�������� ����������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
ناشناس
 • 425,000 تومان
 • با تخفیف: 425,000 تومان
تیپ‌های شخصیت
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
از خود بیگانه
 • 298,000 تومان
 • با تخفیف: 298,000 تومان
چرا روشنفکران لیبرالیسم را دوست ندارند
 • 210,000 تومان
 • با تخفیف: 210,000 تومان
جنگ‌ها چگونه ما را تغییر دادند
 • 410,000 تومان
 • با تخفیف: 410,000 تومان
قدرت و پیشرفت (تلاش 1000 ساله برای دستیابی به فنا وری و رفاه)
آینده جغرافیا (چگونه قدرت و سیاست در فضا دنیای ما را تغییر خواهد داد)
اخلاق در ایران (بین زمین و آسمان کاربرد نظریات علمی در عاملیت اخلاقی ما)
زندگی واسیلی
 • 220,000 تومان
 • با تخفیف: 220,000 تومان
گندزدایی از مرز (ساختن روابط پایدار همراه با رضایت بده‌بستان و برآوردن نیازها)
کتابخانه شخصی من
 • 155,000 تومان
 • با تخفیف: 155,000 تومان
دوبروفسکی
 • 235,000 تومان
 • با تخفیف: 235,000 تومان

ناشناس

 • 425,000 تومان

کتاب «ناشناس»، یک رمان هجایی و طنزآمیز است که خودکامگی و حقه‌بازی را در ابعادی مینیاتوری اما قابل تعمیم به ابعاد وسیع و جهانی به تصویر می‌کشد. کتاب «ناشناس» رمانی است که داستایفسکی طنزِ سیاه و آشوبگرِ خود، چیره‌دستی‌اش در شخصیت‌پردازی و مهارتش در هجوِ ناسازی‌های جهان و آدمیان را استادانه به نمایش می‌گذارد. کتاب «ناشناس» نوعی روانشناسی خودکامه و خودکامگی است و روانشناسی آدمیانی که گرفتار و بازیچه و سرسپردۀ خودکامگان می‌شوند. داستایفسکی در این رمان، رَوَندِ پدید آمدن یک خودکامه و بسطِ خودکامگی و شیوۀ سلطۀ یک فردِ مستبد بر دیگران را با ظرافت ترسیم می‌کند و اثری ارائه می‌دهد که نه‌فقط هجوِ روسیۀ قرن نوزدهم که هجوِ تمامی حاکمیت‌های استبدادی و خودکامه در همۀ زمان‌هاست. کتاب «ناشناس» رمانی است که به‌گفتۀ لی‌یا روزِنبلوم «با پارودی چندلایه‌اش وجه ممتاز طنز داستایِفسکی را آشکار می‌کند.» گفتنی‌ست که داستایفسکی رمان «ناشناس» را در سال‌های پایانی تبعید خود نوشته است. متن اصلی رمان «ناشناس» اولین بار در سال 1859، در مجلۀ «یادداشتهای میهنی» منتشر شده است.

تیپ‌های شخصیت

 • 130,000 تومان

تیپ‌های شخصیتی نشان‌دهنده وجود شباهت و تفاوت میان انسان‌ها هستند. نظریه تیپ‌های شخصیتی یونگ، بیش از هر نظریه تیپ‌شناسانه دیگری، در روانشناسی شخصیت و حیطه‌های گوناگون زندگی بشر، از مشاوره‌های سازمانی و مدیریتی گرفته تا مشاوره ازدواج، تاثیر گذاشته است. به باور برخی روانشناسان، این نظریه برجسته‌ترین خدمت یونگ به دانش روانشناسی بوده است. تقریبا در همه کتاب‌های روانشناسی شخصیت، این نظریه مطرح یا به آن شاره شده و چندین کتاب مستقل هم درباره آن به فارسی ترجمه و منتشر شده است؛ با این حال، متن اصلی این نظریه تا کنون به فارسی ترجمه نشده بود که اینک ترجمه کامل آن پیش روی شماست.

