فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

������ ����������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
مدرسه میلیاردرها
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
افکار 2 نیمه‌شب
 • 79,000 تومان
 • با تخفیف: 79,000 تومان
انسان دردی بی‌درمان (و حقایق دیگری که باید بشنوم)
رمز ‌و ‌راز سخنرانی
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
نابغه‌ای برای زمین (پای صحبت‌های خلاق‌ترین کارآفرین)
قله‌های موفقیت (تفکرات نوآورانه ایلان ماسک)
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
تغذیه روح
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
خط‌شکن باش (دانشمند زندگی خودت باش)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
حد و مرزهای بهتر
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان

مدرسه میلیاردرها

 • 120,000 تومان

مدرسه میلیاردرها درآمدی است بر سبک زندگی و مسیر میلیاردرها و افرادی موفق چون ایلان ماسک. نویسنده در این کتاب هدف‌گذاری و انتخاب مسیر مناسب موفقیت را با توجه به ویژگی‌های فردی و اجتماعی مشخص می‌کند. بر اساس استدلال نویسنده، حتی لحظه‌ای درنگ در دست‌یابی به ثروت و شهرت مدنظرمان جایز نیست و در صورتی که سستی به خرج دهیم مدیون انسانیت و خودمان هستیم، چرا که زندگی هیچگاه منتظر ما نمی‌ماند و فرصت‌ها همواره در حال گذر است و لازمه رسیدن به موفقیت برنامه‌ریزی و تلاش است.

افکار 2 نیمه‌شب

 • 79,000 تومان

هر شب افکاری متعدد به ذهنم خطور می‌کند، افکاری که مرا آزرده‌خاطر می‌کند و می‌رنجاند. به زبان آوردن این افکار سخت است، پس می‌نویسم تا قلبم را تسکین دهم. ممکن است تا مدت‌ها تحت‌تاثیر شکست‌های عاطفی و اتفاقات ناگواری باشیم که در زندگی برایمان پیش می‌آید، اما نباید فراموش کنیم که با طلوع سپیده‌دم، همانند شروع یک روز جدید، یک زندگی جدید را آغاز کنیم و به خودمان عشق بورزیم.

انسان دردی بی‌درمان (و حقایق دیگری که باید بشنوم)

 • 107,000 تومان

«انسان، دردی بی‌درمان» خودزندگی‌نامه‌ی نویسنده است که پس از ابتلا به سرطان در سی‌و‌پنج سالگی، به معنای جدید و عمیقی از زندگی دست می‌یابد. کیت بولر در این کتاب تجربه‌ی زیستی را با مخاطب به اشتراک می‌گذارد که در برهه‌ای از آن خود را در برابر سوالاتی می‌بیند که مدام در جست‌وجوی یافتن جواب یا در واقع رهایی از آن سختی پیش آمده تلاش می‌کند. زندگی‌ام بی من چگونه خواهد بود؟ عزیزانم بعد از مرگم مرا از یاد خواهند برد؟ کودکم مرا به خاطر خواهد آورد؟ چگونه از من یاد می‌شود؟ و در کنار تمام این مصائب فکری تلاش می‌کند تا راهی برای گریز از مرگی که سرطان نقشه‌اش را برای او پیاده کرده بود بگریزد. نبردی که همراه با خشم، ناامیدی و تلاش برای پیروزی همراه بود و در آخر پیامی را به مخاطب تلنگر می‌زند که قابل تفکر است. در زندگی امروزی، هیچ حادثه‌ای بعید نیست و مقاومت تنها راه پیروزی است.

رمز ‌و ‌راز سخنرانی

 • 70,000 تومان

هر سفری با اولین قدم آغاز می‌شود، حال این سفر اگر هزار مایل باشد، باید در آن استوار گام برداشت. سفری با توقف‌گاه‌ها، استراحت‌گاه‌ها و شروع مجدد. هرکس در این سفر با چالش‌هایی متفاوت روبه‌رو می‌شود و در این سفر پخته خواهد شد. پس، از این سفر پرهیز نکنید و آن را طی کنید، بی‌تردید راه موفقیت را هموار خواهید کرد.

