فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

��������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
ماندن یا رفتن
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
با اضطراب کنار آمدن (مراقبه ذهن مضطرب)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
چگونه به استقبال ملال برویم
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
هنوز می‌توانم ببینم (جستارهایی برآمده از تجربه‌های زیسته)
درباره زنان و رهبری (10 مقاله‌ای که باید خواند)
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
راهنمای شاد زیستن و سالم ماندن
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
سفر کردن (مدرسه زندگی)
 • 69,000 تومان
 • با تخفیف: 69,000 تومان
کار‌کردن و کنار‌آمدن (راهنمایی برای مشارکت بهتر)
استحکام ذهنی (10 مقاله که باید خواند)
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
راهنمای شغل انتخاب کردن (مدرسه زندگی)
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
تئاتر (انزوا حرفه طغیان)
 • 250,000 تومان
 • با تخفیف: 250,000 تومان
مهارت‌های اجتماعی‌زیستن (20 مهارت برای عبور کردن از تنگناهای زندگی اجتماعی) مدرسه زندگی

ماندن یا رفتن

 • 95,000 تومان

آیا در زندگی مشترک‌تان بر سر دو راهی ماندن یا رفتن مانده‌اید و نمی‌توانید به تنهایی تصمیم بگیرید؟ آیا شک دارید همسرتان بتواند تغییر کند و همسر رویایی شما بشود؟ آیا می‌ترسید انتظارات و توقعات‌تان زیاد باشد؟ آیا نگران آینده بچه‌ها هستید؟ آیا از تنها ماندن وحشت دارید؟ اگر مضطرب و اندوهناکید و جواب شما به این سوال‌ها مثبت است، خواندن این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم. ما احساس‌ها و تشویش‌های شما را به رسمیت می‌شناسیم و دست‌تان را می‌گیریم تا از ابهام گذر کنید و تصمیم بگیرید. مهم نیست در نهایت چه تصمیمی می‌گیرید. مهم این است که به خودتان، ترس‌هایتان و موانع‌تان آگاه شوید و بدانید دقیقا چه می خواهید تا با قدرت برای آن تلاش کنید.

با اضطراب کنار آمدن (مراقبه ذهن مضطرب)

 • 95,000 تومان

ما در جهان پرجمعیتی زندگی می‌کنیم که دلهره، هیجان و بلندپروازی آن را آکنده است. سرشت ما به گونه‌ای است که باید در دشتی فراخ و سرشار از آرامش و سادگی و با هیجانی نه‌چندان زیاد زندگی کنیم، ولی چاره‌ای نداریم جز آمدوشد در شهرهایی غرق در فناوری. مشکلات و دردسرهای پیش‌روی ما بی‌شک زیاد و هولناکند اما آدم‌ها همچنان از ما می‌خواهند «آرام» باشیم، انگار که آرامش به‌ناگهان حاصل می‌شود و هیچ توجه نمی‌کنند که آرامش دستاورد یک عمر تلاش است. با همۀ اینها، باید با جدیت تلاش کنیم تا اندکی از اضطراب‌های‌مان بکاهیم. در این کار موفق نمی‌شویم مگر اینکه درک بهتری از اضطراب‌های‌مان داشته باشیم، عادت‌های خوب را جایگزین آنها کنیم و با افراد دلسوز دربارۀ آنها حرف بزنیم. در این صورت، می‌توانیم روزهای خاص و متفاوتی خلق کنیم که کمتر نگران باشیم، از افکار ناخوشایند خبری نباشد و قدردانِ موهبتِ زنده بودن و شگفتی‌های آن باشیم. این کتاب به موضوعِ اضطراب و نحوۀ کنار آمدن با آن می‌پردازد.

چگونه به استقبال ملال برویم

 • 120,000 تومان

آخرین بار کی کسل شدید؟ سکون و بی‌تحرکی گاه چنان یاس‌آور است که آدم را از پا می‌اندازد، ولی ما در دنیای مدرن از آن سوی بام افتاده‌ایم. ما در عصری بی‌قرار و پر تب و تاب زندگی می‌کنیم. همواره مشغول بودن ظاهرا هیجان‌انگیز است، ولی از لحاظ عاطفی آشفته‌مان می‌کند و قوای ذهنی‌مان را تحلیل می‌برد. اما چطور به توازنی درونی برسیم تا از کنار تجربه‌های زندگی سرسری نگذریم و درست درک‌شان کنیم؟ این کتاب از نیاز به پرورش کنجکاوی و خودشناسی دفاع می‌کند و از این که چطور از لحظات بیکاری و معاشرت لذت ببریم. نویسنده کتاب بر مبنای اصول روانکاوی، عصب‌شناسی و همچنین ادبیات تاکید می‌کند که باید خواسته‌ها و اهداف‌مان را بشناسیم، ذخایر درونی‌مان را تجدید کنیم، و به این ترتیب، بیش از پیش با زندگی پیوند برقرار کنیم تا تجربیات‌مان عمق و معنای بیشتری بیابد.

