فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
شفقت خود مقتدرانه (راه و رسم زنان برای مهار مهربانی در مسیر دفاع از خود و کسب قدرت و کامیابی)
گفتارهایی در باب روان‌درمانی پویشی (چرایی و چگونگی درمان)
من بیش از حد فکر می‌کنم (شیوه هدایت افکار)
 • 192,000 تومان
 • با تخفیف: 192,000 تومان
از تو بیزارم ترکم نکن (درک شخصیت مرزی)
 • 316,000 تومان
 • با تخفیف: 316,000 تومان
روایت یک کودکی سخت (نفرت عشق زندگی)
 • 152,000 تومان
 • با تخفیف: 152,000 تومان
شرم‌درمانی (درک و درمان شرم مزمن از منظر ارتباطی و عصب‌زیست‌شناسی)
رابطه واقعی در روان‌درمانی (مبنای پنهان تغییر)
 • 155,000 تومان
 • با تخفیف: 155,000 تومان
ارتباط (از دلبستگی تا بیناذهنیت)
 • 145,000 تومان
 • با تخفیف: 145,000 تومان
کاوش درونی (به کارگیری رویاها و تخیل فعال برای رشد فردی)
زندگی از آغاز (دایره‌المعارف جامع فرزندپروری تا 12 سالگی) جلد 1

شفقت خود مقتدرانه (راه و رسم زنان برای مهار مهربانی در مسیر دفاع از خود و کسب قدرت و کامیابی)

 • 292,000 تومان

کریستین نف در این کتاب بی‌نظیر پرده از ماهیّت حقیقی شفقت، چه مادرانه چه قاطعانه، برمی‌دارد. او ابزاری در اختیار ما می‌گذارد تا به یاری آنها اول از همه زخم‌های خویش را مداوا کنیم و آن‌گاه کاری کنیم جهان جایی عادلانه‌تر، دوست‌داشتنی‌تر و منصفانه‌تر باشد.» - تارا براک، نویسندۀ پذیرش و شفقت تا بُن استخوان. «راهنمای بی‌چون و چرای شفقتِ خود به قلم پایه‌گذار پیشرو و زبان ناطقِ این حوزه. کریستین نف به شکرانۀ دانش و البته سرگذشت گیرای خود دلیل و راه و رسم مهربانی با خویشتن را به ما نشان می‌دهد.» - آنجلا داکورت، استاد روانشناسی در دانشگاه پنسیلوِینیا، نویسندۀ خرده‌شن، مدیرعامل کرکتر لَب. «هر روز که می‌گذرد، نام کریستین نف بیش از گذشته با شفقتِ خود گره می‌خورد. کتاب جدید او به راستی هدیه‌ای پرمایه است، به ویژه در این ایام که یافتن راه‌هایی برای برقرار ارتباطی عمیق‌تر با خویشتن و دیگران بیش از گذشته اهمیّت دارد. نف کاری می‌کند تا طلسم گنجینۀ نهفتۀ شفقتِ خود را در انواع مختلف آن، یعنی شجاعت، صراحت، آسیب‌پذیری، مهربانی و درک و فهم، بشکنیم؛ این کار درهای نعمت و رحمت را در زندگی شخصی و حرفه‌ای بر ما باز می‌کند. تنها راه همین است و، کتاب دکتر نف همراهی شگفت‌انگیز در این مسیر است.» - ایلین فیشر، موسس و مدیرعامل موسسۀ ایلین فیشر.

گفتارهایی در باب روان‌درمانی پویشی (چرایی و چگونگی درمان)

 • 184,000 تومان

روان‌درمانی چیست؟ پذیرش دو طرفۀ کلیت زندگی درونی بیمار توسط درمانگر و بیمار. این همان فرایند شفا است. در درمانگری پویشی فشرده و کوتاه‌مدت (ISTDP)، ما همواره با تمامیت درونی بیمار کار می‌کنیم، چیزی که او یک عمر آن را طرد کرده است…، ما به حقایق وفادار می‌مانیم، نه تکنیک‌ها.