از خود بیگانه

 • 298,000 تومان

بسیاری از دانشمندان روانشناسی و جامعه‌شناسی، انسان و هویت او را برخاسته بافت‌های اجتماعی و فرهنگی می‌دانند که تصمیمات، افعال و کردارش همگی نشات گرفته از محیط پیرامون است و گاهی امور و اتفاقاتی که در کودکی با آنها روبرو بوده، روی تصمیمات آینده و افعال فعلی‌اش سایه می‌اندازد . کتاب «از خود بیگانه» این مقوله را از دریچه ناخودآگاه انطباقی بررسی کرده و ما را به این فکر فرو می‌برد که آیا هرگونه تصمیم یا انتخابی که در زندگی داشته‌ایم، اساسی منطقی دارد یا، بی آنکه خودمان بدانیم، برده تصمیمات ناخودآگاه خود در لایه‌ای متفاوت از آنچه فروید در ذهن داشت هستیم. کتاب تیمونی ویلسون مباحث متعدد روانشناسی را به شیوه‌ای ملموس به همراه مثال‌هایی مستدل از زندگی و ادبیات مربوطه پوشش می‌دهد، اینکه عمدتا همگی ما درک واقعی ناچیزی از چگونگی فعالیت‌ها و حتی چرایی رایج‌ترین امور زندگی داریم. کتاب «از خود بیگانه» اثری اصیل و برانگیزاننده است؛ بماند که خواندن آن نیز بسیار لذت‌بخش است. - جان بارگ، استاد روانشناسی، دانشگاه نیویورک.

چرا روشنفکران لیبرالیسم را دوست ندارند

 • 210,000 تومان

لیبرالیسم موفق‌ترین نظام‌ سیاسی-اقتصادی دنیای مدرن است. رقبای آن همگی شکست‌های سنگین خورده‌اند و بخش اعظم کشورهای جهان، به‌ویژه کشورهای پیشرفته، با همین نظام اداره می‌شوند. به نظر می‌رسد گسترش بی‌سابقه رفاه، فراوانی، بهداشت، آموزش و فرهنگ محصول آزادی لیبرالی و نظام بازار بوده است. با وجود این، به فراوانی مورد اعتراض و انکار قرار داشته است، و روشنفکران سلسله‌جنبان اصلی مخالفت و بلکه دشمنی با آن بوده‌اند. در این کتاب، ریمون بودن متفکر بزرگ معاصر، به بررسی علل و انگیزه‌های ضدیت روشنفکران با لیبرالیسم پرداخته است.

جنگ‌ها چگونه ما را تغییر دادند

 • 410,000 تومان

شاید غریزه جنگیدن در ذات بشر نهفته باشد، اما جنگ - این خشونت سازمان‌یافته - با جامعه متشکل بروز پیدا می‌کند. جنگ تاریخ بشر، نهادهای سیاسی و اجتماعی، ارزش‌ها و باورهای ما را شکل و تغییر داده است. زبان، فضاهای عمومی، خاطرات شخصی و برخی از بزرگ‌ترین گنجینه‌های فرهنگی‌مان، شکوه و ادبار جنگ را منعکس می‌کنند. مارگارت مک‌میلان تاثیرات این پدیده را بر جامعه بشری و اینکه چگونه تغییرات در ساختار سیاسی، تکنولوژی یا ایدئولوژی‌ها، بر نحوه و علل جنگیدن ما تاثیر داشته‌اند، بررسی کرده است. «جنگ‌ها چگونه ما را تغییر دادند؟» سوال‌های دیگری را پیش می‌کشد: اولین جنگ چه موقع و چگونه آغاز شد؟ آیا ذات بشر ما را به جنگیدن با هم محکوم می‌کند؟ چرا جنگجویان تقریبا همیشه مرد بوده‌اند؟ آیا اساسا جنگ در محدوده کنترل ماست؟ مک‌میلان با بررسی جنگ‌ها، از اعماق تاریخ تا امروز، چهره‌های مختلف این پدیده را - آنگونه که گذشته، آینده و دیدگاهمان را نسبت به جهان و خودمان تغییر داده است - افشا می‌کند.

