������ ��������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
کار کردن با تو مرا می‌کشد (از گرفتاری‌های احساسی محیط کار رها شوید)
6 قالب تفکر در جمع‌آوری اطلاعات (چگونه و به چه اطلاعاتی توجه و آنها را هدایت کنیم)
6 کفش عمل (روشی خارق‌العاده برای در اختیار قرار گرفتن هر کار یا موقعیت)
شکوفا‌سازی خلاقیت
 • 62,000 تومان
 • با تخفیف: 62,000 تومان
رهایی از ترس (غلبه بر اضطراب فوبیا و و حشت‌زدگی)
کی و چگونه نه بگوییم (نه بگویید و مهرطلبی را برای همیشه رها کنید)
خودشیفتگی و تاثیرات مخرب آن بر فرزندان
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان
وابستگی سالم
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
آموزش موثر والدین با روشی اجرا شده و دمکراتیک برای تربیت فرزندانی مسئول
مهرطلبی (بیماری راضی کردن دیگران)
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان

کار کردن با تو مرا می‌کشد (از گرفتاری‌های احساسی محیط کار رها شوید)

 • 7,200 تومان

تعامل با همکاران دردسرساز، سخت‌ترین بخش از هر کاری است. با خواندن این کتاب، کار برایتان آسان‌تر می‌شود. در این کتاب می‌خوانید که چگونه از: همکارانی که رفتارشان می‌تواند روز شما را خراب کند، دوری کنید. در برابر آن‌هایی که ایده‌های شما را به سرقت می‌برند، از حق خود دفاع کنید. از روابط مسموم و آزاردهنده دوری کنید. از پرسنل و محیط کار خود حمایت کنید. از محدودیت‌های شغلی که شما را در منگنه قرار می‌دهند، رها شوید. و اینکه چگونه به کارمندان خود کمک کنید تا نتایجی مطلوب داشته باشید....

6 قالب تفکر در جمع‌آوری اطلاعات (چگونه و به چه اطلاعاتی توجه و آنها را هدایت کنیم)

 • 30,000 تومان

در دنیایی که بیش از هر زمان دیگری از اطلاعات اشباع شده است، چگونه می‌توانیم توجه خود را متمرکز سازیم تا بیشترین استفاده را از اطلاعات موجود ببریم. با استفاده از تکنیک 6قالب تفکر در جمع‌آوری اطلاعات، ادوارد دوبونو، پدر تفکر جانبی، به ما نشان می‌دهد که چطور توجه خود را به صورت خودآگاه هدایت کنیم تا مبادا جذب امور غیرعادی و شاید نامرتبط گردد و نگاه شما به اطلاعات را کاملا تغییر خواهد داد.

6 کفش عمل (روشی خارق‌العاده برای در اختیار قرار گرفتن هر کار یا موقعیت)

 • 45,000 تومان

بدیهی است که زندگی سالم در گرو مدیریت بهینه‌ی اندیشه و عمل است. اگرچه اندیشیدن بسیار ارزشمند است، اما انسان‌ها نمی‌توانند فقط فکر کنند و باید سرانجام دست به کار شوند. نویسنده‌ی کتاب (ادوارد دوبونو یکی از پیشگامان تفکر خلاق بیش از 70 عنوان کتاب به 40 زبان دنیا دارد) با استفاده از استعاره‌ی (کفش) که به وسیله‌ای برای قدم برداشتن است و اقدام و عمل را تداعی می‌کند، خواننده را برای انتخاب و انجام اعمال مناسب در موقعیت‌های مختلف راهنمایی و آماده می‌کند.

