������ ��������������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
مذاکره
 • 109,900 تومان
 • با تخفیف: 109,900 تومان
نقاشی بزرگسالان
 • 179,900 تومان
 • با تخفیف: 179,900 تومان
رازهای فروش هیپنوتیزمی
 • 249,900 تومان
 • با تخفیف: 249,900 تومان
اصل‌گرایی (با جست و جویی هدفمند و منضبط و با کار کمتر به نتایج بیشتر برسید)
تیم عامل قدرت و ثروت
 • 39,900 تومان
 • با تخفیف: 39,900 تومان
کتاب مرجع او کی آرها (راهنمای گام به گام برای اهداف و نتایج کلیدی رهبری عملیات)
بچه‌ها ارزشش را دارند (نظم و انضباط درونی را به فرزند خود هدیه دهید)
طرحی نو در باب تحول (گفت‌و‌گو با دکتر احمد روستا)
معجزه شفا با طبیعت
 • 209,900 تومان
 • با تخفیف: 209,900 تومان
عادت‌های خرد
 • 369,900 تومان
 • با تخفیف: 369,900 تومان

مذاکره

 • 109,900 تومان

در تمام تعاملات ما، خواه شخصی، خواه کاری، مذاکره عاملی بسیار اساسی است و فردی که به خوبی مذاکره نمی‌کند، خود را در معرض خطر ناکامی قرار می‌دهد. از جمله افراد موفق که با روش مذاکره آشناست و در دوران کاری خود در قراردادهای میلیون دلاری فراوانی مذاکره کرده است، برایان تریسی است، از این‌رو شما نیز می‌توانید با استفاده از کتاب مذاکره با دستورالعمل‌های جامع مذاکره کردن آشنا و مذاکره‌کننده‌ای ماهر شوید. در این کتاب خواهید آموخت: از شش سبک اصلی مذاکره بهره ببرید. در طول مذاکرات طولانی احساس قدرت کنید و به توافقی مناسب برسید. از زمان به نفع خود بهره ببرید. فهرست موافق‌ها و مخالف‌ها را تهیه کنید و از موضع قدرت وارد مذاکره شوید. از توافق‌ها و اختلاف‌ها به طور کامل آگاه شوید. تشخیص دهید چه زمان برای خروج از شرایط پردردسر مناسب است و روش آن چیست. کتاب مذاکره برای تجلی قدرت شما در مذاکرات کاری و شخصی ابزاری برا و مناسب است.

نقاشی بزرگسالان

 • 179,900 تومان

کتاب نقاشی بزرگسالان به همراه عبارات تاکیدی کمک می‌کند تا به آرامش رسیده و با قدرت درون خود ارتباط برقرار کنید. کتاب مملو از پیام‌هایی است که می‌تواند به آرامش و خلاقیت کمک کند و شما را با عبارات تاکیدی مثبت آشنا کند. نقاشی بزرگسالان نه‌تنها به کاهش استرس کمک می‌کند، بلکه همزمان اثری مثبت بر تمرکز و هوشیاری ذهن می‌گذارد.

رازهای فروش هیپنوتیزمی

 • 249,900 تومان

در کتاب «رازهای فروش هیپنوتیزمی» یاد می‌گیرید که چطور تغییرات کوچک در نامه‌های فروش، ایمیل و بلاگ‌پست‌هایتان می‌توانند خوانندگان و مخاطبان را وارد خلسه‌ای هیپنوتیزمی کنند و آنها را به این عمل وادارند که دست در جیبشان کرده، کارت اعتباری خود را درآورده و محصول یا خدمات شما را بخرند. این کتاب، با راهکارهای فوق‌العاده‌ای که دارد به شما می‌آموزد چگونه با ایجاد این خلسه هیپنوتیزمی، مخاطبان خود را میخکوب محتوای خود کرده و آنها را تا انتهای متن با خود همراه کنید. تکنیک‌های ارزنده این کتاب به شما کمک می‌کند تا با استفاده از خلسه‌ای که ایجاد می‌کنید، افراد بیشتری را متقاعد سازید تا محصولات یا خدمات شما را خریداری کرده، در خبرنامه یا پلت‌فرم‌های شما عضو شده، بر ایمیل شما کلیک کرده یا وارد وب‌سایت شما شوند. در واقع، نوعی تاثیرگذاری را می‌آموزید که از طریق آن، مخاطبان هدف خود را به اقدام مورد نظر وادار خواهید کرد. کتاب «رازهای فروش هیپنوتیزمی»، قواعد ساده اما قدرتمندی را برای نوشتن یک متن متقاعدکننده در اختیارتان قرار می‌دهد. با الگو گرفتن از مثال‌هایی که در این کتاب می‌خوانید، بدون شک به‌راحتی می‌توانید به اهداف بازاریابی خود دست یابید. این کتاب شامل هفت قاعده برای نوشتن محتوای هیپنوتیزمی، چک‌لیست بیست و ‌یک نکته‌ای محرمانه نویسنده، استراتژی بازاریابی هیپنوتیزمی نویسنده، لیست کلمات جادویی و اثرگذار و تبلیغات هیپنوتیزمی است. تمام کسانی که در زمینه بازاریابی، فروش، بازاریابی محتوا (Content marketing)، تولید محتوا، بهینه‌سازی متن (Content seo) و نویسندگی فعالیت دارند می‌توانند از این کتاب به‌عنوان ابزار و منبعی بسیار مفید، کاربردی و جامع استفاده کرده و موفقیت‌های چشمگیری را در پیشبرد اهداف بازاریابی و فروش از طریق محتوا تجربه کنند.

