����������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
بازی قدرت و راه این بازی
 • 185,000 تومان
 • با تخفیف: 185,000 تومان
مدیریت ذهن برای بهبود امور شخصی و حرفه‌ای
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
رهایی از افکار و عادات خودشکنانه
 • 170,000 تومان
 • با تخفیف: 170,000 تومان
7 عادت مردمان موثر (کتاب تمرین)
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
قوانین استادی
 • 210,000 تومان
 • با تخفیف: 210,000 تومان
جرات برای بردن
 • 27,000 تومان
 • با تخفیف: 27,000 تومان
نوآفرینی
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
می‌خواهم اعتماد به نفس داشته باشم (کار زندگی و روابط در پرتو اعتماد به نفس)
هنر ژاپنی برای نظم و سامان‌دهی
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان
جرأت برای بردن
 • 24,000 تومان
 • با تخفیف: 24,000 تومان
5 درسی که 1 میلیونر به من آموخت درباره زندگی و ثروت
حقایق سرد و سخت درباره کسب و کار پول و زندگی
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان

بازی قدرت و راه این بازی

 • 185,000 تومان

ما انسان‌ها به عنوان مخلوقات اجتماعی در فضایی مملو از تبادلات و بازی‌های قربانی‌کننده زندگی می‌کنیم. زد و بندها و نقش بازی کردن‌ها از روز ازل در میان ابنا‌ء بشر وجود داشته است و شما در غیاب آگاهی از فوت و فن‌های بازی قدرت و استفاده به‌جا و مناسب از آن به رغم بهره‌مندی از مهارت و یا تحصیلات بالا در حرفه خویش موفقیت چشمگیری به دست نخواهید آورد. این کتاب با بررسی موشکافانه رویدادها و شخصیت‌های برجسته از گذشته‌های دور تا به امروز، شما را با انواع ترفندها و تکنیک‌های بازی قدرت، آشنا کرده و هشیاری‌تان را به حراست از منافع خویش برمی‌انگیزد.

مدیریت ذهن برای بهبود امور شخصی و حرفه‌ای

 • 85,000 تومان

نویسندگان این کتاب بر مبنای سی سال تجربیات درمانگاهی‌شان ضمن اشاره به ماجراهای واقعی افراد و تکنیک‌هایی که برای آنان مفید و موثر واقع شدهء روش‌هایی را برای مقابله با استرسء نگرانیء ترس‌های بی‌اساسء افسردگی و سایر نارسایی‌های روحی به شما نشان می‌دهند. همچنین نحوه برخورد با مسائلء تقویت اعتماد به نفسء فنون مدیریت زمانء ابراز وجود را به شما نشان می‌آموزند تا نیروی ذاتی خویش را تحت سلطه درآورده و از حد اعلای قابلیت‌های خود سود ببرید.

رهایی از افکار و عادات خودشکنانه

 • 170,000 تومان

این کتاب شامل طبقه‌بندی وسیعی از انواع بهانه‌هایی است که ندانسته در پشت آن سنگر می گیرید و از سرعت تلاشتان برای آگاهانه زیستن می کاهید. بخش‌های مختلف این کتاب به شما امکان می‌دهد نخست به سراغ فرضیاتء مفاهیم و برداشت‌های نادرستی که برحسب عادت از ذهن‌تان می گذرد بروید. آنگاه با پیروی از رهنمودها و انجام تمرینات اندیشه‌های بکر و پویا را به جای الگو‌های کهنه و فرسوده ذهنی بنشانید و نهایتا در آنچه برای خود می‌آفرینید تغییری بزرگ پدید آورید.

7 عادت مردمان موثر (کتاب تمرین)

 • 85,000 تومان

این کتاب ضمن بررسی اصول و مفاهیم "هفت عادت مردمان موثر" از منظری متفاوت، تمریناتی را برای درونی کردن این الگوها و تبدیل شان به عادت برایتان تدارک دیده است. شما در هر بخش این کتاب نخست اوضاع و احوال خود را در آن زمینه ارزیابی می کنید تا به ترمزها و موانع شخصی تان از آن بابت پی ببرید. برایتان روشن شود که در آن عرصه به پیش می تازید، یا راکد مانده اید و یا سیر قهقرایی در پیش گرفته اید. آنگاه تمریناتی در دسترس تان قرار می گیرد تا با تلاش و جدیت اصول مبتنی بر کارایی را جایگزین افکار و الگوهای ناکارآمد و کم بازده کنید.

