فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

�������� ������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
مربی‌گری مبتنی بر پذیرش و تعهد ویژگی‌های متمایزکننده
بر قله اقتدار با توانمندی‌های منش
 • 212,000 تومان
 • با تخفیف: 212,000 تومان
مبارزه‌ای برای مهربانی
 • 185,000 تومان
 • با تخفیف: 185,000 تومان
فرزندپروری نوین ‌(استعدادهای ذاتی کودکان و آنچه ما از آنها می‌سازیم)
شادکامی جدید
 • 124,000 تومان
 • با تخفیف: 124,000 تومان
مدار امید (داستان سفر 1 روانشناس از درماندگی به خوش‌بینی)
خودمربی‌گری
 • 185,000 تومان
 • با تخفیف: 185,000 تومان
برنامه‌ریزی درمان با تئوری انتخاب و واقعیت‌درمانی
سفر زندگی (از خودآگاهی تا بالندگی)
 • 134,000 تومان
 • با تخفیف: 134,000 تومان
از اجتناب دست بردار (25 ریزمهارت برای روبرو شدن با ترس ها و انجام آن به هر طریق)
بهبود رابطه (راهنمای 5 مرحله‌ای برای بهبود رابطه با همسر فرزندان خانواده دوستان همکاران)
ذهن‌آگاهی و پذیرش برای عزت نفس (عزت نفس)
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان

مربی‌گری مبتنی بر پذیرش و تعهد ویژگی‌های متمایزکننده

 • 124,000 تومان

مربی‌گری مبتنی بر پذیرش و تعهد، مدلی کاربردی برای مربیان و روانشناسان حوزه مربی‌گری است تا به مراجعان کمک کنند از طریق ذهن‌آگاهی و پذیرش و اقدامات متعهدانه و ارزش‌مدار تغییرات چشمگیری در زندگی خود ایجاد کنند. نویسندگان این کتاب به موضوعات مهمی می‌پردازند که قبل و بعد از شروع فرایند مربی‌گری، آگاهی به آن ضروری است. همچنین نحوۀ استفاده از استعاره را به عنوان ابزاری مفید در مربی‌گری به خواننده می‌آموزند و برای حفظ تغییرات در مراجع پیشنهادهای سودمندی می‌دهند. مربیان می‌توانند از این مدل - که ابزارهای عملی را در چارچوب نظری روشنی معرفی می‌کند - برای کار فردی و گروهی استفاده کنند و اوضاع را هنگام مواجهه با مراجعان چالش برانگیز مدیریت کنند و در نهایت از نمونه‌ها و نکات نظری و عملی مذکور برای غنی کردن جلسات خود بهره ببرند.

بر قله اقتدار با توانمندی‌های منش

 • 212,000 تومان

در هر مرحله از زندگی که باشید (مثلا، برای رسیدن به هدفی تلاش می‌کنید، مشتاق رابطه‌ای بهترید، به دنبال شادکامی یا احساس رضایت و آرامش می‌گردید) تمرکز بر توانمندی‌های منش دریچه‌‌ای نو به رویتان می‌گشاید. بر مبنای پژوهش‌های اخیر، وقتی صفات مثبت شخصیتتان را فعال می‌کنید، تاب‌آورتر می‌شوید و استرس را بهتر مدیریت می‌کنید و شکوفایی بیشتری در انتظارتان است. در این کتاب، متخصصان پیشرو، شما را برای کشف 24 توانمندی منش هدایت می‌کنند. خیلی زود می‌بینید که پرورش و رشد این توانمندی‌ها مهم‌ترین راز افزایش بهزیستی است. این کتاب به شما کمک می‌کند بهترین سرمایۀ درونی‌تان را کشف کنید، برترین توان نهفتۀ خود را رها سازید و به اهداف زندگی‌تان دست یابید. افزون بر این، می‌توانید روابط خود را با شناسایی و تشویق این توانمندی‌ها در کسانی که برایتان مهم‌اند، بهبود بخشید. به عنوان پاداش می‌توانید برنامه توانمندی‌ساز (برنامه‌ای سهل‌آموز و چهارگامی و مبتنی بر پژوهش) را تمرین کنید.

