فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

����������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
جایی که خدا و علم پزشکی همدیگر را ملاقات می‌کنند (گفت و گویی درباره علم پزشکی و معنویت)
حلقه
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
خشم 1 هدیه است (میراث پدربزرگ ماهاتما گاندی)
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
پرواز در تنهایی
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
کری مورا
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
کتاب کار رفتاردرمانی شناختی سی بی تی (کتاب تمرین برای روان درمان‌گران و مراجعین)
موهبت کامل نبودن (راهنمای شما برای زندگی با همه وجود)
ربایش هنرمندانه (10موردی که هیچ‌کس درباره خلاق بودن به شما نگفت)
زیست‌شناسی عشق
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان
فراتر از آموخته‌ها
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
انسان و سمبول‌هایش
 • 285,000 تومان
 • با تخفیف: 285,000 تومان

جایی که خدا و علم پزشکی همدیگر را ملاقات می‌کنند (گفت و گویی درباره علم پزشکی و معنویت)

 • 85,000 تومان

آیا در علم پزشکی مدرن، جایی برای «خدا» وجود دارد؟ آیا در حقیقت، معجزات پزشکی رخ می‌دهند؟ اگر رخ می‌دهد، علت آن چیست؟ آیا رابطه‌ای میان معنویت و جسم، جایی که آن دو به یکی تبدیل می‌شوند، وجود دارد؟ آیا منطقی است که اولویت اصلی پزشکان زنده نگه داشتن بیماران باشد؟ این پرسش‌هایی است که نیل دونالد والش و خانم دکتر بریت کوپر مطرح می‌کنند و قاعده‌های منابع پزشکی را تحت تاثیر قرار می‌دهند و به نقد می‌کشند. دیگر، زمان آن رسیده است که علم پزشکی تصدیق کند که انسان بیش از یک جسم فیزیکی است و شفابخشی تنها در صورتی ممکن است که ذهن و روح نیز در نظر گرفته شوند.

حلقه

 • 90,000 تومان

یک نوار ویدیویی مرموز هشدار می‌دهد که بیننده پس از تماشای آن در عرض یک هفته می‌میرد، مگر اینکه کاری که نامفهوم است انجام شود، 4 نوجوان دقیقا یک هفته پس از تماشای نوار، یکی پس از دیگری بر اثر نارسایی قلبی جان خود را از دست می‌دهند. آساکاوا، روزنامه‌نگاری سختکوش، تحت تاثیر مرگ باورناپذیر خواهرزاده همسرش قرار می‌گیرد. تحقیق‌هایش او را از منطقه‌ای در توکیو که مملو از ترس‌های جامعه مدرن است، به یک منطقه روستایی، یک تفرجگاه کوهستانی، یک جزیره آتشفشانی، و درمانگاهی در خارج شهر که از گذشته تغییر کاربری داده، می‌کشاند. تلاش او برای حل معمای نوار قبل از اینکه ـ برای همه ـ خیلی دیر شود، یک فوریت مرگبار فزاینده را به خود اختصاص می‌دهد. حلقه داستانی ترسناک است که به طرز هولناکی روایت می‌شود، یک معمای معلق استادانه، و یک سفر ساختارشکن نوگرایانه است.

خشم 1 هدیه است (میراث پدربزرگ ماهاتما گاندی)

 • 80,000 تومان

مهاتما گاندی کلقب به «روح بزرگ» از برجسته‌ترین شخصیت‌های قرن بیستم سیاست و آموزش‌های صلح‌آمیز مهاتما گاندی بزرگ جهن را تغییر داد. نوه او‏، آرون، در این اثر نشان می‌دهد که آموزه‌های صلح‌جویانه پدربزرگش در عصر حاضر، که خشونت و نفرت روزافزون و پیامد‌های مخرب پدیده‌هایی همچون مرگ، دنیای ما را تهدید می‌کند، بسیار حائز اهمیت است. به اعتقاد آرون، کسی که خشم را با خشم و سرزنش را با سرزنش پاسخ می‌دهد،قطعا نمی‌تواند تغییری در دنیا ایجاد کند یا به‌قول گاندی: «چشم در برابر چشم‏، آن‌گاه کل دنیا کور خواهد شد».