اصل‌گرایی (با جست و جویی هدفمند و منضبط و با کار کمتر به نتایج بیشتر برسید)

 • 249,900 تومان

آیا تا به حال احساس کرده‌اید که لازم است زندگی شغلی‌تان را ساده‌تر کنید؟ آیا اغلب حس می‌کنید وظایفی را بیش از حد توانایی‌تان برعهده گرفته‌اید؟ آیا احساس می‌کنید زیاد کار می‌کنید اما به نتایج مناسبی نمی‌رسید؟ آیا اغلب مشغول هستید اما حاصلی به دست نمی‌آورید؟ آیا احساس می‌کنید وقت شما به‌طور مداوم صرف رساندن دیگران به اهدافشان می‌شود؟ اگر به یکی از این سوالات پاسخ مثبت داده‌اید، راه‌حل در اصل‌گرایی است. اصل‌گرایی انجام بیشترین کار در کمترین زمان را به شما یاد نمی‌دهد بلکه این روش به شما می‌آموزد فقط کارهای درست را انجام دهید. اصل‌گرایی، استراتژی مدیریت زمان یا تکنیک بهره‌وری نیست، یک دیسیپلین و برنامه منظم برای آن است که بدانید چه چیزهایی کاملا اساسی هستند و سپس هر آنچه که اساسی نیست را حذف کنید تا بتوانید بیشترین مقدار ممکن از کارهایی را که واقعا مهم هستند، انجام دهید. با اعمال یک معیار انتخابی برای کارهایی که واقعا اساسی هستند، انجام کارهای دیگری که زمان و انرژی‌تان را می‌گیرند تحت کنترل شما درخواهند آمد. بدین شکل بر خلاف اینکه به دیگران اجازه دهید تا به جای شما انتخاب کنند زندگی‌تان باید صرف چه اموری شود، خودتان تعیین می‌کنید که می‌خواهید زندگی‌تان را چگونه بگذرانید. اصل‌گرایی، تکنیکی ساده نیست، روشی کاملا جدید برای انجام دادن همه کارهاست. اصل‌گرایی دگرگونی لازمی برای زندگی شماست. چیزی که زندگی‌تان به آن نیاز دارد. کتابی ضروری برای هر رهبر، مدیر یا فردی که می‌خواهد کمتر کار کند، اما زندگی بهتر، ساده‌تر و منظم‌تری داشته باشد.

16 قانون انکارناپذیر سخنوری و ارتباطات (آنها را به کار بگیرید و پیام خود را به بهترین شکل ممکن منتقل کنید)

