فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
6 کلاه تفکر
 • 16,000 تومان
 • با تخفیف: 16,000 تومان
قورباغه را قورت بده
 • 16,000 تومان
 • با تخفیف: 16,000 تومان
چرا چاق می‌شویم
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
هنر ایجاد انگیزه (76 روش برای ایجاد انگیزه کسب موفقیت و دوری از اتلاف وقت)
قانون 5 ثانیه (زندگی کار و اعتماد به نفس خود را با شجاعت‌های روزانه تغییر دهید)
عادت‌های اتمی
 • 16,000 تومان
 • با تخفیف: 16,000 تومان
4 ساعت کار در هفته
 • 13,000 تومان
 • با تخفیف: 13,000 تومان
اول سود
 • 11,000 تومان
 • با تخفیف: 11,000 تومان
با چرا شروع کنید (رهبران بزرگ چگونه الهام‌بخش دیگران می‌شوند)
بیندیشید و ثروتمند شوید
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان
تفکر سریع و کند
 • 17,000 تومان
 • با تخفیف: 17,000 تومان
ثروتمندترین مرد بابل
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان

6 کلاه تفکر

 • 16,000 تومان

ادوارد دوبونو در کتاب شش کلاه تفکر به مخاطب می‌آموزد چگونه در آن واحدء مسائل گوناگون را در نظر بگیرد و در مدت زمان کوتاه درست‌ترین تصمیم را اتخاذ نماید. او در این کتاب توضیح می‌دهد قدرت تفکر انسانء منبعی نامحدود برای بشر است و این توانایی مهم‌ترین مهارت انسان به شمار می‌آید. وی عواملی که می‌تواند تفکر منطقی را به چالش بکشد نظیر اطلاعاتء منطق‌ء امید و خلاقیت را معرفی می‌کند و با استفاده از این روش به مخاطب می‌آموزد چگونه عناصر مختلف اندیشه را در مسیر درستی هدایت کند و مسائل را از زوایای متفاوتی ببیند. در این روشء شش کلاه به رنگ‌های سفیدء آبیء قرمزء زردء سیاه و سبز وجود دارد که هریک نماینده مفاهیم مشخصی است. مثلا دارنده کلاه آبی باید به تفکر کردن جمعء جهت دهد و برنامه‌ای مشخص را به سرانجام برساند. کلاه سفید فقط به اطلاعات ارائه می‌پردازد. افراد با کلاه قرمز احساسات و عواطف خود را بروز می‌دهند. کسی که کلاه سیاه به سر داردء انتقادهایش را به شکل منطقی بیان می‌کند. استفاده از کلاه زرد به معنای توجه به جنبه‌های مثبت موضوع مورد بحث است و کلاه سبز نماینده خلاقیت و فکرهای نو است.

قورباغه را قورت بده

 • 16,000 تومان

این کتاب مبتنی بر یک بینش درونی استء توانایی تمرکز فراوان بر بسیاری از تکالیف مهمء برای اینکه به بهترین نحو آنها را انجام داده و به‌ طور کامل و درست به اتمام برسند. این کتاب به منظور رسیدن به موفقیتء پیشرفت و کسب شادی‌های بی‌شمار نوشته شده است و دربردارنده 21 اصل بسیار قوی در زمینه کارآمدی و بهبود روش‌های فردی است. اصولی که نه تنها کاربردیء مستند و زودبازده هستندء بلکه می‌توانید از آن در هر زمانی و برای هر چیزی که در نظر داریدء استفاده کنید.

چرا چاق می‌شویم

 • 20,000 تومان

در این کتاب بسیار خواندنی و انگیزه‌بخشء نویسنده نظریه اصلی قدرتمندی را در مورد چاقی ارائه می‌کند که بینشی شگفت‌انگیز درباره تغذیه مناسب را فراهم می‌آورد. دکتر فانگ بر این باور است (گرچه قبول آن سخت است) که رژیم غذایی کم کالری و کم چربی برای کنترل وزن بدن یا درمان چاقی بی‌فایده است. علاوه بر آن در پنج گام اصلی، یعنی مجموعه‌ای از عادات درازمدت زندگی که سلامت شما و کنترل سطوح انسولین را بهبود می‌بخشدء توضیح می‌دهد که چطور از طریق روزه‌داری متناوب می‌توانید چرخه مقاومت به انسولین را شکسته و به وزن سالم خود برسید.