نابغه‌ای برای زمین (پای صحبت‌های خلاق‌ترین کارآفرین)

 • 65,000 تومان

کتابی که پیش رو دارید، نکته‌ای اساسی و مهم دارد: هر بلندپروازی لجام‌گسیخته‌ای در عین حال که ممکن است برای دیگران خشم‌آور باشد، می‌تواند دلنشین و شعف‌آفرین باشد. زندگی ایلان ماسک مثال بارز یکی از این بلندپروازی‌هاست که نشان می‌دهد هر کار بزرگی در ابتدا کاملا کاری کوچک بوده است. وقتی به گذشته نگاه می‌کنیم، درمی‌یابیم هیچ تصمیمی کوچک نیست، فقط باید به جایگاهی درست رسیده باشیم که بدانیم آینده همان گذشته است. و همین سبب خواندن این کتاب سودمند است و می‌تواند به بسیاری کمک کند...

افراط‌اندیشی ممنوع (23 تکنیک برای رهایی از استرس مسدود کردن مسیرهای منفی پاکسازی ذهنتان و تمرکز بر زمان حال)

 • 55,000 تومان

تاکنون به این فکر کرده‌اید که چگونه می‌توانید احساس بهتری نسبت به خود و زندگی داشته باشید؟ نیک ترنتون در این کتاب شما را با تکنیک‌های دقیق و اثبات‌شده‌ای راهنمایی می‌کند تا بتوانید موانع درونی‌تان را از سر راه بردارید، بر افکارتان کنترل داشته باشید و در صورت لزوم عادات ذهنی خود را تغییر دهید. راهکار‌های عملی و کاربردی مذکور در افراط‌اندیشی ممنوع به شما می‌آموزد تا بر الگو‌های افکار منفی غلبه‌ کنید، میزان استرس و اضطراب را در زندگی روزمره کاهش دهید و در زمان حال زندگی کنید. اگر می‌خواهید از نشخوار فکری، بی‌خوابی‌های شبانه و الگوهای فکری منفی رها شوید و آنها را با نگرش‌های مثبت و آرامش جایگزین کنید مطالعه این کتاب را در اولویت قرار دهید.

قله‌های موفقیت (تفکرات نوآورانه ایلان ماسک)

 • 45,000 تومان

ماسک نامی است که در پس برخی از شناخته‌شده‌ترین، پیش‌گام‌ترین و مطرح‌ترین شرکت‌های قرن حاضر قرار دارد. ایلان ماسک در این کتاب اشاره به توصیف مسیرها و هدف‌گذاری‌هایش که درنهایت منجر به موفقیت چشمگیر وی شده، کرده است. او همچنین تفکرات نوآورانه خود را سر منشا موفقیت می‌داند و معتقد است برای دستیابی به اهداف بلندمدت باید شکست‌ها را تبدیل به فرصت کرده و از انتقادات سازنده استقبال نمود.

ذهن برنده (همچنان که برای دستیابی به اهدافتان خیز برمی‌دارید از سلامت روانی خود نیز محافظت کنید)

 • 85,000 تومان

چگونه می‌توانیم محدودیت‌ها را کنار زده و در همان حال میانه‌روی را حفظ کنیم؟ چگونه از زندگی تک‌بعدی دوری کرده و در همان حال در شغلمان رقابت طلب و کم‌نظیر باشیم؟ چگونه حتی در محیط‌های رقابتی نیز رفتاری مناسب و به ویژه مهربان داشته باشیم؟ بازخوردهای منفی را چگونه مدیریت کنیم؟ با تنش و اضطراب زندگی‌های امروزی چگونه کنار بیاییم و با شکست‌ها چطور؟ مگان فرچایلد، بالرین اصلی باله نیویورک، در این کتاب می‌کوشد به این پرسش‌ها و بسیاری دیگر پاسخ دهد. او همچنین درباره ده درس مهمی می‌نویسد که در طول زندگی حرفه‌ای خود در مقام یک بالرین آموخته و توضیح می‌دهد که میان این همه هرج و مرج، تنش و سردرگمی های زندگی چگونه از این مهارت‌ها برای یافتن قوی‌ترین نمود خود بهره بگیریم.

شهامت داشته باش (راهنمای تاثیرگذار برای مقابله با نگرانی و اضطراب ) مناسب دختران و زنان بزرگسال

 • 85,000 تومان

اگر در جستجوی راهنمای مناسبی برای پیدا کردن ریشه‌های اضطراب و راه‌حل‌های کاربردی جهت مقابله با اضطراب و نگرانی در دختران جوان و زنان بالغ هستیدء کتاب «شهامت داشته باش» بهترین گزینه است. همه‌ی دختران جوان و حتی مادران با مطالعه‌ی این کتاب به موارد زیر خواهند رسید: درک بهتری از احساسات خود یادگیری راه‌حل‌های مقابله با اضطراب و نگرانی کشف قدرت و شهامتی که خدا در وجودشان نهاده است. سیسی گاف با ارائه‌ی تمرین‌های خودارزیابی و راهکارهای عملی به دختران جوان و زنان بالغ کمک می‌کند تا به سطح آگاهی و اعتماد به نفس لازم برای گام برداشتن در مسیر درست زندگی خود برسند. یکی از ویژگی‌های قابل توجه این کتابء مناسب بودنش هم برای دختران جوانء هم برای والدین و افرادی است که در خانواده یا اطراف خود دختران و زنان جوانی دارند.

