فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
والدین موفق (چگونه از تربیت صحیح فرزندانمان اطمینان یابیم)
مدیریت لحظه به لحظه (به همراه پیشنهادهای عملی)
روزی نو با نام خدا
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
رازهای تندرستی و خوشبختی
 • 86,000 تومان
 • با تخفیف: 86,000 تومان
زندگی پس از مرگ
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
10 فرمان برای ازدواج موفق
 • 86,000 تومان
 • با تخفیف: 86,000 تومان

تمرین نیرو‌ی حال

 • 100,000 تومان

این کتاب به شعورگسترده جهانی، بخشش، مراقبه، تقویت نیرو‌ی حال، آرامش درونی وراهکار‌های معنوی در زندگی روز‌مره می‌پردازد. در فهرست این کتاب مشاهده می‌کنیم که هر بخش با عناوین دست‌یابی به نیروی حال‏، روشن‌بینی، منشا ترس، ورود به حال، زودودن ناآگاهی، زیبایی در سکون حضور می‌شکفد، رابطه، تمرین معنوی، زدودن بدن در‌د‌مند، از روابط معتاد گونه تا روابط روشن ‌بینانه، پذیرش وتسلیم ، پذیرش حال و تبدیل بیماری به روشن‌بینی شرح و بسط داده‌شده است. اکهارت توله در این کتاب به شرح روش‌هایی برای تقویت روحیه زندگی در لحظه می‌پردازد. اوراهکارهایی برای مراقبه و تقویت نیروی حال ارائه داده و زندگی در لحظه حال را برای تجربه قلمرو وجود توصیه می‌کند. این قلمرودر واقع جایگاهی پر از شادی، نشاط و آرامش است که با زندگی درون آن عشق و راز‌زندگی به ‌دست می‌آید.

والدین موفق (چگونه از تربیت صحیح فرزندانمان اطمینان یابیم)

 • 89,000 تومان

موضوع کتاب حاضر، آموزش شیوه‌های تربیت فرزندان است. نویسنده، در این نوشتار بر آن است که با تأکید بر عشق و صبوری، توصیه‌هایی در راستای تربیت فرزندان ارائه و والدین را در جهت استحکام بنیان خانواده راهنمایی کند. وی معتقد است که انضباط عشق، ارائة الگوهای صحیح به کودک، پرورش روحیة تواضع در وی، همراهی‌نمودن اعضای خانواده در عبادت و یاری‌ نمودن فرزندان در هنگام ضرورت از مهم‌ترین اصول تربیت صحیح در یک خانوادة سالم به شمار می‌آیند، که می‌توانند بنیان یک خانواده و جامعة سالم را بنا نهند.

مدیریت لحظه به لحظه (به همراه پیشنهادهای عملی)

 • 64,000 تومان

امروزه مدیریت زمان و مکان، مدیریت مالی و تجاری و ارتباطات از اهمیت فزاینده‌ای برخوردار است. زندگی یک مقوله پیچیده به نظر می‌رسد و مردم به دنبال آن هستند که در اداره تمام ابعاد زندگی‌شان یک راهنما داشته باشند. متخصصین مدیریت زمان و مدیران شرکت‌های صنعتی که با «دادا جی. پی. واسوانی» در ارتباط هستند از او خواسته‌اند تا درمورد موضوع مدیریت نظرات راهبردی‌اش را به تحریر درآورد. با وجود افراد متخصص در علم مدیریت بازرگانی، مقوله مدیریت زندگی یک بحث متفاوت است. در زندگی مسائل مهم‌تر و عمیق‌تری از سود و زیان، موفقیت و شکست، خلاقیت و کارآیی، رقابت، مسئولیت و اشتراک منافع وجود دارد.

روزی نو با نام خدا

 • 100,000 تومان

کتاب حاضر مجموعه‌ای است الهام‌بخش از اندیشه‌هایی که انسان را در شروع روز نو با اعتماد به نفس و نیروی معنوی یاری می‌دهد. این قطعات مخصوص دعا، نیایش و تمرکز، توسط دادا جی. پی. واسوانی ارائه گردیده‌اند که همیشه در جهان برای صلح، آرامش، برادری و وحدت تلاش کرده است. دستورهای واسوانی برای رسیدن به زندگی آرام و مسرت‌بخش، بسیار ساده است ـ روز نو را با نام خدا آغاز کنیم ـ با عمل به این دستور ساده، خواهیم دید که اندیشه‌ها و کردارمان چقدر پاک‌تر می‌شوند و مطابق با دستورهای کتب مقدس آسمانی می‌گردند.روزی نو با نام خدا، در حقیقت نخستین گام برای رسیدن به زندگی‌ای شاد، پرمعنا، و ثمربخش است.

رازهای تندرستی و خوشبختی

 • 86,000 تومان

کتاب‌های الهام‌بخش «دادا. جی. پی. واسوانی» به هزاران خواننده در سراسر دنیا می‌رسد، و آن‌طور که فقط از او برمی‌آید، تمرین‌های او و ورود خاضعانه‌اش به زندگی به مردم کمک می‌کند تا بر مشکلات و ستیزه‌ها غلبه کرده و از بزرگ‌ترین هدیه، که زندگی بشر است بهره‌مند شوند! فلسفه دادا فرضیه‌ای نیست ـ این هنر زندگی روزانه است. معنویت او انتزاعی نیست ـ به‌طور ساده شامل پندار نیک ـ گفتار نیک و کردار نیک است. خدای او عشق است. مذهبش خدمت و از خود گذشتگی است. دادا تجسم انسانیت و عشق است. دادا هرچه را که لمس می‌کند شرافت و نور می‌بخشد. کتاب‌هایش همیشه بهترین فروش را داشته و به چندین زبان در هندوستان و سراسر جهان ترجمه شده است. دادا که به عنوان یکی از رهبران مشهور معنوی هندوستان نوین است، هرجا که سفر می‌کند به قلب و روح مردم آن منطقه نفوذ می‌کند.

زندگی پس از مرگ

 • 48,000 تومان

انسان نمی‌میرد بلکه فقط بدن مادی خود را ترک می‌کند. اگر دوست دارید این‌گونه بگویید که انسان می‌میردء ولی انسان نمی‌میرد. نمی‌تواند که بمیرد. وقتی روح جسم را ترک می‌کند می تواند دوستان و اقوامش را ببیند که برای او سوگواری می‌کنند. او تلاش می‌کند که به آن‌ها بگوید که نمرده است و مثل همه آن‌ها زنده است و به سمت آن‌ها می‌رود و در گوش آن‌ها زمزمه می‌کند: چرا فکر می‌کنید که من مرده‌ام؟ او می‌آید و آن‌ها را لمس می‌‌کند و به آن‌ها دلداری می‌دهد ولی چون دیگر در شکل فیزیکی خود نیست توسط دوستانش دیده و ادراک نمی‌شود...

10 فرمان برای ازدواج موفق

 • 86,000 تومان

همه مردم در سراسر دنیا ازدواج می‌کنند. نیاکان شما ازدواج کرده بودندء والدین شما ازدواج کرده‌اند همچنین بچه‌های شما طبیعتا ازدواج می‌کنند و تا آخر عمر با خوشبختی در کنار یکدیگر به سر می‌برند. این کتاب باشکوه به شما این فرصت را می‌دهد که آرام بنشینید و فکر کنید و تشخیص بدهید که ازدواج بیش از آن هست که به چشم می‌آید. نگرشی داداجی به موضوع ازدواجء حقیقیء سیستماتیکء کاربردیء مقدی و فراگیر است.

صفحه‌ی 1