������ �������� ��������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
زبان بدن (چگونه با نگاه به ژست افراد افکارشان را بخوانیم)
علم پول درآوردن (راه افزایش چشمگیر درآمد و خلق ثروت)
صفر به 1 (نکاتی در مورد استارت‌آپ‌ها یا چگونه آینده را بسازیم)
سلف‌آنالیز (کشف حقایق وجود خود و ذهن)
 • 350,000 تومان
 • با تخفیف: 350,000 تومان
کنترل هیولاهای درون مبتنی بر شناخت الفبای درون
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
بی‌وقفه تا موفقیت (معرفی زنجیره‌های کامیابی حقیقی در زندگی)
رونق درهر وضعیت اقتصادی (9 راهکار برای سوددهی زیاد و پایدار در کسب و کار )
هان به هوش باش
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
شاه‌کلید ثروت
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
سیستم‌سازی کسب و کار برای خلق زمان کم کردن خطاها و افزایش سود
مسیر مثبت‌اندیشی و شادکامی (مدیریت 1 زندگی موفق از نگاه حاکم دوبی شیخ محمد بن راشد آل‌مکتوم)

زبان بدن (چگونه با نگاه به ژست افراد افکارشان را بخوانیم)

 • 150,000 تومان

شاید مهم‌ترین کتابی که بتوان برای ارتباطات غیرکلامی پیشنهاد کرد، کتاب کلاسیک و جاودان زبان بدن اثر «آلن پیز» است که در چهار دهه‌ای که از انتشار آن می‌گذرد، بارها و بارها بازخوانی و تحلیل شده و زندگی‌های فردی و حرفه‌ای زیادی را متحول کرده است. کتاب «زبان بدن» یک رنسانس در درس‌های مرتبط با ارتباطات به وجود آورد. نخست اینکه سهم بسیار بیشتری برای بخش غیرکلامی ارتباطات قائل شده تا جایی که حجمی در اندازه یک کتاب برای آن در نظر گرفته که تا پیش از آن مرسوم نبوده است. دوم، کاربردی بودن این کتاب است که به صورتی ساده همراه با شکل توضیح می‌دهد که در دنیای تعاملات غیرکلامی ما انسان‌ها چه می‌گذرد و چگونه می‌توانیم در این حوزه بسیار مهم، سازنده و موثر باشیم.

علم پول درآوردن (راه افزایش چشمگیر درآمد و خلق ثروت)

 • 200,000 تومان

اطلاعات غلط زیادی درباره پول وجود دارد که می‌گوید بیش‌تر مردم برای سرنوشت‌شان یا کاملا به شانس تکیه می‌کنند یا کلا این موضوع را نادیده می‌گیرند. وقتی مردم زندگی‌شان را به دست شانس می‌سپارند یا بدتر از آن،‌ دست از رویاهایشان می‌کشند، هرگز از ظرفیت انسانی‌شان استفاده نمی‌کنند. به هر حال، اسرار پول، شیوه به دست آوردنش، سرمایه‌گذاری و خرج کردن عاقلانه آن، شناخته شده است. هدف اصلی ما در این کتاب، یک چیز است: یک‌بار برای همیشه، به سردرگمی درباره این موضوع پایان دهیم و حقایق لازم و ضروری را درباره پول به‌طور یک‌جا و جامع بیان کنیم. مثل روز روشن است که اگر ایده‌های بیان شده در این کتاب را مطالعه کنید و آنها را در زندگی و کسب و کارتان به کار ببرید. به‌طور حتم به موفقیت مالی خواهید رسید.

صفر به 1 (نکاتی در مورد استارت‌آپ‌ها یا چگونه آینده را بسازیم)

