فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
فیزیک اندوه
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
 • 350,000 تومان
 • با تخفیف: 350,000 تومان
آرامش به سبک راهب جنگلی
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
کتابخانه نیمه‌‌شب (گالینگور)
 • 250,000 تومان
 • با تخفیف: 250,000 تومان
تاریخچه بلاهت (داستان‌هایی مختصر و مفید از گند زدن بشر به همه‌چیز و همه‌جا)
 • 155,000 تومان
 • با تخفیف: 155,000 تومان
پدیده‌های ناخودآگاه
 • 92,000 تومان
 • با تخفیف: 92,000 تومان
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
روان‌درمانی مثبت‌گرا
 • 320,000 تومان
 • با تخفیف: 320,000 تومان
مغز سازگار من
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
دردسر متولد شدن
 • 88,000 تومان
 • با تخفیف: 88,000 تومان
پیش‌بینی‌های سیاسی (کاربرد نظریه بازی‌ها در تحلیل سیاسی و مذاکرات بین‌المللی)

فیزیک اندوه

 • 180,000 تومان

گئورگی گاسپادینف، نویسنده بلغارستانی، پرمخاطب‌ترین نویسنده ادبیات بلغارستان است که پس از فروپاشی شوروی، آثارش بیش از هر نویسنده‌ای به زبان‌های دیگر ترجمه شده است. او که در فهرست کوتاه نامزدهای جایزه بوکر 2023 قرار گرفت از نویسندگان آوانگاردی است که تاریخ و فرهنگ کشورش را در نوشته‌هایش با ترکیبی پست‌مدرن و در فضایی سوررئال روایت می.کند. او زندگی امروزی را با اساطیر درمی‌آمیزد و تنوع و شوخ‌طبعی روایت‌هایش سرشار از خلاقیت و سرزندگی و در عین حال اندیشه، فلسفه و جهان‌بینی عمیق است. من اول ژانویه 1968در قالب انسانی با جنسیت مرد به دنیا آمدم. از سیر تا پیاز 1968را به یاد دارم اما هیچ‌چیز از سالی که اکنون در آن هستیم به یاد ندارم، حتی نمی‌دانم چه سالی است. من همیشه در حال متولد شدنم. حتی شروع عصر یخبندان و پایان جنگ سرد را هم به یاد دارم. صحنه انقراض دایناسورها (در هر دو دوره) یکی از رقت‌انگیزترین اتفاق‌هایی است که دیده‌ام. من هنوز به دنیا نیامده‌ام. در آستانه به دنیا آمدنم. منفی هفت ماهم است. نمی‌دانم درون رحم، زمان منفی را چگونه محاسبه می‌کنند.

خاطرات شاهزاده هری

 • 350,000 تومان

خانواده سلطنتی انگلستان یکی از مشهورترین و بانفوذترین و در عین حال مرموزترین خانواده‌های سلطنتی جهان است. به جرئت می‌توان گفت کسی جز خودشان از جزئیات زندگی در قصرهای این خانواده خبر ندارد و فقط زمانی می‌توان به رازهای آنان و اطرافیانشان پی برد که یا اطلاعاتی ناخواسته افشا شود یا کسی از درون خانواده، رازهایی را برملا سازد. شاهزاده هری، پسر چارلز سوم، برادر ولیعهد، نوه ملکه الیزابت و شاید از همه مهم‌تر، فرزند شاهدخت دایانا است. او فرزند مادری است که به زیر پا گذاشتن آداب و رسوم خاندان سلطنتی شهرت داشت و در نهایت به شکل مشکوکی درگذشت. حالا شاهزاده هری با نوشتن این کتاب، مرزهای هنجارشکنی وقانون‌گریزی را جابجا کرده است. او با افشای شخصی‌ترین و رسواکننده‌ترین اسرار و رازهای مگو از زندگی خصوصی خودش و کل اعضای خانواده‌اش، به کلی چهره این خانواده را نزد بسیاری از مخالفان و موافقان آنان تغییر داده است. رازهایی که شاهزاده هری برملا کرده، گاهی باورنکردنی‌اند. ولی در نهایت، قضاوت با خوانندگان است.

