����������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
نقص توجه و بیش‌فعالی در کودکان و نوجوانان (تشخیص و درمان ای دی اچ دی)
مراقبت از بدن در محل کار و زندگی
 • 13,000 تومان
 • با تخفیف: 13,000 تومان
چطور در 3 دقیقه مورد پسند واقع شویم (هنر برقراری روابط)
دایره‌المعارف جامع ماساژ تعریف ماساژ تکنیک‌های ماساژ (ماساژدرمانی)
متد زندگی سیلوا
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
متقاعد کردن در کمتر از 2 دقیقه (ارتباط موثر)
 • 13,000 تومان
 • با تخفیف: 13,000 تومان
آنچه باید درباره تربیت کودکان و نوجوانان بدانیم
سخنرانی کنید و ثروتمند شوید
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
درمان کمردرد برای همیشه (ارتباط متقابل ذهن و جسم)
بی‌خوابی
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
101 راه برای ایجاد ارتباط موفق با دیگران
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
چگونه دیگران را شیفته خود کنید
 • 9,000 تومان
 • با تخفیف: 9,000 تومان

نقص توجه و بیش‌فعالی در کودکان و نوجوانان (تشخیص و درمان ای دی اچ دی)

 • 45,000 تومان

این کتاب، دانش‌های کنونی را در زمینه ADHD شرح می‌دهند. ما ابتدا با تاریخچه این اختلال ودرمان آن شروع می‌کنیم. بعد در مورد راه‌های تشخیص، توالی مراحل و همبودی‌هایش (مجموع چند اختلال) صحبت می‌کنیم. سپس پیش‌بینی، پیشگویی و اتیولوژی (دانش تشخیص علل بیماری‌ها را بررسی می‌کنیم) فرآیند ارزیابی به مرور بیان می‌شود. روش‌های دخیل در ADHD جزء به جز، معرفی شده‌اند. رویکردهای روان‌درمانی (آموزش پدر و مادر، مدیریت احتمالات در مدرسه و درمانی شناختی رفتاری و همچنین درمان دارویی نیز موثر هستند. متخصصین بهداشت روانی با استفاده از متد نرده آنالیزی، باعث روند بهبود درمان خواهند شد...

مراقبت از بدن در محل کار و زندگی

 • 13,000 تومان

اخیرا شرکت‌های زیادی متوجه شده‌اند که بهبود سلامت نیروی کار یک سرمایه‌گذاری مالی مناسب است. به واقع هم همین طور است و هدف این کتاب هم دقیقا همین می‌باشد: بهبود سلامتی و مراقبت از بدن. البته ملاحظاتی وجود دارند که فراتر از مسائل مالی هستند. این کتاب رویکردی، دو سویه به بحث سلامتی و مراقبت از بدن دارد. در اولین رویکرد به امکان صرفه‌جویی‌های مالی و حصول کارایی بهتر با حفظ و مراقبت از سلامت نیروی کار پرداخته شده است: جلوگیری از مرخصی‌های زیاد و ممانعت از اخراج بی‌رویه کارکنان، کار عاقلانه‌ای به نظر می‌رسد. ذهن سالم در بدن سالم است. رویکرد دوم درباره مراقبت از سلامت فردی می‌باشد ـ پذیرش مسئولیت و سلامت و مراقبت از خود پیش از آن چه که اداره شما تامین‌کننده آن است.

چطور در 3 دقیقه مورد پسند واقع شویم (هنر برقراری روابط)

 • 13,000 تومان

بله همه چیز در 3 دقیقه اتفاق می‌افتد! به هنگام یک ملاقات جدید، احساس نقش مهمی را ایفا می‌کند! خوب باید... اولین کلمات، صدا، دست دادن، نگاه، طرز رفتار. چطور اعتماد افراد کمرو را جلب کنیم: در این زمینه راهکارها و تکنیک‌هایی وجود دارند که شما دیگر آن‌ها را فراموش نخواهید کرد. این کتاب می‌تواند تحولی در زندگیتان ایجاد کند. به شما کمک خواهد کرد تا مجموعه خطوط ارتباطی خود و هر یک از مخاطبانتان را کشف کنید. چطور حالت‌های افراد را برداشت کنیم، پیام کلمات، چشم‌ها و اشارات را درک کنیم و به کمک آخرین شناخت‌ها در مورد رموز یک رابطه خوب (تحلیل تراکنشی، PNL و غیره) د‌ریابیم که این امکان وجود دارد که در هر موقعیتی مورد پسند واقع شویم، چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه‌ای.

دایره‌المعارف جامع ماساژ تعریف ماساژ تکنیک‌های ماساژ (ماساژدرمانی)

 • 55,000 تومان

ماساژ در اصل لمس کردن است. (البته به شکل یک تمرین روزانه). هر چند که این کتاب به شما فرصت کشف استعدادتان را در خصوص ماساژ مناسب می‌دهد ولی مستقیما به سراغ بخش تکنیک‌ها نروید. برای انجام ماساژ، نه تنها در تکنیک‌ها به لطافت و کیفیت ماساژ اهمیت داده شده است بلکه تعادل صحیح هم در نظر گرفته شده است. وقتی اصول رعایت می‌شود و ارتباط شکل می‌گیرد، ماساژ با وضعیت‌های متفاوت مطابقت پیدا می‌کند و خود را در برابر دردهای متداول حفظ می‌کند.

