فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
شهود
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
بخشش
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
معجزه حضور (چگونه والدین آینده و ساختار مغزی کودکان را شکل می دهند)
تاریخ مصور بشر (تولد انسان)
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
8 قرار عاشقانه
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
درس‌های یک سرخ‌پوست لاکوتایی
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
روستای محو شده
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
مغز پذیرا (پرورش شجاعت کنجکاوی و تاب‌آوری در فرزندان)
اصول اعتماد به نفس (آنچه زنان باید بدانند)
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
ذن گوشت و استخوان
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
کارما
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان

شهود

 • 45,000 تومان

شهود هم مثل بینایی و لامسه، یا هر یک از حواس دیگر شما، یک حس است که می‌توانید پرورش دهید و از آن استفاده بیشتری کنید یا بلااستفاده‌اش بگذارید. شهود اغلب حسی است که در لحظه اکنون از عواقب تصمیم یا رفتار شما در آینده خبر می‌دهد. طبیعتا این حس بسیار مفید و کارساز است ولی چرا غالبا از آن استفاده نمی‌کنیم؟ پاسخ ساده است چون یاد نگرفته‌ایم. این کتاب به شما کمک می‌کند که از این حس ارزشمند بهره ببرید.

بخشش

 • 45,000 تومان

اغلب مردم فکر می‌کنند بخشش یعنی زدودن رویدادی از حافظه و ادامه دادن به زندگی، انگار که اتفاقی نیفتاده است. این بخشش نیست، و تبعات ناخوشایندی دارد. بخشش رها کردن حس رنجش از یک شخص یا یک رویداد و متوقف کردن جریان خشم و کینه است. بخشش کلا مربوط به شماست و هیچ لزومی ندارد که پای دیگری یا دیگران به میان کشیده شود. با این کتاب درباره بخشش و انواع آن بیشتر بدانید.

معجزه حضور (چگونه والدین آینده و ساختار مغزی کودکان را شکل می دهند)

 • 100,000 تومان

در دنیای پیچیده و پر ابهام کنونی که بر تمامی جنبه‌های زندگی از جمله ارتباطات ما با کودکان به طور چشمگیری اثر گذار است.این کتاب بسیار مفید برای آن دسته از پدر و مادرها و دست اندرکاران پرورش کودکان نوشته شده است که به رغم کمبودها و مشکلات عمیقا کودکان را دوست دارند. و مایلند کودکانی سالم، کنجکاو، با شهامت، همدل، تاب آور، توانمند و موفق پرورش دهند. نویسندگان برجسته کتاب عقیده دارند وقتی در تعامل‌های روزانه به دنبال بهترین پاسخ به فرزندان خود هستید، بجای ترس‌ها، نگرانی‌ها، ستیزها و گریزها و عدم اطمینان‌ها، یا تلاش در دستیابی به معیارهای غیرواقعبینانه، فقط حضور داشته باشید. مقصود از حضور داشتن، حضور فیزیکی، ذهنی و هیجانی و کیفیت آن است. ایجاد حس ایمن بودن، دیده شدن، تسکین داده شدن و امنیت در کودکان از معجزه‌های حضور تربیت کنندگان است.

علم و هنر اعتماد به نفس برای دختران (ریسک کردن گند زدن و یک ناقص شگفت‌انگیز شدن خود کاملا قدرتمند خودتان)

 • 75,000 تومان

آیا تا به حال دلت خواسته عضو یک تیم یا یک باشگاه خاص باشی؟ یا اینکه بتوانی با آن معلمی که دوستش داری، حرف بزنی؟ یا عضو فلان گروه حامی حیوانات شوی که همیشه آرزویش را داشتی؟ شاید هم چیز‌هایی که تو از آنها می‌ترسی، چیزهای دیگری هستند. در این کتاب راز انجام همه کار‌هایی که تا الان دوست داشته‌ای و نتوانستی انجامشان دهی را به تو می‌گوییم. اعتماد به‌نفس؛ همان چیزی است که به تو قدرت می‌دهد تا بتوانی هر کاری که می‌خواهی را انجام دهی. این کتاب با گرافیک عالی، فهرست‌ها و تست‌های جذاب و داستان‌هایی از دختران واقعی، کد‌هایی را برای اعتماد به‌نفس داشتن به تو می‌آموزد. اینکه چطور اعتماد به‌نفس داشته باشی و چگونه از آن استفاده کنی. خیلی زود تو هم دختری اهل عمل می‌شوی؛ ریسک‌ها را کنار می‌زنی و چالش‌هایی که هرگز تصورشان نمی‌کردی برایت پیش می‌آید.