 • 150,000 تومان

پیتر تیل نیاز به معرفی ندارد. او بنیانگذار شرکت PayPal و یکی از نخستین سرمایه‌گذاران فیسبوک است. یک کارآفرین موفق که کارهای زیادی انجام داده و در این کتاب شرح می‌دهد که چگونه شرکت‌های بزرگ از هیچ متولد می‌شوند. کتاب «صفر به یک» آنقدر بین کارآفرینان و استارتاپ‌ها محبوب است که مجله فوربز گفته که خواندن آن به شما احساس قدرت فرابشری می‌دهد. این کتاب از زمان انتشار همواره جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های حوزه نوآوری، کارآفرینی و استارتاپ‌ها بوده است و در اغلب لیست‌های «کتاب‌هایی که حتما باید مطالعه کرد» قرار دارد. تقلید از یک الگو آسانتر از خلق چیزی نو است. انجام دادن کاری که می‌دانیم چگونه آن را انجام دهیم، جهان را از 1 به n می‌برد و چیزی آشنا به آن خواهد افزود. اما هرگاه چیزی نو خلق می‌کنیم، از «صفر به یک» می‌رویم. عمل خلق، منحصر به فرد است، همانند خلق کردن چیزی بااهمیت! و نتیجه چیزی تازه و غریب است.

سلف‌آنالیز (کشف حقایق وجود خود و ذهن)

 • 350,000 تومان

«سلف‌آنالیز» خودشناسی نیست؛ بلکه نشان دادن راه خودشناسی‌ست. بی‌تردید می‌توان گفت سلف‌آنالیز یک روش علمی برای شناخت خود است: در این شیوه به حقایق علمی استناد می‌شود و بیان مطالب هم در قالب بدیهیات و حقایق روشن اتفاق می‌افتد. در سلف‌آنالیز قرار است حقایق ذهنی با تجربیاتی کشف شوند که در همه‌جا قابل تکرار است. در این روش همه انسان‌ها حقایق یکسانی را در ذهن خود کشف می‌کنند و به شناختی یکسان دست می‌یابند. این روش برای تدریس علم خودشناسی در مدارس تدوین و تبیین شده است. با به کار گرفتن آن می‌توانید به یک شناخت واقعی از خود برسید و حقیقت وجودتان را کشف کنید.

کنترل هیولاهای درون مبتنی بر شناخت الفبای درون

 • 120,000 تومان

هر انسانی، قصه‌ی خودش را دارد. اما قصه‌ی هیولاها شبیه هم است. هیولاهایی که ساخته و پرداخته‌ی اذهان و افکار آدم‌ها هستند. و از قالب‌ها و الگو‌های تکراری سبک تفکر و زندگی هر شخص تغذیه می‌کنند و به مرور، بزرگ و بزرگ‌تر می‌شوند. تا زمانی که بخش زیادی از ذهن و تصمیم‌ها و انتخاب‌های ما را احاطه می‌کنند. هیولاهایی که به فراخور موقعیت، رنگ عوض می‌کنند و با زبان ذهن‌مان، ما را به خواب رخوت و کسالت فرو می‌برند. قصد داریم طی این گفتگوی صمیمانه، با معرفی انواع این هیولاهای درون و نحوه‌ی مواجهه و کنترل‌شان، آینه‌ای باشیم برای پیدا کردن خود واقعی‌مان. تا بتوانیم در این مسیر، نسخه‌ی بهتر خودمان را پیدا کنیم و توسعه دهیم.

بی‌وقفه تا موفقیت (معرفی زنجیره‌های کامیابی حقیقی در زندگی)

 • 75,000 تومان

در مورد هر‌کدام از نکاتی که در این کتاب نوشته‌ام، یک شرط داشته‌ام؛ این‌که تنها زمانی به‌شکل نوشتار دربیایند که شامل تجربه‌ی خودم بوده باشند. معتقدم کامیابی، حلقه‌های متصل به‌هم است که اگر یکی از آن‌ها نباشد، بقیه آن‌چنان که باید نیستند و از حجم تاثیرشان کاسته می‌شود. در این کتاب چنین زنجیره‌ای را ترسیم کرده‌ام و هر فصل به یکی از این حلقه‌ها اشاره دارد و جنبه‌های مهم و مختلف آن را روایت کرده‌ام. با این اوصاف، دو پیشنهاد دارم. یکی این‌که تمام تمرین‌های هر فصل را اجرا کنید و در اجرای آن‌ها جدیت لازم را داشته باشید. دوم، این کتاب را به‌عنوان یک کتاب بالینی در نظر بگیرید که قرار است در هر فصل، هربار، یک‌بار دیگر آن را بخوانید و مفاهیمش را از حیث اجرای دوباره و دوباره دوره کنید و حداقل یک سال این کار را انجام دهید. این حلقه‌ها در کنار هم زنجیره‌ای از شگفتی و معجزه پدید می‌آورند که به قامت یک عمر در زندگی خواننده‌ی این کتاب، ساری و جاری خواهد بود.

