�������� ��������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
با چت جی پی تی میلیونر شو (کسب درآمد آنلاین هرگز به این آسانی نبوده)
نور درون
 • 210,000 تومان
 • با تخفیف: 210,000 تومان
یوگا برای دامیز
 • 350,000 تومان
 • با تخفیف: 350,000 تومان
رفتاردرمانی دیالکتیک برای دامیز
 • 330,000 تومان
 • با تخفیف: 330,000 تومان
بخشودن نابخشودنی‌ها (راه چگونه گذر کردن از مشکلات)
ذهن‌آگاهی برای دامیز
 • 225,000 تومان
 • با تخفیف: 225,000 تومان
خانواده بالای پله‌ها
 • 240,000 تومان
 • با تخفیف: 240,000 تومان
روانشناسی شناختی برای دامیز
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان
ترغیب و نفوذ برای دامیز
 • 450,000 تومان
 • با تخفیف: 450,000 تومان
هنر خفن بودن برای کم سن و سال‌ها
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
مدیریت اضطراب با مراقبه برای دامیز
 • 190,000 تومان
 • با تخفیف: 190,000 تومان

با چت جی پی تی میلیونر شو (کسب درآمد آنلاین هرگز به این آسانی نبوده)

 • 100,000 تومان

این راهنمای کاربردی در مورد جستجو و تولید و ارتقای محتوای جذاب با استفاده از چت جی پی تی است که می‌تواند به کسب و کارتان رونق ببخشد و منابع درآمد غیرفعال و پایداری ایجاد کند. اگر کارآفرین یا صاحب کسب و کار کوچکی هستید و وظایف بی‌شماری دارید، چت جی پی تی کمک می‌کند فقط روی چیزهای مهم تمرکز کنید. این کتاب به شما می‌آموزد چگونه از فناوری انقلابی چت جی پی تی برای ایجاد فرصت‌های جدید و صرفه‌جویی در زمان و افزایش سود استفاده کنید. در جایگاه فریلنسر یا بازاریاب دیجیتال یا تولیدکننده محتوا، یاد می‌گیرید با چت جی پی تی درآمدتان را افزایش دهید و بهره‌وری‌تان را بهبود بخشید.

نور درون

 • 210,000 تومان

هیچ پاسخ قطعی یا راه‌حل دقیقی برای چالش‌های بزرگ زندگی وجود ندارد. اما به‌عقیده‌ی میشل اوباما مجموعه‌ای از ابزارها کمک می‌کند تا در جریان ناپایداری‌ها، تعادلمان را حفظ کنیم. نور درون باب گفت‌وگویی صمیمانه و صادقانه را با مخاطب باز و پرسش‌هایی طرح می‌کند که برای بسیاری از ما پیش می‌آید: چطور می‌توانیم روابطی پایدار و درست را شکل دهیم؟ چطور می‌توانیم از دل تفاوت‌هایمان قدرت و ارتباط را کشف کنیم؟ برای غلبه بر احساس خودناباوری و درماندگی، چه‌چیزهایی را به کار می‌گیریم؟ میشل اوباما حکایت‌های ناگفته و تأمل‌برانگیزی درباره‌ی تغییر و رنج و قدرت شرح می‌دهد و باور دارد که وقتی راه دیگران را روشن می‌کنیم، جهان اطرافمان را بهتر می‌بینم و حقایق مهم‌تر و راه‌های جدیدتری برای پیشرفت کشف می‌کنیم. او عادت‌ها و اصولی را با خواننده در میان می‌گذارد که در جایگاه مادر، دختر، همسر، دوست و بانوی اول پرورش داد تا با موفقیت با تغییرات سازگار شود و از موانع مختلف بگذرد. تمرین‌های ارزشمندی مانند «آغاز مهربانی» و «اوج‌گرفتن» و «میز آشپزخانه‌ای» مملو از دوستان و مشاوران مطمئن را به‌دقت توضیح می‌دهد. با شوخ‌طبیعی و رک‌گویی و مهربانی ذاتی‌اش، مسائل مربوط به نژاد و جنسیت و مشاهده‌پذیری را واکاوی کرده و خوانندگان را به غلبه بر ترس و قدرت‌یافتن در جامعه و زندگی جسورانه دعوت می‌کند. میشل اوباما می‌گوید وقتی نور درون خود را بشناسیم، قدرت استفاده از آن را پیدا می‌کنیم. نور درون با بیان ماجرا‌های تأثیرگذار و توصیه‌های ارزنده، خواننده را ترغیب می‌کند با واکاوی زندگی‌اش، منبع شادمانی را بشناسد و در جهان متلاطم، روابط سودمندی برقرار کند.

