فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
نهمین روز از ماه نوامبر
 • 155,000 تومان
 • با تخفیف: 155,000 تومان
چطور از دست کودکان‌تان سر به بیابان نگذارید (راهکارهای حفظ آرامش در برابر فرزندان)
وسوسه‌های کوچک
 • 155,000 تومان
 • با تخفیف: 155,000 تومان
عاشق انسان‌ها باش
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
زمستان در راه است
 • 148,000 تومان
 • با تخفیف: 148,000 تومان
شگفتی‌های پنهان زندگی
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
کد رز
 • 155,000 تومان
 • با تخفیف: 155,000 تومان
 • 145,000 تومان
 • با تخفیف: 145,000 تومان
پاندا گربه و تدی (یک پارودی)
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
بین 2 قلمرو (خاطرات کسی که در زندگی‌اش وقفه‌ای به وجود آمد)
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
اریک و ترس‌هایش
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان

نهمین روز از ماه نوامبر

 • 155,000 تومان

فالن با بن آشنا می‌شود، با رمان‌نویسی بلندپرواز، درست یک روز قبل از نقل‌مکانش به آن‌سوی کشور. کشش آنی میان آن دو وادارشان می‌کند آخرین روز فالن در لس‌آنجلس را کنار هم بگذرانند، و زندگی پرفرازونشیب فالن سرچشمه الهامی می‌شود که بن همیشه به دنبالش بوده. فالن و بن لابه‌لای روابط متعدد و رنج‌های زندگی‌های مجزایشان، هر سال در همان تاریخ یکدیگر را ملاقات می‌کنند. تا اینکه روزی فالن شک می‌کند آیا بن حقیقت را به او گفته یا داستانی بی‌نقص و ساختگی سر‌هم کرده، تا در نهایت تمام ماجرا دستخوش تغییری غیرمنتظره شود. آیا رابطه بن با فالن -و همینطور رمانش- حتی اگر به دل‌شکستگی ختم شود داستانی عاشقانه محسوب می‌شود؟

چطور از دست کودکان‌تان سر به بیابان نگذارید (راهکارهای حفظ آرامش در برابر فرزندان)

 • 98,000 تومان

چه بسا از آن پدر و مادرهایی باشید که از دست کودکان‌تان عصبانی می‌شوید، به آنها تشر می‌زنید و بر سرشان فریاد می‌کشید. خودتان هم قبول دارید که کج‌خلق شده‌اید و در برابرشان واکنش‌های عصبی نشان می‌دهید. می‌دانید که دوست دارید چگونه پدر و مادری باشید: آرزو می‌کنید آرام‌تر و مسلط‌تر باشید، اما هرچه تلاش می‌کنید، باز هم عصبانی می‌شوید. تنها همین نکته را به خاطر بسپارید: شما هرگز پدر و مادر بدی نیستید! این کتاب با زبانی صادقانه و همدلانه و با راهکارهای عملی به شما کمک می‌کند که در امر والدگری‏، رفتار مثبت‌تر و آگاهانه‌تری پیشه کنید. کارلا نامبرگ در این کتاب، به پدر و مادرهای پرمشغله و ذهن‌آشفته امروزی، پادزهر ناامیدی‌ها و تنش‌هایشان را ارائه می‌کند. این کتاب راهنمایی آسان، عملی و طنزآمیز برای والدینی چون شماست که می‌خواهند در برابر فرزندان‌شان رفتار سنجیده‌تر و ثمربخش‌تری پیشه کنند.

وسوسه‌های کوچک

 • 155,000 تومان

تو رازت را با آدم اشتباهی در میان گذاشتی. جینی مارکهام بسیار هیجان‌زده است چون شوهرش به‌تازگی شغلی با ساعت کاری کمتر و درآمد بسیار بیشتر پیدا کرده است و آنها به باکینگهام کرسنت، محله‌ای اعیان‌نشین، نقل‌مکان کرده‌اند. او که نگران است مادران ثروتمند و شیک‌پوش محله او را به جمع خود راه ندهند با تانیا ملاقات می‌کند و از شوق آشنایی با او سر از پا نمی‌شناسد...

عاشق انسان‌ها باش

 • 115,000 تومان

تصور کنید چیزهایی را از زندگی خود حذف کرده‌اید: وسایل کمتر، شلوغی کمتر، استرس کمتر، بدهی و نارضایتی و حواس‌پرتی کمتر. اکنون، زندگی خود را با چیزهای بیشتر تصور کنید: زمان بیشتر، روابط معنادارتر، رشد و مشارکت و رضایت بیشتر و درنهایت، زندگی پرشور، بدون محدودیت‌های دنیای پرهرج ‌و ‌مرج اطرافتان. آن‌چه اکنون تصور می‌کنید در واقع زندگی آگاهانه است و برای رسیدن به آن، باید برخی از شلوغی‌های زندگی را رها کنید. جاشوا میلبرن و رایان نیکودموس در کتاب عاشق انسان‌ها باش، از اشیا استفاده کن، به کمک پاکسازی زندگی خودشان نشان می‌دهند که مینیمالیسم امکان ارزیابی مجدد و بهبود هفت رابطه ضروری را در زندگی ما فراهم می‌کند: رابطه با اشیا، حقیقت، خود، پول، ارزش‌ها، خلاقیت و مردم. آنها با استفاده از تجربیات خود و افرادی که در طول سفر مینیمالیستی‌شان ملاقات کرده‌اند، الگویی برای زندگی کامل‌تر و معنادارتر ارائه می‌کنند. چون زمانی که اشیای کمتری داشته باشید، می‌توانید فضا را برای چیزهای مفیدتر باز کنید.