رونق درهر وضعیت اقتصادی (9 راهکار برای سوددهی زیاد و پایدار در کسب و کار )

 • 137,000 تومان

من عاشق وضعیت اقتصادی بد هستم. مشتریان من هم همگی عاشقش هستند. و بعد از خواندن این کتاب، شما هم عاشقش خواهید شد. هرچند رکود های اقتصادی (مثل رکود اقتصادی فعلی) باعث درد سرند. فرصت های کشف حوزه های رشد در وضعیت های سخت در مقایسه با دوره های رونق بسیار بیش ترند؛ و به همین خاطر است که من از این نوع رکود استقبال می کنم.در وضعیت اقتصادی بد می توانید از رقیبتان پیشی بگیرید، کارهای شگفت انگیز انجام دهید، قوی تر شوید و خیلی کارهای دیگر بکنید. مهمترین مساله این است که اگر شیوه‌ی استفاده از وضعیت های سخت را بدانید، می توانید به آسانی برنده شوید. در این کتاب به شما یک قول منحصر به فرد می دهم، در صورت مثبت بودن همه‌ی شاخص ها همگان می توانند راه موفقیت را به شما یاد بدهند، ولی من به شما نشان خواهم داد که چگونه می توانید در دوره هایی که تصویر مالی ملی و جهانی بسیار تیره و تار است، به موفقیت دست پیدا کنید.

هان به هوش باش

 • 100,000 تومان

چرا هان؟ نام کتاب «هان» به معنی به هوش باش از مطلع قصیده 168 خاقانی گرفته شده است. قصیده ایوان مدائن یا همان طاق کسرا که مرثیه‌ایست بر پادشاهان ایران. خاقانی هنگام عبور از مدائن و دیدن شکسته و بی‌مهر شدن این شاهکار معماری دوره ساسانی و قدرت پادشاه ایرانی از آن به عنوان آئینه عبرت یاد می‌کند و مخاطب را با خطاب هان، به هوش می‌آورد. هان ای دل عبرت بین از دیده نظر کن هان... دیوان مدائن را آئینه عبرت دان... کتاب هان نیز سعی دارد در یادداشتهای کوتاه خود که برای کم‌حوصله‌ترین مخاطبان به نگارش درآمده نکته‌های خردمندانه و بعضا عبرت‌آموزی را در حد بضاعت ارائه کند. این کتاب جمع‌آوری یادداشت‌های روزانه‌ای است که طی یک سال نگاشته و در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است. مطالب کتاب هان افشره‌گونه و سه خطی است و نگارنده امیدوار است بهانه‌ها برای گریز از مطالعه، اینجا کارگر نشود.

شاه‌کلید ثروت

 • 115,000 تومان

شاه کلید ثروت وسیله مبتکرانه‌ای‌ست که دارندگانش می‌توانند قفل همه مشکلات‌شان را با آن باز کنند. قدرت جادوی آن از قدرت چراغ جادوی علاءالدین هم بیشتر است. دری به سوی سلامتی می‌گشاید. دری به سوی عشق و علاقه. و با بروز منش و صفات شخصیتی که به دوام روابط می‌انجامد، دری به سوی دوستی. روشی ارائه می‌کند که به کمک آن هر سختی، هر شکست، هر ناامیدی، هر قضاوت اشتباه و هر باختی در گذشته به ثروتی گرانبها تغییر ماهیت می‌دهد. به همه ناامیدان جان تازه‌ای می‌بخشد و فرمولی نشان‌شان می‌دهد که به کمک آن «به هوش بیایند» و با تکیه بر حالت ذهنی که ایمان نامیده می‌شود، از مخزن عظیم خرد نامتناهی استفاده کنند. مردمان دون‌پایه را سربلند می‌کند و به آن‌ها قدرت، شهرت و ثروت می‌بخشد. ساعت زمان را به عقب برمی‌گرداند و به آن‌ها که خیلی زود پیر شده‌اند، روحیه جوان می‌دهد. روشی برای استفاده تمام و کمال از قابلیت‌های ذهن ارائه می‌کند تا بتوان کنترلی چالش‌ناپذیر بر احساسات قلبی و قدرت ذهنی داشت.

