���������� ���������� ����������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
مرگ خودخواسته یا ناخواسته
 • 176,000 تومان
 • با تخفیف: 176,000 تومان
گذشته نگذشته
 • 217,000 تومان
 • با تخفیف: 217,000 تومان
رد پای خدایان (جایگاه اسطوره در زندگی معاصر)
 • 216,000 تومان
 • با تخفیف: 216,000 تومان
شفای رابطه (مادر خودت شو یاری و شفا برای دختران بالغ)
خداحافظی با نقش قربانی (زندگی خودت را زندگی کن)
سفر قهرمانی مرد
 • 111,000 تومان
 • با تخفیف: 111,000 تومان
رهایی از سردرگمی با کمک ندای درون
 • 333,000 تومان
 • با تخفیف: 333,000 تومان
 زنانگی از دست رفته و باز یافته
 • 108,000 تومان
 • با تخفیف: 108,000 تومان
لولو خرخره
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
با من سخن بگو
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
بعد از او
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
مسیر شکوفایی بچه‌ها در خانه و مدرسه
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان

مرگ خودخواسته یا ناخواسته

 • 176,000 تومان

زندگی و مرگ با هم پا به جهان می‌گذارند، لحظه‌ای که به دنیا می‌آیم، آن‌قدری عمر کرده‌ام که بمیرم. زمانی که در حال گذران زندگی هستم، آهسته آهسته به مرگ نزدیک می‌شوم. مرگ در یک لحظه گریبانم را نمی‌گیرد بلکه هر اتفاقی از زندگی دست به دست مرا به آغوش مرگ می‌دهد و هر روز که می‌گذرد، خشت به خشت مرگم را روی هم می‌گذارم. این اثر توسط شناخته‌شده‌ترین چهره روانکاوی پرفسور کارل گوستاو یونگ، جیمز هیلمن، نوشته شده است و با نگاهی ظریف و روانکاوانه نیاز روح به خودکشی و مرگ را برایمان واشکافی می‌کند ‌.

گذشته نگذشته

 • 217,000 تومان

شما در حال گذران زندگی‌ای هستید که هرگز نقشی در ساختن آن نداشته‌اید! گذشتۀ ماست که تعیین می‌کند، چه شغلی، چه همسری و در نهایت چه تقدیر و آینده‌ای در انتظار ما خواهد بود. بر اساس آموزه‌های این کتاب ما ناخواسته، علیه زندگی‌ای که لایقش هستیم تبانی می‌کنیم. والدین، فرهنگی که در آن رشد کردیم، آنچه که از مربیان‌مان آموخته‌ایم، چنان ما را طلسم می‌کنند که اگر روانکاوی به دادمان نرسد، دیر یا زود زندگی‌مان را به باد خواهیم داد! روان ما حسابی شلوغ است. پر از صداهایی است که به زندگی‌مان خط می‌دهند و هیچ‌کدام هم متعلق به ما نیستند! دکتر جیمز هالیس، روانکاو پیرو مکتب کارل گوستاو یونگ، در این کتاب کمک می‌کند تا این صداها را بشنویم و زندگی‌ای که برای آن آفریده شده‌ایم را از پس این صداها کشف کنیم. پس از شنیدن صدای خودمان، به زندگی‌ای که منتظر ماست تا به سوی آن برویم، سر خواهیم زد. و این‌گونه به زندگی خود بازخواهیم گشت.

رد پای خدایان (جایگاه اسطوره در زندگی معاصر)

 • 216,000 تومان

بی‌دلیل نیست که همیشه مضطربیم و در زندگی هیچ‌وقت روی آرامش را نمی‌بینیم. اصلا عجیب نیست که هر روزء تصور می‌کنیم راهی برای لذت بردن از زندگی یافته‌ایمء تخت گاز به سمتش می‌رویم و در نهایت می‌فهمیم که سرابی بیش نبوده است و لذت‌ها همه آنی‌اند... جیمز هالیس در این کتاب به ما می‌گوید که شناخت اسطورهء حلقه مفقوده در زندگی انسان معاصر است. بیگانگی با اسطوره‌ها فقدانی است که سراسر زندگی ما را دچار رنج روحیء پوچیء اضطرابء ترس و... می‌کند. شاید این کتاب حکم همان قایقی را داشته باشد که در امواج سهمگین زندگیء ما را به ساحل آرامش می‌رساند.