هنوز می‌توانم ببینم (جستارهایی برآمده از تجربه‌های زیسته)

 • 95,000 تومان

من کتابداری‌ام عاشق ادبیات و تحقیق. نوشتن جان و جهان من است، اما در رویارویی با ضربه‌های ناگهانی بیماری و تلخکامی‌ دگرگون می‌شوم و با چشمانی تاریک به نوشتن خودانگیخته تجربه‌های زیسته‌ام رو‌می‌آورم. نوشتن هر جستار دریچه تازه‌ای از زندگی به رویم می‌گشاید. با کشف هر واقعیت وجودم، تلخی‌ خشم‌ها و دردهایم فرومی‌نشیند و دیدن در تاریکی را تجربه می‌کنم.

درباره زنان و رهبری (10 مقاله‌ای که باید خواند)

 • 140,000 تومان

اگر تا به حال مطلبی درباره زنان و رهبری در محیط کار نخوانده‌اید، این 10 مقاله را بخوانید. ما از میان صدها مقاله هاروارد بیزینس ریویو مهم‌ترین مقاله‌ها را در این زمینه انتخاب کرده‌ایم. کارشناسان در این مقاله‌ها شناخت و توصیه‌هایی را که نیاز دارید در اختیار شما می‌گذارند: - مسیری را که زنان باید برای رسیدن به رهبری بپیمایند درک کنید. - به علل اصلی موانعی که بر سر راه زنان در محل کار وجود دارند پی ببرید. - تعصبات جنسیتی را کنترل کنید و میان اعتماد به نفس و قابلیت در میان همکارن‌تان فرق قائل شوید. - برنامه موثرتری برای تنوع جنسیتی در محیط کار تنظیم کنید. - مسائلی را که زنان با آنها مواجهند بشناسید. - به زنان در ورود مجدد به محیط کار پس از ترک موقت آن کمک کنید و فرصت‌هایی برای بلندپروازی آنها فراهم آورید.

راهنمای شاد زیستن و سالم ماندن

 • 95,000 تومان

کتاب‌هایی که برای کمک به سلامت روان بچه‌های ده دوازده ساله نوشته شده‌اند معمولا والدین یا معلم‌ها و مربیان را خطاب قرار می‌دهند و موضوع‌شان این است که چه رفتاری با بچه‌ها در این سن و ‌سال درست است. اما کتابی که در دست دارید مستقیما خطاب به خود این بچه‌ها نوشته شده است، با زبانی ساده و از موضعی همدلانه، و البته خواندن این کتاب برای آدم‌بزرگ‌ها هم مفید است، چه آنهایی که با بچه‌ها و نوجوانان سروکار دارند و چه آنهایی که ندارند، زیرا همه ما همچنان بخش‌هایی از کودکی و نوجوانی‌مان را در اعماق وجودمان داریم، مثل عروسک‌های روسی تودرتو که وقتی بازشان می‌کنید در دل‌شان نمونه‌های کوچک‌تری از عروسک اصلی را می‌بینید.

سفر کردن (مدرسه زندگی)

 • 69,000 تومان

با سفر کردن فقط به دیدن جاهای جدید نمی‌رویم بلکه خودمان را پرورش می‌دهیم. همه ما از لحاظ روانی در برخی حیطه‌ها دچار کمبودیم و در برخی حیطه‌ها زیاده‌روی می‌کنیم، و سفر می‌تواند به تعدیل افراط و تفریط‌ها کمک کنید. در این کتاب با جنبه‌های دیگری از سفر کردن آشنا می‌شوید. سفر کردن صرفا رفتن از جایی به جای دیگر نیست، بلکه رفتن از حال‌وهوایی تکراری به حال‌وهوایی جدید است. اگر قبلا با کوله‌باری از لباس‌های نشسته، دوربینی پر از عکس‌های هیجان‌انگیز و ذهنی پر از خاطرات خوش به منزل برمی‌گشته‌اید، حالا بعد از خواندن این کتاب چیزهای دیگری هم با خود خواهید آورد: لذت نگاه کردن و دیدن جنبه‌هایی که قبلا در عوالم توریستی از کنارشان می‌گذشتید و کوله‌تان را از آن‌ها پر نمی‌کردید.

