�������� ������������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
آزمون ایده‌های کسب و کار
 • 200,000 تومان
 • با تخفیف: 200,000 تومان
مانند 1 قهرمان بیاندیش و معامله کن (رازهای قوانین و حقایق صریح 1 جادوگر بازار)
متاورس برای افراد تازه‌کار
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
از کار کردن با تو لذت می‌برم (کافه کارفرما)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
راه‌اندازی کسب و کار از منزل (چطور از علایق و سرگرمی‌هایتان یک کسب و کار ایجاد کنید)
علم و هنر تصمیم‌گیری (گام به گام با مدیران برای کسب نتایج بهتر)
مشاوره برنامه درسی (فراتر از مدرسه و دانشگاه)
 • 27,000 تومان
 • با تخفیف: 27,000 تومان
رفتار مصرف‌کننده
 • 67,000 تومان
 • با تخفیف: 67,000 تومان
مدیریت استراتژیک برند
 • 37,000 تومان
 • با تخفیف: 37,000 تومان
علم مدیریت فازی
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان

آزمون ایده‌های کسب و کار

 • 200,000 تومان

هفت مورد از هر 10 محصول جدید انتظارات را برآورده نمی‌کنند. هدف این کتابء معوس کردن این نسبت است. این کتاب به سبک و سیاق کتاب پرفروش خلق مدل کسب و کار مجموعه‌ای از فنون کاربردی برای ازمون سریع ایده‌های کسب و کار است که با مطالعه آن می‌توانید این فرآیند را به سرعت بیاموزیدء نخستین آزمایش خود را طراحی و آزمون ایده‌های کسب و کار را آغاز کنید. اگر در حال حاضر با آزمون ایده‌های کسب و کار آشنا هستیدء می‌توانید با در دست داشتن مجموعه کامل این آزمون‌ها مهارت‌های خود را ارتقاء دهید. در نهایتء می‌توانید با برگزاری رویدادها و دست‌یابی به زبانی مشترکء فرهنگ آزمونگری نظام‌مند را در سازمان‌تان گسترش دهید. اینک زمان آن فرا رسیده است که از شر عقاید گذشته آزاد شوید و با بهره از شواهد ایده‌هایتان را بی‌نقص سازید. دیوید بلند نویسنده و موسس برخی شرکت‌های سیلیکون‌ولی که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا با استفاده از روش‌های (نوپای ناب)ء تفکر طراحی و نوآوری در مدل کسب و کار به رشد و تعالی دست یابند. الکس استروادر نویسنده اصلی کتاب‌های پرفروش بین‌المللی خلق مدل کسب و کار و طراحی ارزش پیشنهادی و نفر هفتم فهرست (50 متفکر) برتر رشته مدیریت که کارآفرینی پرشور و سخنرانی پرطرفدار است.

استارتاپ توسعه و شکست (معرفی 42 ابزار برای تسریع در رشد کسب و کار شما به همراه ده‌ها مقاله و ویدیوی آموزشی)

 • 200,000 تومان

من هم مانند بسیاری از بنیانگذارانء کارآفرینان و راهبرانء در تلاشم تا کسب و کارم را جلو ببرم. هزار و یک روش را امتحان کردم و فقط بعضی از آنها به دردبخور از آب درآمد. من نسبت به بعضی افراد موفق‌تر هستمء چون آن‌ها هیچ چیز را امتحان نمی‌کنند. آنچه در بیست سال اخیر یاد گرفته‌ام این است که مواجه شدن با شکست‌های بیشتر اما در مقیاس کوچک‌تر به نفع خودمان است. این ترفندء راه ورود بنیان‌گذاران و رهبران کسب و کارها به دنیای فعالیت‌های خلاقانه استء که البته فقط برخی از آنها به موفقیت‌های بزرگ تبدیل می‌شوند. این کتاب هم یکی از همان برخی‌هاست.

