فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

����������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
کلید روابط سالم
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
هیچ لحظه‌ای عادی نیست (راهنمای جنگجوی آرام در زندگی روزمره)
آناتومی اضطراب (واکنش بدن به ترس را درک کرده و بر آن غلبه کنید)
زن قوی را از بند رها ساز (عشق پاک مادر متبرک برای روح وحشی)
حلقه سرنوشت ارواح
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
فراتر از نظم (12قانون دیگر برای زندگی)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
سمت روشن خیابان (مجموعه‌ای از سخنرانی‌هایی که پیش‌تر به چاپ نرسیده‌اند)
آنچه از او به جا ماند
 • 92,000 تومان
 • با تخفیف: 92,000 تومان
معجزه (6 گام تا روشنگری و بیداری)
 • 78,000 تومان
 • با تخفیف: 78,000 تومان
بانوی طبقه بالا
 • 93,000 تومان
 • با تخفیف: 93,000 تومان
اعتیاد به ذهن میمون (برنامه‌ریزی ذهنی خود را که در زندگی‌تان کارشکنی می‌کند تغییر دهید)

کلید روابط سالم

 • 160,000 تومان

رابطه‌ها محلی برای بهبود کیفیت زندگی و صمیمیت هستند. اما گاهی اوقات درد و رنج بسیاری را در رابطه تجربه می‌کنیم. مشکلاتی که در بستر روابط به وجود می آیند گاهی سخت‌ترین و چالش برانگیزترین مسائل زندگی هستند. کلید روابط سالم به شما دانش و مهارت برقراری رابطه سالم و معنادار و رضایت‌بخش را می‌دهد. این که چگونه هم از جسم و احساسات خود مراقبت نمایید و هم از توانایی‌های ذاتی خود برای حل مشکلات زندگی بهره‌مند شوید.

هیچ لحظه‌ای عادی نیست (راهنمای جنگجوی آرام در زندگی روزمره)

 • 220,000 تومان

زندگی ما مثل سفری در مسیر بالایی کوه است. هنگام بالارفتن با چالش‌هایی در روابط، پول، سلامتی و کار رو‌به‌رو می‌شویم. می‌توانیم اطلاعات و توصیه‌های فراوانی دربارۀ تمام این موضوعات بیابیم. بسیاری از ما می‌دانیم کار درست چیست، اما برای ایجاد تغییرات واقعی در زندگی خود نیاز است که دانش را به عمل تبدیل سازیم. در اینجا دن میلمن راه جنگجوی آرام را ارائه می‌کند تا تمایلات را به عمل، چالش‌ها را به قدرت و تجارب زندگی را به خرد برگردانیم. زندگی روزمره عرصه مبارزه است. روش آن عمل کردن ساده است. زمان از همین حالا و از جایی که هستیم آغاز می‌شود. در هر سطحی کار می‌کند.

آناتومی اضطراب (واکنش بدن به ترس را درک کرده و بر آن غلبه کنید)

 • 220,000 تومان

دکتر اِلِن وِرا، روانشناس، معتقد است که اضطراب، برخلاف اعتقاد خیلی‌ها که آن را یک اختلال ذهنی می‌دانند، منشأ جسمانی دارد و از درون ما نشأت می‌گیرد. به جای اینکه بر این باور باشیم که این فکر ماست که روی بدنمان تأثیر می‌گذارد و زمینه‌ساز نشانه‌های فیزیکی می‌شود، او معتقد است بسیاری از انواع اضطراب‌ها ناشی از عدم تعادل بدن ما است، خواه این تعادل در قند خون باشد یا کیفوری ناشی از نوشیدن قهوه یا محرومیت از خواب، بررسی‌های بالینی دکتر ورا نشان می‌دهد می‌توان این نوع اضطراب را به‌راحتی درمان کرد و اینکه همه‌چیز بستگی به سبک زندگی و برنامۀ غذایی ما دارد.

آموختن لذت بردن غرقگی و رشد کردن (استفاده از اصول روانشناسی مثبت برای رسیدن به اشتیاق و معنا در زندگی)

 • 95,000 تومان

چه می‌شد اگر راهی برای کمک کردن به خود و دیگران پیدا می‌کردید و زندگی مفیدتر و پرمعناتری می‌داشتید. روش یاد گرفتن، لذت بردن، غرقگی و رشد کردن جوابی عالی برای این خواسته شماست. روشی که می‌تواند در مورد شما و دیگران کاربرد داشته باشد. در نهایت اینها فرایند تعالی بخشیدن به خویشتن و بهره‌برداری از فرصت‌های مناسب است. در این کتاب درک تیت نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید یک عمر یاد بگیرید و از همه توانمندی‌های بالقوه خود استفاده کنید.

زن قوی را از بند رها ساز (عشق پاک مادر متبرک برای روح وحشی)

 • 450,000 تومان

مادر مقدس مظهر شفقت است. او شادی‌محور و غم‌زداست. او بر همگان ظاهر می‌شود. بر همه... همچون خورشید بر همگان می‌تابد. او بر متزلزلان، آوارگان، معتادان، دلشکستگان، عزاداران، رهروان دست و پا بسته، پرسش‌کنندگان از روی دره‌ها، ظاهر می‌شود. او بر هر کسی که چشمی برای دیدن، گوشی برای شنیدن، روحی برای حس کردن، و دلی برای مهر ورزیدن دارد، ظاهر می‌شود. او زن جنگجوست، او پهلوان تیم ماست. انقلاب آتشینی است با عشق لطیف لایزال. از‌این‌رو، او از آن ماست، و ما از آن او هستیم. ما متعلق به او هستیم، او متعلق به ماست... تمام و کمال.

