����������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
لبخنددرمانی
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
نیروهای پنهان حیات
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
پذیرش خویشتن (آزاد و خوشبخت با داشتن ضعف‌ها و کاستی‌ها)
چرا روان‌درمانگر شدم (روان‌پزشکان و روانشناسان از خود می‌گویند)
مشاوره بی‌نقص (راهنمای کاربردی تخصص‌های شما)
حرمت نفس (خود را دوست بداریم تا بهتر با دیگران زندگی کنیم)
درمان بدون دارو خوددرمانی (طب فشاری آکوپرسور ماساژ سنتی چینی پیشگیری از بیماری‌ها)
به دنبال دل خود باشید
 • 4,000 تومان
 • با تخفیف: 4,000 تومان

لبخنددرمانی

 • 30,000 تومان

برای داشتن لبخندی زیبا هیچ رازی وجود ندارد به‌جز اینکه به خاطر داشته باشید هرچه بشتر لبخند بزنید دیگران بیشتر لبخند شما و چهره شاد شما را به‌خاطر خواهند سپرد و بیشتر محبوب دیگران خواهید بود. اما پاداش واقعی این کار این است که به تدریج در درون احساس شادی بیشتری خواهید کرد. لبخند زدن باعث می‌شود افراد جذاب‌تر، زنده‌تر و جوان‌تر به نظر برسند. می‌توان تا بی‌نهایت از فواید آن سخن گفت، اما کلمه‌ای بر علیه آن نمی‌توان به زبان آورد. لبخند زدن می تواند فشار روانی حاکم بر هر موقعیتی را کاهش داده و در واقع موجب گردد شما بیشتر احساس خوشبختی و شادی کنید.

نیروهای پنهان حیات

 • 130,000 تومان

تمام نیروها اعم از فیزیکی و غیرفیزیکی غیرقابل مشاهده هستند. اگرچه برخی نیروهای فیزیکی مانند الکتریسیته و مغناطیس، با اینکه غیرقابل مشاهده هستند اما برای انسان متمدن امروز کاملا شناخته شده‌اند در حالی که برای انسان های پیشین جزئی از اسرار هستی به شمار می‌آمدند، علم توانست این نیروها را کشف کند و به آن ماهیتی بیرونی بخشد و آن را به خدمت بگیرد. در مورد نیروهای روانشناختی نیز این قاعده وجود دارد، بسیاری از حالات و نیروهای روان انسان، برای انسان مدرن تا زمان تلاش‌های فروید و یونگ ناآشنا بوده، و توسط این دو ما به بسیاری از نیروهای روان، آگاهی پیدا کردیم و این داشن ما را قادر ساخته است که برای شرح پدیده‌های مرموز گذشته مانند هیپنوتیسم، هیستری، حس ششم و غیره افکارمان را به شکلی خوشایند و منطبق با تمایلات خویش شکل دهیم.

پذیرش خویشتن (آزاد و خوشبخت با داشتن ضعف‌ها و کاستی‌ها)

 • 12,000 تومان

این کتاب به شما کمک می‌کند تا خود را به شیوه دیگری مورد ارزیابی و داوری قرار دهید: خود را دوست داشته باشید. از شکست و ناکامی، قضاوت و داوری دیگران و طرد اجتماعی نهراسید. ضعف‌ها و کاستی‌های خود را بدون تسلیم شدن بپذیرید تا بتوانید تغییر و تحول پیدا کرده و بالاخره خودتان شوید: انسانی با تمام توانمندی‌ها و کاستی‌ها ولی آزادتر و خوشبخت‌تر.

چرا روان‌درمانگر شدم (روان‌پزشکان و روانشناسان از خود می‌گویند)

 • 12,000 تومان

آیا روان‌درمانگران در مسیر زندگی خود با مشکلات و چالش‌های کمتری روبرو هستند؟ آیا آن‌ها بر حسب تصادف و اتفاق روان‌درمانگر می‌شوند و یا چون خود با مشکلات روانشناختی بیشتری درگیر بوده‌اند، برای کمک به خود این حرفه را برگزیده‌اند؟ در این کتاب با خلاصه شرح‌حال زندگی 10 نفر از روان‌پزشکان و روانشناسان آشنا شده و می‌توانید پرسش‌‌های فوق را با داوری عینی‌تری جواب دهید.

