������ ��������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
16 قانون انکارناپذیر ارتباط (این قوانین را به کار ببرید تا پیامتان به بهترین نحو منتقل شود)
زندگی در نور (یوگا سفری به سوی خویشتن)
 • 170,000 تومان
 • با تخفیف: 170,000 تومان
مراقب افکارت باش (موفقیت از افکار تو آغاز می‌شود)
ذهن‌آگاهی از رهگذر هنر (25 شیوه برای زیستن در زمان حال به کمک هنر)
راه و روش ایکیگای (آموزه‌هایی برای یافتن شادی و زیستن بر اساس هدف زندگی)
چگونه شفا می‌یابیم (قدرت خود را کشف و آزادانه زندگی کنید)
آگاهی (راهنمایی برای کشف رمز و راز بنیادین ذهن)
ذهن‌خوانی (علم نوین رمزگشایی از افکار امیال و هویت واقعی انسان‌ها)
قدرت خویشتن‌داری (نظم و خویشتن‌داری سرنوشت شما را تعیین می‌کند)
موج‌سوار و حکیم (راهنمایی برای زنده ماندن و سواری بر امواج زندگی)
نسخه شادتر تو (7 راز عصب‌شناختی برای داشتن حس و حال خوش براساس تیپ مغزی افراد)

16 قانون انکارناپذیر ارتباط (این قوانین را به کار ببرید تا پیامتان به بهترین نحو منتقل شود)

 • 279,900 تومان

جری ساینفلد کمدین می‌گوید: «اگر باید در مراسم تدفین حضور داشته باشید، ترجیح می‌‌دهید در تابوت باشید تا در مدح متوفی سخن‌سرایی کنید.» چرا که سخنرانی در جمع ترس شماره یک اکثر مردم است و مرگ در رتبه دوم قرار دارد. در نتیجه سوالی که همیشه ذهن ما را درگیر می‌کند این است «چگونه می‌توانیم در جایگاه یک سخنران بر ترس یا ناکارآمدی خود غلبه کنیم؟»

زندگی در نور (یوگا سفری به سوی خویشتن)

 • 170,000 تومان

رویال یوگا بالاترین و مهم‌ترین سنت یوگاست؛ مسیری فراگیر به سمت تحول شخصی که از هر رویکردی که به سلامتی و شفا وجود دارد فراتر رفته است. رویال یوگا هر تجربه‌ای را، هر چقدر هم که کوچک باشد، به نور می‌آورد و شما با یادگیری زندگی در نور، آگاهانه خود واقعی‌تان را به‌عنوان موجودی با امکانات بی‌نهایت، بدون نگرانی یا شک و تردید می‌پذیرد. در «زندگی در نور»، دیپاک چوپرا و نویسنده همکارش سارا پلت فینگر، برنامه‌ای روشنگر برای خودآگاهی، سعادت و کامل بودن ارائه می‌دهند. دیپاک و سارا با ترکیب یک برنامه عملی 30 روزه به شما کمک می‌کنند تا عادت‌های محدود‌کننده و عقاید فردی متعصبانه را با یک کاوش عمیق در پنجاه حرکت یوگای محرک و ترمیم‌کننده بشکنید. آنها راهی کامل و الهام‌بخش برای متحد کردن ذهن، بدن و روح ارائه می‌دهند. «زندگی در نور» با بینش‌های جدید درخصوص هوش اجتماعی و عاطفی، قدرت توجه، آگاهی بدن، تنفس و متعالی بودن، و با ده‌ها تصویر سفارشی خاص از ژست‌های یوگا، به شما می‌آموزد که چگونه ذهن و بدن خود را با هم هماهنگ کنید. انسان تنها موجودی است که می‌تواند آگاهانه تکامل یابد و «زندگی در نور» به شما نشان می‌دهد که چگونه تکامل یابید.

