������������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
چگونه به روان فرزندمان آسیب بزنیم
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
مراقبت از بدن دختران در دوره بلوغ (کتابی درباره بدن دختران بزرگ‌تر)
نگاهی پساشناخت به رازدرمانی شفابخش (چگونه روان‌درمانی نکنیم)
سلامت اجتماعی و عاطفی فرزند شما (راهنمای کامل برای والدین و کسانی که به آ‌ن‌ها کمک می‌کنند)
مدیریت افکار ناخوانده و مزاحم (راهنمایی برای غلبه بر افکار منفی وسواسی یا مزاحم)
والد آرام کودک شاد (چطور داد نزنیم و به فرزندانمان نزدیک‌تر شویم)
چگونه در روابط بزرگسال باشیم (5 کلید دوست داشتن هوشیارانه)
کودک و رشد شتاب‌زده
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
پسرت تنبل نیست (کلید‌های تربیت کودکان و نوجوانان)
کتاب کلیدهای پرورش تفکر در کودکان (8 تا 12 سال)
 • 240,000 تومان
 • با تخفیف: 240,000 تومان

چگونه به روان فرزندمان آسیب بزنیم

 • 85,000 تومان

با اینکه ضربه روحی زدن به فرزندان غیر قابل اجتناب است، حتی متعهدترین والدین هم نمی‌دانند چطور این کار را عمداً و ماهرانه انجام دهند. این مهم‌ترین وظیفه زندگی‌تان را به دست حس ششم و غریزه نسپارید.

کلیدهای پرورش کودک مهربان (چگونه فرزندانی مهربانی تربیت کنیم و در عوض احترام قدردانی و خانواده‌ای شادتر داشته باشیم)

 • 170,000 تومان

دکتر توماس لیکونا روانشناس رشد و استاد دانشگاه است. او در سراسر جهان درباره پرورش ارزش‌ها و رشد شخصیت کودکان در محیط مدرسه، خانواده و جامعه سخنرانی می‌کند. هشت کتاب او درباره موضوعات رشد اخلاقی و آموزش شخصیت شامل: «کلیدهای پرورش کودک مهربان»، «پرورش فرزندانی خوب»، «شخصیت مهم است»، «دبیرستان‌های هوشمند و خوب» و... می‌شود. او یک بار برنده جایزه سندی برای تلاش طولانی مدت خودش برای آموزش شخصیت شده است. دکتر لیکونا همچنین در برنامه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی در آمریکا شرکت کرده است.

مراقبت از بدن دختران در دوره بلوغ (کتابی درباره بدن دختران بزرگ‌تر)

 • 150,000 تومان

اگر شما کتاب رشد بدن دختران در دوره بلوغ را مطالعه کرده‌اید اما سوالات شما درباره بدن‌تان بیشتر شده‌اند تا کمتر، احتمالا آماده مطالعه کتاب مراقبت از بدن دختران در دوره بلوغ هستید. این کتاب در واقع ادامه کتاب رشد بدن دختران در دوره بلوغ است و درباره بدن در حال تغییر شما، مغز در حال تغییر شما و عواطف در حال تغییر شما بیشتر صحبت می‌کند. این کتاب همچنین به شما کمک می‌کند که متوجه شوید شمای بالغ‌تر چگونه به آنچه که در یک جهان در حال تغییر در اطراف شما احساس می‌شود، پا می‌گذارید. این کتاب راهنما مملو از واقعیات مفید، توصیه‌های پزشکی و پاسخ به پرسش‌های دختران واقعی مانند شما به شما کمک می‌کند که به آرامی از این جاده پر دست‌انداز دوران بلوغ گذر کنید.

نگاهی پساشناخت به رازدرمانی شفابخش (چگونه روان‌درمانی نکنیم)

 • 152,000 تومان

مخاطب این اثر با مطالعه آن به دانش و مهارتی جدید در روان‌درمانی دست نمی‌یابد، بلکه آن‌چه نصیب او می‌شود، به جای آموختن، باختن اغلب آن چیزهایی است که تاکنون از روان‌درمانی و روانشناسی نصیبش شده است و این باختن، بزرگ‌ترین و گران‌بهاترین آموزه او از این ناآموخته‌های بینش‌بخش خواهد بود. آن‌گاه، با ظرافتی وصف‌ناپذیر درخواهد یافت که چگونه روان‌درمانی نکند و از روان‌درمانی‌های رایج دوری گزیند تا به تالار رمزآلود «رازدرمانی شفابخش» نزدیک شود.

فرزندپروری نرم (با استفاده از ارتباطی عاطفی و نه تنبیه برای پرورش کودکانی با اعتماد‌به‌نفس و توانمند)

 • 175,000 تومان

سارا آکول اسمیت متخصص والدین و نویسنده مشهوری است که در روان‌شناسی، علوم تربیتی، فرزندپروری نرم، نظریه وابستگی و خواب کودکان تخصص دارد. او کارگاه‌ها و وبینارهای متعددی برگزار می‌کند، مربی والدین است و در برنامه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی شرکت می‌کند. ساراآکول اسمیت تا به حال 13 کتاب نوشته است که به 30 زبان ترجمه شده‌اند و بیش از نیم میلیون نسخه از آن‌ها به فروش رفته است.

