فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
معجزه در 40 روز (داشته‌هایتان را به خواسته‌هایتان تبدیل کنید)
4 پیمان (راهنمایی کاربردی برای آزادی شخصی)
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
رها از بند (سفر به فراسوی خود)
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
هم‌وابستگی جدید (یاری و راهنمایی برای نسل امروز)
قدرت حقیقی (هشیاری عاطفی)
 • 170,000 تومان
 • با تخفیف: 170,000 تومان
پیام گم‌گشته (عرفان بومیان استرالیا)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
برف در تابستان
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
استادی عشق (راهنمایی کاربردی برای هنر رابطه)
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
وجود مقدس شما (کشف نور درون)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
چرا خوبان رنج می‌برند
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان

5 سطح وابستگی (خرد تلتک برای جهان امروز)

 • 150,000 تومان

کتاب پنج سطح وابستگی (خرد تلتک برای جهان امروز)اثر دون میگوئل رویز، نویسنده و مربی موفقیت و توسعه شخصی است. در این کتاب، رویز به مفهوم پیوستگی یا وابستگی به چیزی یا کسی و نحوه تأثیر آن بر زندگی ما می‌پردازد.. او پنج سطح مختلف پیوستگی را شناسایی کرده است، از سطح پایین‌تر و بیشتر بنیادین تا سطح بالاتر و کمتر بنیادین. در این کتاب، رویز توضیح می‌دهد که هر سطح از پیوستگی چگونه ما را در زندگی تحت تأثیر قرار می‌دهد و نحوه‌ی تأثیر آن بر روابط، شغل، خودشناسی و رضایتمندی زندگی ما. در سطح پایین تر، پیوستگی به چیزی یا کسی به دلیل داشتن آن برای بقای ما ضروری است، مانند پیوستگی به آب، غذا، خانواده و دوستان. اما در سطح بالاتر، پیوستگی به چیزی یا کسی به دلیل تعلقات عاطفی، احساسات مثبت و حوصله‌ی بیشتر ما ایجاد می‌شود. در این سطح، پیوستگی ممکن است به مشکل تبدیل شود زیرا می‌تواند مانع توسعه و رشد شخصی شود. در کتاب "پنج سطح پیوستگی"، رویز به هر سطح پیوستگی جزئیات بیشتری از جمله نحوه‌ی شناسایی و ارتقای سطح پیوستگی، تأثیر آن بر روابط و شخصیت، و راهکارهایی برای کاهش پیوستگی بیش از حد و افزایش پیوستگی سالم می‌پردازد. همچنین، این کتاب به صورت عملی و با استفاده از مثال‌های زندگی و تجربیات شخصی نویسنده، به خوانندگان کمک می‌کند تا نحوه‌ی ارتباط با خود، دیگران و جهان را بهبود بخشند و رضایتمندی بیشتری از زندگی خود داشته باشند. «پنج سطح وابستگی» دست ما را از جایی که کتاب «چهار پیمان» دن میگل روییز پدر رها کرده بود، می‌گیرد و همراه خود به شناخت سطوح وابستگی می‌برد؛ سطوحی که ما در آن خود را به شکلی نامناسب به باورهایمان و جهان وابسته می‌کنیم. این جست‌وجو، برآمده از خردی باستانی برای دست‌یابی به خویشتن راستینمان است. پنج سطح وابستگی عبارتند از: سطح یکم: خویشتن راستین. سطح دوم: اولویت. سطح سوم: هویت. سطح چهارم: درونی‌سازی. سطح پنجم: تعصب. کتاب کاربردی « پنج سطح وابستگی» ما را فرامی‌خواند تا به زندگی‌مان نگاه کنیم و دریابیم سطوح ناسالم وابستگی چگونه ما را در سرگشتگی‌های روان‌شناختی و روحی گرفتار نگه می‌دارند. دن میگل روییز پسر به ما می‌آموزد آزادی حقیقی‌مان را با پروراندن آگاهی و قطع وابستگی‌ها به دست آوریم و خویشتن راستین خود را کشف کنیم.

