فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

�������� ��������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
انتخاب شغل و رشته (مجموعه آزمون‌ها و پرسش‌نامه‌های روان‌سنجی حوزه مشاغل و رغبت )
روش پژوهش پیشرفته با تاکید بر پروپوزال و پایان نامه نویسی
راهنمای اجرا و تفسیر پرسشنامه شخصیت مینه سوتا
آزمون های سنجش خلاقیت و انگیزه پیشرفت
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
مقیاس‌های سنجش ازدواج و خانواده
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
نظریه‌های نوین شخصیت‌شناسی (طرح سه‌بعدی آیزنک پنج عامل بزرگ و نظریه سرشت و منش)
مهارت‌های زندگی
 • 44,000 تومان
 • با تخفیف: 44,000 تومان
طرح 5 عاملی شخصیت شناسی (نظریه big 5 persona logy و آزمون ها و کاربردهای بالینی و مشاوره ای)

انتخاب شغل و رشته (مجموعه آزمون‌ها و پرسش‌نامه‌های روان‌سنجی حوزه مشاغل و رغبت )

 • 180,000 تومان

شامل آزمون‌های : 1- سنخ‌نمای مایرز- بریگز MBTI 2- آزمون ارزش‌های شغلی خانوادگی 3- مقیاس ارزش‌های شغلی 4- استرس شغلی معلمان 5 - استرس شغلی دیویس 6- مقیاس استرس شغلی (کریشنا ) 7- سنجش برنامه‌ریزی شغلی و غیره...

روش پژوهش پیشرفته با تاکید بر پروپوزال و پایان نامه نویسی

 • 40,000 تومان

از سالها پیش مطالبی را با عنوان های مختلف از جمله اصول نگارش پایان نامه‏ء تدوین پایان نامهء فصل بندی پایان نامه و مواردی که در هر فصل باید مطرح شود تهیه و در اختیار دانشجویان قرار داده ام.در این کتاب اول پروپوزال نویسی و سپس نوشتن تک تک فصلهای پایان نامه خواهیم پرداخت.‏‏

راهنمای اجرا و تفسیر پرسشنامه شخصیت مینه سوتا

 • 40,000 تومان

ساخت آزمون MMPI یا پرسشنامه شخصیتی چند وجهی مینه سوتا در سال 1930 شروع و در سال 1948 خاتمه یافت و اولین بار در سال 1943 منتشر شد.در این کتاب سعی شده است که تمامی جنبه های پرسشنامه شخصیتی مینه سوتا 71 سوالی (MMPI-71) پرسش داده شود.

آزمون های سنجش خلاقیت و انگیزه پیشرفت

 • 120,000 تومان

شامل آزمون‌های: 1- آزمون تفکر خلاق تورنس فرم A 2-آزمون تفکر خلاق تورنس فرم B 3- آزمون خلاقیت فیلیپ کارتر 4-پرسش‌نامه خلاقیت‌سنج .CREE 5- آزمون خلاقیت عابدی 6- پرسش‌نامه نگرش نسبت به خلاقیت CAS 7- چک لیست خلاقیت جانسون 8- آزمون فرافکن انگیزه پیشرفت دئو و موهان 9- آزمون انگیزه پیشرفت ACMT

مقیاس‌های سنجش ازدواج و خانواده

 • 150,000 تومان

شامل آزمون‌‌های: 1- مقیاس قصه عشق 2- مقیاس رضایت زناشویی پراکاس 3 - پرسشنامه تعارضات زناشویی 4- پرسشنامه برتری های انتخاب همسر 5- پرسشنامه عملکرد خانواده 6- مقیاس عشق 7- پرسشنامه سازگاری خانواده دارای زنان شاغل 8- مقیاس صمیمیت زناشویی 9- پرسشنامه تعهد زناشویی 10- مقیاس رضایت زناشویی آمری سراج و غیره

نظریه‌های نوین شخصیت‌شناسی (طرح سه‌بعدی آیزنک پنج عامل بزرگ و نظریه سرشت و منش)