آرامش به سبک راهب جنگلی

 • 150,000 تومان

این کتاب، بدون تعارف، چه بخواهید چه نخواهید، همیشه در ذهن شما می‌ماند؛ نه فقط خردمندی با تاروپودش در هم تنیده است، بلکه لطیف و زیبا و شفاف هم هست؛ برای شما لذت می‌آورد و آسایش بسیار. خردمندی بیورن ناتیکو لیندبلاد که خودش پیش از این راهب جنگلی بوده به کتاب غنا داده و پایان‌بندی غافلگیرکننده کتاب شما را شگفت زده خواهد کرد. همه ما فکر می‌کنیم می‌توانیم مسیر مورد نظرمان را به زندگی دیکته کنیم، اما زندگی به ندرت مطابق پیش‌بینی ما پیش می‌رود. بیورن ناتیکو لیندبلاد در این کتاب سفر فروتنانه‌اش و غافلگیری‌های زندگی را پیش چشم شما به تصویر می‌کشد تا بیاموزیم چطور با خودمان کنار بیاییم، چطور عواطف خود را بپذیریم و تاب آوری خویش را افزایش دهیم.

کتابخانه نیمه‌‌شب (گالینگور)

 • 250,000 تومان

نورا احساس می‌کند بی‌مصرف و بی‌فایده است. با تک تک سلول‌هایش درک کرده که هیچ تاثیر مثبتی بر زندگی اطرافیانش ندارد. برادرش جواب تلفنش را نمی‌دهد، پدر و مادرش مرده‌اند. دوست صمیمی‌اش مهاجرت کرده! حالش اصلا خوب نیست و می‌خواهد خودش را از این زندگی خلاص کند؛ اما خبر ندارد که میان مرگ و زندگی کتاب‌خانه‌ای است و در آن کتاب‌خانه بی‌نهایت کتاب هست و هر کتاب یک زندگی است...

تاریخچه بلاهت (داستان‌هایی مختصر و مفید از گند زدن بشر به همه‌چیز و همه‌جا)

 • 148,000 تومان

«در اتیوپی عنتر خانمی، یعنی عنتر مؤنثی، به نام لوسی، تصمیم گرفت با جهشی بزرگ زندگی‌اش را از این رو به آن رو کند. ما نمی‌دانیم هدف او از این جهش بزرگ چه بود. شاید در اندیشه این بود که چیزی برای خوردن پیدا کند یا همسان مذکری تا با او جفت‌گیری کند. شاید هم در اندیشه پریدن روی درخت دیگری بود که تصور میکرد درخت بهتری است. او مطمئناً نمی‌دانست اتفاقی که آن روز با شکستن نیمی از استخوانهای بدنش برایش رخ می‌دهد، او را تبدیل به مهم‌ترین و مشهورترین فرد گونه‌اش می‌کند. چنین ماجراجویی‌های بزرگی معمولاً بهای گزافی دارند که برای لوسی جانش بود‌. البته اگر هم می‌دانست، چندان فرقی برایش نداشت، چون سه میلیون و دویست هزار سال پیش برای کسی شهرت اهمیتی نداشت.» کتابهای زیادی درباره اقدامات بزرگ جامعه بشری، رهبران بزرگ، مخترعان و کاشفان نابغه و انسانهایی برخوردار از روحی والا و معنویتی سرشار نوشته شده است. این کتاب اما درباره مصادیق حماقت در طول تاریخ بشریت و توان بالای انسانها برای گند زدن است؛ از سرگذشت رهبران خودکامه‌ای که با تصمیمات ابلهانه کشور و ملت‌شان را به فنا دادند گرفته تا مردمی که به خاطر باورهای خرافی یا حرص و طمعشان با انتخاب‌هایی غلط دستی دستی خودشان را به خاک سیاه نشاندند.

چیزهایی مانند عشق

 • 155,000 تومان

جهانی دیگر از جنس آثار جولین بارنز؛ منحصربه فرد، گیرا، پر از پیچیدگی و دارای معنایی عمیق. بارنز، برنده جایزه بوکر که سه بار نیز نامزد نهایی این جایزه بوده است، در این رمان، عشق و زناشویی را واکاویده و نشان داده است که چگونه حسرت‌ها و رنج‌ها در روح و روان انسان تأثیری ماندگار به جا می‌گذارند. او روح و روان شخصیت‌ها را بی‌پرده در برابر مخاطب می‌گشاید و ذهن و ضمیر آنان را برملا می‌سازد. مدت‌ها پیش، در قلمرو رویا، وقتی جهان هنوز جوان بود و ما هم با آن جوان بودیم، وقتی شور عشق بنیان‌کن بود و قلب چنان خون پمپاژ می‌کرد که گویی هیچ فردایی در کار نیست، وقتی استیوئرت و آلیور موقتا احساسی چون احساس رولان و آلیور داشتند، طوری که نیمی از یک منطقه پستی در لندن با کوبش چماق بر سینه زره به لرزه می‌افتاد، قهرمان یادشده، به نام آلیور، فکر روز خود را محرمانه با... خب، اگر بخواهم حقیقت را بگویم، با شما در میان گذاشت. و البته حقیقت باید گفته شود...