من بیش از حد فکر می‌کنم (شیوه هدایت افکار)

 • 192,000 تومان

چه کسی فکرش را می‌کرد که باهوش بودن بتواند باعث آزار دیدن افراد شود؟ اما من اغلب مراجعان باهوشی دارم که نزد من می‌آیند و شکایت می‌کنند که بیش‌ازحد فکر می‌کنند و ذهنشان هیچ آرامشی برایشان باقی نگذاشته است. از شک و تردید‌ها و سؤالاتشان، و از هشیاری و حواس تیز‌شان که به همة جزئیات توجه می‌کند عاصی شده‌اند و می‌خواهند ذهنشان را از برق بکشند. رنج دیگری که این افراد از آن شکایت دارند این است که احساس می‌کنند با بقیه فرق دارند، کسی آنها را درک نمی‌کند و دنیای امروزی برایشان آزاردهنده است. برای همین مدام تکرار می‌کنند: «من به این دنیا تعلق ندارم.» کتاب حاضر به این افراد می‌آموزد که هدایت ذهن پرکارشان را به دست گیرند.

از تو بیزارم ترکم نکن (درک شخصیت مرزی)

 • 316,000 تومان

خلق‌وخوی افراد مبتلا به اختلال شخصیت مرزی آنقدر متغیر، ترسناک و پرخاشگرانه است که خود این افراد اغلب نگران سلامت عقلی‌شان می‌شوند. ممکن است در لحظه‌ای خوشحال، و در لحظه‌ای دیگر ناامید و افسرده باشند. افراد مبتلا به اختلال شخصیت مرزی علائم چشمگیر مشابهی دارند: ـ هویت متزلزل. ـ پرخاشگری‌های ناگهانی. ـ حساسیت بیش از حد به طرد شدن واقعی یا خیالی. ـ خیانت‌های زناشویی کوتاه و متلاطم. ـ احساس پوچی شدید. ـ اختلالات خوردن، سوء‌مصرف مواد مخدر، و سایر گرایشات خودتخریبی. ـ ترس غیرمنطقی از ترک شدن و ناتوانی در تنها ماندن. توصیف، تشخیص، و درمان اختلال شخصیت مرزی تا سال‌ها دشوار بود. امّا دکتر جرالد جِی. کرایزمن و هال استراوس با نوشتن این راهنمای کلاسیک، توصیه‌های حرفه‌ای و ضروری را به قربانیان این اختلال و خانواده‌هایشان ارائه کردند تا بتوانند با این مشکل طاقت‌فرسا و نسبتاً فراگیر کنار بیایند و آن را درک کنند. کتاب حاضر حاوی به‌روزترین تحقیقاتی است که باب بررسی ریشه‌های عصب‌شناختی، وراثتی، و تحولی این اختلال را گشوده و ارتباط اختلال شخصیت مرزی با مشکلاتی مثل سوء‌مصرف مواد، سوء‌استفاده جنسی، اختلال استرس پس از سانحه، اختلال نقص توجه/بیش‌فعالی، و اختلالات خوردن را روشن‌تر کرده است و این کتاب را به راهنمایی مهم برای فهم و زندگی با افراد مبتلا به اختلال شخصیت مرزی بدل کرده است.

روایت یک کودکی سخت (نفرت عشق زندگی)

 • 152,000 تومان

این کتاب روایت‌گر زندگی دختری است که از مصائب جنگ جهانی دوم جان به در می‌بَرد، اما پس از جنگ، این‌بار در خانواده خودش قربانی بدرفتاری پدر و مادرش می‌شود. تنها راه آزادی او مخالفت‌کردن با آنهاست. لیلیان زیلبرستاینِ روانکاو، با کار روی خاطرات خودش و بیمارانش، سازوکار روان‌شناختی‌ «نفرت رهایی‌بخش» را می‌کاود: «نفرت برای من ضروری بود چون تنها راهی بود که می‌توانستم از موضع قربانی بیرون آیم. اما چگونه می‌توان از این نفرت فراتر رفت و به عشق رسید؟» شناخت سیستم حفاظت‌کننده نفرت می‌تواند کمکمان کند با گذشته دردناکمان به صلح برسیم و از آن رهایی یابیم. این اثر روایتی صادقانه درمورد سازوکار بقا و روش‌های مقابله با بدرفتاری‌های دیگران است.