تاریخ مصور بشر (تولد انسان)

 • 150,000 تومان

در جهانی که زیر رگبار اطلاعات نادرست و بی‌ربط است وضوح علمی به راستی در حکم قدرت است. چگونه می‌توان نمای کلی را بدون گرفتار شدن در دنیای بی‌کران جزئیات مشاهده کرد؟ یک راهش این است که گامی به عقب بگذاریم و نگاهی به تصویر بس عظیم و تمامیت تاریخ گونه بشر بیندازیم. تاریخ مصور بشر این داستان را برایمان روایت می‌کند که چگونه موجودی بی‌مقدار فرمانروای کره زمین شد و توانست اتم را بشکافدء به ماه قدم بگذارد و کد ژنتیکی حیات را دستکاری کند تاریخ مصور بشر بازگویی مفرح و پرشور و حال تاریخ انسان استء سرشار از طنز و شوخ طبعیء همراه با شخصیت‌های داستانی جذاب. اگر می‌خواهید بفهمید که چرا ما همگی در تله رویاهای مردگان تاریخ گرفتار آمده‌ایمء این کتاب پاسخگوی این معمای شما خواهد بود. تصاویر خلاقانه کاساناوه که گوشه چشمی به آثار برجسته هنری و سینمایی جهان دارد به روایت جان می‌بخشد.

8 قرار عاشقانه

 • 115,000 تومان

رابطه عاشقانه خود به خود صمیمانه‌تر و پایدارتر نمی‌شود. برای زندگی عاشقانه همراه با شادکامی کارهایی باید کرد. نویسندگان این کتاب که از روانکاوان مشهور روابط عاطفی هستند، کوشیده‌اند رابطه عاشقانه موفق و شورمندانه را بر اساس تجربیات بالینی روان شناختی در قالب هشت رهنمود ساده و ثمربخش با مردان و زنانی که خواستار رابطه‌ای صمیمانه تر و پایدارترند، در میان بگذارند.

درس‌های یک سرخ‌پوست لاکوتایی

 • 65,000 تومان

شادی احساس شگفت‌انگیزی است که حالت را در هر شرایطی خوب می‌کند و هنگام ناامیدی امیدت می‌دهد و می‌گذارد در جهانی از آشفتگی و غوغا آرامش را احساس کنی. دوست دارم بتوانی هر زمان که دلت خواست ، شادمان باشی. پس دعوتت می‌کنم به سفر در کنار دیوید ، سرخپوست لاکوتایی جوانی که به راز شادمانی دست یافت....

روستای محو شده

 • 28,000 تومان

روستای محو شده روایت مردمانی است که ناگهان به بلایی دچار می‌شوند که از کل دنیا جداشان می‌کند. همه جویای علت حادثه هستند اما کسی دست پر برنمی‌گردد. در روزهای نخست، وحشت اجازه هیچ اقدامی به اهالی نمی‌دهد و اندک اندک با مشکلاتی روبه‌رو می‌شوند که از آن بی‌خبر بودند: کمیابی و نایابی، صف‌های طویل خرید، سهمیه‌بندی سوخت، برقراری نظام کوپنی... به سوی کلیسا هجوم می‌برند اما وقتی کشیش نیز نمی‌تواند توضیحی باورپذیر بدهد، کلیسا اندک‌اندک خالی و خالی‌تر می‌شود. هر کس می‌کوشد گلیم خودش را از آب بیرون بکشد. کسانی می‌میرند و کسانی نیز به قعر دره خفت و دریوزگی سقوط می‌کنند...

مغز پذیرا (پرورش شجاعت کنجکاوی و تاب‌آوری در فرزندان)

 • 45,000 تومان

نگاهی دقیق به انتظارهای والدین و دیگر کسانی که در رشد و سلامت همه جانبه کودکان نقش دارند، در کنار هدف‌های پرورشی و آموزشی برای رشد و شکوفایی در این عصر و مسائل گوناگونی چون عدم آمادگی کافی کودکان و نوجوانان در ورود به زندگی بزرگسالی و... ما را به چهار هدف اساسی پرورشی تعادل، تاب‌آوری، بصیرت و همدلی که مشخصه مغز پذیرا هستند رهنمون می‌سازد. کتاب مغز پذیرا با تاکید بر این چهار اصل مغز پذیرا به توصیف مغز «نه» یا «ناپذیرا» و شیوه پرورش مغز پذیرا می‌پردازد. نویسنده‌های کتاب توضیحات بسیار ساده و دقیق، اندیشه‌های جدید و فعالیت‌ها و مهارت‌هایی به مراقبه کودک ارائه می‌دهند تا آنها بتوانند کودکان همه سنین و همچنین خودشان را در حالت مغز پذیرا قرار دهند و در کودکان تعادل، تاب‌آوری، بصیرت و همدلی پرورش یابد. تمام اندیشه‌ها و فنونی که در این کتاب مطرح شده، علاوه بر کودکان برای بزرگسالان و همه کسانی که علاقه‌مند و متعهد به برقراری تعادل ، تاب‌آوری، بصیرت و همدلی در دنیای پیچیده و پرشتاب امروز هستند ارزشمند است.

