���������� ��������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
مصائب عشق
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
پرزنت 1 دقیقه‌ای (مثل حرفه‌ای‌ها کسب و کار بازاریابی‌ شبکه‌ای‌تان را معرفی کنید)
دل‌شکستگی (مدرسه زندگی)
 • 24,000 تومان
 • با تخفیف: 24,000 تومان
در باب اعتماد به نفس (مدرسه زندگی)
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
مشاجرات (مروری بر دعواهای زن و شوهری)
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
خودشناسی
 • 43,000 تومان
 • با تخفیف: 43,000 تومان
سیری در کودکی (کندوکاوی در آسیب‌های دوران کودکی و نمود آن‌ها در بزرگسالی)
به زبان رنگ‌ها (با هرکس به زبان خودش صحبت کنید)
پسرقاپون (روش‌های عملی شکار شوهر)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
بله را بگیرید (آداب معاشرت با خانم‌ها)
 • 22,000 تومان
 • با تخفیف: 22,000 تومان
چگونه عشق خود را پیدا کنیم (مدرسه زندگی)
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
چرا با آدم عوضی ازدواج می‌کنیم
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان

مصائب عشق

 • 20,000 تومان

ما بر این باوریم که گام نخست در مسیر موفقیت خودشناسی است. تنها وقتی درک و تصور درستی از خودمان و شخصیت‌مان داشته باشیم می‌توانیم تصمیم‌های مطمئن، بخصوص در زمینه‌ی مسائل عاطفی و کاری، بگیریم. متاسفانه، ابزار مناسب و تکنینک‌های درست خودشناسی و کسب موفقیت را نمی‌توان به‌سادگی پیدا کرد. این جور مسائل را نه در مدرسه، نه در دانشگاه، و نه در محیط کار به ما آموزش نمی‌دهند. بسیاری از ما درگیر زندگی می‌شویم بدون آنکه اصلا بفهمیم در پس ذهن‌مان چه می‌گذرد. به همین دلیل، مدرسه‌ی زندگی شکل گرفت؛ تا منبعی باشد برای کمک به ما در جهت فهم خودمان و بهبود روابط‌مان هم در حوزه‌ی خانوادگی، هم اجتماعی، و هم شغلی. می‌خواهیم با کمک مدرسه‌ی زندگی یاد بگیریم به آرامش برسیم و از زندگی‌مان بیشتر لذت ببریم

پرزنت 1 دقیقه‌ای (مثل حرفه‌ای‌ها کسب و کار بازاریابی‌ شبکه‌ای‌تان را معرفی کنید)

 • 70,000 تومان

چرا پیام‌های بازرگانی می‌توانند محصولات خودشان را در 15 ثانیه یا 30 ثانیه معرفی کنند، و ما هم آن محصولات را می‌خریم؟ آن وقت چرا برای فروش محصولات بازاریابی شبکه‌ای خودمان و معرفی این فرصت کاری به 15 یا 30 دقیقه زمان نیاز داریم؟ جوابش این است که پیام‌های بازرگانی از زبان خاص «بازاری» استفاده می‌کنند و با استفاده از عبارت‌های حساب‌شده، می‌توانند ظرف چند ثانیه پیام خود را به مخاطب منتقل کنند. پس ما از چه زبانی استفاده می‌کنیم؟ زبان اجتماعی. چرا؟ چون در مدرسه همین را به ما یاد داده‌اند. آنها تصور می‌کردند قرار است... کارمند شویم! اگر می‌خواهیم در بازاریابی شبکه‌ای موفق شویم، باید عبارت‌های حساب‌شده و موثر را بیاموزیم. زبان بازاری جواب می‌دهد. اگر در این زمینه فعالیت می‌کنیم، همین الان باید زبان بازاری را یاد بگیریم.

دل‌شکستگی (مدرسه زندگی)

 • 24,000 تومان

چه شب ها که در آغوشش به خواب می‌رفتم. و چه روزها که از دلواپسی‌هایم برایش می‌گفتم..... احساسات هم را درک می‌کردیم... او بهترین دوستم بود... احساس می‌کنیم یک بخش اساسی از وجودمان در هم شکسته است. نمی‌توانیم راحت توضیح دهیم که چه می‌کشیم. گاهی، برای چند ساعت، به نظر می‌رسد که انگار با این موضوع کنار آمده‌ایم. بعد ناگهان یادمان می‌آید که چه چیزی را از دست داده ایم و دنیا بر سرمان خراب می‌شود. بارها از خودمان می‌پرسیم چرا ترکم کرد؟ احساس می‌کنیم عیب از ما بوده. مگر چه کار کردم؟ در این کتاب با پیش کشیدن مباحثی از روانشناسی، تاریخ، و مقداری فلسفه نشان می دهیم که این درد مختص ما نیست، هنوز دوست داشتنی هستیم و دوام خواهیم آورد، و حالمان خوب خواهد شد و می‌توانیم رابطه جدیدی را از سر بگیریم.