مراقب افکارت باش (موفقیت از افکار تو آغاز می‌شود)

 • 170,000 تومان

آیا به صدای ذهن خود اعتماد دارید؟ به مغزهایمان باید توجه کنیم. آنها ناخودآگاه رویدادهای اطراف ما را به داستان‌های معناداری تبدیل می‌کنند که از تفکر ما و چگونگی زندگی‌مان خبر می‌دهند؛ اما مشکل اینجاست که داستان‌هایی که ذهن ما به‌عنوان حقیقت به خورد ما می‌دهد همیشه هم درست نیستند. بدتر از آن، این داستان‌ها به باورهای نادرستی درباره دیگران، جهان و خودمان تبدیل می‌شوند و ما را از پتانسیل واقعی خود باز می‌دارند. همه ما با این باورهای محدودکننده روبه‌رو هستیم؛ اما اگر بتوانیم سیستم عامل مغز خود را برای گفتن یک داستان جدید مهار کنیم، چه؟ البته نه هر داستانی، داستانی واقعی که به ما قدرت می‌دهد بر محدودیت‌ها غلبه کنیم و از اهداف خود پیشی بگیریم. مایکل هایت و مگان هایت میلر کتابی فوق‌العاده نوشته‌اند. «مراقب افکارت باش» درصدد است شما را آگاه کند و الهام‌بخش و مشوق شما برای دسترسی به مغزتان باشد تا بتوانید از مسیر فعلی زندگی خود خارج شوید. این کتاب به شما در فهمیدن چیزی که در آن گیر افتاده‌اید کمک می‌کند و به شما راهبردهای عملی درباره کاری ارائه می‌دهد که می‌توانید در قبال آن انجام دهید. مطالعه این کتاب برای هرکسی که به بهبود نتایج زندگی و شغلی خود علاقه دارد ضروری است پس از تحقیق و تفحص در حوزه مربی‌گری و توسعه رهبری، باید بگوییم مطالب این کتاب بر مفاهیم مهم دگرگونی بشر متمرکز است. این کتاب برای شما به مثابه تغییردهنده بازی عمل می‌کند!

ذهن‌آگاهی از رهگذر هنر (25 شیوه برای زیستن در زمان حال به کمک هنر)

 • 280,000 تومان

کریستف آندره روان‌پزشک و متخصص مدیتیشن است که با کمک هنر تمرکز حواس به خوانندگانش کمک می‌کند تا به ذهن‌آگاهی برسند. او نقاشی‌های کلاسیک را، از رامبراند گرفته تا هاپر و ماگریت، جمع‌آوری کرده و در این کتاب، تفسیری شفاف درخصوص عملکرد درونی هریک ارائه داده است. آندره پویاییِ روی بوم را توصیف می‌کند و به واکنش‌های خود بیننده روی می‌آورد و ارتباط بین آنچه را می‌بینیم و آنچه را احساس می‌کنیم بررسی می‌کند. او فراتر از هنر نقش‌بسته بر صفحه، به ما می‌آموزد که در نظر گرفتن محیط اطراف، تعاملات و تعهدات روزانه و تأثیر آنها بر رفاه درونی و وضوح ذهنی ما چگونه است. این نقاشی‌ها اولین گام بصری و ملموس برای درک ذهن‌آگاهی و مزایای زندگی در لحظه هستند. با تمرین ذهن‌آگاهی، هریک از ما می‌توانیم تغییراتی فوری، معنادار و دائمی برای رفاه خود و دیگران ایجاد کنیم. «ذهن‌آگاهی از رهگذر هنر» به‌زیبایی نوشته شده است و به‌طرز شگفت‌انگیزی برای مبتدیان و متخصصان قابل درک است. این کتاب، گام‌های عملی و درک جامعی از تمرین و معنای ذهن‌آگاهی و مراقبه ارائه می‌دهد. نویسنده، با کلامی اصیل و ساده، معنای زندگی آگاهانه را روشن می‌کند؛ معنایی که ما هرگز نمی‌توانیم به‌تنهایی به آن دست یابیم. «ذهن‌آگاهی از رهگذر هنر» در حالی برای رسیدن به ذهن‌آگاهی و تمرین مراقبه به شما کمک می‌کند که بزرگ‌ترین آثار هنری جهان پیش روی شماست.

