فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
راه‌های مقابله با نگرانی و اضطراب
 • 149,000 تومان
 • با تخفیف: 149,000 تومان
اثر مرکب (شگفتی‌های بزرگ با گام‌های کوچک)
 • 97,000 تومان
 • با تخفیف: 97,000 تومان
نویز (آشفتگی شکاف در قضاوت‌های انسانی)
 • 189,000 تومان
 • با تخفیف: 189,000 تومان
سخت‌تر بجنگ
 • 149,000 تومان
 • با تخفیف: 149,000 تومان
تمرین مسئولیت‌پذیری فردی در زندگی و محل کار
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
 • 169,000 تومان
 • با تخفیف: 169,000 تومان
داستان‌های تاثیرگذار (با داستان‌سرایی کسب و کارتان را رونق دهید)
دانش حیرت‌آور جلسات (چگونه تیم خود را به سوی عملکردی بهتر رهبری کنید)
بازی نامحدود
 • 94,000 تومان
 • با تخفیف: 94,000 تومان
دامنه (چرا همه‌کاره‌های هیچ‌کاره نسبت به متخصص‌ها عملکرد بهتری دارند)
تمرکز حواس (حفظ دقت و تمرکز بسیار بالا به مدت 5 ساعت)
یادگیری ماورایی
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان

راه‌های مقابله با نگرانی و اضطراب

 • 149,000 تومان

چگونه بر نگرانی و اضطراب غلبه کنید و گامی به‌سوی زندگی شادتر و معنادارتر بردارید؟ اثر کلاسیک دیل کارنگی، «راه‌های مقابه با نگرانی و اضطراب»، به میلیون‌ها نفر در سراسر جهان کمک کرده است تا بر نگرانی‌های همیشگی خود غلبه کنند. در این کتاب اثرات مخرب نگرانی از منظر پزشکی و روانشناختی بیان شده و نویسنده، مجموعه‌‌ای از تکنیک‌های گام‌به‌گام و کاربردی را ارائه داده است که می‌توانید آن‌ها را از همین امروز به کار ببندید و یاد بگیرید که چگونه: - پنجاه درصد از نگرانی‌های کاری را فورا رفع کنید. - نگرانی‌های مالی را کاهش دهید. - از خستگی اجتناب کنید. - روزی یک ساعت به ساعات بیداری خود بیفزایید. - خودتان را پیدا کنید و خودتان باشید؛ فراموش نکنید که هیچ‌کس در جهان مانند شما نیست. کتاب حاضر با بیان داستان‌هایی واقعی، به احساسات و ایده‌های اساسی می‌پردازد. خواندن این کتاب شیرین و به‌کار بستن آن آسان است و تغییراتی مثبت در شما ایجاد می‌کند. نباید با نگرانی و اضطرابی زندگی کنید که شما را از یک زندگی لذت‌بخش، فعال و شاد محروم می‌کند.

اثر مرکب (شگفتی‌های بزرگ با گام‌های کوچک)

 • 97,000 تومان

اثر مرکب کتابیست که بسیار دوست خواهید داشت. خواندن آن آسان و کاربردی است. این کتاب برای افراد معمولی نوشته شده است که فقط می خواهند کار، روابط یا وضعیت کلی خود را بهبود بخشند. این کتاب هیچ جادویی ندارد جز اقدام بر اعمال و عادات قدیمی. خواندن این کتاب برای هر کسی که می‌خواهد به سطح بالاتری از موفقیت برسد، ضروری است. دارن هاردی در کتاب خود به شما نشان می دهد که چگونه از قدرت اثر مرکب برای ایجاد موفقیت و زندگی خارق العاده‌ای که می خواهید استفاده کنید. اثر مرکب استراتژی سازگاری با انتخاب های کوچک و هوشمندانه در طول زمان است که نتایج قابل توجهی را به همراه خواهد داشت. این اصل ساده و اساسی به شما کمک می‌کند موفقیت خود را چند برابر کنید، پیشرفت خود را دنبال کنید و به اهداف خود برسید. “کسب موفقیت سخت است. این فرآیند پرزحمت و گاهی اوقات حتی خسته‌کننده است. تبدیل شدن به فردی ثروتمند، تأثیرگذار و در سطح جهانی در زمینه کاری شما کند و دشوار است.» با این حال، شما از قبل دانش لازم برای موفقیت را دارید و به اطلاعات جدیدی نیاز ندارید. در عوض، شما باید رفتارها و عادات جدیدی ایجاد کنید که به سمت موفقیت باشد.