قوانین استادی

 • 210,000 تومان

برای رسیدن به مقام استادی در هر زمینه ناگزیرید مرحله کارآموزی را که در ذات کسالت‌بار و ملا‌ل‌آور است تا انتها طی کنید. نویسنده در این کتاب ضمن توصیف شرح حال و تجربیات شگفت‌انگیز جمعی از استادان نامدار معاصر و اشاره به هوشمندی، زیرکی، سیاست و تجربیات‌شان در گذر از مرحله کارآموزی، این مباحث را از زوایای مختلف و جهات گوناگون تجزیه و تحلیل کرده است. به شما می‌گوید برای توسعه مهارت‌های فردی و طراحی مسیر شغلی و رسیدن به استادی چه کارهایی را انجام داده و از چه کارهایی احتراز کنید...

جرات برای بردن

 • 27,000 تومان


اگر زندگی شخصیت‌های برجسته و تاثیرگذار را در طول تاریخ مرور و بررسی کنید به این نتیجه می‌رسید که افق روحی‌شان چنان دامنه‌دار بوده که هرگز شکست را پدیده‌ای بد و یا مخرب به شمار نیاورده‌اند. در این کتاب شما درس‌هایی را که زیرک‌ترین و هوشمندترین افراد جهان نظیر استیو جابز، استفان هاکینگ، لئوناردو دیکاپریو، آگاتا کریستی، هریسون فورد، وینستون چرچیل در زمینه‌های‌ گوناگون و در ادوار مختلف در طول زندگی پر فراز و نشیب‌شان آموخته‌اند از نظر می‌گذرانید. این ماجراهای واقعی که با کلامی گرم و دلنشین بیان شده به شما الهام می‌بخشد تا از خطاهای خویش درس گرفته و متاثر از آن‌ها، سنگ‌های مانع بر سر راهتان را به تخته پرش مبدل و اسباب پیشرفت و اعتلای خویش را در زندگی فراهم کنید....‌

نوآفرینی

 • 90,000 تومان

تینا سیلیگ در این کتاب شما را به دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی‌اش در دانشگاه استنفورد دعوت می‌کند تا با آموختن چارچوبی که آن را «سیکل ابداع» نامگذاری کرده مراحل مختلف تخیل، خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی را دنبال کنید و افکار، ایده‌ها و رویاهایتان را به واقعیت مبدل سازید. او برای روشن شدن هر مطلب ضمن اشاره به تجربیات شخصی خود و دانشجویان و تحقیقات آن‌ها به ماجراهای واقعی در نقاط مختلف جهان اشاره می‌کند؛ از کارآفرینان دره سیلیکون گرفته با مبتکران در زندان سن کوانتین، ناحیه‌ای روستایی در پاکستان و آب‌های منجمد قطب شمال. سرانجام در پایان هر فصل پروژه‌هایی را پیشنهاد می‌کند تا این مفاهیم ملکه نفس‌تان شده و راه برای ظهور طرح‌ها و رویاهای خلاقانه‌تان هموار شود.

می‌خواهم اعتماد به نفس داشته باشم (کار زندگی و روابط در پرتو اعتماد به نفس)

 • 42,000 تومان

همه ما برای کسب موفقیت، ثروت و هرچیز نیکوی دیگر محتاج اعتماد به نفس هستیم. شاید شما نیز تصور کنید که اعتماد به نفس ذاتی است و بعضی افراد با توانایی‌ها و قابلیت‌های فراوان چشم به جهان می‌گشایند. اما نویسنده این کتاب به شما نشان می‌دهد که اعتماد به نفس ضمن تاثیرپذیری از تجربیات گذشته در محیط خانه و مدرسه، فنی است اکتسابی و هنری است آموختنی. کافی است بررسی کنید و ببینید در چه زمینه‌هایی ماهر و کارکشته‌اید و آن‌گاه پایه‌های اعتماد به نفس‌تان را بر آن‌ها استوار ساخته و به آن صداهای درونی که پیوسته ذهن‌تان را به خطاها و ندانم‌کاری‌هایتان معطوف کرده و در قبال هر خطا شما را بی‌کفایت، ناتوان و دست پا چلفتی می‌نامند بی‌اعتنا باشید...