مانند 1 قهرمان بیاندیش و معامله کن (رازهای قوانین و حقایق صریح 1 جادوگر بازار)

 • 150,000 تومان

کتاب مانند یک قهرمان بیاندیش و معامله کن به شما کمک می‌کند تا با دنبال‌کردن تکنیک‌های اثبات‌شده و قوانین ماندگار، کنترل معاملات خود را در دست گیرید. شما پاسخ برخی سوالات گیج‌کننده و دشوار خود را پیدا می‌کنید؛ سوالاتی مانند: چه زمانی معامله برنده کوتاه مدت را برای مدت بیش‌تری نگه داریم‌؛ چه زمانی ضرر خود را متوقف کنید حتی قبل از اینکه به حد ضرر خود رسیده باشید، چطور حجم پوزیشن (معامله) مطلوبی را ایجاد کنید؛ چطور و کی سهام را بخرید و بفروشید؛ و اینکه در زمان تحلیل بعد از معامله چه چیزی را بررسی کنید تا نقاط ضعف خودتان را بهبود ببخشید و مبنای خوبی برای موفقیت خود ایجاد کنید.

متاورس برای افراد تازه‌کار

 • 50,000 تومان

متاورس به معنی دنیایی فراتر از دنیای واقعی موجود است که در آن، بسیاری از محدودیت‌های موجود در دنیای واقعی رفع شده است. متاورس با استفاده از علوم و فناوری‌های جدید مانند «واقعیت افزوده»، «واقعیت مجازی»، «هوش مصنوعی» و «بلاکچین» دنیای مجازی ارائه میکند که... -برشی از متن کتاب

از کار کردن با تو لذت می‌برم (کافه کارفرما)

 • 120,000 تومان

موضوع اصلی این کتاب حول مفهومی به نام «تجربه کارکنان» می‌گردد و در فصول متفاوت آن که با سرفصل‌های: انقلابی در تجربه کارکنان، محر‌ک‌های تجربه کارکنان، محیط فیزیکی، محیط تکنولوژیکی، محیط فرهنگی، 9 گونه از سازمان‌ها، حلقه طراحی تجربه کارکنان، چرخه زندگی کارکنان، لحظات مهم یا لحظات اثرگذاری، لحظات مهم و تجربه کارکنان، هرم تجربه کارکنان، درس‌های از شرکت Airbnb، از کجا شروع کنیم، نمونه‌های دیگر از اقدامات تجربه کارکنان، جایگاه مدیریت تجربه کارکنان در فرایند مدیریت منابع و در انتها حس ارزشمندی می‌باشد، پیرامون محیط‌های موثر بر شکل‌گیری این تجربه بحث و بررسی خواهد شد.

راه‌اندازی کسب و کار از منزل (چطور از علایق و سرگرمی‌هایتان یک کسب و کار ایجاد کنید)

 • 190,000 تومان

کتاب «راه‌اندازی کسب و کار از منزل» به زبانی ساده به بررسی و چگونگی آغاز یک کسب و کار می‌پردازد و تمامی مشکلات و مسائلی که هر کار‎آفرین در ابتدای فعالیت خود ممکن است با آنها مواجه شود را بیان می‌کند. نویسنده این کتاب خود یک کار‎آفرین موفق است که از تجربیات، شکست‌ها و موفقیت‌های خود در دو شرکت متوسط و بزرگ و همچنین دیگر کار‏آفرینان صحبت می‌کند و راهکارهایی بسیار کاربردی را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد. این کتاب به موضوعات متعدد و متنوعی در زمینه شروع کسب و کار از جمله ایده‌پردازی، امکان‌سنجی ایده‌ها، راهکارهای جذب مشتری، انتخاب نام تجاری و تبلیغات اشاره می‌کند.

