فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
در ستایش سادگی
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
در جستجوی زندگانی نیکو (شادکامی و فیلسوفان دیروز و امروز)
هنر زندگی به سبک ژاپنی
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
وابی‌سابی در ستایش دل‌ آسودگی چگونه با این جهان کنار بیاییم
الفبای ذهن‌آگاهی
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
ایکیگای (هنر معنا بخشی به زندگی به سبک ژاپنی)
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
در ستایش آرامش (زندگی کوتاه است و این کتاب نیز)
کی پنیر منو جا به جا کرد
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
قدرت رواقیگری (نگاهی امروزی به فلسفه کهن)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
زنون و لاکپشت (چگونه همچون یک فیلسوف بیندیشیم)
معنای زندگی و فلاسفه بزرگ
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان

تربیت جنسی کودکان و نوجوانان در خانواده ایرانی و پیشگیری از آزار جنسی

 • 120,000 تومان

کتاب حاضر دربردارنده مجموعه‌ای از موضوعات مهم در زمینه تربیت جنسی کودک و نوجوان و پیشگیری از آزار جنسی است که با هدف ارتقاء و پیشبرد مهارت‌های والدین، روانشناسان، معلمان و... ارائه شده است که سعی گردیده با سناریوهایی از اتفاقات و مشکلات واقعی مراجعان، که با بیانی ساده، واضح و قابل درک مطرح شده است قدم به قدم از لحظه تولد تا دوران بلوغ و نوجوانی همراه والدین بوده و به تک تک مراحل رشد جنسی و آنچه باعث اخلال در رشد جنسی کودک خواهد شد اشاره نماید. این کتاب موضوعات خاص از قبیل پاسخ به تمام سوالات و کنجکاوی‌های جنسی کودکان، خودارضایی کودک و نوجوان، انواع انحرافات جنسی و پیشگیری از آن، دیدن فیلم پورن یا مشاهده رایطه جنسی دیگران توسط کودک و نوجوانان و مشکلات احتمالی آن، واقعیت‌هایی درباره سوءاستفاده جنسی از کودکان و نوجوانان، چگونگی محافظت کودکان و نوجوانان از متجاوزان جنسی و ویژگی‌های ظاهری و شخصیتی متجاوزان جنسی را مدنظر قرار داده است. یکی از برجستگی‌های بارز این کتاب ارائه راهکارهای علمی به شیوه‌ای کاملا کاربردی است که مطابق با فرهنگ خانواده‌های ایرانی ارائه شده است. امید است این مجموعه منبعی کاربردی و مناسب برای والدین درجهت سلامت جنسی کودکان و نوجوانان و پیشگیری از انحرافات جنسی باشد.

در ستایش سادگی

 • 40,000 تومان

بله! می‌دانم اینکه کتابی درباره مینیمالیسم بیش از یک یا دو صفحه باشد، کنایه آمیز است. محتوا مینیمالیستی نیست، و این خود متناقض است، اینطور نیست؟ خب، حتما می‌توانستم کتابی بنویسم که تنها یک پاراگراف داشته باشد، اما آیا ارزش پول و زمان شما را دارد؟ آیا به شما در دستیابی به چیزی که برای آن آمده‌اید، کمکی می‌کند، من می‌خواستم راهنمایی حقیقتا مفید خلق کنم، و این بدان معناست که اطلاعاتی بیش از حداقل را در کتاب آورده‌ام. امیدوارم این کتاب برای شما خوب باشد، اگر نه، همین حالا آن را کنار بگذارید!

در جستجوی زندگانی نیکو (شادکامی و فیلسوفان دیروز و امروز)

 • 65,000 تومان

برای جانواران غیرعقلانی همین کافی است تا بخورند و بنوشند و استراحت و تولید مثل کنند، و همه آن کارهایی را انجام دهند که هر یک از انواع حیوانات دیگر می‌کنند. از سوی دیگر، برای ما این فعالیت‌های حیوانی دیگر کافی نیستند، بلکه تا به نحوی مناسب و نظام‌مند و هماهنگ با ماهیت و سرشت فردی‌مان رفتار نکنیم دیگر به غایت‌مان دست نمی‌یابیم... هم از این رو، خطا یا شرم‌آور است که انسان همان جایی شروع و تمام کند که جانوران غیرعقلانی چنین می‌کنند. وی باید از جایی شروع کند که آن‌ها شروع می‌کنند و جایی تمام کند که طبیعت برای وی در نظر گرفته است.

هنر زندگی به سبک ژاپنی

 • 60,000 تومان

قدم‌هایی کوچک و پیوسته بردارید. حوصله به خرج دهید و با خودتان و دیگران تبادل نظر کنید و به تأمل بپردازید، بدون آن که بیش از حد از خودتان انتقاد کنید. . تعادل پیدا کنید، استراحت کنید، از سکوت لذت ببرید. دست به کار شوید. با آغوش باز خراشیدگی‌ها، جای زخم‌ها و کبودی‌هایی را بپذیرید که از تلاش کردن‌تان ناشی می‌شوند. هفت بار زمین بخورید، هشت بار بلند شوید. و به راهتان ادامه دهید. این همان چیزی است که من می‌خواهم از طریق این کتاب به شما منتقل کنم.