پدیده‌های ناخودآگاه

 • 92,000 تومان

علی الوردی، جامعه‌شناس عراقی و تحصیلکرده جامعه‌شناسی در دانشگاه تگزاس، در پدیده‌های ناخودآگاه سازوکار تفکر و انتخاب آزادانه و اراده را با نگاهی همزمان به جامعه‌شناسی و روانشناسی به چالش می‌کشد و تصورات رایج درباره آنها را بازنگری می‌کند. الوردی چنان از زمانه خود جلوتر بود که هنوز هم آثارش در کشورهای عربی پرمخاطب و پرفروش است. بی‌شک این کتاب یکی از تأثیرگذارترین کتاب‌ها در زمینه تفکر نقادانه است که طیف گسترده‌ای از مخاطبان را به خود جلب می‌کند. آدم‌ها در هر جایی که به دنیا آمده باشند، ناخودآگاه در چارچوب‌هایی ذهنی محصورند؛ شبیه اسب بارکشی که برای آن که از دیدن اطراف پریشان نشود، با چشمبندی دایره دیدش را تنگ می‌کنند. همین تنگ بودن دایره دید است که آدمی را از ابداع و نوآوری بازمی‌دارد. و همین است که وقتی کسی موفق به نوآوری و ابداع می‌شود، او را نابغه می‌دانیم و می‌گوییم نابغه کسی است که توانسته دنیا را از زاویه‌ای فراخ‌تر و گسترده‌تر از ما ببیند، طوری که گویا به جهانی دیگر پا گذاشته یا به انسانی دیگر بدل شده است.

سیسو (هنر شجاعت فنلاندی)

 • 180,000 تومان

سیسو راز موفقیت فنلاندی‌هاست. مردم فنلاند هم رازدارند و آن را فاش نمی‌کنند. ولی همیشه راهی برای کشف پنهان‌ترین رازها نیز وجود دارد. در این کتاب شیوه‌های مواجهه فنلاندی‌ها با مشکلات، راه‌های رسیدن به موفقیت و آرامش و شادی و البته روش آنها برای کشف و حفظ مسیر درست، تحمل سختی‌ها و… بیان شده است. همه اینها را می‌توان در مجموع در سیسو خلاصه کرد؛ اصطلاحی خاصِ فنلاندی‌ها که هیچ‌گاه چیزی درباره آن از زبان خودشان نخواهید شنید.

روان‌درمانی مثبت‌گرا

 • 320,000 تومان

روان‌درمانی مثبت‌گرا یک رویکرد درمانی جدید است که مبتنی بر کارهای سلیگمن، میهالی، لوپز، اسنایدر و طیب رشید رشد یافته و به عنوان جدیدترین رویکرد درمانی معرفی شده است. در این رویکرد درمانی، در فرمول‌بندی، نه تنها کاستی‌ها و مشکلات مراجعان در نظر گرفته می‌شود، بلکه توانمندی‌ها و جنبه‌های مختلف مراجعان نیز لحاظ می‌شود. کتاب حاضر دو بخش اصلی دارد. در بخش اول، چارچوب نظری روان‌درمانی مثبت‌گرا و مفاهیم بنیادی این رویکرد تبیین و معرفی شده‌اند و به توانمندی‌های بیست‌وچهارگانه اشاره شده است. این بخش همچنین دربرگیرنده تمرین‌ها، فرایندها و مکانیزم‌های تغییر است. بخش دوم پانزده جلسه درمانی گام‌به‌گام همراه با مفاهیم اصلی، رهنمودها، مهارت‌ها و کاربرگ‌های جلسه درمانی است که طیب رشید و مارتین سلیگمن آن را به نثری روان به نگارش درآورده‌اند.