در باب اعتماد به نفس (مدرسه زندگی)

 • 45,000 تومان

در موفقیت‌ها و شکست‌ها یک خصلت نقش بسیار پررنگی بازی می‌کند: اعتماد به نفس. به واقع، بسیاری از دستاوردهای بزرگ و کامیابی‌های سترگ، نه حاصل استعدادهای عالی یا دانش متعالی، که صرفا محصول اعتمادی است که شخص به خودش دارد. شوربختانه این ویژگی را در نظام آموزشی رسمی به ما یاد نمی‌دهند. اصولا این طور به ما قبولانده اند که اعتماد به نفس یک ویژگی نسبتا غیرعادی و ذاتی است که هر کسی مقدار مشخص و ثابتی از آن را دارد. در واقع، این حرف کاملا نادرست است. اعتماد به نفس یک مهارت است، نه یک عطیه ی الهی. و این مهارت بر اساس مجموعه ای از عقاید درباره ی دنیا و جایگاه طبیعی ما در آن به دست می آید. این عقاید را می‌توان به طور نظام مند مطالعه نمود و به تدریج آن ها را آموخت، تا ریشه های تردید و تسلیم مفرط در ما خشکانده شود. هدف ما در این کتاب نیز همین است.

مشاجرات (مروری بر دعواهای زن و شوهری)

 • 28,000 تومان

هر زن و شوهری به طور متوسط سالانه بین سی تا پنجاه مشاجره ی حسابی دارند. منظور از «حسابی»، مشاجره ای است که کاملا خارج از هنجارهای گفتگوی متمدنانه باشد، چیزی که آدم نمی‌تواند از آن فیلم بگیرد و به دوستانش نشان دهد. با توجه به استرس شدیدی که این مشاجره‌ها به ما وارد می‌کند، می‌توانیم از جامعه مدرن انتظار داشته باشیم توجه شایانی به این موضوع بکند و منابع فراوانی را به این موضوع اختصاص دهد که چرا این مشاجرات روی می‌دهد و چطور می‌توانیم به طور مؤثرتری آن‌ها را آرام و برطرف کنیم. این کتاب، یکی از آن منابع است.

خودشناسی

 • 43,000 تومان

ما بر این باوریم که گام نخست در مسیر موفقیت خودشناسی است. تنها وقتی درک و تصور درستی از خودمان و شخصیت‌مان داشته باشیم می‌توانیم تصمیم‌های مطمئن، بخصوص در زمینه مسائل عاطفی و کاری، بگیریم. متأسفانه، ابزار مناسب و تکنیک‌های درست خودشناسی و کسب موفقیت را نمی‌توان به سادگی پیدا کرد. این جور مسائل را نه در مدرسه، نه در دانشگاه، و نه در محیط کار به ما آموزش نمی‌دهند. بسیاری از ما درگیر زندگی می‌شویم بدون آنکه اصلا بفهمیم در پس ذهن‌مان چه می‌گذرد. به همین دلیل، مدرسه زندگی شکل گرفت؛ تا منبعی باشد برای کمک به ما در جهت فهم خودمان و بهبود روابط‌ مان هم در حوزه کاری و هم اجتماعی. می‌خواهیم با کمک مدرسه زندگی یاد بگیریم به آرامش برسیم و از زندگی مان بیشتر لذت ببریم.

سیری در کودکی (کندوکاوی در آسیب‌های دوران کودکی و نمود آن‌ها در بزرگسالی)

 • 59,000 تومان

شخصیت امروز ما در بزرگسالی تا حد بسیار زیادی متأثر از رویدادهایی است که تا قبل از جشن تولد پانزده سالگیمان رخ داده است. نوع نگاه ما به عشق و نحوه رفتار ما در روابط عاطفی، نوع آدم‌هایی که برایمان جذاب می‌نمایند، درک ما از موفقیت، و رویکردمان به کار، جملگی، تحت تأثیر رویدادهایی است که در دوران کودکی برایمان اتفاق افتاده است. ما مجبور نیستیم زندانی گذشته خود بمانیم. اما برای رهایی از قید و بندهای پیشینه ی خود نخست باید از وجود آن ها و ماهیت آن ها کاملا آگاه شویم. در این کتاب با مفهوم رشد شخصیت، مفهوم میراث عاطفی، شکل گیری برداشت شخص از خوب یا بد بودن، و تأثیر کیفیت روابط عاطفی والدین بر ما در انتخاب یار / همسر برای خود آشنا می شویم. در هر مبحث، پس از ریشه یابی موضوع، راهکارهای واقع بینانه برای رفع مشکل پیشنهاد می‌شود.