نویز (آشفتگی شکاف در قضاوت‌های انسانی)

 • 189,000 تومان

دنیل کانمن، نویسنده کتاب پرفروش «تفکر، سریع و آهسته» در کتاب نویز (آشفتگی) دلیل قضاوت‌های اشتباه افراد و چگونگی کنترل این آشفتگی را بررسی می‌کند. دو پزشک در یک شهر، تشخیص‌های متفاوتی درباره دو بیمار با شرایط مشابه دارند؛ دو قاضی دادسرا حکم‌های متفاوتی در مورد دو متهم با جرم یکسان می‌دهند ارزیاب‌های کیفیت غذا امتیازهای متفاوتی به رستوران‌های کاملا مشابه می‌دهند. حتی یک پزشک، قاضی و ارزیاب بسته به اینکه صبح باشد یا عصر، شنبه باشد یا پنجشنبه، ممکن است که تصمیم‌های متفاوتی بگیرند. این‌ها نمونه‌هایی از آشفتگی هستند: تفاوت در قضاوت‌هایی که باید یکسان باشند در کتاب آشفتگی کانمن و نویسندگان همکار او نقش آشفتگی در بروز خطا در زمینه‌های مختلفی مانند پزشکی، حقوق، پیش‌بینی‌های اقتصادی ، رفتار پلیس، امنیت غذایی، بازرسی‌های امنیتی در فرودگاه‌ها، استراتژی و انتخاب نیروی کار را نشان داده‌اند. با اینکه آشفتگی در تمام موقعیت‌های قضاوت و تصمیم‌گیری انسان دیده می‌شود، افراد و سازمان‌ها عموما نسبت به نقش شانس در قضاوت‌ها و اعمال خود بی‌توجه هستند. کتاب حاضر با تکیه بر آخرین یافته‌های روانشناسی و اقتصاد‌رفتاری و همان نوع تحقیقات خردمندانه‌ای که باعث پرفروش شدن «تفکر، سریع و آهسته» شد، نشان می‌دهد که چرا و چگونه انسان‌ها در معرض آشفتگی در قضاوت هستند و برای رفع آن چه می‌توان کرد.

سخت‌تر بجنگ

 • 149,000 تومان

اولین چیزی که اکثر مردم به آن خو می گیرند ترس است، ترس زندگی اکثر افراد را به تسخیر خود در آورده است؛ ترس از تغییر، ترس از دست دادن، ترس از شکست، ترس از آینده مبهم،ترس از اتفاقاتی که شاید بیفتند، ترس از چه شودها و چه می‌شودها و همین ترس های کوچک و بزرگ باعث می‌شوند که اغلب افراد از ریسک تغییر کنار بکشند و حاضر نشوند برای آینده شان تصمیم های قطعی بگیرند ولی من چه؟ من ترجیح می دهم به جای زانوی غم بغل گرفتن، به دل ترس‌هایم بروم با آنها روبرو می شوم و بر آنها غلبه کنم. البته این را هم بگویم که ترس اصلا و اصولا نمی تواند تجربه شرم‌آوری باشد. در حقیقت مقداری پارانویا بسیار هم مفید است. چرا که خطرات واقعی بسیاری آن بیرون وجود دارد؛ که باید مواظب آنها بود؛ و آگاهی از این خطرات می تواند روبرو شدن با آنها را آسان‌تر کند در یک جمله حرف من این است اگر از فردای مبهم می‌ترسید باید بدانید فردا هیچگاه برای آمدن از شما اجازه نخواهد گرفت؛ همان‌طور که امپراتور و فیلسوف رومی مارکوس آئورلیوس می گوید: «مرگ ترسناک نیست بلکه زندگی نکردن است که باید از آن ترسید». «سخت‌تر بجنگ»، کتابی است که به ما یاد می دهد برای ساختن فردا باید بجنگیم به ما خاطرنشان می کند اگر بترسیم و تسلیم ترس‌هایمان شویم اگر بترسیم و برای فردای زندگی‌مان گامی بر نداریم؛ اگر به شرایطی که در آن هستیم خو بگیریم؛ اگر قدرت ریسک برای خلق آینده را نداشته باشیم هیچ‌وقت به رؤیاهایمان دست پیدا نمی کنیم. در پایان، اگر در زندگی شما هم ترس‌هایی وجود دارد که جرأت مواجهه با آنها را ندارید، این کتاب انتخاب مناسبی ست.