کار‌کردن و کنار‌آمدن (راهنمایی برای مشارکت بهتر)

 • 65,000 تومان

ما باید هوش هیجانی‌مان را در محیط کار پرورش دهیم تا کار کردن در کنار دیگران برای‌مان راه‌گشا، سازنده و قابل‌تحمل‌تر شود. کار فقط سودآوری و رقابت و انجام وظیفه نیست، بلکه رابطه دائم با همکاران‌مان هم هست که البته پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. همکاران می‌توانند منبع شادکامی‌ها و پیروزی‌های ما باشند نقاط ضعف‌مان را جبران و نقاط مثبت‌مان را تقویت کنند. در این کتاب می‌آموزیم که در محیط کار نقاط ضعف خود را شناسایی کنیم، بر احساسات‌مان تسلط بیابیم و دنیا را از دید دیگران ببینیم. کار کردن در کنار دیگران ساده نیست و مستلزم ارتباط بسیار موثری با آن‌هاست.

استحکام ذهنی (10 مقاله که باید خواند)

 • 65,000 تومان

از دل هر شکستی قدرتمندتر بیرون بیایید و به رهبر بهتری تبدیل شوید. اگر درباره استحکام ذهن یچیزی نخوانده‌اید، این 10 مقاله را بخوانید. ما از میان صدها مقاله هاروارد بیزنس ریویو مهم‌ترین مقاله‌ها را انتخاب کرده‌ایم. کارشناسان در این مقاله‌ها شناخت‌ها و توصیه‌هایی را که نیاز دارید در اختیار شما می‌گذارند: . مانند ورزشکاران المپیک، در شرایط فشار هم به شکوفایی برسید. . با پذیرش احساسات منفی خود، آن‌ها را مدیریت و از آن‌ها عبور کنید. . برای رسیدن به خواسته‌های بلند‌مدت‌تان، اهدافی کوتاه‌مدت ترسیم کنید. . خودتان را در جمع کسانی قرار دهید که شما را پر‌تلاش و سر‌سخت می‌کنند. . برای آن‌که به رهبر بهتری تبدیل شوید، از چالش‌های پیش‌روی‌تان بهتر بگیرید. . برای پشت سر گذاشتن ترومای گذشته، خلاقیت به خرج دهید. . ابزار‌هایی را که ذهن‌تان برای برخاستن از شکست به کار می‌بندد بشناسید.

راهنمای شغل انتخاب کردن (مدرسه زندگی)

 • 50,000 تومان

آیا شده بزرگ‌تری به شما برسد و خیلی راحت ازتان بپرسد: «بزرگ شدی می‌خواهی چه‌کاره شوی؟» چه احساسی پیدا کردید؟ گیج شدید؟ نگران؟ عصبانی؟ یکی از سخت‌ترین سوال‌ها همین است. نمی‌دانید با زندگی‌تان چه‌کار کنید. بسیاری از بزرگ‌ترها خودشان هم نتوانسته‌اند جواب این سوال را پیدا کنند... کتاب حاضر ما را به گشت و گذار در دنیای کار می‌برد و تشویق‌مان می‌کند به سوال‌های مهم فکر کنیم: چگونه علاقمندی‌هایم را کشف کنم؟ «شغل خوب» چگونه باید باشد؟ چه‌قدر باید درآمد داشته باشم؟ مسائل اقتصادی چه اثری در انتخاب شغل مناسب دارد؟ این کتاب فضای مناسبی برای گفت و گوهای پربار پدید می‌آورد و کمک می‌کند که با اشتیاق و مثبت‌نگری بیشتر به کشف زندگی حرفه‌ای خود بپردازید.

تئاتر (انزوا حرفه طغیان)

 • 250,000 تومان

تئاتر، انزوا، حرفه و طغیان زندگی‌نامه بسیار راهگشا و اثرگذار یکی از برجسته‌ترین کارگردان‌های تئاتر اروپاست. ائوجینو باربا، کارگردان، نظریه‌پرداز و بنیان‌گذار تئاتر اودین، این مجموعه مقالات را در فاصله سال‌های 1964 تا 1995 نوشته است. این کتاب کارنامه سی‌ساله یک گروه ثابت است.

مهارت‌های اجتماعی‌زیستن (20 مهارت برای عبور کردن از تنگناهای زندگی اجتماعی) مدرسه زندگی

 • 33,000 تومان

شده جایی مهمان باشید و لیوان شربت آلبالو از دست‌تان سر بخورد و تمام شربت بریزد روی مبل روشن میزبان؟ شده همه رو کنند به شما و بهت‌زده و دلسوز و سرزنش‌گر نگاه‌تان کنند؟ در این شرایط چه احساسی می‌کنید؟ چه واکنشی نشان می‌دهید؟ دل‌تان نمی‌خواهد از مهمانی فرار کنید؟ زندگی اجتماعی ما پر است از این آبروریزی‌های کوچک و بزرگ. عبور کردن از تنگناهای زندگی گاهی بسیار سخت است. بنابراین ممکن است احساس ناخوشایندی در ما برانگیخته شو و رفتار ناشایستی از ما سر بزند. در این کتاب، تعدادی از مهم‌ترین تنگناهای زندگی اجتماعی تحلیل می‌شود و همین به ما کمک می‌کند که آسان‌تر از تنگناها عبور کنیم.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1