در دام آرمانگرایی (واقع‌بینی هشیاری و روشن‌بینی خود را از توهماتی که مانع خوشبختی می‌شوند رها سازیم)

 • 12,000 تومان

خوشبختی چیست؟ چرا بعضی‌ها به دنبال خوشبختی آرمانی هستند که در آن، انسان همیشه احساس خوب و مثبت داشته و از مشکلات و ناراحتی خبری نباشد؟ آیا چنین چیزی ممکن است؟ الیوس کوتسو، نویسنده این کتاب، پژوهشگر و مدرس روانشناسی دانشگاه بلژیک بر این باور است که خوشبختی یک هدف یا مقصد نیست، بلکه شیوه پیش رفتن در مسیر زندگی است که احساس خوشبختی را به وجد می‌آورد و دستیابی به آن نیاز به واقع بینی، هشیاری و روشن‌بینی دارد.

مشاوره بی‌نقص (راهنمای کاربردی تخصص‌های شما)

 • 60,000 تومان

این کتاب برای هر کسی است که دستی در ارائه خدمات مشاوره دارد، حتی اگر خود را مشاور نداند. مشاوره بی‌نقص، مجموعه شیوه‌ها و روش‌هایی است که موجب می‌شود در یک تعامل مشاور یا کارفرما، یا مدیر با کارمند و یا حتی مدیر ارشد سازمان با مدیران میانی، در نهایت هر دو سوی تعامل خشنود و خرسند از کار انجام شده باشند. بخش‌هایی از این کتاب نیز بر پایه‌ تجربیاتی است که از کارگاه‌های آموزشی برای مهندسین، نمایندگی‌های فروش، افراد فعال در حوزه توسعه سازمان و کارکنان، و کلا، ارزیابان و تحلیل‌گران مالی، تحلیل‌گران سیستم، کارشناسان خدمات بهداشت و سلامت، پرستاران و به عبارتی هر کس که در زمینه‌ای، از تخصص حرفه‌ای برخوردار است ولی از توانایی کنترل و اختیارات بایسته برای پیاده‌سازی موارد بی‌بهره است (مدیر سازمان نیست) و از سوی دیگر خواستار کارآیی بیشتر است، به دست آمده است. این کتاب به شما می‌گوید چه کاری را انجام دهید و در هر کدام از شرایط گوناگون پیش آمده چگونه رفتار کنید.

حرمت نفس (خود را دوست بداریم تا بهتر با دیگران زندگی کنیم)

 • 25,000 تومان

حرمت نفس یکی از ابعاد بنیادی شخصیت انسانی است. فقدان حرمت نفس مناسب، مشکلات و دشواری‌هایی در روابط اجتماعی، خانوادگی، زناشوئی و ... به وجود می‌آورد. این کتاب توسط دو روان‌پزشک در زمینه روانشناسی نوشته شده و با زبانی ساده، خواننده را گام به گام با پیچیدگی‌های حرمت نفس و مفاهیمی چون اعتماد به نفس، بینش نفس، تائید نفس و ... آشنا می‌سازد و با ارائه نمونه‌هایی از دشواری‌های زندگی انسان‌های جوامع مدرن امروزی، راه‌حل‌های مناسب و کاربردی در اختیار خواننده قرار می‌دهد.

درمان بدون دارو خوددرمانی (طب فشاری آکوپرسور ماساژ سنتی چینی پیشگیری از بیماری‌ها)

 • 9,000 تومان

طب فشاری در واقع ماساژ هدفمند بر روی برخی نقاط طب سوزنی و یک روش خوددرمانی است که فرد، سهم مهمی در شفای جسمی و روحی خود دارد. به همین دلیل ضرورت مراجعه بیمار به پزشک و مصرف دارو را از بین می‌برد. مجموعه طب فشاری در به جریان انداختن انرژی‌های بدن برای پیشگیری و درمان بیماری‌ها با استفاده از ماساژ و فشار با نوک انگشتان تدارک دیده شده است. همچنین ماساژ سنتی چینی در جلوگیری و درمان برخی از بیماری‌ها موثر و نتیجه‌بخش است.

به دنبال دل خود باشید

 • 4,000 تومان

بهترین بخت شما برای لذت بردن از زندگی، در انجام دادن کاری است که دوست دارید نهفته است. عشق یعنی انرژی. هر کاری را که با عشق انجام دهید از کیفیت آن انرژی برخوردار می‌شوید و چنین انرژی به احتمال زیاد تبدیل به آسایش و رفاه برایتان می‌شود اما این بدان معنا نیست. انجام دادن کاری که دوستش دارید، یک دستورالعمل برای یک زندگی بی‌دردسر نیست، بلکه راهنمایی برای یک زندگی پرشور است. به احتمال زیاد، هم مسولیتتان بیشتر می‌شود و هم مشکلاتتان!

صفحه‌ی 1