راه و روش ایکیگای (آموزه‌هایی برای یافتن شادی و زیستن بر اساس هدف زندگی)

 • 170,000 تومان

تیم تاماشیرو، نویسندۀ کتاب «راه و روش ایکیگای» قبل از اینکه نویسنده باشد هنرمند است، هنرمندی که به جامعۀ هنری، به‌خصوص جامعۀ هنری کانادا تعلق دارد و ‌آنچه این کتابِ او را برای مخاطبانش بااهمیت، جذاب و درخور توجه کرده است، تاکید او بر روش‌های مهربانی و شاد کردن دیگران است. تاماشیرو در همان ابتدا، با زبانی ساده، هدف خود را از نوشتن این کتاب با خواننده به اشتراک می‌گذارد و می‌نویسد ایکیگای هدف و مقصودی است که به‌خاطر آن هر روز صبح از جا برمی‌خیزیم و روز خود را آغاز می‌کنیم. ایکیگای کار روزمره‌ای است که انجام می‌دهیم و برای ما و دیگران معنادار است. شاید در حال حاضر، ایکیگای شما برایتان نامشخص و ناآشنا باشد، اما با این کتاب می‌توانید آن را بشناسید.

چگونه شفا می‌یابیم (قدرت خود را کشف و آزادانه زندگی کنید)

 • 160,000 تومان

«چگونه شفا می‌یابیم»، دعوتی است متحول‌کننده برای شفای خود و رسیدن به آرامش. این کتاب به پیچیدگی‌های شفای عمیق روح و جان می‌پردازد و درعین‌ حال ابزارها و تمرین‌های ملموسی را به ما می‌آموزد تا آنها را در تمرین‌های روزانه‌مان و در تلاش برای تبدیل شدن به فردی بهتر بگنجانیم. الکساندرا ال برای گفتن داستان‌هایش راهی را برگزیده که به کمک آن ما را وامی‌دارد تا خودمان را ببینیم و دریابیم که از چه چیزی باید روی گردانیم؛ درنتیجه بتوانیم مفهوم درمان و قدرت عدم احساس تنهایی را درک کنیم. در این صفحات، خوانندگان تکنیک‌های ضروری برای خوددرمانی را کشف می‌کنند که یادداشت روزانه برای پرورش قدرت ذاتی، ابزارهای در دسترس برای پردازش احساسات دشوار و مراقبه‌های ترمیمی برای تسکین ذهن از آن جمله است. الکساندرا ال به زیبایی، مضامینی مانند خوددرمانی، ذهن‌آگاهی، کار درونی روی کودک درون و تعیین مرزها را به هم ‌پیوند می‌دهد و شیوه‌هایی را به خواننده ارائه می‌دهد که به‌راحتی می‌توان آنها را دنبال کرد؛ شیوه‌هایی که زندگی او و زندگی هزاران نفری را تغییر داده که آموزش‌شان داده است. چهارچوب چهار قسمتی او برای شفا، برای هر کسی که خواهان یک روند روشن است، جذاب خواهد بود، درحالی‌که داستان‌های شخصی قانع‌کننده‌اش باعث می‌شود خواننده احساس ارتباط با او و آمادگی برای شروع دوباره را داشته باشد. اگر بخواهیم یک ویژگی خاص از این کتاب را برشماریم، شاید بتوانیم به قدرت کلمات نویسنده اشاره کنیم. او از کلمات خود برای کمک به خوانندگانش استفاده می‌کند تا قدرت شفابخشی درون خود را کشف کنند. آدام گرنت دربارۀ این اثر او می‌گوید: «الکساندرا ال مجموعه‌ای زیبا از داستان‌ها و توصیه‌های برخی از زنان باهوش زمان ما را گرد آورده است. بینش آنها فقط شما را تحریک نمی‌کند، بلکه آنها شما را وامی‌دارند که در باورهای اساسی خود تجدید نظر کنید. این یک هدف برای دستیابی نیست، این فعالیتی روزانه و پروژه‌ای مادام‌العمر است.»

