فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

�������� �������� ��������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
تمرین نیروی حال (کتاب گویا)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
پدرکشتگی (کتاب گویا)
 • 24,000 تومان
 • با تخفیف: 24,000 تومان
رهبری منابع انسانی در شرکت‌های فناوری اطلاعات (قوانین کار در گوگل) کتاب گویا
قدرت عادت (کتاب گویا)
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
کوکولوژی (بازی‌های جذاب و سرگرم‌کننده خودشناسی) کتاب گویا
12 اصل رهبری عالی (رهبران چگونه به عملکرد شگفت‌انگیز می‌رسند) کتاب گویا
راه نفوذ بر دل‌ها (کتاب گویا)
 • 22,000 تومان
 • با تخفیف: 22,000 تومان
هنردرمانی (کتاب گویا)
 • 12,000 تومان
 • با تخفیف: 12,000 تومان
موسیقی‌درمانی (کتاب گویا)
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
درخت پرتقال (کتاب گویا)
 • 33,000 تومان
 • با تخفیف: 33,000 تومان
شاه کلید (کتاب گویا)
 • 33,000 تومان
 • با تخفیف: 33,000 تومان

تمرین نیروی حال (کتاب گویا)

 • 25,000 تومان

یکی بودن با ذهن به معنای گرفتار شدن در زمان است، یعنی مجبور می‌شوید تقریبا همواره فقط از طریق یادآوری و پیش‌بینی زندگی کنید. این وضعیت، فکر شما را بی‌وقفه گذشته و آینده می‌کند و موجب می‌شود که به شناخت و محترم شمردن لحظه حال بی‌علاقه شوید.

پدرکشتگی (کتاب گویا)

 • 24,000 تومان

با صدای: حسن همایی
راستش یک موضوع مسخره دیگر هم وجود داشت که باعث شد من و لاله به هم نزدیک شویم؛ تهران، این شهر دامنگیر ناگزیر! از تو چه پنهان، مرض صعب‌العلاجی در میان تهرانی‌ها وجود دارد و آن این است که هر جا غیر از شهرشان یکدیگر را ملاقات کنند، زرتی عاشق هم می‌شوند؛ فرقی نمی‌کند ناتینگهام باشند یا تربت جام. ممکن است توی خود تهران محل سگ به هم نگذارند، اما دیدار دو تهرانی تنها، در هر جای دنیا که باشد، به نتیجه‌ای بهتر از ازدواج ختم نمی‌شود...
زمان: 7 ساعت و 32 دقیقه
MP3

رهبری منابع انسانی در شرکت‌های فناوری اطلاعات (قوانین کار در گوگل) کتاب گویا

 • 45,000 تومان

گوگل به عنوان یکی از موفق‌ترین و پیشروترین شرکت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، متکی به قوانین مطالعه شده‌ای است که در مقام عمل به عنوان تجربه زیسته گوگل، مورد استفاده قرار گرفته‌اند که این قوانین را به توصیه‌های آزمون‌شده برای موفقیت شرکت‌ها تبدیل کرده است. قوانین گوگل از زبان مدیر منابع انسانی این شرکت، در این مجلد گرد هم آمده است که راهنمای مناسبی برای رهبران و مدیران انسانی علاقه‌مند به پیشرفت شرکت‌شان، تا سر حد طراز جهانی خواهد بود.

قدرت عادت (کتاب گویا)

 • 40,000 تومان

(با صدای:حسن آزادی،انتخاب موسیقی:روزبه یگانه،حاوی 1 حلقه دی وی دی،مدت زمان:13ساعت و 35 دقیقه،باقاب)

کوکولوژی (بازی‌های جذاب و سرگرم‌کننده خودشناسی) کتاب گویا

 • 35,000 تومان

برای بسیاری از مردم آزمون‌های روان‌شناسانه موضوعی مبهم و هراس‌آور است. اما بازی‌های کوکولوژیک آن‌ها را جالب و جذاب می‌کند. این بازی‌ها کمک می‌کنند تا شکاف ارتباطی میان دوستان و عشاق کم‌تر شود. با شنیدن کوکولوژی می‌توانیم بیش‌تر به هم نزدیک شویم و در مورد موضوعات دشوار، حساس و ممنوعه صحبت کنیم.