وابی‌سابی در ستایش دل‌ آسودگی چگونه با این جهان کنار بیاییم

 • 60,000 تومان

وابی سابی به‌ عنوان یک مفهوم برای افراد بسیار زیاد خارج از ژاپن از آن رو جذاب است که در تقابل با دیگر تصورات آرمانی از کمال قرار دارد، جست‌و‌جوی بی‌امان جوانی، ایستا و ثابت بودن یا بی‌عیب و نقص بودن. از بسیاری جهات، این آرمان‌ها کاملا غیرواقع گرایانه و دست‌نیافتنی هستند، و تقریبا لطفی ندارند. یافتن آسایش و زیبایی در گذر زمان و پذیرفتن آن‌چه قادر به تغییرش نیستیم همراه با آرامش خاطر راحت‌تر و مطمئن‌تر به نظر می‌رسند. این کار باعث می‌شود یافتن آرامش خاطر و رضایت‌مندی دست یافتنی باشند و شما را ترغیب می‌کند تا نسبت به خودتان هوشیارتر و مهربان‌تر باشید. وابی سابی شما را دوباره به گوهر انسانیتان باز می‌گرداند و نیز به رابطه‌تان با فرایندهای طبیعی و سفر زندگی، این که زندگی چقدر سریع غافلگیرتان می‌کند و این که چقدر مهم است که قدر داشته‌هایتان را بدانید.

الفبای ذهن‌آگاهی

 • 40,000 تومان

ذهن‌آگاهی چیست؟ ذهن‌آگاهی، که به آگاهی از لحظه حال نیز معروف است، درباره تمرکز بر روی اینجا و اینک است و نیز رها کردن افکار و قضاوت‌ها. زندگی‌های امروزی ما پر از چیزهایی هستند که توجه‌مان را می‌طلبند: فهرست کارهایی که باید انجام دهیم، جواب دادن به پیام‌ها، پر کردن فرم‌ها، پرداخت قبض‌ها، تحویل کارها در موعد مقرر، دیدن افراد، سیر کردن خانواده. از همین‌رو، به‌راحتی ممکن است احساس سردرگمی بکنیم و مراقبت از خودمان را به دست فراموشی بسپاریم. ذهن آگاهی درباره برگرداندن خودمان از نشخوار ذهنی درباره آینده یا نگرانی‌هایی که انرژی‌مان را تحلیل می‌برند به تجربه لحظه حال به صورت پروپیمان و کامل است، بدون تحلیل آگاهانه. ذهن‌آگاهی به میلیون‌ها نفر در سرتاسر جهان کمک کرده است تا به تعادل، هدفمندی و سرور در زندگی‌شان دست یابند. این کتاب برای آن است تا به شما کمک کند برای بهبود زندگی‌تان از آن استفاده کنید.

ایکیگای (هنر معنا بخشی به زندگی به سبک ژاپنی)

 • 28,000 تومان

«ایکیگای» چیست؟ طی هفت سالی که به عنوان روزنامه‌نگار مستقل کار می‌کنم، این مسئله پیچیده‌ترین موضوعی بوده است که مجبور بوده‌ام در آن کندوکاو کنم. تا قبل از این که برای بی‌بی‌سی مقاله‌ای به نگارش دربیاورم، قدر این مفهوم را نمی‌دانستم و آن را بدیهی می‌پنداشتم. ایکیگای چنان مفهوم رایجی است و چنان عمیقا در اذهان مردم ژاپن جای گرفته است . که هیچ‌گاه واقعا درنگ نکرده بودم و به معنای آن نیندیشیده بودم. واژه ژاپنی ایکیگای از دو بخش، یا دو کانجی، تشکیل شده است: «ایکی» ، که به معنای زندگی است، و «گای» که معنی ارزش یا بها می‌دهد. بدین‌ترتیب، ایکیگای به معنی ارزش زندگی یا شادکامی در زندگی است. به بیانی ساده، ایکیگای به همان دلیلی اشاره دارد که افراد هر روز صبح به خاطرش از خواب بیدار می‌شوند.

در ستایش آرامش (زندگی کوتاه است و این کتاب نیز)

 • 45,000 تومان

برای اینکه موفق یا شادکام باشیم نیاز به آرامش داریم. چنین نیست که موفقیت یا شادکامی آرامش را از پی خود بیاورند. برای رسیدن به آرامش باید خواسته‌های قلبی و عقلی خود را بدانیم. برداشت‌ها از آرامش متفاوت است. برخی آسایش را بر آرامش مقدم می‌دانند و در مورد برخی دیگر عکس این قضیه صادق است. کتاب در ستایش آرامش کتابی درباره‌ی ذهن ‌آگاهی و تمرکز و کنترل اضطراب است. نویسندگان این کتاب تلاش می‌کنند تا افرادی را پرورش دهند که از نظر اجتماعی و هیجانی هوشیارتر باشند. برای رسیدن به این هدف،کتاب راهکارهایی را بیان کرده‌است، که شامل نفس کشیدن، برقرای ارتباط با بدن، تجربه‌ی احساسات و مانند این ها می‌شود. با انجام این تمرین ها می‌توان تا اندازه‌ی زیادی به ذهن آگاهی و تمرکز حواس دست یافت و از اضطراب خود کاست.