هنر ایجاد انگیزه (76 روش برای ایجاد انگیزه کسب موفقیت و دوری از اتلاف وقت)

 • 18,000 تومان

این کتاب حاوی 76 روش کاربردی برای کسب انگیزه است. کتابی است که تاریخ انقضا ندارد و مندرجات آن به شکلی است که برای رسیدن به درجات بالا، مجبور نیستید اصطلاحات تخصصی روانشناسی و مطالعات موردی انجام شده را خوانده واز آن‌ها استفاده کنید. به این امید که مورد خاصی اتفاق بیفتد، زمان خود را از دست ندهید و منتظر رسیدن فرصت مناسب نباشید. این روش‌ها بسیار ساده و موثر هستند و در کسب موفقیتی که در نظر دارید به شما کمک خواهند کرد.

قانون 5 ثانیه (زندگی کار و اعتماد به نفس خود را با شجاعت‌های روزانه تغییر دهید)

 • 65,000 تومان

زندگی شما می‌تواند با یک تصمیم 5 ثانیه‌ای تغییر کند و این همان دانشی است که در این کتاب به آن دست پیدا خواهید کرد. قانون 5 ثانیه به شما کمک خواهد کرد که زندگی کنید، عشق بورزید، کار کنید و اعتماد به نفس و شجاعت شما را زیاد خواهد کرد. شما می‌توانید این قانون را به راحتی بیاموزید و اطمینان داشته باشید که تاثیر عمیقی بر شما و زندگی‌تان خواهد گذاشت.

عادت‌های اتمی

 • 16,000 تومان

در کتاب عادت‌های اتمی جیمز کلیر مفهوم عادت را تا سطوح اتمی باز کرده و برای شما توضیح می‌دهد. این کتاب ایجاد عادت را نسبت به هدف گذاری در اولویت قرار می‌دهد و نکات مثبت و منفی هر کدام را شرح می‌دهد. به‌ جای اینکه تغییرات بزرگی را در زمینه‌های خاصی ایجاد کنید، می‌توانید با ایجاد تغییرات کوچک بسیار، پیامدهای بزرگتری را به وجود بیاورید. به جای این‌که بهبودی 100 درصدی ایجاد کنید، می‌توانید تنها با چندین تغییر کوچک یک درصدی، پیامدهایی را به وجود بیاورید تا وقتی در کنار همدیگر قرار می‌گیرند، اثرات بزرگتری بگذارند.

4 ساعت کار در هفته

 • 13,000 تومان

پول شما بسته به(ک)‌هایی که می‌توانید در زندگی کنترل کنید چند برابر می شود: کدام، کی، کجا و چه کسی. یک ثروتمند جدید یک چهارم زمانی که یک فرد معمولی کار می‌کند، به کار مشغول خواهد بود. ممکن است مقدار پولی که این افراد به دست می‌آورند کمتر از درآمد افراد معمولی باشد، اما هنگامی که به نتایج سبک زندگی ناشی از درآمدی که به دست آورده‌اند نگاه می‌کنیم، درمی‌یابیم که ارزش درآمد آن‌ها بسیار بیشتر است. آن‌ها می‌توانند زمان و موقعیت کاری خود را آزادانه انتخاب کنند و به همین دلیل است که ارزش پول‌شان 3 تا 10 برابر زیادتر می‌شود.

اول سود

 • 11,000 تومان

مایکل میخالوویچ کارآفرین نشریه و ستون‌نویس سابق مجله وال استریت ژورنال در زمینه متن‌های کسب‌وکار بود، در سن 35 سالگی، دو کسب و کار چند میلیون دلاری را تاسیس کرد و فروخت. او سومین کسب و کار خود را تاسیس و برای تبدیل آن به یک سرمایه‌گذاری میلیون دلاری تلاش نمود. وی قبلا به عنوان کارشناس اصلاح کسب و کار در شبکه‌ی تلویزیونی MSNBC فعالیت می‌کرد و اکنون یک سخنران برجسته در زمینه کارآفرینی است. او نویسنده سه کتاب اول سود برنامه کدویی و کارآفرین دستمال توالت است. او همچنین فارغ‌التحصیل رشته تکنولوژی از دانشگاه ویرجینیا است.