یوگا برای دامیز

 • 350,000 تومان

یوگا از هزاران سال پیش تاکنون سلامتی و آرامش ذهن را برای میلیون‌ها نفر به ارمغان آورده است. یوگا For Dummies راهنمای جامعی است که موضوعات مختلفی را بررسی می‌کند؛ از وضعیت‌های پایه گرفته تا روش‌های آرام‌سازی برای اجتناب از آسیب‌دیدگی‌های رایج. همچنین تمرین‌های عملی و توصیه‌های مفیدی ارائه می‌دهد که برای رسیدن به شادترین و سلامت‌ترین و خوش‌اندام‌ترین نسخه‌ی خودتان لازم دارید. این کتاب جدیدترین تمرین‌ها و وضعیت‌ها برای افراد میان‌سال و سال‌خورده و زوج‌ها را در اختیار می‌گذارد. افزون بر اینها، درمی‌یابید که یوگا چگونه به تسکین دردهای مزمن کمک می‌کند و اینکه از چه ابزاری در برنامه‌ی روزانه‌ی یوگای خود استفاده کنید.

رفتاردرمانی دیالکتیک برای دامیز

 • 330,000 تومان

رفتاردرمانی دیالکتیک (DBT) درمانی مبتنی بر شواهد است که عناصر درمان‌های شناختی و رفتاری را با ذهن‌آگاهی و راهبردهای مرتبط با پذیرش در هم می‌آمیزد تا به افرادی که احساسات ناپایدار و به سرعت در حال تغییر و الگوهای فکری و رفتارهای منفی دارند، کمک کند. کتاب پیش‌رو، درک رفتاردرمانی دیالکتیک را آسان می‌کند، مهارت‌های مدیریت هیجانات رنج‌آور و موقعیت‌های پراسترس و روابط پرآشوب را آموزش می‌دهد. نویسندگان کتاب که متخصص رفتاردرمانی دیالکتیک هستند، با ارائه‌ی ایده‌های خلاقانه و برنامه‌های درمانی و چندین راهبرد، این درمان را در دسترس کسانی می‌گذارند که به دنبال مدیریت رنج‌های هیجانی، افسردگی، انواع فوبیا، استرس، اضطراب و غیره هستند. در این کتاب... • رفتاردرمانی دیالکتیک را درک کنید و شیوه‌ی به‌کارگیری آن را بیاموزید. • رو‌ش‌های سالم‌تر مدیریت هیجانات را یاد بگیرید. • کیفیت روابط خود را بهبود بخشید. • روش‌های تمرین ذهن‌آگاهی را کشف کنید. • توانایی‌تان برای تحمل فشار را بهبود دهید.

بخشودن نابخشودنی‌ها (راه چگونه گذر کردن از مشکلات)

 • 195,000 تومان

نبخشیدن یک نفر، نه به او درس خاصی می‌دهد و نه از شما در برابر چیزی محافظت می‌کند. نبخشیدن یک نفر، انتخاب‌ ما برای درد‌کشیدن در زمان حال است. نبخشیدن یک نفر و یادآوری او، کمربندی را که قبلا سفت بوده است، سفت‌تر می‌کند. امکان‌پذیر نیست که هم‌زمان هم دردی حل‌و‌فصل نشده و هم ذهنی آرام در وجودتان داشته باشید.

ذهن‌آگاهی برای دامیز

 • 225,000 تومان

همه ما در زندگی گاهی استرس و نگرانی و ناراحتی را تجربه می‌کنیم. میلیون‌ها نفر این احساسات را با ذهن‌آگاهی کنترل کرده‌اند. شما هم می‌توانید. نویسنده کتاب پیش رو که بیش از بیست سال هنر ذهن‌آگاهی را آموزش داده است، به شما می‌آموزد که چگونه ارتباط ذهن را با چرخه بی‌پایان منفی‌گرایی قطع کرده و با چیزهایی که زندگی را ارزشمند می‌سازد، ارتباط برقرار کنید. یاد می‌گیرید بدن و ذهنتان را آرام سازید، در افکارتان بازنگری کنید، از محیط اطرافتان آگاه باشید و ارتباطتان را با خود بهبود بخشید.

خانواده بالای پله‌ها

 • 240,000 تومان

انگشتانش به پای خرگوش کشیده می‌شود و خز براق بی‌روح و پنجه‌های نوک‌تیز آن را احساس می‌کند. زنجیر را در دست دیگرش می‌اندازد. افکارش که هفته گذشته پر شده بود از صندل‌های جدید، مهمانی شب آخر مجردی، گل و گیاه آپارتمانی‌اش که نیاز به آبیاری داشت، به پایان می‌رسد و حالا دیگر پر از اشخاصی شده است که روی تشک خوابیده بودند، خرگوش مرده، خانه‌ای بزرگ، ترسناک و خالی، با گهواره‌ای متحرک و بزرگ با آرم هارودز با رزهای آبی کم‌رنگ شوم که در دو طرف آن نقاشی شده بود. پای خرگوش را داخل جعبه می‎‌گذارد و با ناراحتی آن را نگه می‌دارد. سپس دستش را به ‌آرامی روی تشک داخل گهواره می‌برد تا پژواک بدن کوچک و آرمیده‌اش را احساس کند، روح کسی که آخرین‌بار او را سالم داخل این پتو با پای خرگوش خوابانده بود. البته آنجا چیزی وجود ندارد؛ فقط یک گهواره خالی و بوی گرد و خاک.