تغذیه روح

 • 120,000 تومان

تابیتا براون بازیگری آمریکایی است که در فضای مجازی بسیار محبوب شده است. او علی‌رغم سختی‌ها و مشکلاتی که در زندگی خود داشته زنی بسیار موفق و پرانگیزه است. تابیتا با علاقه‌ای وافر دستور پخت غذاهای وگان را می‌دهد و دیدگاه‌های خردمندانه‌اش را با هواداران میلیونی‌اش به اشتراک می‌گذارد. او در این کتاب مسیری را نشان می‌دهد که الگویی رهایی‌بخش به ارمغان می‌آورد: من هم مشکلات و لحظاتی سخت را پشت سر گذاشته‌ام اما یک روز به خودم آمدم و تصمیم گرفتم بیش از این خودم را محدود به پسمانده‌ها و فضولات گذشته نکنم و دیگر به خودم اجازه ندهم حرف‌های این و آن سرنوشت من را رقم بزند. رهایی را انتخاب کردم، انتخاب کردم آزادانه زندگی و آزادانه از اعتقاداتم پیروی کنم، رها باشم و بگویم این زندگی من است پس مسئولیت آن بر عهده خودم است.

خط‌شکن باش (دانشمند زندگی خودت باش)

 • 120,000 تومان

همه ما در طول زندگی‌مان بارها و بارها با محدودیت و ترس مواجه شده‌ایم. بارها به ما گفته شده نمی‌توانیم کاری را انجام دهیم و از خطوط و حد و مرزها بگذریم و پا را از گلیم خود فراتر نهیم. ما سال‌ها به دنبال اهداف و رویاهایی بودیم که دیگران دیکته کرده‌اند. کتابی که در دست دارید تجربه شخصی نویسنده و مصاحبه با کسانی است که خط‌شکن بودند. با خواندن مطالب کاربردی این کتابء می‌آموزید بدون صرف وقت و هزینه‌ی اضافیء در هر زمینه‌ای که به آن علاقه‌مند هستید در اسرع وقت بر فراز قله‌ی موفقیت قرار بگیرید. امروزء‌ همین امروزء زمان تغییر باورهای قدیمی و گوش دادن به قلب و ذهن خودتان است.

حد و مرزهای بهتر

 • 100,000 تومان

آیا در گفتن «نه» مشکل دارید یا دائما نیازهای خود را فدای رضایت دیگران می کنید؟ اگر چنین است، کتاب "حد و مرزهای بهتر" به شما کمک می‌کند تا مرزهای سالمی را در تمام جنبه‌های زندگی خود تعیین کنید. اگر فکر می‌کنید که در قبال شادی دیگران مسئول هستیدء از ناامید کردن دیگران می‌ترسیدء یا در حال تقلا برای دفاع از خود هستیدء احتمالا در تعیین حد و مرزهای سالم مشکل دارید. تعیین حد و مرز برای ایجاد و تقویت روابط ضروری است. تعیین این محدودیت‌ها همچنین از شما در برابر روابط و افراد سمی محافظت می‌کند. این کتاب به شما یاد می‌دهد که چگونه بدون احساس ترس یا گناه در زندگی خود حد و مرزهای سالمی تعیین کنید. شما یاد خواهید گرفت که حد و مرزهای خود را مشخص کنید و بدانید که آنها در رفاه و آسایش شما نقش دارند. همچنین نکاتی وجود دارد که به شما یاد می‌دهد وقتی حد و مرزهایی تعیین می‌کنید و افراد از بابت این حد و مرزها عصبانی یا ناراحت می‌شوند. چه کار باید انجام دهید و راهکارهایی به شما می‌دهد که بتوانید نیازهای خود را از آن طریق برآورده کنید. اگر از داشتن احساس گناه خسته شده‌اید یا از اولویت دادن به سلامت روانی و جسمی خود می‌ترسیدء آماده هستید که کنترل زندگی خود را دوباره به دست بگیرید و روابط سالم و متعادلی ایجاد کنیدء با اعتماد به نفس خواسته خود را بیان کنید و استعدادهای کلی خود را بشناسید.

1  2  صفحه‌ی 1