اصول اعتماد به نفس (آنچه زنان باید بدانند)

 • 65,000 تومان

کتاب اصول اعتماد به منفی به کیف تمام زنان تعلق دارد. این کتاب همزمان تحقیقات پیشگام علمی و گزارش های دست اول از قدرتمندترین زنان جهان را شامل می شود - جوآنا کولز، سردبیر مجله کاسمو پولنه یکی از پر فروش ترین مجلات بین المللی مد برای زنان از نان کمبود مهارت ندارند. آنچه آنان نیاز دارند، اعتماد به نفس بیشتر است کتاب اصول اعتماد به نفس نگاهی نو و بخردانه به این کلید موفقیت دارد.ه - توری برچ، مدیر عامل و بنیانگذار برند توزی برج در زمینه لباس های ورزشی لوکس چطور می توانیم بهترین استعدادها، مهارتها و علایقمان را بروز دهیم؟ کتاب اصول اعتماد به نفی نشان می دهد این کافی نیست که فقط کاری را که انجام می دهیم، بلد باشیم؛ اعتماد به نفس عاملی کلیدی در موفقیتمان می باشد. خواندنی هایی جذاب برای هر زنی که می خواهد زندگی اش را به مرحله ای بالاتر بیرد.» | ا - گربچن روین، نویسنده کتاب پروژه خوشحالی هر از گاهی حتی موفق ترین زنان اشاره کرده اند که اعتماد به نفشان گذرا و یا وابسته به موقعیت است. نویسندگان با استعداد و عمومی ثابت کرده اند که این می تواند تغییر کند، کشف کنید چطور می توانید به طور ویژه آن حس ماندگار عزت نفس در این کتاب عالی را توسعه دهید - مارشال گلداسمیت، نویسنده کتاب آنچه شما را به اینجا رسانده به آنجا خواهد بود

ذن گوشت و استخوان

 • 30,000 تومان

این مجموعه شامل چهار کتاب است: «101 داستان ذن» اول بار در سال 1939 توسط رایدر و شرکا (لندن) و شرکت دیوید مک کی (فیلادلفیا) به چاپ رسید. این داستان‌ها تجربه‌های واقعی استادان چینی و ژاپنی ذن در طول تقریبا پنج قرن است. «دروازه بی در»، در سال 1934 توسط جان موری (لس‌آنجلس) چاپ شد. این کتاب مجموعه مسئله‌هایی است که به آن‌ها کوآن می‌گویند. استادهای ذن برای راهنمایی مریدها به سوی رهایی، از آن‌ها استفاده می‌کنند. این کوآن‌ها اولین بار در سال 1228 به دست یک استاد چینی ضبط شده‌اند. «ده ورزا» اول بار سال 1935 توسط دوراس و شرکا و پس از آن رالف ر. فیلیپس در آمریکا چاپ شد. این کتاب ترجمه‌ای است از رساله تصویری مشهور چینی در قرن دوازدهم، درباره مراحل آگاهی که به روشنی ذهن منتهی می‌شوند، و در این‌جا توسط یکی از بهترین هنرمندان کنده‌کاری روی چوب در ژاپن به تصویر کشیده شده است. «تمرکز» یک بازنویسی از دست‌نوشته‌های کهن به زبان سانسکریت است که بار اول در بهار 1955 در نشریه جنتری نیویورک منتشر شد. این کتاب نمایان‌گر مکتب دیرینه‌ای است که پس از گذشت حدود 4000 سال در کشمیر و مناطقی از هندوستان زنده است و به احتمال زیاد می‌تواند ریشه ذن باشد.

کارما

 • 32,000 تومان

رایج‌ترین تعریف کارما این است: «هر چه که صادر می‌شود دریافت می‌شود.» یا چیزی که انجام می‌دهید به شما باز می‌گردد. - خوب یا بد. این در واقع یکی از دوازده قانون کارما و البته قانون اصلی است: «هر چه بکاری همان را درو می‌کنی.» در این کتاب با یازده قانون دیگر کارما و همچنین چگونگی کارکرد این قوانین آشنا می‌شوید.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1