 • 50,000 تومان

کتاب نظریه‌های نوین شخصیت‌شناسی، برای آگاهی و آموزش روانشناسان، مشاوران و روان‌پزشکان تالیف شده است. امروزه فرضیه‌بافی‌هایی بر پایه اسطوره‌بافی‌های باستانی، جایی در شخصیت شناسی ندارد. برای شخصیت شناسی، گذشته زیستی (ژنتیک)، حال و آینده درهم تنیده می‌شوند و در این استمرار تصویری از شخصیت به‌دست می‌آید که به صورت نسبتا پایدار و پیوسته می‌تواند احساسات، نگرش‌ها و رفتار فرد را پیش‌بینی نماید. شخصیت‌شناسی می‌تواند در تبیین اختلالات روانی، تعیین روش و پیش‌آگهی روان‌درمانی، پیش‌بینی رفتارهای اجتماعی، انتخاب شغل و همسر، راهنمایی‌های مفیدی به کاربران ارائه نماید.

مهارت‌های تحصیلی (مفاهیم نظریه‌ها و تکنیک‌های عملی به همراه معرفی ابزار سنجش مهارت‌های تحصیلی)

 • 44,000 تومان

انجام تکالیف پیچیده و موفقیت تحصیلی نیازمند مهارت‌هایی نظیر استفاده موثر از آهنگ‌های مختلف خواندن، تنظیم وقت، خود ارزیابی، یادداشت برداری، مهارت‌های خلاصه نویسی، استفاده از کتاب‌های مرجع و کنترل رفتار خود می‌‌باشد. مهارت‌های تحصیلی، تکنیک‌ها و راهبردهایی هستند که در انجام درست و اثربخش تکالیف آموزشی به یادگیرنده کمک می‌کنند. از این رو خبرگی در استفاده از این مهارت‌ها به فراگیر کمک می کند که به طور کارآمدی در انجام تکالیف یادگیری مهارت پیدا کند. در این کتاب سعی شده تمرکز هم بر مفاهیم و نظریه‌ها و هم بر عمل کردن و ایجاد تغییر باشد. بر همین اساس این کتاب در سه بخش ارئه شده است. در بخش اول به بحث در خصوص مفاهیم و نظریه‌ها در خصوص یادگیری پرداخته شده است.در بخش دوم مهارت‌های تحصیلی و تکنیک‌ها و تمرینات شخص برای هر مهارت مطالب ارائه شده را برای خوانندگان کاربردی تر نماید. در پایان نیز در بخش سوم ابزار سنجش مهارت‌های تحصیلی در یادگیرندگان، معرفی شده است. مخاطب این کتاب یادگیرندگانی هستند که می‌خواهند با جدیدترین روش‌های مطالعه و یادگیری، فنون مختلف و ابزار سنجش این مهارت‌ها آشنا شوند و نیز محققانی که به دنبال کتابی جامع درباره مقوله یادگیری به ویژه یادگیری خود راهبر هستند.

مشاوره پیش از ازدواج (روش کاربردی برای متخصصان همراه با آموزش تشخیصی کاربردی آزمون طرح‌واره‌های ناسازگار اولیه)

 • 26,000 تومان

این کتاب به متخصصین حوزه روانشناختی کمک می‌کند تا به شیوه مصاحبه و آزمون به بررسی ابعاد متفاوت هیجانی، شناختی، و رفتاری متقاضیان دریافت خدمات مشاوره پیش از ازدواج بپردازند. فصل اول: فرمت مصاحبه عمومی با هدف جمع آوری اطلاعات فردی و خانوادگی مراجعین است. فصل دوم: آشنایی با آزمون طرحواره‌های ناسازگار اولیه با هدف تشخیص اختلالات شخصیتی و مسائل روان‌شناختی است.