به زبان رنگ‌ها (با هرکس به زبان خودش صحبت کنید)

 • 24,000 تومان

مشتری احتماالی معمولا خیلی زود درباره ما قضاوت می‌کند یعنی ظرف چند ثانیه اول. منصفانه نیست اما واقعیت همین است. برای اینکه مطمئن شویم مشتری به حرف‌های ما با دقت گوش می‌کند باید قلق او را به دست بیاوریم و در کمترین زمان تشخصیص دهیم که تیپ شخصیتی‌اش چیست و با زبان خودش با او صحبت کنیم.

پسرقاپون (روش‌های عملی شکار شوهر)

 • 35,000 تومان

واقعا فکر می‌کنید شوهر پیدا نمی‌شود؟ فکر می‌کنید کسی از شما خوشش نمی‌آید؟ یا فکر می‌کنید سر و زبان ندارید؟ یا هر کس که به طرفتان می‌آید او را می‌‌پرانید یا آن کسانی که به طرف‌تان می‌آیند آش دهان سوزی نیستند؟ یا آن که از او خوشتان می‌آید پا پیش نمی‌گذارد؟ یا احساس می‌کنید دارد از شما سوء استفاده می‌کند و سر کارتان گذاشته؟ عیب از کجاست؟ نکند از ظاهرتان است؟ یا شاید زیاد حرف می‌زنید؟ یا حرف‌های نابجا می‌زنید؟ بیشتر از این وقت خودتان را تلف نکنید، باید یاد بگیرید پسر دلخواهتان را بقاپید!

بله را بگیرید (آداب معاشرت با خانم‌ها)

 • 22,000 تومان

بخش زیادی از طلاق‌ها و شکست‌های عاطفی به علت عدم آشنایی زن و مرد با الگوهای رفتاری یکدیگر است. چه انرژی‌ها، سرمایه‌ها، استعدادها و زندگی‌ها هدر می‌رود به خاطر اینکه فردی شکست عشقی یا عاطفی خورده و روحیه‌اش خراب شده، و کلا از کار و زندگی افتاده، چرا؟ چون مثلا به دختری ابراز علاقه کرده و جواب منفی شنیده و دیگر دل و دماغ درس خواندن، کار کردن و نفس کشیدن ندارد. اگر مثل بچه آدم اظهار علاقه می‌کرد احتمالا جواب مثبت می گرفت و صبح روز بعد با انرژی مضاعف بیدار می‌شد و سر کار می‌رفت. با خواندن این کتاب تا حد زیادی از این اشتباهات جلوگیری می‌شود و طرز رفتار صحیح با دخترها را می‌آموزید.

چگونه عشق خود را پیدا کنیم (مدرسه زندگی)

 • 40,000 تومان

ما بر این باوریم که گام نخست در مسیر موفیت خودشناسی است. تنها وقتی درک و تصور درستی از خودمان و شخصیت‌مان داشته باشیم می‌توانیم تصمیم ‌های مطمئن بخصوص در زمینه‌ی مسائل عاطفی و کاری بگیریم. متاسفانه ، ابزار مناسب و تکنیک‌های درست خودشناسی و کسب موفقیت را نمی‌توان به سادگی پیدا کرد. این جور مسائل را نه در مدرسه ، نه در دانشگاه و نه در محیط کار به ما آموزش نمی‌دهند. بسیاری از ما درگیر زندگی می‌شویم بدون آنکه اصلا بفهمیم در پس ذهنمان چه می‌گذرد. میخواهیم با کمک مدرسه‌ی زندگی یاد بگیریم به آرامش برسیم و از زندگی‌مان بیشتر لذت ببریم.

چرا با آدم عوضی ازدواج می‌کنیم

 • 18,000 تومان

ما بر این باوریم که گام نخست در مسیر موفقیت خودشناسی است. تنها وقتی درک و تصور درستی از خودمان و شخصیت‌مان داشته باشیم می‌توانیم تصمیم‌های مطمئن، به خصوص در زمینه مسائل عاطفی و کاری، بگیریم. متاسفانه، ابزار مناسب و تکنیک‌های درست خودشناسی و کسب موفقیت را نمی‌توان به سادگی پیدا کرد. این جور مسائل را نه در مدرسه، نه در دانشگاه، و نه در محیط کار به ما آموزش نمی‌دهند. بسیاری از ما درگیر زندگی می‌شویم بدون آن‌که اصلا بفهمیم در پس ذهن‌مان چه می‌گذرد. به همین دلیل، مدرسه زندگی شکل گرفت؛ تا منبعی باشدبرای کمک به ما در جهت فهم خودمان و بهبود روابط‌مان هم در حوزه خانوادگی، هم اجتماعی، و هم شغلی. می‌خواهیم با کمک مدرسه زندگی یاد بگیریم به آرامش برسیم و از زندگی‌مان بیشتر لذت ببریم.

1  2  صفحه‌ی 1