مغز سازگار من

 • 68,000 تومان

این کتاب بر آن است که تا به ما در درک عملکردهای مغزمان کمک کند. در واقع می‌خواهد به ما نشان بدهد که سربازانی منفعل نیستیم که منتظر بارقه‌های خلاقیت مغز نشسته یا محکوم به تحمل سستی ناشی از پیری یا ناتوانی حاصل از بیماری باشیم. بلکه می‌گوید ما روی صندلی راننده نشسته‌ایم و فرمان عملکردهای مغزمان را در دست داریم. ما امروز بیش‌تر از هر زمان دیگری برشکل‌دهی سرنوشت‌مان کنترل داریم. مغز ما پیوسته در حال تحول است و ما الهام‌بخش آن برای این تحولیم. مغز با پیام‌هایی که به سویش هدایت می‌کنیم تغییر می‌کند و خود را منتاسب با اولویت‌های ماء چه در فکر و چه در رفتارء منطبق می‌سازد.

دردسر متولد شدن

 • 88,000 تومان

در این کتاب که بار دیگر بر درخشش سازش‌ناپذیر ذهن چوران مهر تأیید می‌زند، او وضعیت انسانی را به اساسی‌ترین مؤلفه‌هایش، زندگی و مرگ، فرومی‌کاهد و مدعی می‌شود که فاجعه نه در دورنمای مرگ بلکه در واقعیتِ زاده شدن، «آن رخداد مضحک»، نهفته است. چوران در سبک زلال گزین‌گویانه‌اش که مشخصه آثار اوست از زمان، مرگ، خدا و مذهب، خودکشی، رنج و وسوسه سکوت می‌نویسد و از رهگذر مشاهده تیزبینانه و تأمل صبورانه به قلب تجربه انسانی رسوخ می‌کند. جانورشناسی که گوریل‌ها را در زیستگاه بومی‌شان مطالعه کرده بود از یکنواختی زندگی و بیکاری گسترده آنها متحیر شده بود. ساعت‌ها و ساعت‌ها بدون انجام هیچ کاری... آیا ملال برایشان ناشناخته بود؟ در واقع این پرسشی است که یک انسان مطرح می‌کند؛ یک كَپيِ پرمشغله. حیوانات نه تنها از یکنواختی نمی‌گریزند، بلکه تمنایش را دارند و آنچه باید از آن مرعوب شوند تماشای پایان یافتن این احساس است، چرا که یکنواختی تنها با جایگزین شدن ترس (علت همه فعالیت‌ها) پایان می‌پذیرد. بطالت امری الهی است. با این حال علیه همین بطالت است که آدمی طغیان کرده. در طبیعت فقط انسان توان تحمل یکنواختی را ندارد، فقط انسان می‌خواهد به هر قیمتی اتفاقی بیفتد؛ چیزی، هر چیزی... در نتیجه او خود را نسبت به نیاکانش ناشایست نشان می‌دهد. نیاز به تازگی خصلت یک گوریل ازخودبیگانه است.

پیش‌بینی‌های سیاسی (کاربرد نظریه بازی‌ها در تحلیل سیاسی و مذاکرات بین‌المللی)

 • 150,000 تومان

رهبران اقتدارگرا در عمل و کمابیش برای حفظ قدرت خود تنها به بخش کوچکی از جامعه نظیر جمعی از ژنرال‌های ارتش، مدیران عالی رتبه و همین‌طور فامیل و وابستگان خود متکی‌اند تا از حضور آن‌ها در قدرت حمایت کنند. از آنجا که رهبران اقتدارگرا برای ماندن در قدرت تنها به حمایت جمع کوچکی از افراد جامعه محتاجند به راحتی و گشاده‌دستی می‌توانند به آنها باج دهند و در مقابل آن جمع کوچک نیز به واسطه مزایا و ثروتی که از این طریق به دست می‌آورند هیچ‌گاه حاضر نمی‌شوند رهبر اقتدارگرایشان از حکومت خلع شود چون در آن صورت آن‌ها نیز از آن مزایا محروم می‌شوند. آن‌ها هر کاری از دستشان برآید انجام می‌دهند تا رئیس همچنان در قدرت بماند. به همین جهت شهروندان را به شدیدترین وجه ممکن سرکوب، مطبوعات آزاد را ساکت و معترضان را به شدت نتبیه می‌کنند. آن‌ها با انواع شکنجه، قتل، آزار و اذیت تلاش می‌کنند رئیس همواره در جایگاه ریاست باقی بماند و این روند مادام که حق حساب آن‌ها برسد و سبیلشان چرب شود ادامه خواهد داشت.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1