با چرا شروع کنید (رهبران بزرگ چگونه الهام‌بخش دیگران می‌شوند)

 • 18,000 تومان

با چرا آغاز کنید کتابی نوشته سایمون سینک است. ممکن است بپرسید چه چیز این کتاب را خاص کرده است؟ قدیمی‌ترین فرضیه‌ای که نویسنده در این کتاب استفاده کرده، فرضیه‌ای است که حاوی یک سوال ساده می‌باشد: چرا؟ چرا بعضی از افراد به موفقیت می‌رسند در حالی که دیگران نمی‌رسند؟ چرا برخی گروه‌ها به صورت یک تیم منسجم در برابر چالش‌ها می‌ایستند و موفق می‌شوند، اما دیگران شکست می‌خورند؟ چه چیزی باعث می‌شود که برخی افراد، متفاوت از سایرین باشند و به موفقیت برسند؟ اما موضوع جالب در مورد کتاب این است که کدام مورد در نهایت منجر به نتیجه جالب توجه می‌شود و آن، جواب سوال چرا است. نویسنده از نمونه‌های زیادی از دنیای واقعی و افرادی که می‌شناسد یا در مورد آن‌ها تحقیق کرده است، استفاده می‌کند که آن‌ها چطور مدیریت می‌کنند تا به موفقیت برسند. با استفاده از این نمونه‌ها، نویسنده به خوانندگان خود نشان داده است که اگر دیگران می‌توانند موفق شوند، پس ما هم می‌توانیم. با جواب کاربردی به چرا، نویسنده تلاش می‌کند تا جواب همه سوالات را بیابد. با چرا شروع کنید یک کتاب جذاب و شگفت‌انگیز است که مطمئنا خواننده را وادار می کند تا این سوال ساده را از خود بپرسد: چرا؟

بیندیشید و ثروتمند شوید

 • 10,000 تومان

اساسا افکار ما بسیار قدرتمند هستند، مخصوصا هنگامی که با اهدافی معین، ایستادگی و اشتیاقی سوزان برای ثروتمند شدن یا رسیدن به اهداف دیگر همراه شوند. برای رسیدن به هدف‌ها و به انجام رساندن رویاهای خود، تنها لازم است بفهمید چه می‌خواهید و تا زمانی که به آن جامه‌ی عمل بپوشانید، بااراده، پای خواسته‌ی خود بایستید. برای رسیدن به سر منزل مقصود، داشتن پول، تحصیلات یا قدرت نفوذ لازم نیست، تنها چیزی که اهمیت دارد این است که ابتکار، اعتقاد و اراده‌ی مورد نیاز برای رسیدن به هدف را داشته باشید.

تفکر سریع و کند

 • 17,000 تومان

اگر می‌خواهید کاری را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم، اول از همه باید بفهمیم با چه چیزی سر و کار داریم و می‌خواهیم چه کار کنیم. تفکر، سریع و کند کتابی است که خوانندگان می‌توانند در آن توصیه‌های مفید زیادی در ارتباط با این موضوع پیدا کنند. طرز تفکر ما نقش شگرفی در شیوه ی زندگی کردن ما، نحوه ی واکنش به موقعیت های متفاوت، روش تعامل‌مان با دیگران، نحوه تصمیم‌گیری و روش حل مسائل توسط ما دارد؛ همه این‌ها عمیقا از طرز تفکر ما ریشه می‌گیرند. دانیل کانمن، درباره نحوه عملکرد مغز انسان می‌نویسد و آن را به 2 بخش تقسیم می کند که وقتی ترکیب شوند، یک کل بی‌نقص راتشکیل می‌دهند. تفکر، سریع و کند نوشته شده است تا خوانندگانش بتوانند تصمیمات بهتری بگیرند.

ثروتمندترین مرد بابل

 • 10,000 تومان

هدف این کتاب ارائه‌ی بینش به افراد بلندپروازی است که علاقه مند رسیدن به موفقیت‌های مالی هستند. این کتاب درباره ی زمانی سخن می‌گوید که تمامی اصول و پایه‌های مالی در بابل شکل گرفتند. بابل ثروتمندترین شهر دوران باستان بود، زیرا ساکنان آن از این اصول و قوانین مالی، در زندگی روزمره ی خود بهره می‌بردند. نویسنده در این کتاب، امیدوار است همان‌گونه که در گذشته این اصول برای ساکنان شهر باستانی بابل مفید بوده‌اند، برای خوانندگان جدید نیز مفید و موثر واقع شوند.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1