فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
عادت سکوت را بشکن (یک راهنمای کاربردی برای مکالمات ناراحت‌کننده درباره من هم در محل کار)
همسفر زندگی (آنکه شادی را در تو بیابد از آن توست مابقی مسافران این سفرند)
ایچی‌گو ایچی‌یه (هنر نهایت بهره‌بردن از هر لحظه زندگی به روش ژاپنی)
کوه تویی (از خودویرانگری تا چیرگی بر خود)
 • 129,900 تومان
 • با تخفیف: 129,900 تومان
سیستم کدگذاری حرکات چهره (FACT) به همراه سی‌دی
 • 399,900 تومان
 • با تخفیف: 399,900 تومان
 • 299,900 تومان
 • با تخفیف: 299,900 تومان
 • 79,900 تومان
 • با تخفیف: 79,900 تومان
چرای خود را بیابید (راهنمای عملی برای کشف خود و تیمتان)
مقصر تو نیستی (راهنمای رهایی از بار گذشته)
 • 199,900 تومان
 • با تخفیف: 199,900 تومان
افسانه‌های بازاریابی
 • 129,900 تومان
 • با تخفیف: 129,900 تومان
دانش فروش بیشتر (نگرش‌ها ویژگی‌ها و رفتارهایی که موفقیت شما را در فروش رقم می‌زنند)
آداب معاشرت
 • 79,900 تومان
 • با تخفیف: 79,900 تومان

عادت سکوت را بشکن (یک راهنمای کاربردی برای مکالمات ناراحت‌کننده درباره من هم در محل کار)

 • 149,900 تومان

در آغاز جنبش من هم، کارمندان و مدیران در تقلا برای ‍پاسخ‌گویی به آزارهای جنسی بودند. اغلب شیوه‌ها، به کارمندان، قوانین را می‌آموختند نه مهارت‌هایی که بتوانند آنها را به کار گیرند. سارا بیولی شیوه جدید مهارت‌محوری را برای برخورد با پاسخ‌گویی و پیشگیری آزارهای جنسی در محیط کار ابداع کرد که شامل مهارت‌های توسعه‌نیافته‌ای مانند، همدلی، آگاهی از موقعیت، ایجاد محدودیت و مداخله می‌شود. با استفاده از بیان داستان‌ها، شوخ‌طبعی و سناریوهای زندگی واقعی، این کتاب ایده پذیرش مکالمات ناراحت‌کننده را به عنوان مهارت اصلی که ما را قادر می‌سازد از تمامی استعداد و حضورمان در محیطی امن و سرشار از احترام برای کار کردن استفاده کنیم، بیان می‌کند.

همسفر زندگی (آنکه شادی را در تو بیابد از آن توست مابقی مسافران این سفرند)

 • 119,900 تومان

هر آنچه را که امروز از دست بدهی، به شکلی دیگر به‌سوی تو باز خواهد گشت. رفته‌رفته از تعداد داشته‌های همۀ ما کاسته می‌شود، اما در حقیقت هیچ‌چیز را از دست نمی‌دهیم؛ چراکه هر آنچه گمان می‌کنیم از دست داده‌ایم به شکل دستاوردی تازه، راه ورود به زندگی‌مان را پیدا می‌کند. بی‌آنکه بدانیم چند ثانیه بعد چه اتفاقی خواهد افتاد، دست به برنامه‌ریزی سال‌های آینده می‌زنیم. حال آنکه، زندگی آبستن وقایع غیرمنتظره و غافلگیرکننده است، همسفر من. هیچ ملاقاتی تصادفی نیست، همانطور که اکنون این کتاب توجه تو را اتفاقی به خود جلب نکرده است. در سطر سطر این کتاب به داستان‌هایی برمی‌خوری که در بحران‌ها و روزهای سخت، یادآوری‌شان مثل آبی خواهد بود که بر روی آتش می‌ریزی. هرگز امید خود را از دست نده! به خاطر داشته باش، راه کسانی که قلبشان پر از خیر و نیکی است همیشه گشوده است.