علم و هنر تصمیم‌گیری (گام به گام با مدیران برای کسب نتایج بهتر)

 • 50,000 تومان

موفقیت یک مدیر نهایتا بستگی به توانایی‌اش در تصمیم‌گیری دارد. تصمیمات خردمندانه باعث پیشرفته شما و شرکت‌تان می‌شود؛ تصمیمات بد مانع ارتقا حرفه‌ای‌تان شده و به عملکرد تیم‌تان لطمه می‌زند. کتاب تصمیم‌گیری روش ثابت شده پنج مرحله‌ای را ارائه می‌دهد که می‌تواند به شما کمک کند. مهارت‌های تصمیم‌گیری خود را بهبود بخشید و از دام‌‌های معمول که منجر به نتایج بد می‌شوند پرهیز کنید. مدیران یاد خواهند گرفت که چگونه: - فنون ثابت شده تصمیم‌گیری را به کار گیرند. - مشارکت افراد موثر را جلب کنند. - ریسک را کاهش دهند. - بهترین گزینه‌ها را انتخاب کنند.

مشاوره برنامه درسی (فراتر از مدرسه و دانشگاه)

 • 27,000 تومان

واژه برنامه درسی به چه چیزی اشاره می‌کند؟ پاسخ به این سوال، بی‌نهایت سخت است. تعاریف مختلفی در رابطه با واژه برنامه درسی وجود دارد. ماهیت غیر قطعی این واژه ناشی از درک متفاوت شرکای برنامه درسی یعنی فراگیران، مربیان، پژوهشگران، مدیران، و ارزیابان با رویکرد و تمرکز خاص خود در گفتمان آموزشی است. این عدم یکپارچگی و یکنواختی، منعکس کننده ماهیت پیچیده مفهموم برنامه درسی است بنابراین، لازم است تا مفهوم‌سازی واژه برنامه درسی قبل از ورود به هرگونه فعالیت در حوزه برنامه درسی از قبیل: طرح‌ریزی برنامه درسی، اجرا، ارزشیابی، و انجام مطالعات تجربی توسط مدیران، معلمان، پژوهشگران، و ارزیابان، مشخص و تبیین شود. بدین ترتیب در اینجا به تعابیر مختلف این واژه پرداخته می‌شود.

مدیریت برند (از مبانی تا پیشرفته) چارچوب نظام‌مند برای برندسازی معرفی فنون و متدولوژی‌های متنوع علمی و کاربردی ارائه مثال‌های گوناگون و ملموس با رویکرد فضای بازار ایران)

 • 98,000 تومان

یکی از معایب کتب موجود برندینگ ارائه انبوهی از مطالب بدون نقشه منطقی و فرایندی برای برندسازی است. مهمترین مزیت کتاب حاضر رویکرد نظام‌مند و فرایندی به ابعاد و گام‌های مختلف برندسازی به همراه ارائه نمونه‌ها و مثال‌های کاربردی ایرانی است. علاوه بر ویژگی های مذکور تلاش شده است تا سبدی متنوع از ابزارها، مدل‌ها و چارچوب‌های علمی عملی کاربردی قابل استفاده برای برندینگ در کتاب به صورت علمی عملی ارائه می‌شود. هدف نهایی این کتاب آن است که خواننده کتاب بداند بر مبنای رویکرد علمی یک برند را از ابتدا تا انتها چگونه بسازد؟

رفتار مصرف‌کننده

 • 67,000 تومان

هر چند ماهیت موضوعی حوزه «رفتار مصرف‌کننده»، کمتر تردیدی باقی می‌گذارد که موضوع در حوزه بین رشته‌ای شامل روانشناسی، علوم اجتماعی و اقتصاد است اما بررسی مثال‌هایی که به آن‌ها اشاره شده است، همگی به مجموعه‌ای از داده‌های کیفی و یا داده‌های کمی اما به صورت روند است که آشنایی مخاطبان و خوانندگان با مفاهیم اولیه روانشناسی و شناخت کلی در مورد اصول جامعه‌شناسی، اقتصاد و بازاریابی را ناگزیر، به صورت پیش نیاز درک بهتر این کتاب ساخته است. امروزه حوزه رفتار مصرف‌کننده در علم «مدیریت بازاریابی»، از افتراق مفهومی و کاربردی دو حوزه کاملا جداگانه «مشتری» و «مصرف‌کننده» نیز فراتر است. امروزه بازاریابان با چالش سختی مواجه شده اند: زیرا «مدیریت بازاریابی» به میدان جنگی تبدیل شده است که اطلاعات، مهم ترین منبع و جنک افزار آن‌ها است. رقیبان توان نسخه‌برداری از محصولات، ابزار و راهکارهای دیگران را دارند ولی نمی‌توانند شناخت و اطلاعات از «بازار» (بخوانید: اطلاعات از مجموع مشتریان بالقوه و بالفعل) یک شرکت را تقلید نمایند. بنابراین آگاهی‌های هر شرکت از رفتار مشتریان و مصرف‌کنندگانش می تواند نقش بزرگ‌ترین امتیاز رقابتی آن را بازی کند.