زمستان در راه است

 • 148,000 تومان

جنگ به هر دلیلی وحشتناک است و از چرخش خوفناک پوتین به سمت امپریالیسم قومیتی نمی‌توان چشم‌پویشی کرد. آنهایی که می‌گفتند جنگ در اوکراین رقم نمی‌خورد و بعید است منجر به بی‌ثباتی جهانی شود.هشدار واضحی را که پوتین به ما داده بود نادیده گرفتند. با مماشات آمریکا و سایر قدرت‌های جهان طی این سال‌ها و به واسطه منابع عظیم در دسترس و زرادخانه هسته‌ای قدرتمند، دلیلی وجود ندارد که باور کنیم چشم‌انداز پوتین از آنچه «روسیه بزرگ» عنوان کرده به شرق اوکراین محدود می‌شود و البته دلایل زیادی وجود دارد که باور کنیم قطعا محدود نمی‌شود. برای گری کاسپارف هیچ‌یک از اینها تازگی ندارد. او بیش از یک دهه از منتقدان سرسخت پوتین بوده و حتی رهبری جبهه اپوزوسیون حامی دموکراسی را در انتخابات سال 2008 به دست داشته. با وجود این،‌ طی این سال‌ها کاسپارف با تماشای به حقیقت پیوستن پیشگویی‌هایش درباره انگیزه‌های پوتین، با حقیقت تلخ‌تری مواجه شده است: روسیه پوتین خود را در جایگاهی مقابل کشورهای جهان آزاد تعریف می‌کند. در این کتاب کاسپارف نشان می‌دهد که انحلال اتحاد جماهیر شوروی نه نقطه پایان، که فقط تغییر فصل بود و جنگ سرد به بهاری نو بدل شد. اما اکنون بعد از سال‌ها مماشات و قضاوت اشتباه، زمستان دوباره از راه رسیده است. کتاب زمستان در راه است که با قوه هوش، باور و امیدهای کاسپارف برای کشورش به نگارش درآمده، چهره واقعی پوتین را به تصویر می‌کشد.

شگفتی‌های پنهان زندگی

 • 85,000 تومان

زندگی را به دوش نکشید، بر آن سوار شوید! گائور گوپال داس و دوست ثروتمندش، هری، در حال تلاش برای خلاصی از ترافیک سنگین خیابان بمبئی، در خصوص جنبه‌های مختلف زندگی صحبت می‌کنند، از موقعیت‌های متنوع پیش روی آدمی در طول زندگی گرفته تا پیدا‌کردن هدف اصلی زیستن و کلید شادی ابدی در زندگی. به هرحال اگر به دنبال مستحکم‌تر کردن روابطتان هستید،‌ توانایی واقعی‌تان را جست‌و‌جو می‌کنید و در تلاشید که بدانید چطور می‌توان خوب کار کرد و حتی خود را وقف جهان اطراف کرد، گائور گوپال داس با درک دقیقی از این جنبه‌های زندگی، برای شما سفری دورودراز و فراموش‌نشدنی تدارک دیده است. داس یکی از مشهورترین و پرطرفدارترین راهبان و معلمان زندگی است که تجربه و دانشش را با میلیون‌ها نفر به اشتراک گذاشته است. کتاب اول او،‌شگفتی‌های پنهان زندگی، تجارب و درس‌هایش را از زندگی در روایتی لذت‌بخش و پرمعنا گرد آورده است که به شما کمک می‌کند خود را با زندگی‌ ایدئالتان هم‌مسیر کنید.

کد رز

 • 155,000 تومان

سال 1940. در حالی‌که انگلستان برای مبارزه با نازی‌ها آماده می‌شود، سه زن کاملا متفاوت به بلچلی پارک، مکانی مرموز در حومه شهر، می‌پیوندند، جایی که بهترین نوابغ بریتانیا برای شکستن کدهای نظامی آلمان آموزش می‌بینند. اوزلا دختری اشراف‌زاده و سرزنده است که هیچ کم و کاستی ندارد، از ثروت و زیبایی گرفته تا شاهزاده فیلیپ یونانی شجاع که برایش گل رز می‌فرستد؛ اما مدام خودش را به آب و آتش می‌زند تا بتواند خود را در جایگاهی بیش از دختری متمول اثبات کند.