قدرت و پیشرفت (تلاش 1000 ساله برای دستیابی به فنا وری و رفاه)

 • 398,000 تومان

«فناوری هوش مصنوعی به سرعت در حال حرکت است و حرکتش احتمالا شتاب خواهد گرفت. این کتاب قدرتمند نشان می‌دهد که ما اکنون باید انتخاب‌های دقیقی داشته باشیم تا مزایای آن را با دیگران تقسیم کنیم و از پیامدهای ناخواسته و نامطلوبش بکاهیم. واگذار کردن فناوری به میلیاردرها بسیار تعیین‌کننده است. هر کسی در هر جا باید این کتاب را بخواند و تلاش کند در کنار میز تصمیم‌سازان جایی به دست آورد.» - رو خانا، عضو کنگره سیلیکون ولی.

آینده جغرافیا (چگونه قدرت و سیاست در فضا دنیای ما را تغییر خواهد داد)

 • 250,000 تومان

«فضا» به عنوان ماورای جدید، مکانی وحشی و بی‌قانون، هم‌اکنون محور استراتژی ارتباطی، اقتصادی، نظامی و روابط بین‌الملل روی زمین است. فضا در حال حاضر آخرین عرصه اکتشاف بشری، بهره‌برداری و احتمالا فتح به حساب می‌آید. ما به سوی بالا و دوردست می‌رویم و منازعه بر سر قدرت را نیز با خود به آنجا می‌بریم. چین، آمریکا و روسیه پیشگام این مسیر هستند و مسابقه جدید فضایی می‌تواند زندگی روی زمین را متحول کند. از قلمرو و منابع خاکی گرفته تا ماهواره‌ها، تسلیحات و گلوگاه‌های راهبردی، ژنوپلتیک در سماوات بالای سرمان به اندازه پایین‌دست مهم است. اگر به این می‌اندیشید که بشر در حال بازگشت به ماه است و چه کسانی از اکتشاف یا آنچه جنگ‌های فضایی به نظر خواهد رسید سود می‌برند، پاسخ آن در این کتاب است.

اخلاق در ایران (بین زمین و آسمان کاربرد نظریات علمی در عاملیت اخلاقی ما)

 • 298,000 تومان

آیا امروزه اخلاقی بودن دشوار است؟ نظریه بخت اخلاقی چه می‌گوید؟ آیا «امر واقعی» بر ضد «امر اخلاقی» عمل می‌کند؟ وقتی ساختارها اخلاقی نیستند، نقطه امیدی باقی است؟ نقطه امید کجاست؟ لحظه اخلاقی چطور رخ می‌دهد؟ برای اخلاق از فرد آغاز کنیم یا از جامعه؟ چرا و چگونه پایان اخلاق، پایان اجتماع است؟ آیا ما به برنامه‌ای قوی برای اخلاقی ماندن خودمان نیاز داریم؟ یکپارچگی عقلانی و هیجانی لازم برای حیات اخلاقی از چه طریق به انسجام قوی می‌رسد؟ چه راهکارهایی برای پرورش خودتنظیمی هیجانی هست؟... در فصول این کتاب، اخلاق به مثابه کیفیت انسانی، محل بحث کاربردی واقع شده است. با مقایسه پنج نسخه اخلاقی، اخلاق مراقبت مبنای کار قرار گرفته است و این‌که چگونه، حتی آن‌گاه که در شرایط ترومایی به ‌سر می‌بریم و غایت‌ها گم شده‌اند، باز هم می‌توان به ساخت‌یابی مجدد اخلاقی نایل آمد و لذت حیات اخلاقی را تجربه کرد. نویسنده با آوردن مثال‌های عینی این بحث را پیش برده است که چگونه شرارت از سطح وجود ما رخنه می‌کند و شیطان در جزئیات است. مدوس اپراندی اخلاق؛ راهبرد‌ها و تاکتیک‌هایی تا حدی روشن برای زیست اخلاقی به ‌دست می‌دهد.