مدیریت استراتژیک برند

 • 37,000 تومان

موج غیرمنتظره برون‌سپاری در دهه‌های گذشته، نرخ کالایی شدن محصول را شتاب بخشیده است. چالش موجود این است که وقتی محصولات به سطح خاصی از عملکرد می‌رسند و «به اندازه کافی خوب» می‌شوند، معمولا مشتریان محصولات رقیب را از نظر کارکردی مشابه هم می‌بینند؛ بدیهی است این افت توانایی شرکت برای متمایزسازی عرضه‌هایش بر مبنای کارکرد، تمرکز را به سمت «متمایزسازی بر مبنای برند» می‌برد. در دنیایی که در آن محصولات و خدمات به سرعت کالاسازی می‌شوند، برندها جبهه نوینی برای متمایزسازی رقابتی شده‌اند. برای این که برند موفق باشد باید «ارزش بازار» ایجاد کند. «خلق ارزش بازار توسط برند» شامل دو مولفه اصلی است: استراتژی و تاکتیک‌ها. مولفه «استراتژی مدیریت برند» شامل شناسایی بازارهای هدفی که برند در آن‌ها رقابت می‌کند و تعریف ارزشی است که برند در این بازارهای خلق می‌کند. از سوی دیگر «تاکتیک‌های مدیریت برند» شامل فعالیت‌های ویژه مربوط به طراحی برند و انتقال ارزش آن به بازارهای مربوط است؛ بنابراین موفقیت یک برند بر اساس قابلیت بقا و امکان‌پذیری استراتژی آن و تاثیربخشی تاکتیک‌هایش در خلق ارزش بازار تعریف می‌شود. پیچیدگی تصمیمات مربوط به خلق ارزش بازار این ضرورت را ایجاد می کند که فعالیت‌های برندسازی یک شرکت تحت هدایت چارچوبی قرار گیرد که رویکردی جامع به مدیریت برند عرضه می‌کند، مانند چارچوبی که در این کتاب مطرح شده است.

علم مدیریت فازی

 • 20,000 تومان

امروزه مدیریت را با تصمیم‌گیری مترادف می‌دانند و به تعبیری، مدیریت چیزی جز علم تصمیم‌گیری نیست. برای توانمند کردن مدیر در مواجهه با شرایط محیطی و هدایت بهینه سازمان، فنونی در علم مدیریت (Magement science) تدوین شده است که با به کارگیری آن‌ها می‌توان امر تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی را به خوبی انجام داد. کتاب علم مدیریت فازی (Fuzzy management science) که توسط انجمن علمی مدیریت صنعتی ایران به خوانندگان عزیز عرضه شده است، درصدد معرفی مبانی منطق فازی برای فراگیران کاربردی از جمله دانشجویان رشته‌های علوم انسانی و مهندسی است. به علاوه در تلاش است که خلاء مفاهیم کاربردی منطق فازی را کامل کند و حتی الامکان فنون عام علم مدیریت را در محیط فازی به فراگیران ارائه دهد. در همین راستا، بخش‌های اولیه کتاب به معرفی مبانی تئوری مجموعه‌های فازی و بخش‌های دیگر به ارائه فنون کاربردی علم مدیریت در محیط فازی می‌پردازد. اگر چه ادبیات نگارش کتاب با ادبیات متون ریاضی منطق فازی متفاوت است، ولی تلاش شده است که دقت‌های ریاضی نیز مدنظر قرار گیرد.

1  صفحه‌ی 1