تمرین مسئولیت‌پذیری فردی در زندگی و محل کار

 • 55,000 تومان

احتمالا شما هم تا حالا با چنین سوالاتی مواجه شده‌اید: چرا من باید تمام این کارها را انجام بدهم؟ معلوم است مسئولیت این بخش با چه کسی‌ست؟ / مقصر این اوضاع کیست؟ / چرا من باید جور دیگران را بکشم؟ / کی قرار است این وضعیت تغییر کند؟ کاملا قابل درک است که یک فرد خصوصا زمانی که خسته است چنین احساس و تفکری داشته باشد، اما واقعیت این است که چنین سوالاتی ناپسند و نامطلوب هستند. این سوالات منفی هستند و نمی‌توانند هیچ مشکلی را برطرف کنند. در طول کتاب از چنین سوالاتی با عنوان سوالات نادرست یاد می‌کنیم؛ سوالاتی که آثار و نتایج مثبتی در پی ندارند. این گونه پرسش‌ها در مقابل مسئولیت‌پذیری فردی قرار دارند، زیرا در بطن هرکدام از این پرسش‌های نادرست انگشت اتهام به سوی فردی دیگر یا چیز دیگری نشانه می‌رود که این شرایط یا مشکلات را ایجاد کرده است. حقیقت ناراحت‌کننده این است که وقتی بسیاری از ما با چالش و یا شرایط دشواری مواجه می‌شویم اولین واکنش ما منفی و تدافعی است و اولین سوالاتی که در ذهن ما شکل می‌گیرد سوالات نادرست هستند. اما خبر خوب این است: لحظات ناامیدی و خستگی، موقعیت‌های فوق‌العاده‌ای هم برای مشارکت ما ایجاد می‌کنند و «سوال، پشت سوال» به ما کمک می‌کند تا از این موقعیت‌ها بهره ببریم. در هنگام بروز سوالات منفی به ذهن، حق انتخاب داریم؛ می‌توانیم این سوالات منفی را بپذیریم (چرا همه کارها را من باید انجام بدهم؟)، یا اینکه سوالات مسئولانه‌تری از خودمان بپرسیم و به این طریق افکار منفی را پس بزنیم (من چطور می‌توانم در بهبود این شرایط موثر باشم؟ یا اینکه من چطور می‌توانم در این شرایط از دیگران بیشتر حمایت کنم؟)... مسئولیت‌پذیری فردی می‌تواند در تمام ابعاد زندگی ما کاربرد داشته باشد و ما را به همکار، همسر، دوست، مادر و پدر بهتری تبدیل کند. پرسیدن سوالاتی مانند: «من چگونه می‌توانم همسر بهتری باشم؟»، «چگونه می‌توانم ارتباط خود را ارتقا بدهم؟» و... موجب تغییرات مثبت و ارتقا فردی ما می‌شود.

7 عادت مردمان موثر

 • 169,000 تومان

امروزه یک طرز تفکر اشتباه در میان مردم وجود دارد. آن ها فکر می کنند که شکست‌ها و ضعف‌های والدینشان از طریق ژن‌ها به آنها منتقل شده است. در نتیجه افرادی که به این موضوع اعتقاد دارند، هرگز برای پیشرفت خودشان کاری انجام نمی‌دهند و حس می کنند برای موفقیت هیچ شانسی ندارند. استفان کاوی معتقد است که جبرگرایی این افراد موجب تسلیم آنها در برابر شرایط می شود. اگر می خواهید شخصیتی قوی و سالم داشته باشید، کتاب هفت عادت مردم موثر به شما کمک می کند تا این فکرها را از ذهن بیرون کنید و ایمان داشته باشید که شما فردی آزاد هستید. پذیرفتن این موضوع باعث می‌شود برای تغییر دادن خود دست به کار شوید. عادت‌های شما، شخصیت شما را می سازند. با انجام دادن و تکرار کردن رفتارهای سالم و سازنده، عادت‌های جدیدی در خود شکل دهید. کتاب هفت عادت مردمان موثر برنامه‌ای برای ایجاد تغییر بنیادی و پایدار است مشروط بر اینکه آنها را به خوبی بیاموزید و متعهد شوید که در زندگی روزمره به کار گیرید. بسیار پُر واضح است که همه ما خواهان موفقیت در زندگی هستیم، یکی از راه های رسیدن به موفقیت، شناسایی عادت هاییست که می توانند به ما کمک کنند. کتاب هفت عادت مردمان موثر نوشته استفان کاوی کتابی برای خودسازی است. نویسنده در این کتاب می‌گوید که نحوه دیدن ما از جهان کاملاً بر اساس ادراک خودمان است. برای تغییر یک موقعیت، باید خودمان را تغییر دهیم و برای تغییر خود، باید بتوانیم ادراک خود را تغییر دهیم. این کتاب با توضیحی درباره تعداد زیادی از افرادی که به درجه بالایی از موفقیت دست یافته‌اند، شروع می‌شود که هنوز با نیاز درونی خود برای توسعه اثربخشی شخصی و رشد روابط سالم با افراد دیگر دست و پنجه نرم می‌کنند. کاوی در مطالعه بیش از 200 سال ادبیات در مورد مفهوم “موفقیت” تغییر بسیار مهمی را در روشی که انسان ها موفقیت را در طول زمان تعریف کرده اند شناسایی کرد.