آگاهی (راهنمایی برای کشف رمز و راز بنیادین ذهن)

 • 78,000 تومان

آگاهی چیست؟ چگونه به‌وجود می‌آید؟ و چرا وجود دارد؟ ما تجربۀ حضور در دنیا را امری مسلم می‌دانیم؛ اما وجود آگاهی سوالات عمیقی را به ذهن می‌آورد: چرا در همۀ عناصر جهان شعور وجود دارد؟ چگونه می‌توانیم به شعور هستی فکر کنیم؟ و به‌طور کلی چرا باید به آن فکر کنیم؟ آناکا هریس در کتاب خود، با عنوان «آگاهی: راهنمایی برای کشف رمز و راز بنیادین ذهن»، از تعاریف، فلسفه‌ها و یافته‌های علمی در حال تکامل برای راهنمایی ما کمک می‌گیرد تا درک محدودمان را از آگاهی و شعور بازنگری کنیم. او جرقه‌های این پرسش‌ها را در ذهن ما روشن می‌کند تا با اندیشیدن به آنها به چیستی آگاهی راه یابیم: آگاهی در کجا زندگی می‌کند و چه چیزی آن را به وجود می‌آورد؟ آیا ممکن است یک توهم یا یک خاصیت جهانی برای همۀ عناصر باشد؟ در همان حال که سعی می‌کنیم آگاهی را درک کنیم، باید با نحوۀ تعریف آن در عصر هوش مصنوعی نیز دست‌و‌پنجه نرم کنیم. کتاب «آگاهی» استدلال‌های زنده و چالش‌برانگیزی ارائه می‌دهد که ایده‌های ما را دربارۀ آگاهی متحول می‌کند و به ما اجازه می‌دهد که آزادانه به آگاهی فکر کنیم، اگر واقعا می‌توانیم.

ذهن‌خوانی (علم نوین رمزگشایی از افکار امیال و هویت واقعی انسان‌ها)

 • 180,000 تومان

آیا از حدس زدن آنچه دیگران به آن فکر می‌کنند خسته شده‌اید؟ آیا می‌خواهید بدانید که منظور رئیس شما در آن ایمیل خاص چه بوده است؟ آیا زبان بدن شما حقیقت را بیان می‌کند؟ دیوید لیبرمن، نویسنده و مشاور پرفروش نیویورک‌تایمز، در کتاب «ذهن‌خوانی» راه‌های خواندن ذهن افراد را در هر موقعیتی، رودررو، روی صفحه نمایش یا به صورت نوشتاری، به شما می‌آموزد. درک آنچه پشت گفتار و کردار فردی در یک موقعیت خاص پنهان است بسیار مهم است، حال چه درگیر یک مکالمه معمولی باشید چه درگیر یک مذاکره پرمخاطره؛ اما امروزه، ما با تعامل بسیار زیادی که روی صفحه‌ها اتفاق می‌افتد- از طریق ایمیل، متن یا چت ویدئویی - توانایی تفسیر عبارات و نشانه‌ها را از دست داده‌ایم. علاوه بر این، افراد بسیاری هم از تکنیک‌ها و معنای زبان بدن آگاه‌اند و تشخیص افکار یا مقاصد واقعی آنها دشوارتر هم شده است. دکتر دیوید لیبرمن، روان‌درمانگر، یک متخصص شناخته شده تشخیص دروغ که به FBI و سایر آژانس‌های امنیتی آموزش می‌دهد، «ذهن‌خوانی» را به سطح جدیدی از دانش برده است. او با تکیه بر آخرین تحقیقات در روان‌زبان‌شناسی - نشانه‌های تعبیه‌شده در گفتار و گفتار نوشتاری- به شما نشان می‌دهد که چگونه روش‌های پیشرفته خود را در موقعیت‌های روزمره بی‌شمار به کار ببرید. هیچ‌کس نمی‌خواهد احمق پنداشته شود. ذهن‌خوانی به ما کمک می‌کند تا تشخیص دهیم به چه کسانی می‌توان اعتماد کرد و چه کسانی ممکن است ما را بفریبند.