 • 279,900 تومان

دیگر هرگز از صحبت کردن در جمع نترسید. گفته می‌شود که صحبت کردن در مقابل جمع، ترس شماره یک بیشتر افراد است و مرگ در رتبه دوم قرار دارد. کمدین، جری ساینفلد در این باره می‌گوید: «این بدان معناست که اگر قرار باشد در مراسم تدفین حضور داشته باشید، ترجیح می‌دهید در تابوت باشید تا اینکه نطق مربوط به مراسم ختم را ایراد کنید.» چگونه می‌توانید به عنوان یک سخنران بر ترس یا ناکارآمدی غلبه کنید؟ قوانین سخنوری و ارتباطات را بیاموزید! «جان سی. مکسول» بیش از پنجاه سال سخنران عمومی و معلم انگیزشی بوده است. او یکی از هشت نفری است که در کل دنیا موفق به دریافت تندیس سخنران برتر شده و به تالار مشاهیر انجمن ملی سخنرانان راه یافته است. او در کتاب «16 قانون انکارناپذیر سخنوری و ارتباطات»، هر آنچه را که از یک عمر سخنرانی و برقراری ارتباط آموخته، با شما به اشتراک می‌گذارد. یاد بگیرید که چگونه: - مقاعدکننده سخنرانی کنید. - خودتان و محتوای سخنرانی‌تان را آماده کنید. - نقاط قوت شخصی و ارتباطی خود را بیابید و از آنها استفاده کنید. - بر مخاطبان خود تمرکز کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید. - داستان‌های بهتری مطرح کنید. - فضا را بسنجید و به ایجاد انرژی و انتظار مشتاقانه بپردازید. - به افراد ارزش بیافزایید. - الهام‌بخش افراد برای اقدام باشید. هرکس پیامی برای به اشتراک گذاشتن دارد. چه بخواهید توانایی خود را برای الهام‌بخشیدن به کارکنانتان افزایش دهید، در جلسات اولیا و مربیان صحبت کنید، گزارشی به هیئت مدیره ارائه دهید، تدریس کنید، برای عموم سخنرانی کنید یا در یک جمع کوچک صحبت کنید، این کتاب می‌تواند به شما کمک کند. از یکی از بهترین سخنرانان در جهان بیاموزید و از همین امروز پیام خود را به بهترین شکل ممکن منتقل کنید.

تیم عامل قدرت و ثروت

 • 39,900 تومان

بعد از خواندن این کتاب تصمیم بگیریم افکارمان را کنترل کنیم و به خاطر داشته باشیم که ما در اکثر اوقات تبدیل به همان کسی می‌شویم که دائما به آن می‌اندیشیم؛ پس فقط به چیزهایی فکر کرده و درباره آنها با خودمان گفتگو کنیم که می‌خواهیم داشته باشیم، نه آنچه را که نمی‌خواهیم. بدانیم که برای داشتن ذهنی مثبت باید مسئولیت کامل اعمال خود و هر آنچه که برایمان اتفاق می‌افتد را برعهده بگیریم و به هیچ دلیلی دیگران را مسئول و مقصر ندانیم. ما باید به جای اینکه به دنبال توجیه شکست‌هایمان باشیم اراده کنیم که برای پیشرفت بیشتر، ذهن و انرژی‌مان را روی آنچه که می‌تواند به پیشبرد زندگی‌مان کمک کند متمرکز کنیم؛ در این صورت است که شگفت‌زده خواهیم شد.

کتاب مرجع او کی آرها (راهنمای گام به گام برای اهداف و نتایج کلیدی رهبری عملیات)

 • 259,900 تومان

این اولین کتاب اختصاص‌یافته، به مربیگری OKR است. این مجموعه، مقدمه‌ای برای OKRها نیست بلکه برای مربیان داخلی و خارجی که در پی کسب و ارتقای مهارت‌های مربیگری OKR خود به سطح پیشرفته‌تری هستند، نگاشته شده است. این نوشته، چهارچوبی جامع برای راهنمایی کاربران در طول فازها و مراحل مورد نیاز به منظور هدایت و موفقیت پروژه مربیگری OKR ارائه می‌دهد. بن لامورت، بنیانگذار OKRs.com و شبکه مربیگری OKRs است. او بیش از هر مربی دیگری در این کره خاکی، تجربه مربیگری OKR دارد و ده‌ها مربی OKRs در سراسر جهان زیر نظر او آموزش دیده‌اند. او در حال حاضر در منطقه خلیج سان‌فرانسیسکو سکونت دارد.

بچه‌ها ارزشش را دارند (نظم و انضباط درونی را به فرزند خود هدیه دهید)