مبارزه‌ای برای مهربانی

 • 185,000 تومان

در عصری که انزوا و قومیت‌گرایی گسترش یافته، ابراز همدلی روند نزولی پیدا کرده است. ما درحال کشمکش بر سر درک کسانی هستیم که مثل ما نیستند، اما به راحتی می‌توانیم از آن‌ها متنفر باشیم. براساس مطالعات، حمایت و همدلی نسبت به سی سال پیش کم‌تر شده است. نویسنده این کتاب از تحقیقات کلاسیک و جدید (که شامل تحقیقات آزمایشگاهی در آزمایشگاه خودش نیز می‌شود) استفاده کرده تا نشان دهد که چگونه می‌توانیم از رویکردی جدید برای غلبه بر اختلافات فرهنگی مسموم استفاده کنیم. نگارش شفاف و جذاب مبارزه‌ای برای مهربانی، دعوتی الهام‌بخش برای اقدام است. ممکن است آینده ما به پذیرش این پدیده بستگی داشته باشد.

فرزندپروری نوین ‌(استعدادهای ذاتی کودکان و آنچه ما از آنها می‌سازیم)

 • 85,000 تومان

وقت‌مان را برای همه چیز و همه کس صرف می‌کنیم. اما زندگی خودمان چه می‌شود؟ اصلا ما کیستیم و چه می‌خواهیم؟ چند بار از خودتان پرسیده‌اید چرا این‌طور شده‌اید؟ از چه کسی بیش‌تر از همه تاثیر پذیرفته‌اید؟ چه تجربه‌هایی بر شما تاثیر عمیقی داشته است؟ آیا همانی هستید که می‌خواستید باشید؟ یا همانی هستید که باید باشید؟ آیا این شما بودید که برای پیش‌روی در مسیر کنونی‌تان تصمیم‌گیری کردید؟ آیا تلاش‌هایتان برای دست‌یابی به موفقیت واقعا شما را در مسیر موفقیت قرار داده است؟ این‌ها پرسش‌هایی است که در این کتاب مطرح کرده‌ایم و به دنبال راه‌حل‌هایی برای بیرون آمدن از این بن‌بست هستیم. بن‌بستی که چارچوب ذهنی ما را درباره استعداد شکل داده است. اگر موضوعی را از جنبه‌ای دیگر بررسی کنیمء اغلب می‌توانیم آن را به گونه‌ای متفاوت ببینیم. پس مواظب باشید. ممکن است در این کتاب به مفاهیمی برسید که تصورات گذشته‌تان را از نیاز کودکان برای آشکارسازی استعدادهای خاصشان و نیز درک والدین و متخصصان علوم تربیتی را از آموزش و تربیت کاملا تغییر دهد.

شادکامی جدید

 • 124,000 تومان

این کتاب برای کسانی ارزشمند است که به دنبال شادکامی بیش‌تر در زندگی‌اند. توصیه عملی نویسندگان این است که مقصود زندگی‌تان را شناسایی کنید و به تمرین‌های معنوی ساده متعهد باشید. از همان ابتدا، مشخص است که کتاب درباره اعتقادات معنوی یا سیستم اعتقادی خاصی نیست، بلکه با استفاده از اصول روان‌شناختی جدید و اثبات شده، کمک می‌کند مقصود منحصربه‌فرد زندگی را تشخیص دهیم و با قلبی سرشار از هدف‌های ارزش‌مدار زندگی کنیم و با موانع تمرین‌های معنوی مشفقانه مواجه شویم. اگرچه کتاب بسیار عملی است، به هیچ‌وجه سطحی نیست و از موضوعات عمیق‌تری مانند اصل ناپایداری و رسیدن به خشنودی درونی و دمیدن معنویت به زندگی روزمره غافل نمی‌شود. نویسندگان با تمرکز بر تمرین و نه تئوری یا فلسفه، می‌کوشند به خوانندگان کمک کنند تا به اهدافی که ممکن است برایشان خیلی دشوار یا تحقق‌ناپذیر باشد، دست یابند. همچنین به خوانندگان امیدواری می‌دهند و در حوزه هدفمندی‌های شخصی که بسیار انتزاعی است و دست‌یابی به اطلاعات دقیق و مفید درباره آن دشوار است، توصیه‌های عملی ارائه می‌کنند.