آرامش به هر قیمتی (راه درمان بیماری راضی کردن)

 • 120,000 تومان

ویژگی‌های آدم‌های اهل «آرامش به هر قیمتی»: 1. آرامش را برتر از هر چیزی می‌دانند. 2. می‌کوشند از بگومگو، اختلاف و دعوا دوری کنند. 3. از خشم می‌ترسند. 4. سابقه خشونت، طرد یا بی‌توجهی در خردسالی دارند. 5. خواسته‌ها و نیازهای دیگران را مقدم بر خواسته‌ها و نیازهای خود می‌دانند. 6. در دل از آدم‌های پرخاشگر بیزارند. 7. خواسته خود را بر زبان نمی‌آورند. 8. همسری ستیزه‌جو به خود جذب می‌کنند. 9. احساس‌هایشان را فرومی‌خورند. 10. از تصمیم‌هایی که بر دیگران تاثیر می‌گذارد -مانند انتخاب فیلم، رستوران و موارد مشابه - فرار می‌کنند. دبورا در‌پور، مددکار اجتماعی، مشاور و یک آدم اهل «آرامش به هر قیمتی» پیشین، توصیف می‌کند که چگونه ریشه‌های شخصیت راضی‌کننده خود را در شجره‌نامه خانوادگی‌اش و جنایت دردناکی که بر پنج نسل تاثیرگذاشته بود، یافته است. او در این کتاب، از تجربه‌های خود و نیرویی که پس از چیرگی بر بیماری راضی کردن به‌دست آورده است و همچنین تجربه‌های مشابه دیگران سخن می‌گوید. بهبودیافتگان از بیماری راضی کردن دیگران، با بهبود زخم‌های قلب خود به آرامش درونی دست یافته‌اند و شجاعانه و داوطلبانه، تجربه‌های خود را دراختیار خوانندگان این کتاب قرار داده‌اند.

معجزه در 40 روز (داشته‌هایتان را به خواسته‌هایتان تبدیل کنید)

 • 110,000 تومان

ملودی بیتی در طی بیست و پنج سال، دوست قابل اعتماد میلیون‌ها خواننده شده است و در کتاب «معجزه در چهل روز»، عصاره همه آموخته‌هایش درباره شکرگزاری، تسلیم و اتصال با قدرت حقیقی را ارائه می‌دهد. بیتی در برنامه ابتکاری شش هفته‌ای خود به ما کمک می‌کند معجزاتی را که مایلیم بیافرینیم، پایه‌ریزی کنیم و سپس گام به گام در تمرین معجزه - که از ترکیب قدرتمندترین اصول معنوی و درمانی شکل گرفته است و می‌توان آن را به تنهایی، با یار یا در گروه انجام داد - ما را همراهی می‌کند. او در طی مسیر، تجربه خودش و شرکت‌کنندگان کارگاه معجزه از معجزه‌آفرینی را برای ما آشکار می‌سازد. این سرگذشت‌های موثر و حاکی از چیرگی بر سختی‌ها و دست‌یابی به پذیرش و بخشایش، نشان می‌دهند که دگرگونی و تحول در دسترس ماست و اشتیاق پیش‌روی با شوری تازه برای زندگی را در دل ما بیدار می‌کنند.

4 پیمان (راهنمایی کاربردی برای آزادی شخصی)

 • 75,000 تومان

دن میگل روییز در کتاب «چهار پیمان» سرچشمه باورهای محدودکننده خود را که شادی را از ما می‌ربایند و رنج بیهوده می‌آفرینند، برای ما آشکار می‌کند. «چهار پیمان» بر اساس خرد باستانی تلتک‌ها کد رفتاری نیرومندی را پیشنهاد می‌کند که می‌تواند زندگی‌های ما را به سرعت به تجربه‌ای از آزادی، شادی واقعی و عشق دگرگون سازد. کتاب دن میگل روییز، نقشه راهی به سوی روشنی و آزادی‌ست. - دیپاک چوپرا، نویسنده کتاب «هفت قانون موفقیت» روییز در سنت کاستاندا چکیده خرد ضروری تلتک را به این شکل که زندگی کردن به‌عنوان جگجویی صلح‌طلب در جهان مدرن -چه برای مردان، چه برای زنان - چه معنایی دارد، آشکارا و بدون عیب و نقص توضیح می‌دهد. -دن میلمن، نویسنده کتاب «راه جنگجوی صلح‌طلب»

رها از بند (سفر به فراسوی خود)

 • 160,000 تومان

به راستی کیستید؟ رها بودن از محدودیت‌ها و اوج گرفتن ورای چارچوب‌ها چگونه خواهد بود؟ برای یافتن چنین آرامش و رهایی درونیء چه کاری را می‌توانید هر روز انجام دهید؟ کتاب «رها از بند» پاسخی ساده و بسیار درونی به این پرسش‌ها می‌دهد. خواه این نخستین کاوش شما در فضای درونی باشدء خواه زندگی‌تان را صرف سفر درونی کرده باشیدء این کتاب رابطه شما را با خودتان و جهان پیرامون‌تان دگرگون خواهد ساخت. «رها از بند» نخست رابطه شما را با افکار و عواطف‌تان روشن می‌سازد و به شما کمک می‌کند از سرچشمه افت و خیزهای انرژی درونی‌تان آگاه شوید. سپس به این موضوع می‌پردازد که برای رهایی افکارء عواطف و الگوهای انرژی عادتی که آگاهی شما را محدود می‌کنندء چه کاری می‌توانید انجام دهید. سرانجامء این کتاب با روشنی کاملء دری به رویتان می‌گشاید تا در فضای آزاد درونی‌ترین بخش وجودتان زندگی کنید.