داستان‌های تاثیرگذار (با داستان‌سرایی کسب و کارتان را رونق دهید)

 • 94,000 تومان

احتمالا شنیده‌اید که داستان‌ها بزرگ‌ترین و مهم‌ترین ابزار هر کسب و کاری به‌شمار می‌آیند. در اصل، داستان‌های تاثیرگذار قادر به انجام هر کاری هستند: از کمک به رهبران و مدیران برای برقراری ارتباط با دیگران گرفته تا انگیزه بخشیدن به کارکنان و ترغیب مشتریان برای خرید. اما برای نیل به این مقصود، چه داستان‌هایی باید تعریف کنید و شیوه داستان‌گویی شما چگونه باید باشد؟ داستان‌های تاثیرگذار، چارچوب روشنی از اصول و مراحل داستان‌گویی دراختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید کنترل کاملی بر روی داستان خود داشته باشید. کیندرا هال به‌عنوان یکی از برجسته‌ترین داستان‌سراها و سخنرانان جهان در این کتاب به معرفی کامل چهار داستان مهم می‌پردازد؛ داستان‌هایی که می‌توانید از آنها برای تمایز، رشد و تاثیرگذاری بیشتر سازمان خود استفاده کنید.

دانش حیرت‌آور جلسات (چگونه تیم خود را به سوی عملکردی بهتر رهبری کنید)

 • 67,000 تومان

تخمین‌های اخیر نشان می‌دهند که کارکنان، روزانه تنها در ایالات متحده در بیش از 55 میلیون جلسه شرکت می‌کنند. در ازای زمان طاقت‌فرسایی که در این جلسات سپری می‌شود، بازدهی اندکی نصیب شرکت‌کنندگان این جلسات می‌شود. هیچ سازمانی از اشتباهات بزرگ ناشی از این جلسه‌ها مصون نیست؛ اشتباهاتی که نه‌ تنها روند برگزاری جلسات را منحرف می‌کنند بلکه توجه شرکت‌کنندگان را از جلسه منحرف کرده و اغلب این حس را در آنها تداعی می‌کند که به وقتشان بی‌احترامی شده است. امروزه اهمیت برگزاری موفق جلسات از نگاه هیچ مدیری پنهان نمانده است و تحقیقات بسیاری در سال‌های پیش در این زمینه برگزار شده است. نویسنده این کتاب، استیون روگلبرگ، به عنوان محقق و مشاور برخی از موفق‌ترین شرکت‌های جهان، با استناد به پژوهش‌های مفصل خود، داده‌های آماری و پرسشنامه‌هایی با جامعه آماری بالغ بر 5 هزار نفر، دست به نگارش این کتاب زده است. روگلبرگ، در این کتاب با آموزش تکنیک‌های کاربردی و اثبات‌شده برای برگزاری موفق جلسات، افزایش کیفیت و بهره‌وری را چه برای مدیران و چه برای کارکنان شرکت تضمین می‌کند.