مدار امید (داستان سفر 1 روانشناس از درماندگی به خوش‌بینی)

 • 286,000 تومان

مارتین سلیگمن سلطان اندیشه است و دلیل علاقه خوانندگان به زندگی‌نامه‌اش (مدار امید) این است که به راز فوق‌العاده این دانشمند و استاد دانشگاه پی ببرند. مدار امید بیش از یک زندگی‌نامه خودنوشت است؛ مرجعی است برای ساختن زندگی‌ای که به بالندگی انسان اختصاص داده شده است. مارتین سلیگمن، بنیان‌گذار جنبش روانشناسی مثبت، تجاربی را شرح می‌دهد که طی فعالیت‌های حرفه‌ای و علمی‌اش کسب کرده است. او تحولی در روانشناسی ایجاد کرد که برای همه ما سودمند است. سلیگمن با نگاه اجمالی و بی‌همتا تاریخچه علم روانشناسی و چگونگی به بلوغ رسیدن روانشناسی آمریکا را شرح می‌دهد، به طوری که ما را مجذوب و از حقیقت آگاه می‌کند و به حرکت در می‌آورد.

خودمربی‌گری

 • 185,000 تومان

دکتر جوزف لوچیانی معتقد است که اضطراب و افسردگی بیماری و حالتی نیست که شما به آن دچار شوید، بلکه فقط یک عادت است؛ عادت‌های فکری برخاسته از احساس ناامنی و افکار مخدوش. مثل همه عادت‌ها، اگر آنها را تغذیه کنید، رشد می‌کند؛ ولی اگر به آنها غذا نرسانید، پژمرده می‌شود و از بین می‌رود. جوهر و روح تکنیک خودمربی‌گری گفت‌وگو با خود است؛ روشی که به رهایی از اضطراب و افسردگی کمک می‌کند. یکی از هدف‌های بسیار مهم و ضروری این کتاب برقراری ارتباط با خود به کمک قابلیت و استعداد نهادین برای اعتماد به خود شهودی است. مولف محترم بر این باور است که فقط با اعتماد به خود می‌توانیم زندگی خودانگیخته‌ای داشته باشیم؛ زندگی‌ای که از نهاد انسان سرچشمه بگیرد. قلب و روح اصلی این کتاب برپایه یک اصل مهم و اساسی است: به جای آن که مولف مربی شما باشد، خودتان مربی خود می‌شوید و به زندگی‌تان جهت می‌دهید. به عبارت دیگر بهترین روانشناسان دنیا هم نمی‌توانند حال شما را بهتر کنند، زیرا فقط و فقط خودتان هستید که باید بخواهید.