زندگی واسیلی

 • 220,000 تومان

با خواندن کتاب «زندگی واسیلی» گویی وحشت و اندوه و تنهایی شخصیت‌های این رمان را بی‌واسطه و از درون تجربه می‌کنیم و با آنها در رنجی که می‌برند و کابوس و جنونی که تجربه می‌کنند سهیم می‌شویم. کتاب «زندگی واسیلی» نقطۀ تلاقی اکسپرسیونیسم و ناتورالیسم است و از تقدیر شوم و سیاهی می‌گوید که یک لحظه دست از سرِ شخصیت‌های این رمان برنمی‌دارد و آنها را به حال خود نمی‌گذارد. کتاب «زندگی واسیلی» دربارۀ کشیشی شوربخت و بداقبال به نام واسیلی فیوِیسکی است که پیاپی مصیبت بر سرِ او و خانواده‌اش می‌بارد. واسیلی بعد از اینکه رخت کشیشی به تن می‌کند با دختری زیبا ازدواج می‌کند و از او صاحب دو فرزند، یک دختر و یک پسر، می‌شود. پسرش اما در هفت‌سالگی در رودخانه غرق می‌شود و این سرآغاز زندگی تراژیک واسیلی و همسر و دختر او در کتاب «زندگی واسیلی» است. همسر واسیلی از رنج از دست دادن پسرش به الکل رو می‌آورد و کارش به جنون می‌کشد و انگشت‌نمای روستا می‌شود. خود واسیلی را هم همه شوم می‌دانند و طردش می‌کنند و کسی حاضر نیست با او دمخور شود. یک شب همسر واسیلی، در اوج مستی و جنون، بر آن می‌شود که پسرِ دیگری به دنیا آورَد تا روح پسرِ از دست رفته‌اش در او حلول کند و او از این طریق دوباره زنده شود. زن، واسیلی را مجبور می‌کند که به این خواسته‌اش تن بدهد. پسرِ دیگری به دنیا می‌آید اما پسری ناقص‌الخلقه که به دنیا آمدنش رنجی دیگر بر رنج پیشین واسیلی و همسرش بار می‌کند و همسر واسیلی، که در دوران حاملگیِ فرزند سومش مدتی شاد و امیدوار شده بوده است، دوباره به الکل رو می‌آورد و جنونش صدچندان می‌شود. سرانجام واسیلی تصمیم می‌گیرد با همسر و دخترش روستا را ترک کند و پسر ناقص‌الخلقه‌اش را که همسرش از او هراس دارد به کسی بسپارد. اما آیا رنج‌های واسیلی و خانواده‌اش در کتاب «زندگی واسیلی» با چنین اقدامی به پایان می‌رسد؟ به ‌نظر نمی‌رسد که چنین باشد. چه بر سر واسیلی و خانواده‌اش خواهد آمد؟ این را با خواندن کامل کتاب «زندگی واسیلی» درخواهید یافت.