بازی نامحدود

 • 94,000 تومان

بعد از خواندن این کتاب یاد می‌گیرید چطور در مواجهه با تصمیمات دشوار طرز فکر خود را تغییر دهید؛ چرا که آموخته‌اید چطور طرز فکر محدود در زندگی به شما آسیب می‌زند. چگونه در یک بازی بی‌پایان پیروز می‌شویم؟ بازی‌های محدود مانند فوتبال و شطرنج دارای بازیکنان مشخص، قوانین ثابت و نقاط پایان واضحی هستند. بدین‌ترتیب، برنده‌ها و بازنده‌ها به راحتی از یکدیگر قابل تشخیص‌اند. در بازی‌های نامحدود، یعنی بازی‌هایی که هیچ خط پایانی ندارند، مانند تجارت و سیاست و یا حتی خود زندگی، بازیکنان پیوسته می‌آیند و می‌روند. قوانین بازی‌های نامحدود متغیرند و البته بازی‌های نامحدود هیچ نقطه پایان مشخصی ندارند، در اینجا هیچ برنده و بازنده‌ای وجود ندارد، تنها برخی جلوتر و برخی عقب‌تر از دیگران هستند. پرسش اصلی اینجاست که برای موفقیت در این بازی چگونه باید عمل کنیم؟ سایمون سینک در این کتاب شگفت‌انگیز، چارچوبی برای طرز فکر نامحدود ارائه می‌کند. اگرچه هیچ یک از ما نمی‌تواند در برابر احساس سرخوشی ناشی از ترفیع شغلی یا برنده شدن در مسابقه مقاومت کند با این همه این پاداش‌ها به سرعت محو می‌شوند. در طرز فکر نامحدود ما به چارچوبی از آینده متعهد می‌شویم که در آن هفته به هفته، ماه به ماه و سال به سال پیشروی می‌کنیم. اگرچه از شکل دقیق این جهان مطلع نیستیم اما پیشروی در مسیر آن به زندگی و کار ما معنا می‌بخشد. پس، اگر می‌خواهید رهبری کارآمد و تاثیرگذار باشید و به قلب پیروان خود نفوذ کنید؛ اگر می‌خواهید سازمان خود را به شیوه‌ای ماهرانه و با طرز فکری نامحدود هدایت کنید طوری که از عهده هر طوفانی برآید؛ اگر می‌خواهید فردی شجاع و مسئولیت‌پذیر باشید و در بازی تجارت با تمام توان دوام بیاورید، باید این کتاب را بخوانید.

دامنه (چرا همه‌کاره‌های هیچ‌کاره نسبت به متخصص‌ها عملکرد بهتری دارند)

 • 113,000 تومان

عقیده رایجی وجود دارد مبنی بر اینکه برای سرآمد شدن در هر زمینه‌ای چه تبدیل شدن به موسیقی‌دانی برجسته و چه کسب مقام قهرمانی در رشته‌ای ورزشی باید آن مهارت مذکور را از سنین پایین آموخت و سال‌ها تمرین جدی و تمرکز سختء در نهایت شما را به هدف خود خواهد رساند.براساس این عقیده نباید از این شاخه به آن شاخه پرید و علائق گوناگونی را دنبال کرد چرا که این هدررفت زمانء انرژی و توجهء در نهایت شما را از تبدیل شدن به سرآمد شدن در هر رشته‌ای (ورزشء هنرء موسیقیء علم و...) دور خواهد کرد. این ضرورتی است که دنیای امروز به شما تحمیل می‌کند: تنها باید در یک رشته فعالیت کنید تا بتوانید در آن به تخصص برسید. اما اپستین با بررسی دقیق زندگی بسیاری از افراد برجستهء از ورزشکاران حرفه‌ای گرفته تا مخترعان و برندگان جایزه نوبل نشان می‌دهد این عقیده نه یک قاعده بلکه یک استثناست. او معتقد است گستره نسبت به عمق از اهمیت بالاتری برخوردار است. اپستین با مثال‌هایی ملموس نشان می‌دهد که در بیشتر رشته‌ها به خصوص رشته‌های پیچیده و پیش‌بینی‌ناپذیر جنرالیست‌ها از تخصص‌گراها موفق‌ترند. آن‌ها اغلب در طول مسیر علائق متفاوت را دنبال می‌کنندء خلاق‌تر و باهوش‌ترند و قادر به دیدن ارتباطات بیشتری نسبت به تخصص‌گراها هستند. او می‌گوید از این شاخه به آن شاخه پریدن نه تنها نقص نیست بلکه یک حسن ضروری است. اپستین در این کتاب قهرمان گلف دنیا را به نمایندگی از تخصص‌گراها با قهرمان تنیس دنیا مقایسه می‌کند.قهرمان گلف دنیا از سه‌سالگی به طور جدی تنیس را دنبال کرده است و خیلی زود به مقام قهرمانی دست یافته است. در مقابلء قهرمان تنیس دنیا قبل از تنیسء فوتبالء شنا و رشته‌های ورزشی دیگری را نیز تجربه کرده است. او اگرچه دیرتر به تخصص رسیده است اما از اطلاعات وسیع‌تر و جهان‌بینی گسترده‌تری نسبت به قهرمان گلف برخوردار است.