برنامه‌ریزی درمان با تئوری انتخاب و واقعیت‌درمانی

 • 75,000 تومان

مایکل فولکرسون، مربی ارشد موسسه بین‌المللی دکتر ویلیام گلسر، در این اثر ارزشمند کوشیده است تا راهنمایی عملی برای درمانگران و علاقه‌مندان به واقعیت‌درمانی تدوین کند. او اولین کسی است که تا کنون درباره برنامه‌ریزی برای درمان با تئوری انتخاب و واقعیت‌ درمانی کتاب نوشته است که اساس آن خواست مراجع و نیازهای اوست، نه تشخیص درمانگر. مولف محترم تاکید می‌کند که هدفش از نگارش این کتاب آموزش تئوری انتخاب به مردم جهان و ارائه نمونه‌هایی از چگونگی ایجاد برنامه‌های درمان، بیش‌تر از روی مدل بهداشت عمومی است تا مدل پزشکی. برای این کاراو از جزوه دکتر ویلیام گلسر به نام «تعریف بهداشت روانی به‌عنوان مسئله بهداشت عمومی» الهام گرفته است. ما در این کتاب می‌خوانیم که واقعیت درمانگر تفکر مراجع را مسئله اصلی نمی‌بیند، بلکه شناخت‌ها را به عنوان بخشی از رفتار کلی بررسی می‌کند و نهایتا به شناسایی تمام نیاز‌های ژنتیکی مراجع، به‌ویژه نیاز به عشق و تعلق خاطر، می‌پردازد و بیش‌ترین تاکیدش بر اهمیت روابط و دعوت به خودارزیابی است. این کتاب همراه با مثال‌های موردی، برنامه گام‌به‌گام و مرحله‌ای طرح‌ریزی تا اجرای درمان را در اختیار مشاوران واقعیت‌درمانگران قرار می‌دهد.

سفر زندگی (از خودآگاهی تا بالندگی)

 • 134,000 تومان

یکی از جامع‌ترین و استوارترین متون روان‌شناسی مثبت کتاب توانمندی‌های منش و فضیلت‌هاست که پیترسون و سلیگمن آن را در سال 2004 منتشر کردند. در این کتاب شش فضیلت اساسی و 24 توانمندی‌ منش یعنی راه‌های رسیدن به فضیلت‌ها بیان شده‌است. این کتاب، با الهام از کتاب ذکرشده و کتاب‌های دیگری که در زمینه فضایل و توانمندی‌ها چاپ شده‌اند و با توجه به ویژگی‌های فرهنگی و دینی مردم ایران نگاشته شده و تقدیم شما خواننده علاقه‌مند می‌شود. نویسنده کوشیده است مطالب علمی را به صورت تخصصی بیان نکند و تمرین‌ها کاملا علمی و ساده باشند. به علاوه داستانک‌های ابتدای هر فصل به سرگذشت فردی اشاره می‌کند که در زندگی از توانمندی مورد‌نظر استفاده کرده است. در این کتاب تاکیده شده است که توانمندی‌های شخصیتی کوچک‌ترین و در عین حال مهم‌ترین و کاربردی‌ترین ابزار حرکت در مسیر بالندگی‌اند. خواننده محترم برای دستیابی به شش مهارت (فضیلت) ضروری و حرکت در مسیر بالندگی ابتدا باید توانمندی‌های مربوط به هر مهارت را در خود شناسایی، سپس آن‌ها را تقویت کند و در زندگی به کار گیرد.

از اجتناب دست بردار (25 ریزمهارت برای روبرو شدن با ترس ها و انجام آن به هر طریق)

