فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

������ ��������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
مرگ موهبتی الهی
 • 270,000 تومان
 • با تخفیف: 270,000 تومان
لذت مراقبه واقعی (نوایی برای ذهن‌های خسته قلب‌های آزاد )
تاریکی پیش از سپیده‌دم (یافتن نور خوددوستی در بدترین دوران زندگی‌تان)
هر چه کمتر بهتر (دستیابی به زندگی مطلوب به کمک هر آن‌چه دارید)
ظاهرا فقط برای من می‌بارد (چگونه زندگی ناخوش تحمیلی را دوست بداریم)
سوال (هدف حقیقی خود را سوال کنید)
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
خودت را همان‌گونه دوست بدار که شایسته آنی (معجزه دوست داشتن خود)
ترک عادت‌های کهنه
 • 185,000 تومان
 • با تخفیف: 185,000 تومان
5 تیپ شخصیتی سمی (راهنمای تقابل با آدم‌های خودشیفته منفی‌باف شکاک سلطه‌گر و فریبکار)
گله ببرها (رهبری شایسته برای کارمندان خلاق باشید)
توفان در یک فنجان چای (قوانین فیزیک در زندگی روزمره)

مرگ موهبتی الهی

 • 270,000 تومان

در کنه وجودم مرگ و زندگی دوشادوش یکدیگرند. هیچ‌یک برتر از دیگری نیست. هرگاه از خودم غافل می‌شوم، زندگی به من نزدیک‌تر می‌شود. و هرگاه در عمق وجودم تعمق می‌کنم، فقط مرگ را احساس می‌کنم. چه‌‌ اندکند آنان که جاودانگی را در مرگ می‌بینند. و بی‌خردان هرگز یارای درک این اهریمن بی‌نقص را ندارند.

لذت مراقبه واقعی (نوایی برای ذهن‌های خسته قلب‌های آزاد )

 • 110,000 تومان

«مراقبه چیست؟ شیفتگی محض با لحظۀ کنونی، دقیقاً همان‌گونه که هست.»جف فوستر، رهایی‌یافته از افسردگی خودکشی‌گرایانه و معلم معنوی محبوب حال حاضر، ما را به یافتن محراب «نجات‌بخش» درونيِ مراقبۀ راستین فرامی‌خواند. او مراقبه را ساحتی گسترده از حضور نادوگانه می‌انگارد که برای همۀ ما در هر لحظه از زندگی در دسترس است؛ ساحتی که بدون تلاش بتوانیم با تمام نقص‌ها، تردیدها، ترس‌ها، آشفتگی‌ها و همه‌چیز خود راستین و حقیقی‌مان باشیم. مراقبه پرت کردن حواس، بی‌حس کردن خود در برابر رنج زندگی یا تلاش برای روشن‌ضمیری نیست. بلکه غوطه‌ور شدن در «ناشناختگيِ مقدس این لحظۀ کنونی» با کنجکاوی و حیرت کودکانه، آغشتنِ عمیق‌ترین زخم‌ها با آگاهی مملو از عشق و آوردن نور به تاریکی است. در مراقبۀ راستین، درمی‌یابیم: ما کاملیم، دقیقاً همان‌گونه که هستیم.

تاریکی پیش از سپیده‌دم (یافتن نور خوددوستی در بدترین دوران زندگی‌تان)

 • 190,000 تومان

این کتاب را به خود بیست‌و‌یک ساله‌ام تقدیم می‌کنم که مبارزه‌اش برای خوددوستی سرانجام به نوشتن چنین کتابی ختم شد. آن را به همه انسان‌هایی که دیگر خواهان زندگی متفاوت نیستند، افراد شجاعی که آماده‌اند تا رنج‌هایشان را به شادی و نفرت‌شان را به عشق تبدیل کنند تقدیم می‌کنم؛ بنابراین این کتاب به شما تقدیم می‌شود. شاید با خواندن آن، به این شناخت دست پیدا کنید که نخستین، آخرین و تنها عشقی که برای همیشه بوده و باقی خواهدماند، «خوددوستی» است.

هر چه کمتر بهتر (دستیابی به زندگی مطلوب به کمک هر آن‌چه دارید)

 • 70,000 تومان

مینیمالیسم در ابتدا جنبشی میان هنرمندان بوده است که از آمریکا آغاز شد. هنرمندان مینیمالیست آثاری خلق می‌کردند که بسیار ساده شده بودند؛ مثلا یک خط سیاه روی یک بوم سفید. این سبک بعدها به سایر هنرها هم راه یافت. فراتر از هنر، اگر در فرهنگ لغات به دنبال معنای این کلمه بگردیم به چنین تعاریفی خواهیم رسید: مینیمالیست فردی است که ساده‌ترین حالت یا حداقل میزان یا درجه از هر چیزی را ترجیح می‌دهد. مینیمالیسم ابزاری است که ما را از شر چیزهای اضافی رها می‌کند و جا را برای چیزهایی باز می‌کند که واقعا مهم هستند و برای دستیابی به شادی، حس خوشبختی و رهایی واقعی به آن‌ها نیاز داریم...