از شنبه (راهنمای علمی و کاربردی برای رهایی از اهمال‌کاری و تنبلی تا رسیدن به موفقیت) کتاب گویا

 • 30,000 تومان

با صدای: امیرمحمد صمصامی
برای هر کسی، زمان‌هایی پیش آمده که تصمیم بگیرد در یک فرصت مناسب، کار مشخصی را انجام دهد. - از این مهمانی به بعد رژیم غذایی خاصی را شروع می‌کنم. - از هفته بعد به باشگاه ورزشی خواهم رفت. - سر فرصت اتاقم را مرتب می‌کنم. - و از شنبه منظم می‌شوم. مساله اینجاست که چرا آن روز طلایی که قرار است همه این اتفاق‌ها رخ بدهد، نمی‌آید؟ و هیچ شنبه‌ای با شنبه‌های دیگر فرقی ندارد، هیچ نوروزی باعث تغییر جدیدی نمی‌شود و همه چیز از اتنهای فروردین، مانند سال گذشته است. اگر زمان‌هایی وجود دارد که از انجام کارهای مهم طفره می‌روید و یا این که به انجام کارهای مهم نمی‌رسید، نسبت به این شرایط احساس بدی دارید و احساس می کنید که برای ایجاد تغییر، نیاز به یک برنامه دارید، شنیدن این کتاب به شما کمک خواهد کرد.
زمان: 6 ساعت و 25 دقیقه
قالب‌بندی: Audiobook mp3

12 اصل رهبری عالی (رهبران چگونه به عملکرد شگفت‌انگیز می‌رسند) کتاب گویا

 • 18,000 تومان

با صدای: منوچهر زنده‌دل
وقتی نظم و انضباط شخصی رهبری را در خود ایجاد می‌کنید، به رهبری قدرتمندتر و مطلع‌تر تبدیل می‌شوید، کار بیش‌تری صورت می‌دهید و در هر تلاشی که می‌کنید به موفقیت سطح بالاتری دست پیدا می‌کنید. نظم، انضباط و اصول رهبری که در این کتاب توضیح داده شده‌اند، کیفیاتی آموختنی هستند که به عزم و اراده راسخ، مداومت و پشتکار احتیاج دارند و هر یک از این اصول را با تمرین و تکرار می‌توان آموخت.
زمان: 7 ساعت و 20 دقیقه قالب: MP3

راه نفوذ بر دل‌ها (کتاب گویا)

 • 22,000 تومان

با صدای: امیرمحمد صمصامی
85 درصد موفقیت افراد در زندگی شخصی و کسب و کار، بستگی به ارتباط مؤثر آن‌ها با دیگران دارد. «هوش اجتماعی» و یا توانایی تبادل و تعامل، صحبت کردن، مذاکره کردن، متقاعد کردن دیگران، مهم‌ترین هوشی است که فرد می‌تواند داشته باشد و می‌توان آن را پرورش داد.
زمان: 4 ساعت و 15 دقیقه قالب‌ بندی: MP3

هنردرمانی (کتاب گویا)

 • 12,000 تومان

با صدای: مهسا ملک‌مرزبان
در هنر نیرویی نهفته است که می‌تواند انرژی یک‌پارچه و شفابخش درونی را به کار اندازد و آشفتگی‌های درونی را التیام بخشد. هنردرمانی روش تجربی است که می‌تواند با فعال کردن انرژی شفابخش در ژرف‌ترین سطوح روان نفوذ کند و با نیروی هماهنگی و انسجام فطری خود، به گسستگی‌های ناهشیار و هشیار ذهن وحدت بخشد.
زمان: 2 ساعت و 5 دقیقه قالب‌بندی: MP3