قدرت خویشتن‌داری (نظم و خویشتن‌داری سرنوشت شما را تعیین می‌کند)

 • 240,000 تومان

برای تسلط بر هر چیزی، ابتدا باید بر خود تسلط یافت. بر احساسات، افکار و اعمال خود و به گفته آیزنهاور، آزادی به‌راستی فرصتی است برای تمرین خودانضباطی و تسلط بر خود. رایان هالیدی در این دومین کتاب از مجموعه کتاب‌های فضائل رواقی‌گری خود، از قدرت حیرت‌انگیز نظم و ادب‌آموزی خود و کسانی که بر آن تسلط یافته‌اند، تجلیل می‌کند و قدرت خویشتن‌داری را، که دومین فضیلت از چهار فضیلت یونان باستان (شجاعت، خویشتن‌داری، عدالت و حکمت) است، با زبانی شیوا توصیف می‌کند. این چهار فضیلت در عین تمایز از یکدیگر، کاملا به هم مرتبط و جدایی‌ناپذیرند: انجام دادن کار درست همیشه نیازمند شجاعت است، خویشتن‌داری هم بدون داشتن بینش کافی در انتخاب مسیر درست موثر نیست. اگر شجاعت برای رسیدن به عدالت به کار گرفته نشود آن‌وقت چه ارزشی دارد؟ اگر خرد و دانش ما برای تبدیل شدن به انسانی متواضع به کار گرفته نشود آن‌وقت چه سودی دارد؟ در «قدرت خویشتن‌داری» رایان هالیدی، همچون همیشه، داستان‌های شخصیت‌های بزرگ تاریخ را به روی کاغذ می‌آورد تا این‌بار ما بتوانیم از آنها به‌عنوان ستون‌های خودانضباطی، الگوبرداری کنیم؛ شخصیت‌های بزرگی چون لو گریگ، ملکه الیزابت دوم، بوکسور فلوید پترسون، مارکوس اورلیوس، نویسنده تونی موریسون، ناپلئون، اسکات فیتزجرالد، بیب روث و آنگلا مرکل. «قدرت خویشتن‌داری» کتابی تاثیرگذار در باب فضائل و ارزش‌هایی است که رهبران در دنیای امروزی باید بر آن واقف باشند.

موج‌سوار و حکیم (راهنمایی برای زنده ماندن و سواری بر امواج زندگی)

 • 110,000 تومان

گاهی امواج زندگی تو را به زمین می‌اندازد و گاه هم ممکن است به نظر برسد که زندگی ناتوانت کرده؛ اما انتخاب همیشه با توست تا به سمت نور شنا کنی. موج‌سوار افسانه‌ای جهان، شان تامسون، و شاعر و فیلسوف پرفروش بین‌المللی، نوئا بنشیا، نیروهای خود را به هم پیوند داده‌اند تا در مسیر هدف، امید و ایمان، بینشی نو به شما ارائه دهند. «موج‌سوار و حکیم» تجربه‌های الهام‌بخش شان تامسون و تفسیر معنوی بنشیا را، که تقویت‌کنندۀ روح است، به تصویر می‌کشد. تامسون پس از از دست دادن پسرش، جاده تلخ فقدان را طی کرد و از تاریکی به نور رسید. «موج‌سوار و حکیم» به هجده موج بی‌امان و کوبندۀ زندگی، از فقدان و پیری گرفته تا روابط و افسردگی، می‌پردازد و شما را به سمت دگرگونی هدایت می‌کند. این اثر فهرستی از قوانین ضامن موفقیت، سلامتی یا ثروت نیست، بلکه مجموعه‌ای از توصیه‌های دو راهنماست که سفر کرده‌اند و رنج‌های عمیقی را متحمل شده‌اند، اما همچنان با ایمان و امید به فردا می‌نگرند. «موج‌سوار و حکیم» اثری سرشار از حکمت است که نقشه راه زندگی است. این کتاب انگیزه می‌دهد، الهام‌بخش است و پیرامون تغییر ذهنیت منفی به ذهنیت مثبت سخن می‌گوید. یک موج‌سوار عالی در زندگی کسی نیست که با ابهام و سردرگمی دست به گریبان نشود، بلکه کسی است که ابهامش را به سمت شفافیت می‌راند؛ پس در این قضیه با خودت صادق باش و از سواری‌ات لذت ببر!