کی پنیر منو جا به جا کرد

 • 18,000 تومان

کی پنیر منو جا به جا کرد، داستانی است آموزنده برای کنار آمدن با تغییر و فرارفتن از ترس‌های بازدارنده در مواجهه با تغییرات نامنتظره. کتابی که می‌توان در مواجهه با بحران‌های زندگی در طول سالیان بارها و بارها به آن رجوع کرد و از خرد نهفته در آن استفاده کرد.

قدرت رواقیگری (نگاهی امروزی به فلسفه کهن)

 • 95,000 تومان

کتابى کاربردى در مواجهه با دشوا ى هاى زندگى امروزى است، وبر پایه ى تعالیم فیلسوفان رواقى بزرگى همچون سنکا و غیره نوشته شده است. اثار این فلاسفه درطول سده ها الهام بخش افراد بسیارى بوده است، زیرا انان همگى درباره ى مشکلات زنزگى هرروزه صحبت مى کنند و کمک مى کنند تا بتوانیم با این مسائل دست و پنجه نرم کنیم و در مقابل اضطراب ، سرخوردگى ، هراس ، یاس، عصبانیت و نارضایتى از زندگى پا پس نکشیم. در این کتاب ، به بررسى این موضوع مى پردازیم که رواقیگری به چه معناست و نیز اینکه چگونه می‌توانید از آن برای تقویت نیروی اراده خود، مقاومت در برابر گرفتن تصمیم‌های احساسی و مالکیت بر شادکامی‌تان استفاده کنید. فلسفه شیوه‌ای از زندگی است و همه چیزها، رسیدن به شادکامی نیازمند فدا کردن برخی چیزهاست.

زنون و لاکپشت (چگونه همچون یک فیلسوف بیندیشیم)

 • 55,000 تومان

زنون و لاکپشت نه تنها توضیح می‌دهد که هر فیلسوف که بوده است و چه می‌اندیشیده استء بلکه دقیقا نشان می‌دهد که چه‌سان به آن طرز فکر خاص رسیده است. نیکولاس فرن فلسفه را چنان مجموعه‌ای ابزار عرضه می‌دارد - از تیغ او کام گرفته تا چنگک هیوم - که می‌توان یکایک‌شان را در مورد هر مسئله دشواری به کار زد. زنون و لاکپشتء که در بیست و پنج فصل کوتاه نوشته شده است. و هریک را می‌توان در طول مسیر رفتن به سرکار خواند. دوره آموزشی ایده‌آلی است برای دفاع شصی در حوزه فکری. کتاب حاضر تاکنون به بیست و پنج زبان برگردانده شده استء آلمانیء پرتغالیء ترکی و غیره و ترجمه فارسی پیشارو بیست و ششمین برگردان آن محسوب می‌شود.

معنای زندگی و فلاسفه بزرگ

 • 65,000 تومان

معنای زندگی و فلاسفه بزرگ آشکار می‌سازد که چه‌سان فلاسفه بزرگ گذشته درصدد پاسخ به پرسش از معنای زندگی بر آمده‌اند. این مجموعه ویراسته شامل بیست و پنج فصل می‌شود، و هر فصل تمرکز خود را بر روی چهره‌ای اصلی و عمده در حوزه فلسفه می‌گذارد، از کنفوسیوس گرفته تا ویتگنشتاین و آیر، و به گونه‌ای تخیل‌آمیز از چشم انداز آنان به موضوع مورد بحث می‌پردازد. کتاب جذاب و منحصربه فرد حاضر، که به قلم متخصصان برجسته این حوزه به نگارش در آمده است، متخصصانی نظیر جان کاتینگهام، تادئوس متز وای. سی. گریلینگ، ارتباط و پیوند تاریخ فلسفه با مباحث مطرح حال حاضر را مورد کندوکاو قرار می‌دهد. خواندن این کتاب برای دانشجویان و پژوهندگانی که به مطالعه تاریخ فلسفه، فلسفه دین، اخلاق، متافیزیک یا فلسفه تطبیقی می‌پردازند لازم و ضروری است، ضمن آن که خوانندگان علاقمند به مباحث فلسفی نیز می‌توانند از آن بهره‌مند شوند، به ویژه از آن حیث که دستگاه اندیشگانی فلاسفه بزرگ را، که پیشاپیش آشنای خوانندگان هستند، از زاویه‌ای نو و بدیع مورد بررسی قرار داده است، و نکات جالب و تازه‌ای را درباره شان مطرح ساخته است.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1