یوگای کوچولوها (برنامه‌ای 8 دقیقه‌ای برای کمک به کودک تا سریع‌تر رشد کند شادتر باشد و رفتار بهتری داشته باشد)

 • 4,000 تومان

کودکان به کمک بازی بهتر یاد می‌گیرند و روزانه نیازمند دست کم نیم ساعت فعالیت جسمی هستند. یوگا به کودکان 18 ماهه تا 5 ساله شما کمک می‌کند تا نحسی کمتری داشته باشند، خواب بهتر و بیشتری داشته باشند، هماهنگی حرکتی‌اش افزایش یابد، مهارت گوش دادن او تقویت شود و بتواند مسیرها را بازشناسد، خویشتن را بهتر درک کند، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد، بهتر آرامش یابد، اندام سالم و متناسبی داشته باشد.

شکوفا‌سازی خلاقیت

 • 62,000 تومان

در جهان امروز خلاقیت یکی از ضرورت‌های زندگی است. خلاقیت در عرصه‌های مختلف معنا پیدا می‌کند، در تولید، در یادگیری، در آموزش و... در واقع امروزه خلاقیت یک مهارت است که برای ارتقای زندگی باید آن را کشف کرد و به شکوفایی رساند. در شکوفایی خلاقیت عوامل متفاوتی موثرند از جمله شرایط محیطی، نوع آموزش، نحوه سلوک، کمک‌های خانواده و ده‌ها مورد دیگر. در این کتاب نویسنده تلاش کرده است تا با حفظ چارچوب‌های علمی و تجربی خواننده کمک کند تا این نهفته و خفته را شکوفا کند و آن را به صورت یک مهارت درآورد.

رهایی از ترس (غلبه بر اضطراب فوبیا و و حشت‌زدگی)

 • 130,000 تومان

بیماران فوبیایی به طور متوسط، شش تا دوازده سال طول می‌کشد تا بیماری‌شان به طور کامل تشخیص داده شود. 70 درصد بیماران مضطرب هرگز بیماری‌شان تشخیص داده نمی‌شود. 43 تا 60 درصد از بیماران اظطرابی، یا افسرده می‌شوند و یا خود بدون مراجعه به پزشک دارو و مواد دیگر مصرف می‌کنند. از این جمع، 3 تا 5 درصد هم مرتکب خودکشی می‌شوند. این کتاب مکمل همه اقدامات درمانی است که روی بیماران مضطرب انجام می‌شود. بررسی‌ها نشان می‌دهند که استفاده از کتاب‌هایی نظیر این کتاب می‌تواند به شکل موثری از اختلالات اضطرابی بکاهد. واقعیت این است که همه فوبیاها و انواع وسواس‌ها درمان‌پذیرند. آیا چند دقیقه تحمل سختی کردن به یک عمر زندگی رها از ترس نمی‌ارزد؟

کی و چگونه نه بگوییم (نه بگویید و مهرطلبی را برای همیشه رها کنید)

 • 65,000 تومان

جواب نه دادن به اشخاص به شدت ساده است، اما جواب آری دادن بیش از اندازه در شما ایجاد اضطراب، خشم، استرس، تاسف و احساس نداشتن قدرت می‌کند. این کتاب در زمینه‌های زیر به شما کمک می‌کند: اشخاصی را که بر شما سلطه‌جویی می‌کنند، شناسایی کنید. بیش از اندازه تعهد نپذیرید. از دوستان و بستگانتان لذت ببرید. حد و مرزی برای خود در نظر بگیرید و کارهایتان را مؤثرتر انجام دهید.

خودشیفتگی و تاثیرات مخرب آن بر فرزندان

 • 29,000 تومان

خودشیفتگان چه کسانی هستند؟ آنان خود را می‌فریبند تا از دریای پر آشوب تردید و ترس از مورد انتقاد قرارگرفتن فرار کنند. با ژست‌های گوناگون احتیاج دارند در چشم دیگران کامل به نظر آیند و نیاز دارند دیگران آنان را تحسین کنند و برایشان کف بزنند. زندگی این افراد به گونه‌ای است که همواره تصویر برتری از خود نسبت به سایرین در ذهن می‌پرورند. فرد خود شیفته نمی‌تواند فرزند را آنگونه که هست بپذیرد، بکله می‌خواهد او چیزی باشد که ضمیر ناخودآگاه والد دیکته می‌کند. این افراد وقتی با خوش‌بینی به فرزندانشان می‌نگرند، استعدادهای آنان را افسانه‌ای می‌یابند و دچار تفاخر می‌شوند. اما هنگامی که از فرزندان خود متنفر می‌شوند، شخصیت آنان را آن‌قدر غیر قابل قبول می‌شمارند که تمام بیزاری خود را متوجه آنها می‌کنند و این چیزی نیست جز یک قضاوت شخصی و افراط‌ گونه و مانعی هولناک بر سر راه تربیت معتدل فرزندان.