شرم‌درمانی (درک و درمان شرم مزمن از منظر ارتباطی و عصب‌زیست‌شناسی)

 • 185,000 تومان

شرمِ مزمنْ دردناک، فرساینده و پیچیده است و درمقابل خودیاری و حتی روانکاوی فشرده هم مقاومت می‌کند. پاتریشیا د‌یانگ، در این کتاب پیشگام، روی مسئلۀ شرم مزمن تمرکز کرده، آن را زیر ذره‌بین ‌برده و علم مغزپژوهی جدید را با سنت روان‌درمانی ارتباطی تلفیق کرده است. نویسنده درابتدا نشانه‌های مختلف شرم را از نظر می‌گذراند و درنهایت به ماهیت ارتباطی آن دست می‌یابد. دیانگ به بررسی این موضوع می‌پردازد که شرم مزمن چگونه در مغز سیم‌کشی می‌شود و در شخصیت فرد گسترش می‌یابد. او مفاهیم پیچیدۀ این حوزه را به‌گونه‌ای شفاف‌سازی می‌کند که برای کار درمانگری مفید باشد. این کتاب برپایۀ تجارب بالینی نوشته شده و نمونه‌های بالینی متعدد آن راهگشای روان‌شناسان و درمانگران خواهد بود. نثر شیوا و دلنشین نویسنده به درمانگران کمک می‌کند حضور شرم را در اتاق درمان تشخیص دهند و به ریشه‌ها و اثرات آن در زندگی مراجعان بیندیشند تا بتوانند بهترین شیوه را برای درمان آن‌ها به کار برند. درمانگران، با مطالعۀ این کتاب، فهم بهتری نسبت‌به اقدامات درمانی لازم و اثربخشی هرکدام در درمان مراجعان مبتلا به شرم مزمن، که کم‌تعداد هم نیستند، پیدا خواهند کرد. جای این کتابِ چالش‌برانگیز، بینش‌بخش و پرمغز در کتابخانۀ هر درمانگرِ شرم‌آگاهی خالی‌ است.

تفکر نقادانه برای مدیران (‌تصمیم‌گیری و متقاعدسازی ساختار‌یافته در کسب و کار)

 • 180,000 تومان

این کتاب به تفکر نقادانه به عنوان ابزاری برای رهبری مشفقانه‌تر، ارائه شیوه‌های آزموده شده برای مدیریت اختلاف و تعارض پیش‌بینی و حل مسئله و همچنین بهبود مهارت همدلی می‌پردازد. این کتاب با سبک و لحنی ملایم‌تر نسبت به اکثر کتاب‌های مدیریتی، تشریح می‌کند که چگونه و در چه زمان ساز و کارهای کمتر عقلایی همچون شهود و میان‌برهای ذهنی می‌توانند به عنوان ابزارهایی کارآمد برای تصمیم‌گیری در جعبه ابزار مدیران مورد استفاده قرار گیرند.

حریف نهان (مفهوم‌پردازی‌هایی درباره ناهشیاری)

 • 164,000 تومان

ناهشیار روان‌شناختی یک واقعیت مهم علمی است که در زندگی روزمره مغفول مانده است. اغلب آدم‌ها با پندار تسلط و اراده عمر می‌گذرانند. اما همه ما با حریفانی نهان زندگی می‌کنیم که در حال خدمت و خدعه یا دوستی و دشمنی با هم و با ما هستند. مطالعات و مفهوم‌سازی‌ها درباره فرایندهای ناهشیار در دو جریان بسط یافته‌اند: نخست، ناهشیاری برخاسته از نظریه‌های روان‌پویشی که در تبیین سلامت و بیماری مفیدند و در دل نظریه‌های روانکاوی رشد کرده‌اند. دوم، ناهشیار شناختی و سازش‌یافته که در سایه مطالعات روان‌شناسی تجربی صورت‌بندی شده‌اند. جریان نخست به تمایز پردازش‌های تجربه‌ای و عقلانی، مفهوم بیناذهنیت، و بازشناسی منش‌ها و صداهای جمعی در بستر دلبستگی‌ها منتهی شده است و جریان دوم به مفهوم‌سازی‌های نوروساینس در خصوص اساس ناهشیار و متداعی ذهن. این کتاب این دو جریان را معرفی و نقد می‌کند، و مفاهیمی را از نظریات فروید، یونگ، و مفهوم بیناذهنیت وارسی می‌نماید که کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند. حریفان نهان ذهن ما به واسطه مفهوم‌پردازی‌های ارائه شده در این کتاب با ما سخن می‌گویند.