ایچی‌گو ایچی‌یه (هنر نهایت بهره‌بردن از هر لحظه زندگی به روش ژاپنی)

 • 99,900 تومان

ایچی‌گو ایچی‌یه را می‌توان به عنوان «یک بار، یک ملاقات» و همچنین به عنوان (در این لحظه، یک فرصت) ترجمه کرد. به‌عبارتی آنچه می‌گوید این است که هر ملاقات و هر چیزی که تجربه می‌کنید، گنجینه‌ای منحصربه‌فرد است که دیگر هرگز به همان شکل تکرار نخواهد شد. آگاهی از ایچی‌گو ایچی‌یه به شما کمک می‌کند پای خود را از روی پدال گاز بردارید و به یاد داشته باشید هر روزی که در دنیا سپری می کنید، هر لحظه‌‌ای که با فرزندانتان و عزیزانتان می‌گذرانید بی‌نهایت ارزشمند است و سزاوار توجه کامل شماست مهم‌ترین و اصلی‌ترین نکتة زندگی همین است که شما نمی‌دانید زندگی چه زمانی به پایان می‌رسد. هر روز می‌تواند آخرین روز زندگی شما باشد هیچ‌کس نمی‌تواند مطمئن باشد که وقتی می‌خوابد صبح روز بعد دوباره چشمان خود را باز خواهد کرد. در پایان این کتاب، شما شکارچی لحظات خاص خواهید شد و می‌آموزید چگونه می‌توانید از این لحظات نهایت بهره و لذت را ببرید؛ زیرا زندگی پر از تجربه‌های منحصربه‌فرد و بی‌مانندی است که فقط یک بار تجربه‌شان می‌کنید.

کوه تویی (از خودویرانگری تا چیرگی بر خود)

 • 129,900 تومان

چند دهه دیگر، شما در این دنیا نیستید. خانه‌تان به خانواده دیگری فروخته شده، شغل‌تان به فرد دیگری داده شده است، فرزندانتان بزرگ شده‌اند و کارتان در اینجا تمام شده است. این واقعیت‌ها قرار نیست شما را محزون کند،بلکه قرار است آزادتان کند. چرا خودتان را تخریب می‌کنید؟ چه وقت‌هایی با خودتان بی‌رحم می‌شوید؟ چطور باید دست از این کار بردارید؟ نیازهایی که در تضاد هستند اما باهم ادغام شده‌اند من و شما را به رفتارهای خودویرانگری وامی‌دارند. به‌همین‌دلیل است که دربرابر هر تلاشی برای تغییر مقاومت می‌کنیم. کافی است از دل بدترین عادت‌هایمان به بینش برسیم، کافی است با شناخت مغز و بدن خود هوش هیجانی‌مان را افزایش دهیم، آنگاه می‌توانیم از مسیر اشتباه فعلی بیرون بیاییم و جاده منتهی به بالقوه‌ها را طی کنیم. از روزگاران کهن، کوه نماد بزرگ‌ترین چالش‌های زندگی به‌ویژه آن‌هایی بوده که فتحشان محال به نظر می‌رسیده است. برای آنکه کوه‌های زندگی‌مان را به‌درستی بشناسیم و بر آن‌ها چیره شویم، باید به درون خویش برویم، تروماهایمان را ببینیم، تاب‌آوری‌مان را بهبود بخشیم و راه صعود را یاد بگیریم. در پایانِ صعود خواهیم دید که بر کوه چیره نشده‌ایم، بلکه بر خود تسلط یافته‌ایم.