هم‌وابستگی جدید (یاری و راهنمایی برای نسل امروز)

 • 150,000 تومان

سال‌ها پس از آن که ملودی بیتی با اثر پیشگامانه‌اش به نام (پایانی بر هم‌وابستگی)ء جهان را با این واژه آشنا کردء هنوز این پرسش باقی‌ست که هم‌وابستگی چه هست و چه نیست. بیتی در این کتاب مکمل برای ما روشن می‌کند که چه برداشت‌هایی از هم‌وابستگی نادرست هستند. همچنین یادآوری می‌کند که بیش‌تر رفتار‌های هم‌واستهء رفتارهایی عادی هستند که از حد گذشته‌اند. گاهی زیادی تلاش می‌کنیمء زیادی علاقه نشان می‌دهیمء کم‌تر احساس می‌کنیم یا بیش از حد درگیر می‌شویم. او نشان می‌دهد هم‌وابستگی بیماری نیستء بلکه مجموعه‌ای از رفتارهاست که می‌توان تجزیه و تحلیل کرد و به خوبی بر آنها پیروز شد. بیتی در طول راهء سرگذشت الهام‌بخش خود و دیگران را به شیوه‌ای اثربخش تعریف می‌کند تا بتوانیم از نقش قربانی خارج شویم. او نشان می‌دهد اگر چه شاید در حل حاضر چنین رفتاری ناممکن به نظر برسدء اما صرف نظر از شرایط موجودء ما قدرت مراقبت از خودمان را داریم. (هم‌وابستگی جدید) که از سادگی و خرد نهادینه بیتی برخوردار استء‌ کتاب راهنمایی‌ست برای یادگیری آن که همان کسی که هستیم باشیم و ابزاری ضروری به ما می‌دهد تا با کنار گذاشتن رفتارهای ناسالمء زندگی خود را پس بگیریم.

قدرت حقیقی (هشیاری عاطفی)

 • 170,000 تومان

تجربه‌کردن عواطفء یکی از دشوارترین کارهاست. بسیاری از مردمء حتی هنگامی که از درون در جوش و خروش هستندء نمی‌دانند که خشمگین شده‌اند و برخی از آدم‌ها در حالی که غمء یگانه همنشین آن‌هاستء نمی‌دانند که اندوهگین هستند. بسیاری از آدم‌هاء فقط هنگامی از عواطفشان آگاه می‌شوند که جریان‌های شدید عاطفی ء زندگی‌شان را پریشان سازد و عادت‌هایی را که به منظور بقاء دست‌یابی به موفقیت یا اهداف دیگر به دست آورده‌اندء به هم بریزد.

پیام گم‌گشته (عرفان بومیان استرالیا)

 • 110,000 تومان

این داستان شگفت انگیز ماجراجویانه و یکی از عناوین پر فروش نیویورک تایمز فرصتی برای کشف خرد یک فرهنگ باستانی و شنیدن پیام نیرومند آن را به ما می‌دهد. این قبیله خانه به دوش بومیان نخستین که خود را مردم حقیقی می‌نامیدند زنی آمریکایی را به سرزمین دور دست خود فرا خواندند تا آنها را در سفری 4 ماهه در عمق بیابان‌های استرالیا همراهی کند. مورگان در حالی که با پای برهنه 2250 کیلومتر از بیابان‌های سوزان، سخت و ناهموار را همراه با مردم قبیله طی می‌کرد شیوه جدیدی از زندگی کردن را آموخت از جمله روش درمان بومیان که از فرهنگ پنجاه هزار ساله آنها بر می‌آمد. سر انجام این تجربه به دگرگونی شخصی چشم‌گیر مورگان انجامید.