 • 349,900 تومان

این کتاب اثر برجسته‌ای درباره فرزند‌پروری است که با افزودن فصل‌ها، فهرست‌ها و اطلاعات جدید درباره مهم‌ترین مسائل روز در خصوص فرزندان، اصلاح و تجدید چاپ شده است. این کتاب، راه‌حل‌های «سریع و مقطعی» را رد کرده است و بر کمک به بچه‌ها تمرکز می‌کند تا به انضباط درونی دست یابند؛ بدین‌سان که به اشتباهات خود اقرار کنند، به‌دنبال راه‌حل باشند و بدرفتاری‌های خود را اصلاح کنند، درحالی که به عزت‌نفسشان خدشه‌ای وارد نشود. باربارا کلوروسو این اصول را با آوردن ده‌ها مثال در عمل نشان می‌دهد، مثال‌هایی از رقابت بین خواهر و برادر گرفته تا شورش‌ نوجوانان، از بدرفتاری‌های متداول گرفته تا مصرف مواد و رفتارهای ضداجتماعی. او همچنین توضیح می‌دهد چگونه فرزندانی با اراده قوی تربیت کنیم، جایگزین‌های موثر برای رشوه و تهدید بیابیم و به آنها کمک کنیم اختلافات و بی‌عدالتی‌هایی، مانند زورگویی را حل کنند. کتاب «بچه‌ها ارزشش را دارند» با ارائه توصیه‌های عملی برای پرداختن به مشکلات عادی و غیرعادی سن بلوغ، به شما کمک می‌کند کودکان خود را یاری دهید تا به بزرگسالانی مسئولیت‌پذیر، انعطاف‌پذیر و کاردان تبدیل شوند، نه به این دلیل که شما از آنها می‌خواهید، بلکه به این دلیل که خود آنها می‌خواهند. «راهنمای فرزندپروری کلوروسو، اثری عاری از اشتباه و قابل فهم است: به کودکان خود بیاموزید برای خود فکر کنند تا یاد بگیرند عاقلانه تصمیم بگیرند.» شیکاگو تریبون.

طرحی نو در باب تحول (گفت‌و‌گو با دکتر احمد روستا)

 • 99,900 تومان

«سعید گل‌محمدی» مربی، کوچ و منتور بین‌المللی؛ او نویسنده و مترجم بیش از صد عنوان کتاب در حوزه کوچینگ تحول فردی و سازمانی است. او مدرک تحصیلی‌اش را در رشته‌های MBA و DBA گرفته است، ولی از آنجایی که علاقه‌مند به حوزه کارآفرینی بوده و هست فعالیت‌های ارزشمندی را در این زمینه داشته و در کنارش دست به تجربه‌های متفاوتی برای بالا بردن تخصص، سطح دانش و مهارتش زده است و در این میان ارزش‌ها و چشم‌انداز کوچینگ را منطبق بر ارزش‌های بنیادین خود یافت و آموزش کوچینگ و رشد فردی را نزد اساتید برجسته ایرانی و بین‌المللی آغاز کرد. او موسس «آکادمی بین‌المللی نگرش مثبت» در ایران است و پس از مهاجرتش به کانادا، کالج Prosperity college of canada در ونکوور بنا نهاد. سعید اکنون مدیر و موسس دوره‌های تربیت کوچ حرفه‌ای در این کالج است. کتاب‌ حاضر، حاصل بخشی از گفتگوی سعید با زنده‌یاد دکتر احمد روستا (پدر علم بازاریابی ایران) در جلسات آموزشی خصوصی‌اش است. سعید با عشق و احترام این کتاب را به پاس ادای دین حق استادی و قدردانی به روانشاد دکتر احمد روستا تقدیم می‌کند. باشد که در انتقال این مباحث ارزشمند به علاقمندان به ایشان و مباحث تحول کارآمد افتد.

کتاب جامع اسرار قانون جذب (9 روش از قدرتمندترین روش‌های موانع‌زدایی برای موفقیت‌های حداکثری شما)