هم‌اکنون خود آینده‌تان باشید (چگونه آینده‌ای که به آن می‌اندیشیم به جای گذشته‌مان رفتار ما را هدایت می‌کند)

 • 140,000 تومان

هم‌اکنون خود آینده‌تان باشید کتابی دربارۀ «متحول شدن» نیست، بلکه دربارۀ «بودن» است. روانشناس مشهور، دکتر بنجامین هاردی، نشان می‌دهد که چگونه فردی را که می‌خواهید باشید تصور کنید و سپس به آن شخص تبدیل شوید. وقتی این کار را انجام می‌دهید، آیندۀ تصوری شما به جای گذشتۀ شما، رفتار شما را هدایت می‌کند. خود آیندۀ شما کیست؟ این پرسش ممکن است پیش‌پا‌افتاده به نظر برسد؛ اما این به معنای واقعی کلمه پاسخ تمام پرسش‌های زندگی شماست. این پاسخ به کاری است که امروز می‌خواهید انجام دهید. پاسخی است به اینکه چقدر انگیزه دارید و چه احساسی به خودتان دارید. این پاسخ به این پرسش است که آیا ساعت‌ها حواس خود را در شبکه‌های اجتماعی پرت می‌کنید، آیا غذاهای ناسالم می‌خورید و چه ساعتی از صبح از خواب بیدار می‌شوید. آیندۀ تصوری شما محرک واقعیت فعلی شماست. این به شما بستگی دارد که توانایی تصور دیدگاه‌های بهتر و گسترده‌تر از آیندۀ خود را توسعه دهید. مفید است که آیندۀ خود را فردی متفاوت از آنچه امروز هستید ببینید. خود آیندۀ شما همان فردی نخواهد بود که امروز هستید. دنیایی متفاوت خواهد بود. شما اهداف و اولویت‌های متفاوتی خواهید داشت. عادت‌های مختلفی خواهید داشت؛ همچنین در دنیای متفاوتی خواهید بود؛ جهانی با ارزش‌های فرهنگی متفاوت، فناوری‌های مختلف و چالش‌های متفاوت. «هم‌اکنون خود آینده‌تان باشید»، دقیقا به شما نشان می‌دهد که چگونه آینده‌ای بسیار بزرگ‌تر از آنچه در حال حاضر تصور می‌کنید بسازید.

نسخه شادتر تو (7 راز عصب‌شناختی برای داشتن حس و حال خوش براساس تیپ مغزی افراد)

 • 240,000 تومان

نسخه شادتر تو، کتابی است که در آن، دکتر دانیل آمن، هفت راز علوم اعصاب را، برای شادتر زیستن در عرض 30 روز، صرف نظر از سن، تربیت، ژنتیک، یا وضعیت فعلی شما، فاش می‌کند. دکتر آمن پس از مطالعه بیش از 200 هزار اسکن مغزی از افراد 155 کشور جهان، پنج تیپ اصلی مغز و هفت راز علوم اعصاب را کشف کرد که بر شادی ما تاثیر می‌گذارند. در این اثر، او کشفیات خود را توضیح می‌دهد و استراتژی‌های عملی و مبتنی بر علم را برای بهینه‌سازی شادی شما ارائه می‌دهد. او به شما یاد می‌دهد که چگونه: .تیپ مغزی خود را براساس شخصیت خود کشف کنید و بهترین راهکارهای شادی را برای خود خلق کنید. .سلامت کلی مغز خود را بهبود بخشید تا همواه خلق وخوی خود را تقویت کنید. با فاصله گرفتن از سروصدا در سر خود، از شادی خود محافظت کنید. هفت تصمیم ساده بگیرید و هفت سوال روزانه بپرسید تا شادی خود را افزایش دهید. خلق شادی مداوم سفری روزانه است و در نسخه شادتر تو، دکتر آمن شما را برای دستیابی به عادت‌های تازه، آیین‌ها و انتخاب‌های مبتنی بر علوم اعصاب راهنمایی می‌کند تا خلق‌وخوی شما را تقویت و به شما کمک کند که هر روز با ارزش‌ها و اهداف کاملا تعریف شده زندگی کنید. شادی یک عملکرد مغز است. با داشتن مغزی سالم‌تر زندگی شادتری داشته باشید.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1