تمرکز حواس (حفظ دقت و تمرکز بسیار بالا به مدت 5 ساعت)

 • 127,000 تومان

آیا شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که مدام دچار حواس‌پرتی می‌شوید و نمی‌توانید روی یک موضوع تمرکز کنید؟ آیا حواستان از این شاخه به آن شاخه می‌پرد و یک جا بند نمی‌شود؟ آیا از این‌که نمی‌توانید ذهنتان را روی یک موضوع متمرکز کنید، خسته شده‌اید؟ اگر پاسختان به این پرسش‌ها مثبت است، کتاب مناسبی را در دست گرفتید. این کتاب، مدت کوتاهی پس از انتشار به قاعده‌ای طلایی برای بهبود تمرکز و توجه تبدیل شد. آموزه‌های این کتاب، فراتر از کتاب‌های متعارف تمرکز و حواس‌پرتی قرار می‌گیرد و علاوه بر ذهن، بدن را نیز در نظر گرفته و به چرایی از بین رفتن دقت و تمرکز می‌پردازد. کتاب تمرکز حواس، کلید پرورش هماهنگی ذهن و بدن برای حفظ تمرکز و کاهش تأثیرات مضر حواس‌پرتی است. زندگی خود را به گونه‌ای تصور کنید که در آن، در کلاس به دقت به معلم خود گوش فرا می‌دهید، امتحانات خود را با موفقیت سپری می‌کنید، سرانجام نگارش کتابتان را به پایان می‌رسانید، در شغل خود ترفیع می‌گیرید، احترام اطرافیانتان را به دست می‌آورید و از لحظات کنونی زندگی خود لذت می‌برید. این کتاب می‌تواند مهارت‌های لازم برای دستیابی به این مقاصد را به شما آموزش دهد.

یادگیری ماورایی

 • 99,000 تومان

در این زمانۀ پرهیاهوی متأثر از تحولات اقتصادی و پیشرفت‌های فناوری، رشد فردی بیش‌ازپیش به خودآموزی مهارت‌های مهم‌تر، موضوعات جدیدتر و فنون نوین بستگی دارد. اگر در این عصر تکنولوژی، هنوز هم می‌خواهید به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنید و در حوزۀ کاری و تحصیلی خود از دیگران پیشی بگیرید، راهبردهای مطرح‌شده در این کتاب به شما کمک خواهد کرد. مهم‌ترین چالش یادگیری مهارت‌های جدید این است که شما فکر می‌کنید شیوۀ آموزشی سنتی که پیش‌تر در مدارس اجرا می‌شد، بهترین شیوۀ یادگیری در دسترس است. بنابراین در مواجهه با چالش‌های یادگیری جدیدتر هنوز هم مثل یک دانش‌آموز رفتار می‌کنید و به شیوه‌های قدیمی و غیرکاربردی خودآموزی متوسل می‌شوید. نُه راهبرد قدرتمند مطرح‌شده در این کتاب، چارچوب کهنۀ ذهنی شما در خصوص یادگیری را از بین می‌برد و با آموزش روش‌های جدید و مؤثر یادگیری، سطوح بالاتری از یادسپاری را برایتان به همراه خواهد داشت. اسکات اچ یانگ برای نگارش این کتاب از آخرین پژوهش‌ها در خصوص روش‌های مؤثر یادگیری و زندگی یادگیرنده‌های فوق‌العاده‌ای چون بنجامین فرانکلین، پولگار (قهرمان بزرگ شطرنج) و ریچارد فاینمن (فیزیکدان برندۀ جایزۀ نوبل) بهره برده است. او هم‌چنین میزبان بسیاری از یادگیرنده‌های دیگر ازجمله نیگل ریچارده بوده است؛ کسی که بدون این‌که زبان فرانسه بداند، برنده قهرمان جهانی اسکرابل فرانسه شده بود. یانگ تمام روش‌های مؤثر یادگیری دانش را در این کتاب به‌گونه‌ای جمع‌آوری کرده است که هرکسی بتواند به ‌تناسب رشتۀ تحصیلی و موقعیت شغلی خود از آن بهره ببرد. چه هدفتان تسلط به یک زبان (یا حتی ده زبان) باشد، چه ادامه‌ تحصیل و چه تسلط بر کار با ابزارهای گوناگون؛ اصول یادگیری ماورایی مطرح‌ شده در این کتاب، راهنمای ضروری شما برای یادگیری خواهند بود.

1  2  3  4  5  6  7  8  صفحه‌ی 1