خانم هینچ (با تمیزکاری خودت را خوشحال کن) یهترین نکات برای درخشش بخشیدن به سینک خانه و تسکین دادن به روح شما

 • 135,000 تومان

یک روز مادرم من را جلو در مدرسه رها کرد. باران می‌بارید و دو دختر در مدرسه را به روی من بستند و آن را محکم قفل کردند و من ناچار زیر باران ماندم و سرتاپا خیس شدم. همه عقلم را به‌ کار بسته بودم بلکه از راهی دیگر وارد ساختمان شوم، چون کلاسم دیر شده بود و خیلی دستپاچه شده بودم. اما کاشف به عمل آمد که مادرم آن روز اصلا به خانه نرفته بود. او بنا ‌به ‌دلایلی تصمیم گرفته بود که داخل ماشینش در بیرون از مدرسه بماند و تماشاچی باشد. گمان می‌کنم حس ششم مادرم بود! او از ماشین پیاده شد، به‌سمت من آمد و گفت: «سوف، بیا سوار شو. نیازی نیست امروز مدرسه بری.» شنیدن صدای مادرم کافی بود تا بغضم بشکند. هیچ وقت در طول زندگی‌ام تا این اندازه به مادرم احتیاج نداشتم! او من را به خانه برد و در یک جای گرم و نرم نشستیم و تمام روز را به تماشای تلویزیون مشغول شدیم. آن روز را خیلی خوب به یاد دارم، چون جمعه بود.

روانشناسی شناختی برای دامیز

 • 175,000 تومان

این راهنمای عملی که به‌طور اختصاصی برای دانشجویان و متخصصان روان‌شناسی نوشته شده است، مقدمه‌ای در دسترس و سرگرم‌کننده درباره روان‌شناسی شناختی در اختیارتان می‌گذارد. برخلاف اکثر کتاب‌های سنگین و پر از اصطلاحات تخصصی روان‌شناسی شناختی، این کتاب درخصوص عناصر اصلی روان‌شناسی شناختی توضیحاتی می‌دهد که آسان‌فهم‌اند؛ در نتیجه، درک خوبی از این حوزه به دست می‌آورید. برخی از سرفصل‌های موجود در این کتاب: - مدل‌های شناختی که برای توضیح عقلانیت به کار می‌روند. - چگونه انسان‌ها مسائل ساده و پیچیده را حل می‌کنند. - فرایندهای شناختی دخیل در تصمیم‌گیری. - چگونه هیجانات بر تفکر تأثیر می‌گذارند. - ده مطالعه موردی آموزنده. - باید و نبایدهای نگارش گزارش تحقیق.

ترغیب و نفوذ برای دامیز

 • 450,000 تومان

جاذبه، کشش، کاریزما یا هرچه نامش را بگذارید، همان ویژگی‌ای است که باعث می‌شود دیگران به شما پاسخ «آری» بدهند و با شما توافق کنند و برایتان سنگ تمام بگذارند. همچنین موفقیت در کار را به همراه می‌آورد و کمک می‌کند در زندگی به اهدافتان دست یابید. با راهکارهای این کتاب می‌توانید قدرت نفوذ و تأثیرگذاری‌تان را تقویت کنید.

هنر خفن بودن برای کم سن و سال‌ها

 • 55,000 تومان

شما مدت‌ها است که مرده‌اید؛ پس بیشترین استفاده را از زنده بودن بکنید. طول عمر متوسط یک انسان چهار هزار هفته است. ممکن است خیلی زیاد به نظر برسد، اما این احتمال هم وجود دارد که شما همین حالا بخش قابل توجهی از آن را برای معمولی بودن هدر داده باشید. بیایید باقی‌اش را هدر ندهیم.

مدیریت اضطراب با مراقبه برای دامیز

 • 190,000 تومان

برای شکستن چرخه مخرب افکار و رفتارهای منفی تشدیدکننده‌ اضطراب، هیچ زمانی مناسب‌تر از حالا نیست و این کتاب نحوه‌ انجام این کار را نشان می‌دهد. در کتاب پیش‌رو، رهنمودهای مهم و معتبری برای غلبه بر نگرانی‌ها و به حداقل‌رساندن اضطراب خواهید یافت. این روش‌های ثابت‌شده مراقبه می‌تواند در مواجهه با ترس‌ها و غلبه بر نگرانی‌های غیرمنطقی و پایدار و در نهایت، از بین بردن اضطراب به شما کمک کند. کتاب را باز کنید و ببینید: - دلایل رایج اضطراب. - فواید بی‌شمار مراقبه. - مدیتیشن‌ها و تمرین‌های تنفسی. - تأثیر یادداشت‌برداری در تقویت تمرین مراقبه.‌ - دلیل اهمیت کاهش مصرف مواد محرک. - اهمیت تمرین آگاهی از لحظه حال. - 10 تمرین ساده مراقبه برای مدیریت اضطراب.

1  2  3  4  5  6  7  8  صفحه‌ی 1