شفای رابطه (مادر خودت شو یاری و شفا برای دختران بالغ)

 • 204,000 تومان

یکی از مهمترین مشکلات مربوط به مراقبت‌های اولیه مادرانه قصور مادر در هماهنگ بودن با هر آنچه که کودک احساس می‌کند است. یک مادر باید بتواند خوشحالی ترس و سردرگمی ناامیدی و در کل همه طیف‌های احساسات بشری را بشناسد تا بتواند کودکش را با همدلی و محبتی سخاوتمندانه درک کند و به او پاسخ دهد هر کودکی نیاز دارد که انعکاس عواطف خود را ببیند. یعنی نیاز دارد که تجربه‌های درونی‌اش تایید شوند . انعکاس، یعنی مشاهده شدن همراه با لذت و تایید اساسی توسط والدین خوشحال. برای مثال وقتی کودک، چهار دست و پا از دامن مادرش به سمت دیگر اتاق حرکت می کند به عقب نگاه می کند تا مطمئن شود که مادرش هنوز آنجاست او می‌خواهد مطمئن شود که مادر نیز در تعلیق و ترس و هیجان ماجراجویی او شریک می شود انرژی و شور درصدای مادر و برق چشمان او و حرکات بدنش، تجربه کودک را تایید می کنند و اجازه می دهند تا احساس واقعی بودن کند. نیاز به انعکاس دقیق و محبت‌آمیز در سال‌های اولیه شکل‌گیری ما بسیار ضروری است. وقتی زنی برای والد بودن کافی نیست کودکش را آنطور که هست تجلیل نمی‌کند و بازتاب نمی‌دهد در عوض او مرتباً احساسات کودکش را نادیده می‌گیرد و آنها را بد تفسیر می‌کند.

خداحافظی با نقش قربانی (زندگی خودت را زندگی کن)

 • 72,000 تومان

به ما ظلم شده، تحقیرمان کرده‌اند، حق مان را خورده‌اند، ما را نادیده گرفته‌اند... همه ما چه بخواهیم و چه نخواهیم، بارها و بارها این جملات را از ذهن گذرانده‌ایم و در پایان با حسِ دردآورِ یک قربانی به گفتگوی درونی با خود خاتمه دادیم. ای کاش کار به همین جا ختم می‌شد، ولی حس قربانی بودن، چنان خشمی را در همه ما تلنبار می‌کند که نقش مهاجم به خود می‌گیریم و زندگی خود و دیگران را تحت تاثیر آن به نابودی می‌کشانیم. کار این کتاب آن است که ما را از سرگردانی در دور باطل قربانی و مهاجم ، رهایی بخشد...

سفر قهرمانی مرد

 • 111,000 تومان

نویسنده در این رمان، داستان مردی میانسال به نام ایوب را روایت می‌کند که در برابر استقلال طلبی و پرخاشگری پسر جوانش به استیصال می‌رسد. او برای درک مجدد مفهوم مردانگی راهی سفر به جنوب و گفتگو با مزار پدر مرحومش می‌شود. اتفاقات طی مسیر و گفتگو با پدر و مردان فوت کرده، دیدگاه او را نسبت به سفر قهرمانی مرد، تازه و غنی می‌کند. این رمان به خواننده کمک می‌کند تا موانع و مواهب سفر قهرمانی مرد را در جهت بلوغ مردانگی خود به کار گیرد.