رها از اضطراب (راه‌حل‌های عملی و قدرتمند برای پیش‌گیری و غلبه بر هراس‌ها نگرانی‌ها و فوبیاهای کودکی)

 • 6,700 تومان

کودکی باید دورانی خوش و بی‌دردسر باشد و با این حال امروزه هزاران کودک نشان‌های اضطراب را به نمایش می‌گذارند، نشانه‌هایی که طیف وسیع دارد: شب ادراری، دل‌درد، دیدن کابوس و حتی خودداری از رفتن به مدرسه. همه بچه‌ها هراس‌ها و نگرانی‌هایی دارند، اما پدر و مادر در چه شرایطی باید نگران شوند و برای رهانیدن فرزند خود از اضطراب کاری صورت دهند؟ این کتاب راهنمای برای این والدین محسوب می‌شود.

وابستگی سالم

 • 140,000 تومان

در این کتاب کم‌نظیر، نویسندگان درباره وابستگی سالم و مهارت‌های مربوط به آن صحبت می‌کنند. برای رسیدن به مهارت‌های لازم وابستگی سالم برنامه‌ای عملی پیشنهاد شده است. این کتاب شکواییه‌ای بر علیه این باور مرسوم است که وابستگی را چیز بدی می‌داند. این باور انسان‌های بالغ باید تنها خودشان متکی باشند، کنا زده می‌شود. بیش از بیست سال بررسی و پژوهش در این زمینه مشخص کرده است که وابستگی بیش از اندازه و کم‌تر از اندازه هر دو بد هستند. این گونه است که نویسندگان کتاب به مفهوم وابستگی سالم اشاره دارند و این سیاست را به همه توصیه می‌کنند.

آموزش موثر والدین با روشی اجرا شده و دمکراتیک برای تربیت فرزندانی مسئول

 • 175,000 تومان

دکتر «توماس گوردون» روان‌شناس برجسته‌ای است که در تمام مدت زندگی کاری‌اش به بهبود روابط در خانه، محل کار و مدرسه توجه داشته است. الگوی او برای برقراری روابط مؤثر که به الگوی گوردون مشهور است، موضوعات مهمی از قبیل گوش دادن پویا، عبارات با فاعل ”من“ و حل اختلاف بدون بازنده را شامل می‌شود. دکتر گوردون معتقد است وقتی اشخاص این رو‌ش‌ها و مهارت‌ها را می‌آموزند، روابط‌شان بیش از پیش دموکراتیک می‌شود و این روابط دموکراتیک، موجد سلامتی و حال خوب بیشتر است.

مهرطلبی (بیماری راضی کردن دیگران)

 • 175,000 تومان

مهر طلب‌ها صرفا آدم‌های خوبی نیستند که می‌خواهند همه را راضی و خشنود نگه دارند بلکه کسانی هستند که وقتی می‌خواهند به کسی جواب "نه" بدهند جواب "آری" را انتخاب می‌کنند. مهرطلب‌ها به تایید و تصدیق دیگران اعتیاد دارند. ترس آن‌ها از این که مبادا کسی را از خود ناراحت و خشمگین سازند سببی است تا پیوسته و به هر قیمت که شده در مقام راضی کردن دیگران باشند.این کتاب در بخش بوی کاغذ در سایت متمم معرفی شده است.

1  صفحه‌ی 1