سیستم کدگذاری حرکات چهره (FACT) به همراه سی‌دی

 • 399,900 تومان

تا به امروز رشد هیجانی یکی از بزرگ‌ترین و پربارترین حوزه‌های تحقیقات روانشناسی بوده است. چندین دهه است که محققان جذب چگونگی پاسخ دادن، تشخیص دادن و تفسیر حالات هیجانی چهره شده‌اند. چهره‌ها دسته بسیار خاصی از محرک‌ها برای ما انسان‌ها هستند. به دلیل اهمیت آنها برای تعاملات اجتماعی روزمره ما، درک حالات چهرۀ انسان همچنان موضوعی مهم در مطالعات روانشناسی است. نشانه‌های هیجانی ممکن است کلامی یا غیرکلامی باشند؛ اگر پیام کلامی مبهم باشد، رفتار غیرکلامی - مانند بیانات چهره‌ای - ممکن است منظور را روشن سازد. بیانات چهره‌ای یکی از عمده‌ترین راه‌هایی است که انسان به وسیلۀ آن هیجاناتش را انتقال می‌دهد. تشخیص حالت‌های چهره به معنيِ تشخیص هیجانات موجود در انسان، براساس حرکات ابراز شده در چهره است. تشخیص حالت‌های چهره در انسان چهارچوبی تحقیقاتی از تشخیص الگوها را دنبال می‌کند. این چهارچوب شامل سه مرحله است: شناسایی چهره؛ استخراج ویژگی‌های چهره‌ای؛ طبقه‌بندی حالات چهره. در کتاب حاضر پرفسور پل اکمن به همراه والاس وی.فریزن و جوزف سی.هگر سیستم کدگذاری‌ای برای حرکات چهره تدوین کرده‌اند که جامع‌ترین سیستم در این زمینه بوده. در این شیوه حرکات را به واحدهای حرکت تقسیم کرده‌اند؛ واحدهای حرکت کوچک‌ترین حرکات چهره‌ای بصری قابل تمایز هستند که نمی‌توان آنها را به جزءهای کوچک‌تری تقسیم کرد. این کتاب شامل دو جلد به همراه یک CD آموزشی است. جلد اول، کتاب راهنما بوده و در آن چگونگی تشخیص و نمره‌گذاری واحدهای حرکت آموزش داده شده و جلد دوم تحت عنوان راهنمای محققان شامل مبانی علمی و پژوهشی برای افرادی است که علاقه­مند به استفاده از این سیستم در تحقیقات و مطالعات خود هستند.

یدک

 • 299,900 تومان

ویلی دو سال از من بزرگ‌تر و وارث بود، درحالی‌که من یدک بودم. این صرفا نحوه اشاره مطبوعات به ما نبود-اگرچه قطعا چنین بود. مختصر گویی وارث و یدک، اغلب توسط پدر، مادر، پدربزرگ و حتی مادربزرگ استفاده می‌شود. هیچ اعتراضی به آن وارد نبود، اما هیچ ابهامی نیز درمورد آن وجود نداشت. من سایه، پشتیبان و جایگزین بودم و صرفا برای روز مبادا که اگر اتفاقی برای ویلی رخ دهد، به دنیا آورده شده بودم. من فراخوانده شده بودم تا پشتیبانی، حواس‌پرتی، انحراف توجه و درصورت لزوم، قطعه یدکی را در قالب اهدای کلیه، خوب یا مغز استخوان فراهم کنم. همه این‌ها از ابتدای سفر زندگی به صراحت برای من روشن و پس از آن به‌طور مرتب تقویت شد. در بیست سالگی‌ام، وقتی برای اولین بار داستان حرفی را که پدر در روز تولدم به مادر گفته بود شنیدم:«فوق‌العاده است! اکنون شما یک وارث و یک یدک به من داده‌اید- کار من تمام شده است»، با خودم فکر کردم احتمالا یک شوخی بوده است!

روحی که مهمان این بدن است

 • 79,900 تومان

اولین پیکره از سرگذشت مردی که تمامی رویاهای خود را زندگی کرد. روزی بر سکوی قهرمانی و روزی در شوکت تاجری پر زرق‌وبرق. زمانی رسید که تمام خواسته‌های مادی او محقق شده بود اما خموده و بی‌هدف در جستجوی معنایی برای زندگی می‌گشت. ناگهان خود را بر سر یک دوراهی دید؛ جایی که باید یا خود را انتخاب می‌کرد یا دست رد می‌زد بر جذابیت و قدرت ثروتی که در آن مست شده بود. انتخاب، پایان ماجرا نبود؛ کشف مسیری بود پر از عصیان،‏ شکستن آینه‌ها‏، بریدن بندها که در آن از خود‏‏، به خودآ و خدابینی رسید. شرح این قصه مگر شمع برآرد به زبان. ورنه پروانه ندارد ز سخن پروایی.