 • 77,000 تومان

اگر ترس گاهی شما را در زندگی عقب می‌اندازد، این کتاب برای شماست! آنچنان که دکتر استیون هیز، مبدع و از پیشگامان اکت، در ستایش آن می‌نویسد:«این اثر کوچک و سرگرم‌کننده، مهم‌ترین مسائل زندگی را پوشش می‌دهد. پس از اینکه برایتان جا افتاد، می‌توانید به عقب برگردید و مهارت‌هایی را کسب کنید که بیشتر به آن‌ها علاقمندید.» این کتاب کوچک و دلپذیر مالامال از خردی صمیمانه است که به روشی ساده و بی‌تکلف و اصیل و خودمانی ارائه شده است و برای خوانندگانی مناسب است که مشکل زمان دارند و ممکن است فقط بتوانند روزی ده دقیقه را صرف ساختن زندگی آگاهانه و خودخواسته کنند. در این کتاب ریزمهارت‌هایی عینی و عملی و شدنی آمده است که با لحنی خودمانی کمکتان می‌کند از دام اجتناب رها شوید. این کتاب از 6 بخش و 25 ریزمهارت تشکیل شده است و تمام این ریزمهارت‌ها تمرین‌هایی است که متشکل از گام‌هایی کوچک برای ایجاد تعهد و نزدیک‌تر شدن به انسانی است که از اجتناب دست برداشته. بخش‌های کتاب به گونه‌ای طراحی شده است که هم قابلیت اجرای هر مهارت به صورت جداگانه وجود دارد و هم به طور پیوسته مخاطب را به بودن در اینجا و اکنون هدایت می‌کند.

بهبود رابطه (راهنمای 5 مرحله‌ای برای بهبود رابطه با همسر فرزندان خانواده دوستان همکاران)

 • 317,000 تومان

مولف در این کتاب در پنج مرحله نشان می‌دهد که می‌توانید در فرآیند بهبود رابطه مهارت یابید و روابط خود را کارآمدتر کنید. 1. روش‌های دریافت و ارسال پیام عاطفی را تحلیل کنید. 2. کشف کنید که سیستم فرماندهی هیجانی مغز چگونه بر فرآیند رابطه عاطفی شما تاثیر می‌گذارد. 3. تاثیر میراث هیجانی را بر توانایی دریافت و ارسال پیام بررسی کنید. 4. مهارت‌های ارتباط عاطفی خود را ارتقا بخشید. 5. در رابطه با دیگران معانی مشترک بیابید. برقراری رابطه جادوگری نیست و مثل هر مهارت دیگری می‌توان آن را آموخت و تمرین کرد و در آن ماهر شد؛ اما زمان خاصی برای کسب مهارت در برقراری ارتباط در نظر گرفته نشده است. هر چند برقراری ارتباط شفابخش است، به طور خودکار روی نمی‌دهد. حتی وقتی افراد انگیزه بسیاری در این زمینه دارند، باز هم باید آگاهانه و به صورت مداوم بکوشند. این کتاب کمکتان می‌کند آموخته‌هایتان را برای بهبود رابطه با همسر، فرزندان، دوستان، خواهر و برادرها و همکاران به کار گیرید و از شش مانع تخریب‌کننده ارسال و دریافت پیام اجتناب کنید.

ذهن‌آگاهی و پذیرش برای عزت نفس (عزت نفس)

 • 150,000 تومان

اگر با مشکل عزت نفس دست و پنجه نرم می‌کنید، این کتاب کمکتان می‌کند از منظر جدیدی قدردان خود باشید. مولفان این کتابِ ارزشمند کوشیده‌اند تمام مراحل لازم برای ایجاد رابطه بهتر با خود و بهره‌مندی از زندگی معنادار و هدفمند را با مهارت نشان دهند. دکتر استیون هیز، مبدع و از پیشگامان اکت، معتقد است این کتاب به ما نشان می‌دهد چگونه می‌توان از خودانتقادی برای حرکت در مسیری جدید استفاده کرد. او تاکید می‌کند متن خردمندانه و صمیمی کتاب این حس را به ما می‌دهد که گویی در حال مکالمه با یک دوست خوب هستیم و توصیه می‌کند اگر عزت‌نفس یکی از مشکلات ماست، به خودمان لطف کنیم و این کتاب را بخوانیم. اگر همزمان با مطالعه این کتاب، تمرین‌های علمیِ جذاب و کاملا کاربردی آن را انجام دهیم، می‌توانیم تا حد زیادی پذیرش خود را تقویت کنیم و از حس رهایی و آزادی از غل و زنجیر داستان‌هایی که سال‌هاست اقداماتمان را به اسارت گرفته‌اند، لذت ببریم.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1