پرواز در تنهایی

 • 70,000 تومان

سامرست موآم افراط‌گرایی اجتماعی نادرستی را که به شخصیت رزی دریفیلد وارد شده، برملا می‌کند، که صراحت، صداقت و آزادی او را به هدف مناسبات محافظه‌کارانه تبدیل کرده است. آشندن، گوینده کتاب، با شخصیت او رفتار مثبتی می‌کند، او می‌داند که او برای بسیاری از هنرمندانی که او را احاطه کرده بودند، موزه بوده است و خود هم از لطف‌های او لذت می‌برد. نام اصلی این کتاب «کیکس و آل» یا «اسکلتی در کمد» می‌باشد که برای زبان فارسی نام «پرواز در تنهایی» در نظر گرفته شده است.

کری مورا

 • 70,000 تومان

«کری مورا» جدیدترین رمان از نویسنده آمریکایی است. این اولین کتاب او در 24 سال گذشته است که شخصیت نمادین هانیبال لکتر در آن نیست، بلکه در مورد یک دختر جوان و مهاجر کلمبیایی در میامی به نام کاریداد «کری مورا» است که سرپرستی عمارتی را بر عهده دارد که زمانی متعلق به پابلو اسکوبار بوده و در زیر آن شمش‌های طلای کارتل به ارزش بیست و پنج میلیون دلار پنهان شده است. او مورد توجه هانس پیتر شنیدر، یک قاچاقچی انسان و روان‌پریش سادیست قرار می‌گیرد و...

کتاب کار رفتاردرمانی شناختی سی بی تی (کتاب تمرین برای روان درمان‌گران و مراجعین)

 • 225,000 تومان

سی بی تی مستندترین روش درمان برای طیف گسترده‌ای از مشکلات روان‌شناختی است ابزارهای سی بی تی پیشنهادی در این کتاب شامل تمریناتی است که نتایج تحقیقات را با راهکارهای عملی برای علایم خاص هر مشکل با عمق لازم برای ایجاد تغییر ارائه کرده است. ابزارهای سی بی تی برای موارد زیر ارائه شده است: -اظطراب -افسردگی -رفتارهای تکانشی -حل مشکل -روابط مسموم - استرس.

راهنمای 1 دقیقه‌ای (چگونه 1 راهنما بیابید و با او همراه شوید از راهنمایی او چه بهره‌ای خواهید گرفت)

 • 38,000 تومان

راهنمایی ، مسیری عالی و موثر برای رشد در شغل و حرفه‌تان است. اما این رابطه چگونه آغاز می‌یابد و باعث رشد و شکوفایی می‌شود؟ و چطور شما را در مسیر نگه ‌می‌دارد؟ این سوال‌ها را طی داستانی که نقل می‌کنیم پاسخ می‌دهیم. همراه داستان، شیوه‌های عملی برای رشد موفقیت آمیز رابطه‌ی راهنمایی نیز گنجانده شده است. بینش یک دقیقه‌ای در پایان هر فصل و الگو و راهنما، خوانندگان را گام به گام همراهی می‌کند تا رابطه‌ی راهنمایی سودمند و کار را تجربه کنند. هدف این کتاب همین است : آموختن به مخاطب که چگونه راهنما پیدا کند و یا چطور از راهنمایی دیگران بهره بگیرد. اگر به راهنمایی احتیاج دارید اگر می‌خواهید در کار و زندگی موفق شوید، پیشنهاد می‌کنیم این کتاب را بخوانید.

موهبت کامل نبودن (راهنمای شما برای زندگی با همه وجود)

 • 130,000 تومان

این کتاب ارزشمند درباره سفری هیجان‌انگیز است که مبدا آن (مردم درباره من چه فکر می‌کنند؟) و مقصد آن (من همین هستم)، می‌باشد. خواندن کتاب موهبت کامل نبودن مانند این است که با دوستی دانا، خردمند و دلسوز که برای شما بهترین‌ها را می‌خواهد، مشورت می‌کنید.