چرای خود را بیابید (راهنمای عملی برای کشف خود و تیمتان)

 • 149,900 تومان

«با چرا شروع کنیم» میلیون‌ها خواننده را رهنمون شده تا دوباره به هر آنچه در زندگی شخصی‌شان انجام می‌دهند، فکر کنند‎؛ به شغلشان و سازمانشان. و حال «چرای خود را بیابید»، از همان جایی شروع می‌شود که با چرا شروع کنیم، تمام شده. این کتاب به شما نشان می‌دهد که چطور بینش‌های قدرتمند سایمون سینک را به کار ببرید که بتوانید انگیزه‌ بیشتری برای کارتان داشته باشید و به اطرافیانتان انگیزه بدهید و الهام‌بخش آنها باشید. من بر این باورم که کامیابی یک حق است و نه یک امتیاز. همه ما استحقاق این را داریم که صبح با انگیزه رفتن به سر کار از خواب بیدار شویم، سر کار احساس امنیت کنیم و در بازگشت به خانه در پایان روز رضایت داشته باشیم. دستیابی به این رضایت با درک دقیق اینکه «چرا» کاری را می‌کنیم که به آن مشغولیم، کلید می‌خورد. وقتی «با چرا شروع کنیم» در سرتاسر جهان پخش شد، تعداد بی‌شماری از خوانندگان سوال مشابهی از من پرسیدند‎:‎ چطور می‌توانم با چرا شروع کنید را در شغل، تیم، شرکت یا سازمان غیر‌دولتی‌ای که در آن هستم، به کار ببرم؟ به همراه دو نفر از همکارانم، پیتر داکر و دیوید مید، این راهنمای گام‌به‌گام و عملی را برای کمک به شما که بتوانید «چرای» خود را بیابید، تهیه کردیم. با تمرینات دارای جزئیات، مثال‌ها و گام‌های عملی برای هر مرحله از فرایند، کتاب چرای خود را بیابید می‌تواند به شما کمک کند تا برای بسیاری از دغدغه‌های مهم‌تان جواب پیدا کنید؛ مثل: . چه کنم اگر «چرای» من کاملا شبیه «چرای» رقیبم است؟ . آیا می‌توانم بیش از یک «چرا» داشته باشم؟ . اگر کارم با «چرا»یم همخوانی ندارد، باید چه کنم؟ . اگر تیم من نتوانند بر روی «چرا»یمان توافق کنند، باید چه کنیم؟ خواه برای اولین‌بار سرکار رفته‌اید یا یک تیم را هدایت می‌کنید یا مدیرعامل شرکت خودتان هستید، تمرینات این کتاب، شما و همکارانتان را در مسیر موفقیت و رضایت طولانی‌مدت هدایت می‌کند. از اینکه به ما پیوستید از شما ممنونم؛ به این ترتیب، می‌توانیم با هم برای ساختن دنیایی کار کنیم که در آن افراد بیشتری با «چرا» شروع می‌کنند.

مقصر تو نیستی (راهنمای رهایی از بار گذشته)