دروغ‌هایی بزرگ در شهری کوچک

 • 145,000 تومان

زندگی مورگان کریستوفر از مسیر اصلی خارج شده است. او با پذیرش جرمی که مرتکب نشده، سه سال از عمرش را در مرکز بازپروری زنانکارولینای شمالی سپری کند. به این ترتیب، رویای به‌راه‌انداختن کسب‌و‌کار هنری برای او به تعویق می‌افتد... تا این‌که ملاقات‌کننده مرموزی پیشنهادی برای آزادی فوری به او می‌دهد...

پاندا گربه و تدی (1 پارودی)

 • 48,000 تومان

من پاندا هستم. به دنیای من و دوستانم، گربه و تد خوش آمدید. البته اگر بشود اسمشان را دوست گذاشت. ما از زندگی‌مان لذت می‌بریم و تلاش می‌کنیم با هم مهربان باشیم (و گهگاه هم موفق می‌شویم). گربه شخصیت دلنشینی دارد، هرچند شاید کمی خودخواه باشد. تدی هم با صدای نرم و نازکش و جثه کوچک و بی‌آزارش، خیلی مهربان به‌نظر می‌رسد، اما باید هشدار دهم که او می‌تواند مثل خنجر تیز و برنده باشد...

بین 2 قلمرو (خاطرات کسی که در زندگی‌اش وقفه‌ای به وجود آمد)

 • 135,000 تومان

بین دو قلمرو شرح حالی عمیق از جان سالم به در بردن و جست‌و‌جویی سخت، حساس و الهام‌بخش از مفهوم شروع دوباره است. سلیکا جواد تابستان سالی که از دانشگاه فارغ‌التحصیل شد داشت خودش را آماده می‌کرد، تا همان‌طور که در سخنرانی‌های جشن فارغ‌التحصیلی می‌گویند، وارد «دنیای واقعی» شود. عاشق شده و به پاریس نقل مکان کرده بود تا به رویای خود، خبرنگاری جنگ، تحقق بخشد. اما دنیای واقعی‌اش او را به منطقه جنگی بسیار متفاوتی برد.

نفرین سانی‌بروک

 • 115,000 تومان

اول، آن تصادف اتفاق افتاد. دو دختر در یک شب بارانی بعد از تصادف با درخت، فوت کردند. کمی بعد، آن قتل‌ها اتفاق افتادند. دو دختر توسط مرد همسایه کشته شدند. پلیس به قاتل شلیک کرد، پس هیچ‌کس انگیزه او را نخواهد فهمید. خواهر مونیکا، آخرین چیرلیدری بود که مرد. بعد از خودکشی‌اش، دبیرستان سانی‌بروک گروه چیرلیدرها را منحل کرد. این وقایع پنج سال پیش رخ دادند. حالا کارکنان و دانش‌آموزان دبیرستان سانی‌بروک می‌خواهند یادبود برای چیرلیدرهای مرحوم برگزار کنند. ولی برای مونیکا، این کار آسانی نیست. او فقط می‌خواهد فراموش بکند. از طرفی دنیای مونیکا دارد فرومی‌پاشد؛ نامه‌هایی در کشو میز پدرخوانده‌اش، یک گوشی موبایل قدیمی و دوستی عجیب‌وغریب که در مدرسه پیدا کرده است. اتفاقات پنج سال قبل هنوز تمام نشده‌اند. بعضی از مردم شهر بیش از آنچه به زبان می‌آورند، می‌دانند و مونیکا نیز با این مسائل درگیر شده است. دیگر هیچ چیرلیدری در سانی‌بروک نیست، ولی این به آن معنا نیست که بقیه در امان‌اند.

اریک و ترس‌هایش

 • 65,000 تومان

معرفی می کنم: اریک شیپفلتنر؛ پسری که تمام اعضای خانواده اش به رسم اجداد وایکینگشان یک نماد و سمبل برای ادامه راه زندگی دارند. پدر و مادرش سمبل خانواده و افتخار را، و خواهرانش سمبل مبارزه و پیروزی را انتخاب کرده اند و پدربزرگش هم سمبل شلغم را، اما اریک سمبل جدیدی اختراع کرده و آن را سرلوحه راهش قرار داده است: دوری کردن از همه چیز. بیشتر مواقع خانواده اریک او را نادیده می گیرند؛ به خصوص وقت هایی که با آنها مخالفت می کند و بهشان «نه!» می گوید. تابستانی که اریک به همراه خواهر بزرگترش، برانهیلد، به خانه عمو و زن عمو و پسرعموهای شجاع و نترسش در مینه‌سوتا می روند، معلوم می شود که اریک یک جور ترس عجیب وغریب دارد که خودش هم دقیقا نمی داند چه جور ترسی است؛ پس برانهیلیز تبر پرت کن تصمیم می گیرد از این ترس ها سردربیاورد و آنها را شناسایی کند... آیا قبل از اینکه خیلی دیر شود کسی متوجه مخالفت اریک می شود و صدای نه گفتنش را می شنود؟ آیا عاقبت اریک وایکینگ سر از کار ترس هایش در می آورد و می تواند فکری به حالشان بکند یا مجبور می شود باز هم کوتاه بیاید؟

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1