ظاهرا فقط برای من می‌بارد (چگونه زندگی ناخوش تحمیلی را دوست بداریم)

 • 85,000 تومان

در این راه و تا رسیدن به این نقطه، هر کدام از ما زخم‌هایی برداشتیم، هریک نعمتی دریافت کردیم و هرکدام به روش خود مورد لطف خدا قرار گرفتیم. حالا همه موفقیت‌ها و دستاوردها را مرور می‌کنیم. همه در کنار هم شکرگزاریم. آیا شما منتظر التیام زخمی هستید؟ منتظر اتفاقی هستید؟ انتظار، عذاب‌آور است. نیست؟ هر روز باید در انتظار موفقیت باشی. باید موفقیت‌ها را از میان هیچ‌و‌پوچ پیدا کنی. پس کجاست آن موفقیت‌هایی که انتظارش را داریم؟ انتظار سخت است. طولانی شدن انتظار دردآور است. گاهی انتظار تمام نشدنی به نظر می رسد. اما تحمل کنید. حتی اگر غیرقابل تحمل باشد، باز هم منتظر بمانید. به این می‌گویند صبر. صبح از خواب بیدار شوید و بدانید که روز سختی را به انتظار خواهید نشست. اما هم در انتظار و هم در طولانی شدن انتظار باید به‌دنبال خوشحالی باشید. طولانی‌شدن انتظار مهم‌تر است. زیرا در آن سوی انتظار علفزار سبزی در انتظارتان نیست. علفزار در حیاط خودتان است. علفزار باشکوه در سمتی است که شما نشسته و انتظار می‌کشید. انتظار همیشه هست. همان‌طور که درد همیشه هست. اما شکرگزاری موفقیت‌ها به یاد ما می‌آورد که سفر ما به سمت حقیقت چه زیباست. البته حقیقت فقط در بهشت یافت می‌شود. ممکن است هیچ‌وقت در این دنیا حقیقت را پیدا نکنیم. اما می‌توانیم شادی و شادمانی را پیدا کنیم.

سوال (هدف حقیقی خود را سوال کنید)

 • 180,000 تومان

اگر فرومایگان سخن حق تو را کج‌ و‌ معوج کنند و آن را دامی سازند برای بازی دادن بی‌خردان، و تو دیدنش را تاب بیاوری، یا بنای زندگی‌ات فرو بنشیند و تو نظاره‌گرش باشی، سر تسلیم فرود آوری و با ابزار‌های کهنه‌ات باز هم آجر روی آجر بگذاری، اگر هرچه برده بودی را یک‌جا در بازی روزگار ببازی، و باز بازیرا آغاز کنی بی‌آن‌که حسرتی در دل داشته باشی، اگر بتوانی روح و جان گریزانت را به پیشگاه وجود بیاوری، آن‌گاه که آخرین ذره‌های وجودت تو را به ماندن فرا می‌خواند، اگر در جمع عوام لب به سخن بگشایی و نجابت حفظ کنی، هم‌قدم پادشاهان باشی و درد رعایا در دل داشته باشی، اگر؛ نه از دشمن آزرده باشی و نه از دوست. اگر آدمی در چشم تو یکسان باشد، نه بیش و نه کم، اگر لحظه‌های کینه‌جویی را تنها پر کنی از شصت ثانیه ارزش جاری بودن، آن‌گاه زمین و زمان و هرچه هست از آن توست، ارزشمند‌تر این‌که آن‌گاه تو یک انسان هستی فرزندم.

خودت را همان‌گونه دوست بدار که شایسته آنی (معجزه دوست داشتن خود)

 • 110,000 تومان

دوست داشتن خودتان. همان چیزی که مادرتان به شما می‌گفت، همان موضوعی که کتاب‌های خودآموزی آنقدر تکرار کرده‌اند که کلیشه شده است. اما اینجا تفاوتی هست. فقط لقلقه زبان نیست. یک روش خودیاری نیست که زود فراموشش کنید. چیزی است که از درونم آن را یاد گرفتم و باور دارم مرا نجات داد. از همه مهمتر، روش من برای انجام دادنش است. قسمت عمده آن به قدری ساده است که احمقانه به نظر می‌رسد. اما واقعیت و قدرت در سادگی نهفته است. مثل یک دوست عاقل علاقه‌مند به یادآوری باید بگویم این کار نیاز به تمرین دارد. شما با یک بار به باشگاه رفتن فکر نمی‌کنید که به نتیجه رسیده‌اید. در این مورد هم همین‌طور است. مراقبه ممارست لازم دارد. ورزش کردن تمرین می‌خواهد. احتمالا از همه اینها مهمتر دوست داشتن خودتان است که آن هم با تمرین به دست می‌آید.