متد زندگی سیلوا

 • 20,000 تومان

متد زندگی سیلوا با اختصاص تنها 5 دقیقه از وقتتان در روز در حرفه و زندگی شخصی‌تان، به سلامتی تمام و کمال خوشبختی، و همه اهدافتان دست یابید. با متد زندگی سیلوا که از لحاظ علمی و تجربه ثابت شده که برنامه‌ای کاملا توانمند است، طنابهای پیچیده شده به دور ذهنتان را باز کنید. در متد سیلوا ما نوعی از مراقبه فعال که باعث ایجاد تغییر پایدار، عمیق و ملموس خواهد شد را به شما آموزش خواهیم داد.

متقاعد کردن در کمتر از 2 دقیقه (ارتباط موثر)

 • 13,000 تومان

این کتاب تئوری جدیدی در مورد دنیای کار و تجارت ارائه نمی‌دهد بلکه به شما نشان می‌دهد که چطور به نتایج بهتری دست پیدا کنید. البته اگر بتوانید موفق به برقراری ارتباط با مشتری‌ها، همکارها، مافوق‌ها، کارمندها و حتی افراد بیگانه شوید و مهم‌تر از همه این که به این موفقیت در کمتر از 2 دقیقه دست پیدا کنید.

آنچه باید درباره تربیت کودکان و نوجوانان بدانیم

 • 15,000 تومان

پدران و مادران ناآگاه کوله‌بار تربیت به ارث برده از پیشینیان را بدون کوشش در جهت انطباق آن با شرایط امروز، با محتوایی ناهمگون با عصر فرزندانشان به آن‌ها تحمیل می‌کنند و خوشحال‌اند که فرزندی آرام و سر به راه، تربیت کرده‌اند. ولی در حقیقت جان‌شان را خسته می‌کنند و از این انسان‌ها موجوداتی درمانده می‌سازند. کار ما تربیت است. ما با موجوداتی ظریف و شکننده سر و کار داریم که صرفاً گوشه‌ای از مسائل خود را با هزار رمز و راز، بیان می‌کنند و این ما هستیم که باید با آگاهی کامل، سرنخ‌هایی را که آنان از کلام سردرگم احساسات و عواطف خود نشان می‌دهند، با ظرافتی خاص بدست آوریم. در تآلیف کتاب حاضر از آثاری چون روانشناسی کودک و اصول تربیتی جوانان اثر ژان پیاژه، روانشناسی و تربیت جنسی کودکان و نوجوانان اثر کوچیکف، آنچه باید درباره تربیت فرزندان بدانید اثر گلدسمیت، روانشناسی تجربی زیر نظر گریگوروا و آنچه باید درباره تربیت فرزندان بدانید اثر درسون و براتل استفاده شده است.

سخنرانی کنید و ثروتمند شوید

 • 70,000 تومان

این کتاب کتابی ممتاز برای سخنرانان تازه‌کار و البته آن دسته از سخنرانان حرفه‌ای است که می‌خواهند در مورد این صنعت بیشتر بدانند، و ببینید آیا در مسیری قرار گرفته‌اند که منتهی به پول و مانند آن می‌شود.

درمان کمردرد برای همیشه (ارتباط متقابل ذهن و جسم)

 • 40,000 تومان

در این کتاب می‌خوانید: چرا افراد با انگیزه و موفق مبتلا به کمر درد می‌شوند. چگونه اضطراب و خشم سرکوب شده موجب اسپاسم عضلات می‌گردد. چگونه مردم خود را برای ابتلا به کمر درد تربیت می‌کنند، چگونه می‌توان با شناخت TMC و عوامل ابتلا به آن، در عرض 2 تا 6 هفته از کمر درد خلاصی یابید.

بی‌خوابی

 • 28,000 تومان

زندگی بدون خواب کافی می‌تواند با احساس نداشتن کنترل بر زندگی همراه باشد. بسیاری از ما به هر تلاشی دست می‌زنیم تا از این احساس اجتناب کنیم. از جمله‌ی این اقدامات می‌توان به وابسته شدن به دارو‌های آرام‌بخش و خواب‌آور اشاره کرد. در این کتاب راه‌کارهای پیشنهاد می‌شود که شما بتوایند بدون دارو مشکل بی‌خوابی راه حل کنید.

101 راه برای ایجاد ارتباط موفق با دیگران

 • 55,000 تومان

این کتاب در نوع خود می‌تواند 101 راه مناسب در ایجاد ارتباط با دیگران را پیش روی شما گذارد و در واقع راهنمای کامل و بررسی تائید شده‌ای است که توانسته است بسیاری از افراد سرشناس و موفق در زمینه اقتصادی و مدیریت را راهنمایی کرده و در رابطه با چگونگی سازماندهی ایجاد ارتباط با دیگران و راه کسب موفقیت در این زمینه الگویی مناسب ارائه دهد.

چگونه دیگران را شیفته خود کنید

 • 9,000 تومان

توانایی شما در شیفته کردن دیگران که شما را تبدیل به یک آدم دوست‌داشتنی می‌کند بیشتر از هر توانایی دیگر می‌تواند درهای بسته را به روی شما باز کند. با یادگیری حقایق ساده‌ای در مورد شیفته کردن دیگران و تمرین تکنیک‌هایی که به دنبال آن می‌آید می‌توانید به طرز غیرقابل باوری تاثیر و لذتی را که در تعامل با دیگران به دست می‌آورید بهبود ببخشید.

1  صفحه‌ی 1