رابطه واقعی در روان‌درمانی (مبنای پنهان تغییر)

 • 155,000 تومان

مفهوم رابطه واقعی یا شخصی میان مراجع و درمانگر از آغاز روان‌درمانی به عنوان یک حرفه وجود داشته است. پژوهش‌های روان‌درمانی به‌جای تمرکز بر این مفهوم، به‌طور عمده بر مفاهیم اتحاد کاری، انتقال و انتقال متقابل متمرکزند. چارلز گلسو در این کتاب، ارتباط رابطه واقعی با نتایج درمانی را به بحث گذاشته است. او به طرز ماهرانه‌ای رشد این مفهوم را از ریشه‌های آن در اندیشه‌های روانکاوی ردیابی می‌کند و کاربرد کنونی آن را در بسیاری از رویکردهای مدرن‌درمانی ازجمله درمان‌های انسان‌گراء هیجان‌مدار و شناختی- رفتاری با استناد به منابع مختلف نشان‌می‌دهد. نویسندهء رابطه واقعی را با استفاده از نمونه‌های بسیار متنوعی که از پژوهش‌های کنونی و همچنین تجربیات بالینی گسترده خود استخراج کرده‌استء مورد بررسی قرار می‌دهد.

ارتباط (از دلبستگی تا بیناذهنیت)

 • 145,000 تومان

میچل در این کتاب همۀ اهتمامش را به کار گرفته تا نظریات روانکاوانه را رهگیری کند و آن ها را به تکوین نظرگاه ارتباطی پیوند بزند. نگاه ارتباطی به ذهن در بافت سنت روانکاوانه استقرار یافته و از قِبَل آن، رویکردی بسیار رضایت‌بخش و یکپارچه‌نگر رشد کرده است که برای سایر رویکردها نیز جالب توجه و روشنگر بوده است. نتیجۀ چنین کوششی یک نظریه روانکاوانه نوین و نافذ برای قرن 21 است. کتاب ارتباط دستاورد برجسته تفکری خلاق است که بایستی توسط همه بالینگرانِ پویشی که دغدغۀ رابطه‌مندی انسان را دارند مطالعه شود.»

کاوش درونی (به کارگیری رویاها و تخیل فعال برای رشد فردی)

 • 158,000 تومان

«واقعا این‌طوری شد یا در خواب دیدی؟» گویی که خواب واقعی نیست. رابرت جانسون، روانشناس یونگی، در این کتاب به ما نشان می‌دهد که چرا و چطور خواب و تخیل «واقعی‌تر از واقعی» است. این کتاب نخست به رابطه میان ناهشیاری و هشیاری می‌پردازد و به خوبی جوهره مباحث نظری را به زندگی روزمره پیوند می‌دهد؛ به نحوی که خواننده می‌تواند حضور ناهشیار را در زندگی روزمره خود احساس کند. درمی‌یابیم که همه ما نه تنها ناگزیر از درآغوش‌کشیدن ناهشیارمان هستیم بلکه بهره‌مندی از ثروت‌هایی که در عمق وجودمان است، چه غفلت عظیمی می‌تواند باشد. از نظرگاه یونگ، دو شاه‌راه مهم برای رفتن به قلمرو ناهشیاری وجود دارد: رؤیاها و تخیل فعال. ما ناگزیریم که سراغ ناهشیار برویم؛ چراکه اگر چنین نکنیم، ناهشیارمان به شکل اختلال روانی، ناراحتی‌های جسمانی، و روابط معیوب سراغ ما می‌آید.

زندگی از آغاز (دایره‌المعارف جامع فرزندپروری تا 12 سالگی) جلد 1

 • 182,000 تومان

ما به درازای یک عمر محکوم به زندگی با باورهایی هستیم که در دوران کودکی، به واسطه‌ سبک فرزندپروری پدر و مادرمان و اولین تجربه‌هایمان از مواجهه با جامعه و مدرسه، به صورت ناهشیار پذیرفته‌ایم. باور به اینکه من دوست‌داشتنی نیستم، من بی‌کفایتم، من همیشه شکست می‌خورم و تنها می‌مانم، و بسیاری باورهای مخرب دیگر. این کتاب تلاش کرده تا با آگاه‌سازی والدین و نزدیکان کودک در سال‌های اولیه زندگی، نه ‌تنها زهرِ تربیت آسیب‌زای احتمالی آنان را کاهش دهد، بلکه مسیر شفاف و روشنی را برای توسعه ذهن مشتاق و خلاق کودکان ترسیم کند و در یک کلام، همراه و مربی والدین در این مسیر پرچالش باشد.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1