رهایی از سردرگمی با کمک ندای درون

 • 333,000 تومان

حضور شما چه بدانید و چه ندانید در این دنیا اهمیت دارد. شما کاری در این دنیا دارید که باید به سرانجام برسانید. کتاب رهایی از سردرگمی با کمک ندای درون اثر پرفروش جیمز هیلمن، با روش‌هایی علمی و نوین شما را در این مسیر هدایت خواهد کرد. روح شما، منتظر نشسته تا به خواسته‌اش پاسخ دهید! خواسته روح، گاهی در کودکی خودش را مطرح می‌کند، گاهی در زندگی نکبت‌بار گذشته و گاهی در شرایط امروز ما، دقیقا وقتی که ناامید، خسته یا مستاصل شده‌ایم، پیامش را مخابره می‌کند! اگر خدایی ناکرده نتوانید درست صدای خواسته روح را بشنوید، ناخواسته سرگردانی، بی‌هدفی و حس پوچی به درون زندگی‌تان رخنه می‌کند. کتاب رهایی از سردرگمی با کمک ندای درون (The Soul's Code) توسط شناخته‌شده‌ترین چهره در بین روانکاوان پیرو مکتب کارل گوستاو یونگ یعنی جیمز هیلمن (James Hillman) نوشته شده و کارش رمزگشایی از روح سرگردان شماست. این اثر در مورد کشش و ندای درونی صحبت می‌کند. ندای درون، گاهی شبیه به نیرویی خفیف است که شما را درون جریان رودخانه‌ای ناشناخته و غریب هل می‌دهد؛ باعث می‌شود مدتی بی‌هدف و سرگردان با این جریان ناآشنا حرکت کرده تا در نهایت، امواج رودخانه شما را به ساحلی ‌برساند که گویی از قبل برایتان مشخص شده است. هنگامی که به پشت‌سر و مسیر طی‌شده می‌نگرید، با خود می‌اندیشید بی‌شک دست سرنوشت شما را به این نقطه رسانده است.

زنانگی از دست رفته و باز یافته

 • 108,000 تومان

گویا زمان زیادی است که شادی از میان ما رخت بربسته. چرا، معدود کسانی هستند که در زندگی احساس آرامش و رضایت می کنند؟ نیاز نیست خودمان را به زحمت بیاندازیم، جواب ساده است: زنانگی از دست رفته! بله، زنانگی از دست رفته، موضوعی که زن و مرد نمی شناسد. بانویی که دائم به دنبال دستاورد است و یا آقایی که هرروز در تکاپو و حسرت رسیدن به روزی است که آرامش و لذت را در زندگی به آغوش بکشد. رابرت جانسون روانکاو شهیر پیرو مکتب یونگ دراین اثر که یکی از شاهکارهای اوست، مسیر بازگرداندن زنانگی به زندگی را به شما نشان می‌دهد.

لولو خرخره

 • 55,000 تومان

در افسانه‌ها آمده است که مردم یک قبیلهء شخصی بیگناه را انتخاب می کردند که تمام گناه‌ها و آنچه‌ را زشت می‌نامیدندء بشنود و در پایان سالء او را قربانی می‌کردند تا این سایه‌ها را با خود به دیار دیگر ببردء بدین ترتیب تک تک افراد جامعه می‌توانستند بدون احساس شرمساریء به زندگی پاک خود ادامه دهند. نویسنده در این رمانء داستان مشاوری تازه ‌کار را روایت می‌کند که در طی گوش دادن به سخنان مراجعینء به عمق سایه‌های خود پی می‌برد. این‌که چگونه سایه‌های مشاور می‌تواند با سایه‌های مراجع گره بخورد و دردسر ایجاد کند و از طرفیء هشیاری مشاور نسبت به شکار سایه‌های خوش در لحظهء چگونه می‌تواند منجر به فرآیندی شفابخش برای هر دو بشودء را می‌توانید در این رمان دنبال کنید.