گندزدایی از مرز (ساختن روابط پایدار همراه با رضایت بده‌بستان و برآوردن نیازها)

 • 155,000 تومان

مرز گذاشتن و رسم خطوط قرمز میان خود و دیگران شاید در تئوری آسان بنماید اما در عمل دشوار است. فیث جی. هارپر در کتاب «گندزدایی از مرز» با علمِ به همین دشواری، می‌کوشد هم موضوع مرز و چند و چون و پیچیدگی‌های آن را برای ما روشن و قابل فهم کند و هم به ما بیاموزد که چطور به‌شیوه‌ای درست بین خودمان و دیگران مرزبندی ایجاد کنیم و چگونه از مرزها و خطوط قرمز‌مان، یعنی از حریم خودمان، دفاع کنیم و با شناختن شیوه‌های تجاوز به حریم‌مان نگذاریم کسی به حریم ما تجاوز کند و خط قرمزهایمان را زیر پا بگذارد. با خواندن کتاب «گندزدایی از مرز» این را هم یاد می‌گیریم که به مرزهای دیگران احترام بگذاریم و آنها را رعایت کنیم و به حفظ حریم دیگران متعهد باشیم. هارپر در کتاب «گندزدایی از مرز» یادآور می‌شود که در مرزبندی و مراقبت از مرزها و خطوط قرمز نباید راه افراط و تفریط بپیماییم. او افراط در مرزگذاری را هم همان‌قدر مخرب می‌داند که بی‌خیالی محض در این زمینه را...

کتابخانه شخصی من

 • 155,000 تومان

«کتابخانه شخصی من» بهترین‌های میراث انسانی را در خود دارد تا نسل‌های بعدی دسترسی ساده‌ای به این میراث داشته باشند. متن کتاب لبریز است از دقت نظر، طبع طنز و مهارت خارق‌العاده دورانت برای توضیح عمیق‌ترین و پیچیده‌ترین مطالب به ساده‌ترین شکل. این کتاب هم می‌تواند دروازه‌ای باشد برای خواندن باقی آثار او و هم می‌تواند راهنمای سفری باشد برای تماشای مناظر تاریخ انسان. ویل دورانت در این کتاب، نظر و تحلیل خود را درباره اندیشمندان و شاعران برتر جهان، صد کتابی که باید برای آموختن خوانده، ده نقطه اوج تمدن بشری و دوازده دوران سرنوشت‌ساز در تاریخ جهان بیان کرده است.

دوبروفسکی

 • 235,000 تومان

کتاب «دوبروفسکی» اثر آلکساندر پوشکین، یک شاهکار از ادبیات کلاسیک روسیه. کتاب «دوبروفسکی»، چنانکه در یادداشت ابتدای ترجمۀ فارسی این رمان اشاره شده، به ‌باور منتقدان بزرگی نظیر بلینسکی و چیرنی‌شِفسکی، در کنار رمان «دختر سروان» و منظومۀ «سوارکار مفرغی»، جزو بهترین و مهمترین آثار آلکساندر پوشکین است. متن اصلی کتاب «دوبروفسکی» اولین بار در سال 1841، چند سال بعد از مرگ پوشکین، منتشر شد و پوشکین نتوانست بیشتر روی این رمان کار کند و به تصحیح و بازنویسی‌اش بپردازد اما همین نسخه‌ای که از این رمان به جا مانده، آن را در فهرست بهترین آثار ادبیات کلاسیک روسیه نشانده است. کتاب «دوبروفسکی» یک رمان ماجراجویانه و ملودرام دربارۀ ظلم و زورگویی و عواقب رنج‌بار آن برای انسانی نجیب‌زاده اما فقیر است که زیر بار ستم و تحقیر از جانب همسایۀ ثروتمند و قدرتمند خود نمی‌رود و زبان به تملق او نمی‌گشاید و این باعث تلخکامی‌اش می‌شود و زندگی پسر او را نیز با تلخکامی مواجه می‌کند. پوشکین داستان کتاب «دوبروفسکی» را گویا براساس سرگذشت ملّاکی فقیر از بلاروس، به نام آستروفسکی، نوشته است که براثر نزاع با همسایه، زمین‌هایش را از دست می‌دهد و فقط تعدادی رعیت در کنارش می‌مانند و کارش به سرقت و راهزنی می‌کشد. براساس کتاب «دوبروفسکی» اُپِرا، فیلم و سریال هم ساخته شده است.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1