سیستم‌سازی کسب و کار برای خلق زمان کم کردن خطاها و افزایش سود

 • 100,000 تومان

بیایید با هم کمی راحت باشیم. اگر شما هم مثل خیلی از صاحبان مشاغلی باشید که دیده‌ام، هر ساعت از روز تلاش می‌کنید سرتان را بالاتر از آب نگه دارید، با وجود این، کسب و کار شما با خطاهای مکرر و نتایج متناقض سر و کار دارد. یک‌روز همه‌چیز خوب پیش می‌رود و روزی دیگر به شدت ناامید کننده خواهد بود. سلیقه‌های شما و کارکنان‌تان حرف اول را می‌زند، نه اصول از پیش تعریف‌شده؛ و این یعنی نباید انتظار نتایج قابل پیش‌بینی و مطلوبی داشته باشید. ولی اگر در ایجاد تغییر واقعی در کسب و کارتان جدی هستید تا بتوانید سرانجام از روزمرگی خارج شوید و به ریل توسعه و پیشرفت قدم بگذارید، سیستم‌سازی می‌تواند راهگشایتان باشد. با سیستم‌سازی از شاغل بودن در کسب و کارتان استعفا می‌دهید و آن را از بالا و بیرون رهبری می‌کنید تا نتایجی فوق‌العاده را با افرادی عادی کسب کنید و با عبور از مرحله بقا، به سوی ثروت در حرکت باشید. زمان‌تان را آزاد می‌کنید و از انجام کارهای با فوریت و ضرورت فاصله می‌گیرید و به سمت امور با اهمیت در حرکت خواهید بود.

مسیر مثبت‌اندیشی و شادکامی (مدیریت 1 زندگی موفق از نگاه حاکم دوبی شیخ محمد بن راشد آل‌مکتوم)

 • 100,000 تومان

در این کتاب بر آن هستم تا به مفهوم مثبت‌اندیشی و شادکامی از یک زاویه جدید و متفاوت نگاه کنم؛ در واقع می‌خواهم بر اساس یک نگرش مدیریتی، تاثیر این دو مفهم را روی خلاقیت، نوآوری. تولید، رهبری سازمان‌ها و جوامع و حتی زندگی‌های شخصی و خانوادگی افراد ارزیابی کنم و به خواننده گرامی، پیامدهای مثبت تاثیر این دو موضوع را روی روحیه تیمی و تعاون اعضای یک سازمان نشان دهم و بگویم چگونه می‌شود در سایه مثبت‌اندیشی و شادکامی در زندگی و کسب و کار موفق عمل کرد و به قله‌های موفقیت در مدیریت و رهبری دست یافت؛ در ضمن تلاش کرده‌ام اهمیت این دو مفهوم را برای یک رهبر در اتخاذ استراتژی‌ها و ترسیم چشم‌اندازها بازگو کنم.

رونق کسب و کار به کمک‌ بازی‌سازی (گیمیفیکیشن چگونه باعث تحول برندها و خلق مشتریان وفادار می‌شود)

 • 180,000 تومان

در مطالعاتم متوجه شدم صنعتی به نام گیمیفیکیشن (که چندین سال جزو سرفصل‌های اصلی تدریس من در دوره‌های آموزشی بازاریابی‌ام بود) پیشرفت چشمگیری داشته و پای خود را فراتر از مواردی مثل نشان‌هاء عناوین یا جایزه‌ها گذاشته است. باید بگوییم که این شناخت از گیمیفیکیشن و تغییرات اساسی را مدیون شخصی به نام «یو کای چو» هستم که در بیست و سه‌ سالگی استاد دانشگاه استنفورد شد و بعد از آن توانست با تمرکز روی بازی‌سازی در کسب و کارهاء مشاور اصلی شرکت‌های مستقر در سیلیکون‌ولی (با موضوع طراحی عملیاتی گیمیفیکیشن) شودء این‌جا بود که به عنوان یک فعال حوزه‌ی تجارت الکترونیک بر آن شدم تا کتاب استاد «یو کای چو»را بیش‌تر مطالعه می‌کردمء مصمم‌تر می‌شدم تا این کتاب مرجع را ترجمه و برای اولین‌بار به بازار ایران معرفی کنم.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1