3 ابزار سنجش رشد شنیداری آواسازی و ارتباط غیر کلامی (تولد تا 18 ماهگی قابل استفاده برای والدین و کارشناسان)

 • 25,000 تومان

کتابی که در دست دارید، مجموعه‌ای است از سه ابزار کاربردی جهت سنجش رشد کودکان ایرانی در سه حیطه رشدی مهم و زیر بنایی شنیداری، آواسازی و ارتباط غیر کلامی. والدین و کارشناسان قادر خواهند بود تا با استفاده از این پرسشنامه‌ها، در کوتاه‌‌ترین زمان و به روشی آسان، سطح رشدی کودک را در سه حیطه رشدی مذکور تعیین نمایند.

مهارت‌های زندگی

 • 44,000 تومان

این کتاب یک کتاب جامع در سه بخش درباره مهارت‌های زندگی است که بخش اول به مبانی اولیه و نظری اختصاص یافته است. آن دسته از افرادی که مایل‌اند تدریس این کتاب را در سرفصل کار خود قرار بدهند بهتر این است که قبلا با اصول نظری آشنایی کافی داشته و به قولی الفبای کار را آموخته باشند. دانستن مطالب این فصل به شما کمک می‌کند که از مختصات مکانی که در آن قرار گرفته اید آگاه شوید تا تصویری از جایی که باید به آن رهسپار شوید پیدا کنید. بخش دوم شامل ده مهارت اصلی و نحوه آموزش آنها از طریق فعالیت‌های ساده و قابل اجرا هم به صورت فردی و هم گروهی کودکان و نوجوانان است و به فعالیت‌های آموزش مهارت زندگی برای آنها اختصاص یافته است تا این عزیزان در مقابل مشکلات آینده واکسینه شوند، که می‌توان این فعالیت‌ها را در برنامه‌های بهداشتی ، پیشگیری، کلاس‌های آموزش مهارت‌های زندگی در مدارس و مراکز مشاوره گنجاند. در بخش سوم ابزار سنجش مهارت‌های زندگی معرفی شده است در این بخش شیوه ساخت ، مراحل طی شده برای استانداردسازی آزمون، جداول نرم، نمره گذاری و پرسش‌نامه مهارت‌های زندگی ارائه شده است.

راهنمای تشخیصی اختلالات روانی در کودکان و نوجوانان دی اس ام فایو (مسائل کاربردی و عملی در تشخیص)

 • 89,000 تومان

هدف این کتاب آشنایی بیشتر روان‌شناسان کودک و نوجوان با نسخه پنجم کتاب راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی انجمن روان‌پزشکی آمریکا 2013 و تقویت اعتماد به نفس آنها جهت استفاده از این مرجع در مراکز بالینی است. این کتاب تلاش می‌کند تا با ایجاد فهم گستردهای از ‌DSM5 به درک چگونگی سازماندهی آن و استفاده موثر از آن برای ثبت اختلالات کمک کند، علاوه بر این به روان‌شناس کمک می کند که چگونه می‌توان مشکلات کودکان و نوجوانان را به ویژگی‌های فردی آنها ارتباط داد.

طرح 5 عاملی شخصیت شناسی (نظریه big 5 persona logy و آزمون ها و کاربردهای بالینی و مشاوره ای)

 • 110,000 تومان

هدف از این طرح این است که نشان داده شود افراد در هریک از این شرایط دارای چه وضعیتی هستند و سپس طرحی از ویژگی‌های هیجانی، روابط بین فردی، تجربه‌ها، نگرش‌ها و شیوه‌های انگیزشی آزمودنی توضیح داده می‌شود. نویسنده در این کتاب ابتدا پیشینه‌ی نظری طرح 5 عاملی شخصیت را بیان کرده و سپس به معرفی آزمون NEO PI-R، مقیاس‌ها، روش اجرا و نمره‌گذاری مربوط به آن می‌پردازد و برخی نظریه‌های مرتبط با این آزمون و تفسیرهای آن را بیان می‌کند. وی در ادامه موضوع اعتبار یابی و موارد کاربرد این آزمون را بررسی کرده و در پایان آزمون NEO FFI، وضع محیط برای اجرای آن، نحوه‌ی محاسبه‌ی نمره‌ها، اعتباردهی و تفسیر آن را تشریح می‌کند.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1