 • 149,900 تومان

آیا می‌دانی تفاوت موجود زنده و مرده در چیست؟ موجود زنده، هر لحظه دستخوش دگرگونی است. دگرگونی، گواه زنده‌ بودن ماست. رشد کردن، مستلزم دگرگونی است و اگر دگرگونی نباشد، رشدی هم در کار نخواهد بود. آنهایی که نمی‌توانند ذهن و قلب خود را دگرگون کنند، نمی‌توانند هیچ‌چیز دیگری را نیز دگرگون کنند. حقیقت آن است که مسیر زندگی، همواره به پیچ‌های دگرگونی می‌رسد. همه خواهان پیشرفت‌اند، اما پیشرفت را بدون دگرگونی می‌خواهند! این، شدنی نیست. تو باید مدام نگاه خود را به زندگی تازه کنی. کسی که نگاه خود را به زندگی مدام تازه نمی‌کند، هرگز نمی‌تواند اشتباهاتش را تصحیح کند. حقیقت آن است که راه موفقیت، همواره در حال ساخته شدن است؛ یعنی، تو تا جایی که راه ساخته‌ای، پیش می‌روی. برای پیشرفت بیشتر، باید راه بیشتری بسازی. دستورالعمل دیروز برای موفقیت، فقط به درد دیروز می‌خورد. دستورالعمل دیروز برای موفقیت، اغلب، دستورالعملی است برای شکست فردای تو. کسی که شیوه کهنه دیروز را در زندگی امروز به کار می‌گیرد، فردا ورشکست می‌شود. اگر بخواهی ذهنیت خود را ثابت نگه داری، به هیچ‌کجا نمی‌رسی. مطمئن باش که فقط احمق‌ها و مرده‌ها هستند که ذهنیتی ثابت دارند. احمق‌ها نمی‌خواهند ذهنیتشان را دگرگون کنند و مرده‌ها هم نمی‌توانند. تو نه مرده هستی و نه احمق؛ بنابراین، هر روز زندگی را از نو به شیوه‌ای تازه ببین. شیوه تفکری که تو را به جایی رسانده که امروز هستی، لزوما تو را به جایی نمی‌رساند که می‌خواهی بروی. ساعت بعضی از آدم‌ها در نقطه‌ای به خواب می‌رود؛ آنها برای همیشه در همان سن و سال می‌مانند و هرگز بزرگ نمی‌شوند. از دگرگونی نترس؛ دگرگونی، قانون دگرگون‌ناپذیر پیشرفت است. ذهن خود را به روی ایده‌های تازه باز کن. اگر اشتباه کردی، فورا اشتباه خود را تصحیح کن. هرگز از اشتباهات خود دفاع نکن. دفاع از اشتباهات، نشانه آن است که نمی‌خواهی از آنها دست برداری؛ بنابراین، محکوم هستی که اشتباهات خود را تکرار کنی. بعضی آدم‌ها نه‌تنها خودشان درجا می‌زنند، بلکه مانع پیشرفت دیگران نیز می‌شوند. زندگی این‌گونه آدم‌ها به شکل رقت‌انگیزی مضحک است. آدم‌هایی که از دگرگونی می‌ترسند، همواره اندوهگین‌اند. هنگاهی که الگو‌های کهنه و ناکارآمد شکسته می‌شوند، امکاناتی تازه سراغ تو می‌آیند. همه پیشرفت‌‌ها مرهون همت کسانی است که مضمون این ضرب‌المثل را قبول نداشتند که: «گفتم این فتنه است، خوابش برده به!» آنها از دگرگونی نترسیدند. دگرگونی، دشمن تو نیست، بلکه دوست توست.

معجزه شفا با طبیعت

 • 209,900 تومان

این کتاب شامل بخش‌های: - طبع بدن خود را بشناسیم. - پزشکی و درمان در هشت دقیقه. - مزاج حیوانات و گیاهان. - فهرست غذاهای سرد و گرم و معتدل. - خواص عرقیات گیاهی. - خواص اعجاب‌انگیز روغن‌ها. - روغن‌مالی کف پا. - شفای عاجل با طلای کامل عسل. - خواص مس. - موم‌لایی. - خواص میوه‌ها و سبزی‌ها. - منضج و مسهل. - فهرست مصلحات مواد غذایی. - ادرار و رنگ مزاجی آن بر مبنای طب سنتی. - ماءالجبن (آب پنیر) - خواص هلیله سیاه در طب سنتی. - درمان 87 نوع از بیماری‌ها. - خواص گیاهان دارویی، می‌باشد.

عادت‌های خرد

 • 369,900 تومان

همه‌ی ما می‌خواهیم غذاهای سالم‌تری بخوریم، وزن کم کنیم، بیشتر ورزش کنیم و بهتر بخوابیم. اما آمار نگران‌کننده‌ی اضافه وزن، بی‌خوابی و استرس مردم، شکاف عمیقی را بین آنچه مردم می‌خواهند و آنچه واقعا انجام می‌دهند به نمایش می‌گذارد. من اینجا هستم تا بگویم مشکل از شخص ما نیست، مشکل از رویکرد ما برای تغییر است. «عادت‌های خرد» چهارچوبی جدید را برای تغییر پیش روی ما می‌گذارند که حاصل چندین سال تحقیق و آزمایش عملی بر روی بیش از چهل هزار نفر است. شما در عادت‌های خرد: - روشی ساده برای دستیابی‌تر کردن اهدافتان می‌آموزید. - یاد می‌گیرید که این احساسات هستند که عادت‌ها را در وجود ما نهادینه می‌کنند، نه تکرار رفتارها. - می‌آموزید که چگونه عادت‌های بدتان را از بین ببرید. - و بسیاری چیزهای دیگر در این زمینه...

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1