می کنم». دانیل ،آلتمان ایمپریال کالج لندن

فلسفه هوش مصنوعی

 • 950,000 تومان

فلسفه هوش مصنوعی حوزه‌ای مشترک بین فلسفه ذهن و علوم شناختی است که با بهره‌گیری از مباحثات جاری در حوزه فلسفه ذهن و در تعامل با علوم شناختی به بررسی مسائل فلسفی مرتبط با ایده‌ها، روش‌ها، نظریه‌ها و مکاتب نظری و توسعه فنی هوش مصنوعی و طراحی سامانه‌های هوشمند و ساخت ربات‌ها می‌پردازد.

زمین نو (بیدار شدن نسبت به هدف زندگی‌تان)

 • 155,000 تومان

ده سال از چاپ نخست زمین نو می‌گذرد. از آن زمان با ترجمه به بیش از چهل زبان زنده دنیا میلیون‌ها نفر آن را خوانده‌اند. پرسش اکنون این است: «حالا پس از ده سال کجا هستیم؟» آیا «زمین نو»، دنیایی که حالت خودپرستانه آگاهی در تمامی جلوه‌های جنون‌آمیز و ناکارآمد فردی و جمعی خود، به راستی در آن فروکش کرده، در حال پیدایش است و مردمان دیگر برای خود، یکدیگر و موجودات دیگر و مادر همه، سیاره‌مان زمین، رنج بیهوده نمی‌آفرینند؟... در نگاه اول چنین نمی‌نماید. در عین حال چیزهای مثبت زیادی روی داده و می‌دهد که در اخبار دیده نمی‌شوند، اما در واقع بسی بیش از خبرهایی اهمیت دارند که برآمده از کردارهای از سر نادانی و ناخودآگاهی است. در بسیاری از جاهای دنیا حسی از دادگری در حال بال و پر گرفتن است که نیاکان‌مان حتی خوابش را هم نمی‌توانستند ببینند. چیرگی یک نژاد بر نژادهای دیگر، چیرگی مردان بر زنان که در سراسر تاریخ پدرسالاری پا برجا بوده و بی‌ارزش کردن مردمان بر بنیان طبقه اجتماعی برای شمار فزاینده‌ای کابوس گذشته می‌شود... هم‌زمان آگاهی نسبت به یکی‌بودن درون‌زادی هر آنچه هستی دارد و احترام به زمین و تمامی موجودات آن در حال افزایش است... که نمایانگر بی‌جان شدن «خودپرستی و منیت» در شمار فزاینده‌ای از مردمان است... که به نوبه خود همدلی و مهر و شفقتی فزاینده فراسوی نژاد، ملیت یا وابستگی‌های دینی به بار آورده و می‌آورد که پیش‌نیاز هم‌زیستی صلح‌آمیز است ... اما در این میان کارگزار اصلی، حالت آگاهی در تنها زمان واقعی، یعنی دم و لحظه است. دلگرم باشید که دم و لحظه دوست شماست... با توجه کامل به دم به آن احترام بگذارید، وجودش را با قدرشناسی ستایش کنید و از درون با آن همسو شوید و بگذارید هر آنچه هست باشد. این پیدایش زمین نوست.

چگونه باید زندگی کرد (پیشنهاداتی برای انتخاب‌های درست در زندگی)

 • 185,000 تومان

در روزگار بد و تاریکی قرار داریم؛ در جایی تمدن‌های قدیمی تباه و ویران می‌شوند، وا می‌دهند و از بین می‌روند. علاوه بر آن بیان پر شدن این خلاً نیز بسیار سخت و دشوار است... هر چند این اتفاق به صورت تکرار تاریخ بشری دیده می‌شود اما این نیز بیان می‌شود که جهانمان در آینده‌ای نزدیک با مشکلات فیزیکی جدیدی روبه‌رو خواهد شد. بدون شک برای پیشگیری از نابودی باید بیشتر از هر زمان دیگری مسئولیت بپذیریم، متواضع‌تر باشیم و متعادل‌تر رفتار کنیم. این ضرورت به هیچ وجه عاملی برای پیشگیری از شاد و خوشحال زیستن و به اندازه کافی خلاق بودن نیست اما کاری که باید انجام دهیم، فقط آموختن، دقت کردن و آگاهانه زیستن است. در این کتاب درباره امکانات جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم بحث کردیم و اشاراتی نیز به آنچه می‌توانیم انجام دهیم، داشتیم. چنین گفتگویی را به‌خصوص برای جوانان واجب و لازم دیدم. چهره‌تان همیشه بازتاب زیسته‌هاتان است. با آرزوی رسیدن به چهره‌ای عاقل و بالغ.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1