ترک عادت‌های کهنه

 • 185,000 تومان

آنچه عمیقاً و به طور مثبت زندگی من و زندگی خیلی‌ها را تغییر داده است، درک این واقعیت است که تغییر ذهنیت و به موجب آن، به دست آوردن تجربه‌ها و بینش جدید، به‌سادگی مسئلۀ ترک عادت «خود بودن» است. هنگامی که بر حواس خود غلبه کنید، هنگامی که درک کنید به زنجیرهای گذشته خود متصل نیستید، هنگامی که زندگی فراتر از جسم، محیط و زمان را تجربه کنید، همه چیز ممکن می‌شود. هوش جهانی که به همه‌چیز جان می‌دهد، مایه شگفتی و مسرتتان می‌شود و چیزی نمی‌خواهد جز اینکه امکان دسترسی به تمام خواسته‌هایتان را به شما بدهد. خلاصه اینکه وقتی ذهن خود را تغییر دهید، زندگیتان را تغییر خواهید داد.

5 تیپ شخصیتی سمی (راهنمای تقابل با آدم‌های خودشیفته منفی‌باف شکاک سلطه‌گر و فریبکار)

 • 130,000 تومان

« همه ما با شخصیت‌های پرتعارض مواجه شده‌ایم؛ در زندگی شخصی، محل کار و در محله‌های‌مان. افرادی که می‌توانند زندگی ما را خراب کنند. این کتاب نقشه و ابزار لازم برای زنده ماندن در مقابل این افراد را در اختیار خواننده قرار می‌دهد. ما نمی‌توانیم شخصیت افراد را تغییر دهیم، اما با این کتاب می‌توانیم یاد بگیریم که چگونه آن‌ها را به طور موثری مدیریت کنیم.» هدف کتاب حاضر این است: «یادگیری و تشخیص علائم هشداردهنده‌ای که اکثر مردم نادیده می‌گیرند یا نمی‌بینند تا در پس آن، با اندیشه‌ای که درباره نحوه ارتباط با اشخاص ناسازگار به دست می‌آورند، بتوانند نسبت به این افراد واکنش‌های طبیعی نشان دهند و نگذارند دیگر زندگی‌شان خراب شود.»

هدف‌گذاری قدم ‌به قدم (نحوه تمرکز بر کارهای مهم نادیده گرفتن حواس‌پرتی‌ها و مدیریت درازمدت توجه و دقت خود)

 • 65,000 تومان

چرا تصور جامعه ما بر این است که همه‌چیز خوب و درست است؟ داستان زندگی هر فردی متفاوت است؛ ولی همه‌چیز از فرهنگ ما نشـئت می‌گیرد، فرهنگی که به اشیا و چیزها بیش از اندیشه بها می‌دهد. بسیاری از گناهان‌مان در چشم جامعه مصرف‌گرا با داشتن ماشینی آخرین مدل بخشیده می‌شود. نجابت مانعی برای محبوب بودن نیست ولی برای دوست‌داشتنی بودن نیاز به یک خانه اعیانی، قایق بادبانی و یک مرسدس بنز داری. افراد خردمند، هزاران سال پیش دریافتند که منبع موفقیت و شادی درون خود ماست.

گله ببرها (رهبری شایسته برای کارمندان خلاق باشید)

 • 120,000 تومان

اگر به کاری که انجام می‌دهید احساس قلبی داشته باشید، احتمالا مدام آرزو می‌کنید که در حرفه خود پیشرفت کنید. تعداد کمی از افراد بااستعداد هستند که حاضرند سال‌ها در یک نقش در شغل خود بمانند. بااین‌حال، بهترین راه برای گسترش نفوذ شما این است که شایستگی خودتان را با کارهایی که پیش از این به شما سپرده شده ثابت کنید. اگر شما پیوسته به کارهای خود توجه داشته باشید و یک چشم‌انداز برای آینده کاری که می‌خواهید انجام دهید داشته باشید، درنهایت شروع به رسیدن به هدف خود خواهید کرد. با اینکه خود را متعهد به انجام کامل و سریع کاری می‌کنید که به شما محول شده است، هروقت که توانستید در طول کار خود مهارت‌های جدیدتان را پرورش دهید و نشان دهید که درعین‌حال به سازمان و ماموریت آن وفادار هستید، حتی اگر لازم باشد از هزینه شخصی استفاده نمایید. سپس خود را برای موقعیت‌های تازه آماده کنید.

توفان در یک فنجان چای (قوانین فیزیک در زندگی روزمره)

 • 150,000 تومان

چه چیزی باعث بقای یک عقرب و یک دوچرخه‌سوار می‌شود؟ وجه اشتراک تخم‌مرغ خام و ژیرسکوپ در چیست؟ و اینها اصلا چه اهمیتی دارد؟ «توفان در یک فنجان چای» درباره پیوند بین چیزهای کوچک و به‌ظاهر کم‌ارزشی است که در دنیای بزرگی که در آن زندگی می‌کنیم، همه‌روزه می‌بینیم. این کتاب نوعی ماجراجویی در جهان فیزیکی یرامونمان است تا نشان دهد سروکار داشتن و کلنجار رفتن با چیزهایی مثل ذرت بوداده، لکه‌های قهوه و آهن‌ربای یخچال چطور می‌تواند به اکتشافات اسکات‏، آزمایش‌های پزشکی و برآورده‌کردن نیاز‌های ما به انرژی در آینده کمک کند.

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1