 • 199,900 تومان

به مسائلی که در زندگی‌ات با آنها مواجه هستی، فکر کن: احساس بی‌ارزشی‌ات، دست نکشیدن از روابطی که به تو آسیب می‌زنند، شکست‌هایت، تکرار کردن اشتباهاتی شبیه به هم، به اینکه با دیگران با شفقت اما با خودت بی‌رحمانه رفتار می‌کنی، خشم درونی‌ات از بین نمی‌رود و حتی حسادت ورزی‌ات... آیا تو انتخاب کردی که اینها را تجربه کنی یا شاید هم تجربیات تو در گذشته باعث می‌شود این احساسات را داشته باشی؟ دست از مقصر دانستن خودت بردار؛ این کار به جز اینکه وضعیت را وخیم کند، کارایی دیگری ندارد. در این کتاب، من و تو پا به مسیری خواهیم گذاشت تا به تاریک‌ترین دهلیزهای گذشته برویم؛ خانواده‌ای که در آن به دنیا آمده‌ای و آسیب‌های روحی‌ای که تجربه کرده‌ای. به‌دنبال سرنخ‌هایی از گذشته خواهیم بود که مشکلات امروز را برایت ایجاد کرده است. خواهیم دید که وقتی عشق، احترام و امنیتی که باید در دوران کودکی دریافت می‌کردی، دریافت نکرده‌ای، چه اتفاقاتی را سبب شده‌اند و رفتار‌های والدین سمی چگونه موجب تخریب شخصیت تو شده‌اند. وقتی متوجه می‌شوی که یک ترومای کوچک چگونه می‌تواند تاثیری طولانی‌مدت و بسیار زیاد در زندگی‌ات داشته باشد، احساس آرامش خواهی کرد. این کتاب، وعده معجزه به تو نمی‌دهد، هیچ‌چیز به یک‌باره عالی نخواهد شد، اما به‌طور قطع باعث خواهد شد احساس بهتری به اکنون داشته باشی. هدف راهی که در آن باهم پیش می رویم، همین است. این فرصت را به خودت بده...

افسانه‌های بازاریابی

 • 129,900 تومان

گرانت لبوف یکی از کارشناسان فروش و بازاریابی پیشرو در بریتانیا است. او یک شرکت موفق بازاریابی را راه‌اندازی کرد که آن را به فروش رساند. او به طور منظم در کنفرانس‌های جهانی صحبت می‌کند و با نشریاتی از جمله دیلی تلگراف، ایندیپندنت و فایننشال تایمز همکاری می‌کند.

دانش فروش بیشتر (نگرش‌ها ویژگی‌ها و رفتارهایی که موفقیت شما را در فروش رقم می‌زنند)

 • 179,900 تومان

«مطالعه این کتاب برای هر شخصی که می‌خواهد نتایج عالی در فروش بگیرد، ضروری است. در این کتاب شما به علم رفتارشناسی و نوروساینس مجهز می‌شوید و هنر نفوذ برای فروش بیشتر را می‌آموزید. رهبران کسب و کار با مطالعه این کتاب می‌توانند هوشمندانه هنر و علم را در هم بیامیزند و به تحولی چشمگیر در فروش دست پیدا کنند.» تونی هیوز، نویسنده پرفروش و مؤسس مرکز آموزش فروش آی کیو گلوبال. «این کتاب تأیید دوباره‌ای بر اعتبار دیوید هافلد به عنوان حامی فروش مبتنی بر علم است. او در این کتاب بینشی کاربردی و ویژه بر پایه داده‌های قابل استناد و علمی در اختیارتان می‌گذارد تا میزان فروشتان را افزایش دهید. امکان ندارد فروشنده‌ای بدون شناخت کارکرد و واکنش مغز خریداران بتواند فروشی موفقیت‌آمیز داشته باشد. این کتاب را بخوانید تا فروش بیشتری را تجربه کنید.» دن سالین‏، نویسنده کتاب بپرسید: چگونه با هر کسی ارتباط برقرار کنیم. «بیشتر توصیه‌های فروش چندان تأثیر کاربردی ندارند. برعکس، توصیه‌ها و تمرین‌های دیوید هافلد در این کتاب‏، مبتنی بر تحقیقات رفتارشناسی مستند و علمی است و بر ابعاد اصلی فروش تمرکز دارد. این کتاب ارزشمند به فروش بیشتر شما کمک می‌کند و موجب می‌شود که احساس بهتری به شغل خود داشته باشید.» فرانک سسپدس، استاد مدرسه کسب و کار هاروارد و نویسنده کتاب مدیریت فروش کارآمد

آداب معاشرت

 • 79,900 تومان

برای رشد و ارتقای مهارت‌های ارتباطی در اجتماع و محیط کار (توسعه فردی)؛ برای کاریزماتیک بودن؛ برای رفتاری محترمانه‌تر؛ برای حفظ آرامش خود و دیگران؛ برای احترام و آگاهی به حقوق خود و دیگران؛ برای تعامل و صمیمیت بهتر؛ برای ... باید این کتاب را خواند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1