برف در تابستان

 • 140,000 تومان

مراقبه چنان که من آن را درک می‌کنم، آرامش، تمرکز، بینش یا هر احساس دیگری را ایجاد نمی‌کند، بلکه مراقبه، دیدن روشن و آشکار رویدادها در هر لحظه به شیوه‌ای بسیار ساده است. اگر هدف ما از مراقبه، ایجاد یا دست‌یابی به آرامش یا بینش باشد، در واقع می‌کوشیم از جایی آغاز کنیم که باید مقصدمان باشد. در نتیجه، همواره به جایگاه اولیه بازمی‌گردیم، زیرا از آنجا که هستیم، آغاز نکرده‌ایم. به بیانی دیگر، مراقبه، گفت و گوی درونی کامل یا درکی ژرف از مسایل زندگی‌ست. بنا براین، نباید تفاوتی میان گشودن گره‌های ذهنی - یعنی حل مسایل، از روان‌رنجوری تا موارد دیگر - و مراقبه وجود داشته باشد. همه این‌ها بخشی از یک فرایند هستند. از نظر من، مشاوره‌‌ی روان‌شناختی، تفاوت چندانی با راهنمایی کردن در زمینه مراقبه ندارد. از این رو، کسی که انسان‌ها را درک نمی‌کند، اما دانسته‌های کتابی فراوانی دارد، آموزگار یا مشاوری برای مراقبه نیست، بلکه یک دانشمند است.

استادی عشق (راهنمایی کاربردی برای هنر رابطه)

 • 130,000 تومان

در دوران خردسالی، وقتی با کسی مشکلی داریم، خشمگین می‌شویم. به هر دلیلی که باشد، خشم مشکل را پس می‌راند و ما به نتیجه دلخواهمان دست می‌یابیم. وقتی دوباره با مشکلی روبه‌رو می‌شویم، می‌دانیم اگر خشمگین شویم، مشکل عقب‌نشینی می‌کند. بنابراین، پی‌درپی تمرین می‌کنیم تا استاد خشم شویم. برای استاد شدن در عشق، باید عشق را تمرین کنیم. هنر برقراری ارتباط نیز مهارتی کامل است و تنها راه رسیدن به مرتبه استادی، تمرین است. بنابراین، مهارت پیدا کردن در روابط با تمرین به دست می‌آید و به مفاهیم ذهنی و دست یابی به دانش بستگی ندارد.

وجود مقدس شما (کشف نور درون)

 • 110,000 تومان

دبی فورد در این اثر جاودانی و مهم،بی‌باکانه پرده از نور درون بر‌می‌دارد و با این کار،راهی به سوی وجودهای برتر ما می‌گشاید.به گفته خود نویسنده این دگرگونی مقدس در آگاهی برای همه جویندگتن عشق و نیروی تزلزل‌ناپذیر در دسترس است. اگر از گشت و گذار در نیمه تاریک وجود خسته شده اید،این کتاب شما را بالا می‌کشد و نشان می‌دهد معجزه‌های جلوی چشم ما کجا پنهان هستند.

چرا خوبان رنج می‌برند

 • 70,000 تومان

رنج بخشی از زندگی و مانند آموزگار ماست. بعضی از بهترین درس‌های زندگی را از دست می‌دهیم افسوس که بسیاری از ما با درک نکردن این حقیقت، برای دوری گزیدن ظاهری از تجربیات تلخ به هر کاری دست می‌زنیم. با نزدیک شدن مصیبت و گرفتاری راهی برای فرار می‌جوییم، غافل از آن که آن‌ها هرگز دور نمی‌شوند. تجربیات تلخ فقط برای مدتی محو می‌شوند و سپس به شکلی وحشتناک دوباره به سراغ ما می‌ایند. با گریز از گرفتاری و رنج، در گام بعدی مشکل بزرگ‌تری را به سوی خود می‌خوانیم. برای گریز از مشکلات کوشش نکنید، زیرا این کار ناممکن است. از طرفی برای ناگزیر بودن در رویارویی با آنها اجازه ندهید مشکلات به سادگی وارد شوند، بلکه برای مواجهه با انها آماده باشید و با این جملات به آنها خوش‌آمد بگویید خوش آمدی دوست من چه پیامی از سوی خداوند برایم آورده‌ای؟ به این ترتیب شما درمی‌یابید که هر مشکلی مانند بسته‌ای غبارآلود است که ظاهری ناخوشایند ، اما هدیه‌ای با ارزش در بردارد. هر تجربه ناخوشایند، گنجینه‌ای از عقل و قدرت را در خود نهان دارد. کسی که به این آگاهی رسیده رسیده باشد، به رنج‌ها با لبخند پاسخ می‌دهد او یک فاتح راستین و مسیر او پیروزی است.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1