ربایش هنرمندانه (10موردی که هیچ‌کس درباره خلاق بودن به شما نگفت)

 • 95,000 تومان

آستین کلوئن بر این باور است که خلاقیت برای همه و در هر جای دنیا قابل دسترسی است. او معتقد است: نیازی نیست که نابغه باشید، فقط کافیست خودتان باشید. در این کتاب بارها اشاره می‌کند که اثر هیچ هنرمندی یکه و اصیل نیست و کسی که می‌کوشد کاملا بی‌مانند باشد راه به هیچستان می‌برد و خلاقیت اش با مانع رو به رو خواهد شد. او پیشنهاد می‌دهد که هنرمندان از تاثیر اجتناب‌ناپذیر پیشینیان نهراسند و این تاثیرپذیری را با آغوش باز بپذیرند. علاوه بر این، کلئون دراین کتاب روش‌هایی نیز برای متمرکز ماندن، و الهام‌بخشی ارائه می‌دهد.

زیست‌شناسی عشق

 • 175,000 تومان

کتاب زیست‌شناسی عشق کتابی است درباره عشق پدر و مادر به فرزندان از نخستین روزها و هفته‌هایی که جنین در حال شکل‌گیری است و تاثیر این عشق در تشکیل مغز، سیستم هورمونی و شیمیی مغز با استناد به آخرین یافته‌های عصب‌شناسی و روانشناسی. کتابی است درباره تاثیر شیوه به دنیا آمدن نوزاد و اثربخشی آن در سلامتی و بیماری‌های بعدی کودک، حتی تاثیر آن در خصلت‌های شخصیتی در بزرگسالی و ادامه آن تا پایان عمر. زیست‌شناسی عشق از سودمندی قاطع و مسلم محبت‌های مادرانه، مراقبت‌های شبانه‌روزی، برقراری تماس چشمی و ارضای نیازهای فیزیولوژیکی نوزاد، سخن می‌گوید. افزون بر این، نویسنده به ما هشدار می‌دهد تا بی‌بهره‌گی از مهر و محبت هم در دوران حاملگی و هم پس از آن، چه آثار مخرب و ویرانگری بر جای می‌گذارد....

فراتر از آموخته‌ها

 • 30,000 تومان

این کتاب ساختار و الگوی شکل‌گیری تضاد و دوگانگی در ذهن را بررسی می‌کند و نشان می‌دهد چگونه انبار آموخته‌ها و تجربیات موجود در حافظه به گسترش تضاد کمک می‌کند . بنابراین راه حل را نه در ارائه دستورالعمل ، که در دیدن و آگاهی بر این ساختار (که همان ((من )) یا ((خود )) می‌باشد) می‌داند . نشان می دهیم که چگونه برای دیدن و آگاهی بر ذهن به حضور و تمرکز نیاز داریم . نشان می‌دهیم انرژی ذهنی لازم برای حضور و تمرکز در همه ما وجود دارد اما دوگانگی و تضاد ذهنی این انرژی را اتلاف می‌کند . می‌خواهیم این ساختار را با همه محتویاتش (ظرف ‌آموحته‌ها) ، که شخصیت و رفتار ما را شکل می‌دهد ، ببینیم .

انسان و سمبول‌هایش

 • 285,000 تومان

((انسان و سمبولهایش)) که در واپسین سال‌های زندگی یونگ نگاشته شده ، در واقع حاصل سال‌های پختگی و شکوفایی اندیشمندی است که عمری را به مطالعه و پژوهش در عرصه‌ی روان‌شناسی گذرانده است . یونگ در لابه‌لای سطور این کتاب به خواننده هشدار می‌دهد که انسان عصر حاضر برای شناخت و رستگاری خود ناگزیر است به ((قطب وجود)) یعنی به روان خود توجه کند ، روانی که زبانی ویژه‌ی خود دارد و از منطق عقل و زبان علم جداست . انسان باید چونان یک باستان‌شناس اندرون لایه‌های وجود خود را بکاود و تکه پاره‌های فراهم آمده از کاوش دخمه‌های وجود را کنار هم نهد تا رمز نماد‌ها و تصاویر روح و روان خود را از نو کشف کند . شاید انسان از این راه بتواند به قول هایدگر ((آوای وجود)) خود را بشنود .

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1