حلقه سرنوشت ارواح

 • 125,000 تومان

در کتاب حلقه سرنوشت ارواح، شصت و هفت فرد حرفه‌ای عادی همانند من و شما با کمک دکتر مایکل نیوتن در خواب مغناطیسی (تکنین ئذمان با هیپنوتیزم روحی) توانسته‌اند خاطرات زندگی ارواح را پس از مرگ جسم به یاد آورند و به نکات و جزییات جالب و ویژه‌ای از این خاطرات اشاره کرده‌اند، از جمله: هدف ما از زندگی در این جهان سفر روح بین دوره‌های مختلف زندگی روش‌هایی که ارواح برای برقراری تماس و تسکین عزیزان‌شان انتخاب می‌کنند ماهیت ارواح راهنما ارتباط ذهنی - مغزی روحی وجود ارواح همزاد دلایل انتخاب جسم‌های ویژه

فراتر از نظم (12قانون دیگر برای زندگی)

 • 95,000 تومان

متفکر بزرگ و روانکاو مشهور، جردن بی. پیترسون، در کتاب اول خود به نام 12 قانون برای زندگی پادزهری را برای مقابله با آشفتگی‌های زندگی مدرن ارائه کرد. نظرهای او به میلیون‌ها خواننده کتابش کمک کرد و بازتابی جهانی یافت. اکنون و در کتابی که همه در انتظارش بودند، پیترسون پیشتر می‌رود و نشان‌می‌دهد که بخشی از معنای زندگی، دستیابی و رسیدن به آن سوی مرزهایی است که می‌شناسیم، فراسوی مرزها، ما را به ایجاد تعادل و توازن میان دو واقعیت بنیادین هستی ـ هرج و مرج و نظم ـ فرا می‌خواند. پیترسون به ما یاد‌آوری می‌کند که در کشاکش بی‌ثباتی‌ها و دردها، منابعی از قدرت وجود دارند که می‌توانیم به آن‌ها چنگ بیاندازیم. دیدگاه‌هایی برآمده از روانشناسی، فلسفه، تاریخ و بزرگ‌ترین داستان‌ها و اسطوره‌های بشر، بارقه‌هایی از خرد جمعی و باستانی.

سمت روشن خیابان (مجموعه‌ای از سخنرانی‌هایی که پیش‌تر به چاپ نرسیده‌اند)

 • 39,000 تومان

ناپلئون هیل یکی از معروف‌ترین نویسندگان کتاب‌های خودیاری است. اثر معروف او «بیندیشید و ثروتمند شوید» که در سال 1973 به چاپ رسیده است، بیش از 100 میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش رسیده و هیل را به شهرتی جهانی رسانده است. هیل در این کتاب روش جامع کسب ثروت را نشان می‌دهد. او در دهه 1960، بعد از بازنشستگی به سخنرانی‌هایی پرداخت و دیدگاه‌هایش را در مورد شادی و موفقیت توصیف کرد. این سخنرانی‌های ضبط شده هرگز به دست کسی نرسید، اما به تازگی در آرشیو بنیاد ناپلئون هیل کشف شد که اکنون در این کتاب انتشار یافته است.

آنچه از او به جا ماند

 • 92,000 تومان

ده سال پیش مادر ایزی استون پدر او را در خواب کشته بود. ایزی که از دیوانگی مشهود مادر و مرگ پدر درهم شکسته بود حال هفده سال داشت و در طول آن سال‌ها هرگز به‌دیدار مادرش در زندان بدفورد نرفته بود. اما پدر و مادرخوانده جدیدش که در یک موزه محلی کار می‌کردند، او را در پروژه‌ای تحقیقاتی به‌کار گرفتند. در آن‌جا و در میان انبوهی از اشیای به‌جا مانده از هزاران بیمار ناشناس آسایشگاهی قدیمی، ایزی به نامه‌هایی دست پیدا کرد...

معجزه (6 گام تا روشنگری و بیداری)

 • 78,000 تومان

جو ویتالی در کتاب معجزه به ما کمک می‌کند تا علت نهان در پس باور‌های ناخود‌آگاهمان را کشف کنیم و سپس نشان می‌دهد که با راهکار‌ها، مراقبه‌ها و تمرینات آنها را تغییر دهیم. او کمک می‌کند تا هر روز معجزات را خلق و با آنها زندگی کنیم.

بانوی طبقه بالا

 • 93,000 تومان

من سیلویا رابینسون هستم. مرد جوان و جذابی مرا استخدام کرده است تا از همسر معلولش، ویکتوریا، پرستاری کنم، اما خیلی زود به رازی پی می‌برم. این زن آن‌قدرها که شوهرش می‌گوید معلول نیست. ویکتوریا دیوانه‌وار تلاش می‌کند قصه‌ای را برای من نقل کند، اما ... اگر فقط بتواند حرف بزند. و بعد، یک روز دفتر خاطرات ویکتوریا را پیدا می‌کنم. آن‌چه در این دفتر نوشته شده است، شوک‌آور است.

اعتیاد به ذهن میمون (برنامه‌ریزی ذهنی خود را که در زندگی‌تان کارشکنی می‌کند تغییر دهید)

 • 98,000 تومان

ما در این کتاب به بررسی این نکته می‌پردازیم که چرا افکارمان بسیار آشفته‌اند. چرا گاهی عواطفمان از کنترل خارج می‌شوند، چرا بعضی روزها خلق و خوی خوبی داریم و پاره‌ای از روزها از شدت نگرانی به الکل و مواد پناه می بریم و یا با شریک زندگیمان بداخلاقی می‌کنیم وبه کارمان لطمه می‌زنیم، و یا آنقدر احساس افسردگی می‌کنیم که مایل به ترک بستر نیستیم. ما این دلایل را توضیح داده و خواهیم گفت چرا و چگونه به ذهن میمون معتاد می شویم.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1