با من سخن بگو

 • 42,000 تومان

نویسنده در این رمان، زندگی زنی امروزی را به تصویر می‌کشد که با وجود تلاش مداوم و فداکارانه‌اش در خانه و محل کار به اندازه کافی مورد توجه و محبت شوهرش قرار نمیگیرد، زن تلاش می‌کند با مهمانی مفصلی برای هم خدمتی‌های شوهرش رابطه‌شان را گرم‌تر کند اما سردی و بی‌مهری شوهرش و نارضایتی او از برگزاری این مهمانی زن را دچار ناکامی و ناامیدی می‌کند. این ناکامی آغاز یک سفر درونی و بیرونی برای زن است. سفری که در آن زن به ریشه رفتارهای ناکام کننده‌اش پی می‌برد، ریشه‌یابی‌ها و تغییرات زن، شوهر و دخترش را هم راهی سفر می‌کند. این رمان به خواننده کمک می‌کند تا ببیند چطور الگوهای غلط والدینی منجر به رفتارهای ناکام کننده در زندگی مشترک می‌شود تا بتوانند آگاهانه‌تر زندگیش را مدیریت کند.

بعد از او

 • 50,000 تومان

نویسنده در این رمان داستان زنی را روایت می‌کند که روزهای طلاق را تجربه می‌کند. زن در مواجه با احساس طردشدگی به شدت درهم می‌شکند، سختی ترک کردن عادت‌های زندگی مشترک او را دچار خودآزاری و احساس طردشدگی عمیق و حس بی‌ارزشی می‌کند. اما زن با تکیه بر انرژی خشم، به خودش کمک می‌کند تا از رنج جدائی و مرداب طردشدگی رهایی یابد این رمان به خواننده کمک می‌کند، مراحل پس از هر نوع از دست دادن را، به کمک روش «آکرو» به تجربه‌ای رهایی بخش تبدیل کند.

مسیر شکوفایی بچه‌ها در خانه و مدرسه

 • 38,000 تومان

بزرگسالان مکررا، با یادآوری گفتار و اعمال دیگران که به آن‌ها القاء شده و یا سبب رنجش‌شان گردیده است، خاطرات کودکی خود را منتقل می‌کنند. داستان‌هایی درباره چنین مسائلی اغلب سبب می‌شود به موضوع چگونگی اثرگذاری فرد بر دیگران توجه شود. افراد همچنین عبارات مهمی راکه دیگران در صحبت‌شان با آن‌ها به‌کار برده و مستقیما بر روح و قلب‌شان اثر گذاشته را به‌خاطر می‌آورند. از آنجایی که نظرات بزرگسالان تأثیر نهانی زیادی بر کودکان دارد، تلاش برای درک روش‌های ارتباطی بزرگسالان و کودکان و ایجاد راهبردهایی برای بهبود روابط بین آن‌ها به‌نظر مهم می‌رسد.مفاهیم تیپ روانشناختی چارچوب عملی‌ای برای فهم تفاوت‌های فیمابین کودکان و بزرگسالان ارائه می‌کند که بر روش ارتباطی آن‌ها اثر می‌گذارد. توصیف انواع تیپ‌های روانشناختی که در این کتاب ارائه شده می‌تواند کمک کند تاکودکان و بزرگسالان رفتار و گفتار یکدیگر را بهتر درک کنند. با درک هر یک از شانزده تیپ روانشناسی، بزرگسالان می‌توانند آگاهی خود را نسبت به روش‌های موثرتر برای کمک به رشد و پرورش استعدادهای ویژه آن‌ها افزایش دهند.این کتاب به بزرگسالان فرصت امتحان برخی از روش‌های پیشنهادی برای بهبود رابطه مثبت با کودکان در زندگی‌شان را فراهم می‌کند. مثال‌هایی برای نشان دادن نحوه استفاده از تئوری تیپ روانشناختی در زندگی روزمره ارائه شده است. هرچه کودکان و بزرگسالان همدیگر را بهتر درک کنند، شانس بیشتری برای ایجاد روابط قوی‌تر خواهند داشت. هر نسلی تجربیات خود را به نسل بعد منتقل می‌کند. این نسل از بزرگسالان می‌توانند زیربنایی برای ایجاد روابط بهتر باکودکان باشند.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1