موسیقی‌درمانی (کتاب گویا)

 • 30,000 تومان

با صدای: مهسا ملک‌مرزبان
موسیقی به مفهوم اصوات موزون و ریتمیک بخشی از ساختار و فرآیند فعالیت‌های فیزیولوژیک و مغز است. چنان‌چه در برنامه درسی و آموزشی کودکان نغمه‌های زیبا و با نشاط کودکانه قرار گیرد، هوش تجسمی و درک ذهنی کودکان را بالا می‌برد و به رشد آن‌ها کمک می‌کند و برعکس هرچه موسیقی کودک عاطفی یا هیجانی باشد خلق آن‌ها آشفته‌تر می‌شود و دقتشان پایین می‌آید. موسیقی به دلیل ساختار ریتمیک و تصویرپردازی‌های ذهنی ابزار خوبی برای رشد کودک است و در بسیاری از مدارس جهان جزو برنامه‌های آموزشی قرار دارد. اگر کودکان با موسیقی خوب آشنا شوند در آینده کم‌تر گرفتار موسیقی هیجانی می‌شوند.
زمان: 2 ساعت و 10 دقیقه قالب‌بندی: MP3

درخت پرتقال (کتاب گویا)

 • 33,000 تومان

کارلوس فوئنتس نویسنده شهیر مکزیکی در کتاب «درخت پرتقال»، نگاه سنتی به تاریخ را به پرسش گرفته و یکی از آزادانه‌ترین آثارش را خلق کرده است. فوئنتس پرتقال را نماد مکزیک و اسپانیا می‌داند. در این اثر همه چیز از ترکیب 2 جنبه متفاوت شکل می‌گیرد، از به هم‌آمیختگی دو فرهنگ، دو ملت، دو خون. او امتزاج عناصر تاریخی و در هم تنیدگی زمان را به همین نسبت ترسیم می‌کند تا با روایتی ادبی، درکی جامع از لحظات گذرای تاریخ را برای مخاطبش به ارمغان آورد. او در این کتاب نمی‌خواهد گرفتار چارچوب زمان باشد، بلکه می‌خواهد فراتر از زمان حرکت کند. دید فوئنتس به تاریخ مانند مورخ‌ها دقیق و موشکافانه نیست. برای مثال او تاریخ فتح مکزیک را وارونه روایت می‌کند و بیانگر سیری از تاریخ ایت که می‌توانست اتفاق بیفتند اما این‌گونه نشد. مردگان در «درخت پرتقال» از وقایع محتملی سخن می‌گویند که در تاریخ رخ نداده است، اما در داستان رخ می‌دهد. فوئنتس تاریخ خود را می‌سازد و عناصرش را به هنر ذوق و خلاقیت در هم می‌تند تا روایتی ادبی از تاریخ بیافریند.

شاه کلید (کتاب گویا)

 • 33,000 تومان

با صدای: منوچهر زنده‌دل
«شاه کلید» اثر چارلز هانل نویسنده، فلیسوف و تاجر آمریکایی به 24 تمرین برای تقویت قوه تجسم پرداخته است، که باید به صورت هفتگی انجام شود. نکته مهم آن است که «شاه کلید» به شما کمک خواهد کرد تا به افکار خود مسلط شوید. این کتاب به قانون جذب می‌پردازد و اینکه توانایی شما در آفرینش سلامت، شادی، موفقیت، آرامش و هر چه بخواهید نامحدود است. در این عالم که همه کائنات بر اساس نظم مطلق شکل گرفته است هیچ اتفاقی تصادفی رخ نمی‌دهد و شما قادرید هر چه را که می‌خواهید ایجاد کنید. همه چیز از دورن شما آغاز می‌شود، آنچه رخ می‌دهد بازتابی از درون شماست.
مدت: 6 ساعت و 50 دقیقه
قالب‌بندی: Mp3

1  2  صفحه‌ی 1