هنر ژاپنی برای نظم و سامان‌دهی

 • 58,000 تومان

ماری کندو از نوجوانی مطالعه‌ی کتاب‌ها و مقالات مربوط به نظم و سامان‌دهی را با جدیت آغاز کرد، که پس از سال‌ها تحقیق و بررسی به ابداع ”متد کن ماری“ انجامید. و اکنون سال‌هاست که در مقام مربی و مشاور و نویسنده این راه‌کارها را با میلیون‌ها نفر در میان گذاشته تا با پیروی از آن‌ها آشفتگی و به‌هم‌ریختگی را برای همیشه از قلمرو زندگیشان بیرون رانده و به جای آن شادی و نشاط بنشانند. او برای برگزاری دوره‌های آموزشی ”متد کن ماری“ به سراسر ژاپن و حتی سایر کشورها سفر می‌کند. کتابی که در دست دارید به زبان‌های مختلف از جمله انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیولی، سوئدی و پرتقالی ترجمه و در سراسر جهان با استقبال کم‌نشیری مواجه شده است.

جرأت برای بردن

 • 24,000 تومان

اگر زندگی شخصیت‌های برجسته و تأثیرگذار را در طول تاریخ مرور و بررسی کنید به این نتیجه می‌رسید که افق روحی‌شان چنان دامنه‌دار بوده که هرگز شکست را پدیده‌ای بد و یا مخرب به‌شمار نیاورده‌اند. در این کتاب شما درس‌هایی را که زیرک‌ترین و هوشمندترین افراد جهان نظیر استیو جابز، استفان هاکینگ، لئوناردو دیکاپریو، آگاتاکریستی، هریسون فورد، وینستون چرچیل در زمینه‌های گوناگون و در ادوار مختلف در طول زندگی پر فراز و نشیب‌شان آموخته‌اند از نظر می‌گذرانید. این ماجراهای واقعی که با کلامی گرم و دل‌نشین بیان شده به شما الهام می‌بخشد تا از خطاهای خویش درس گرفته و متأثر از آن‌ها، سنگ‌های مانع بر سر راهتان را به تخته پرش مبدل و اسباب پیشرفت و اعتلای خویش را در زندگی فراهم کنید.

5 درسی که 1 میلیونر به من آموخت درباره زندگی و ثروت

 • 30,000 تومان

امروزه مشکلات مالی عامل و مسبب از هم گسیختگی پیوندهای زناشویی، ناهنجار شدن روابط خانوادگی و به مخاطره افکندن تندرسی است و بیشترین زمینه را برای اعمال و رفتار مجرمانه فراهم می‌کند. با پیروی از 5 درس مندرج در این کتاب موانع و تنگناهایی را که به آن اشاره شد پشت سر گذاشته، از چالش‌های مالی سالم و سرفراز بیرون آمد و آن‌چه را که در رابطه با پول خواهانش هستید ـ‌ توفیق و شادمانی و روابط دلخواه و ثروت و توانگری ـ به دست خواهد آورد. این کتاب ضمن توصیف چگونگی تحصیل ثروت یاریتان می‌کند تا بدانید پولتان چه کار می کند، چگونه و در کجا هزینه می‌شود، کارآیی‌اش چیست و چگونه باید آن را ساماندهی کرد تا به شاهراه غنا و باروری منتهی شود.

حقایق سرد و سخت درباره کسب و کار پول و زندگی

 • 40,000 تومان

این ماجرا پول من است و این‌که چگونه چند هزار دلار را به چند کسب و کار میلیارد دلاری تبدیل کردم. در این کتاب درس‌های نیرومندی که فلسفه‌ام را در کسب و کار و زندگی تغییر داد با شرح و تفصیل با شما در میان می‌گذارم. آن چه که ذهن‌مان را به آن متمرکز کنیم رشد می‌کند و بارور می‌شود، و من تمام ذهنم را به پول معطوف کردم تا ببینم چه کار می‌کند، به کجا می‌رود.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1