سلامت اجتماعی و عاطفی فرزند شما (راهنمای کامل برای والدین و کسانی که به آ‌ن‌ها کمک می‌کنند)

 • 150,000 تومان

جان اس. دیسی پس از اتمام تحصیلات خود در سال ١٩٦٦ و در رشته روان‌شناسی پرورشی و آموزشی به جمع اساتید دانشگاه بوستون پیوست. دکتر دیسی درس‌هایی در موضوعات رشد نوجوان و بزرگسالان و روان‌شناسی ارتباطات بین فردی در این دانشگاه ارائه می‌کند. او همچنین فعالیت حرفه‌ای خود به‌عنوان روان‌پزشک را دارد و تا به حال 13 کتاب درباره موضوعاتی همچون اضطراب، خلاقیت و ارتباطات خانوادگی نوشته است. لیزا بی. فیور استاد و رئیس آموزش دانشگاه لسلی در شهر کمبریج در ایالت ماساچوست است. او همچنین در این دانشگاه به موضوع بی‌خانمانی کودکان می‌‌پردازد و یکی از بنیان‌گذاران و رؤسای جنبش ضد خشونت علیه زنان است. دکتر استیون برایون مایسلز، رئیس هیئت مدیره انجمن فعالیت‌های صلح‌طلبانه ماساچوست و همچنین فعال صلح‌طلب ملی و بین‌المللی بود که برای 30 سال در این زمینه فعالیت کرد. او در سال ٢٠١٤ از دنیا رفت.

مدیریت افکار ناخوانده و مزاحم (راهنمایی برای غلبه بر افکار منفی وسواسی یا مزاحم)

 • 95,000 تومان

اولین پیام این کتاب این است که شما تنها نیستید. میلیون‌ها نفر افکاری مانند شما دارند. آدم‌های خوب افکار وحشتناک دارند. آدم‌های آرام افکار خشونت‌بار دارند. افکار جنون‌آمیز به سراغ کسانی می‌رود که ذره‌ای دیوانگی در آنها مشاهده نمی‌شود. شما تنها کسی نیستید که افکار تکراری ذهنتان را ترک نمی‌کند. شما رنج خود را در تنهایی تحمل می‌کنید بی آنکه بدانید بسیاری از انسان‌های دیگر هم مانند شما هستند. پیام دوم اینکه شما خیلی شجاع هستید که این کتاب را برای خواندن انتخاب کرده‌اید. مهم‌تر اینکه فکر می‌کنید ممکن است این افکار معنای مهمی داشته باشند و بتوانند خطری ایجاد کنند. به همین دلیل است که پیوسته سعی کرده‌اید این افکار را از خود دور سازید. شما برای خلاص شدن از این افکار هر کاری که توانسته‌اید انجام داده‌اید. از این‌رو انتخاب این کتاب عملی شجاعانه است.

والد آرام کودک شاد (چطور داد نزنیم و به فرزندانمان نزدیک‌تر شویم)

 • 220,000 تومان

والد آرام کودک شاد کتابی است که مارا با رازهای والدین موفق آشنا می‌کند. دکتر لورا مارکهام در هر بخش عملی و الهام‌بخش این کتاب به ما نشان می‌دهد چطور می‌توانیم روح و روانمان را غنی کنیم و بهترین خودمان را به فرزندانمان ارائه دهیم‏، نه آنچه از ما باقی مانده!

چگونه در روابط بزرگسال باشیم (5 کلید دوست داشتن هوشیارانه)

 • 250,000 تومان

این کتاب اسرار را فاش می‌کند و به جهان روابط می‌آورد، جهانی که همه ما از تولد تا مرگ در آن سیر می‌کنیم. دیوید ریکو در کتاب «چگونه در روابط بزرگسال باشیم» راهنمایی عملی برای برخورداری از روابط موثر ارائه می‌کند. خوانندگان به کمک تمرین‌های معنوی و دقیق توجه هوشیارانه و مهرورزی، سفری را آغاز می‌کنند که به آگاهی، نشاط و ارتباط ژرف می‌انجامد.

کودک و رشد شتاب‌زده

 • 100,000 تومان

دکتر دیوید الکایند استاد رشته رشد کودک در دپارتمان الیوت - پیرسون در دانشگاه تافتز است. وی از طریق نوشتارها، حضور در رسانه‌ها و سخنرانی‌های خود در آمریکا و خارج از کشور، به عنوان یکی از مدافعان پیشرو برای حفظ «کودکی» شناخته می‌شود. از این نویسنده کتاب‌های دیگری نظیر «بزرگ شدند ولی به جایی نرسیدند» و «نقش بازی در رشد کودک» نیز به چاپ رسیده است. او در شهر بوستون در کشور آمریکا زندگی می‌کند.

پسرت تنبل نیست (کلید‌های تربیت کودکان و نوجوانان)

 • 85,000 تومان

دکتر آدام پرایس روانشناسی با بیش از 20 سال تجربه کار با کودکان، نوجوانان‏، بزرگسالان، زوج‌ها و خانواده‌ها است. او در اختلالات یادگیری و اختلال کمبود توجه و بیش‌فعالی متخصص است و سابقه طولانی در کار کردن بر روی این موضوعات دارد. او همچنین در کار کردن با نوجوانانی که فاقد انگیزه هستند تخصص دارد و گروه‌های اجتماعی مختلفی را برای کودکان و نوجوانان راه‌اندازی کرده است. تا ‌به حال از دکتر پرایس مقالات مختلفی درباره خانواده و درمان کودکان در مجلات علمی، کتاب‌ها و روزنامه‌ها، از جمله روزنامه «وال استریت ژورنال» و «دایره خانواده» چاپ شده است. او به دفعات درباره موضوعات مربوط به رشد کودکان و اختلالات یادگیری برای والدین و معلمان سخنرانی کرده و در برنامه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی از جمله «روز بخیر نیویورک» حاضر شده و به بحث درباره موضوعات گوناگونی مانند انضباط‌دهی به کودکان و تاثیر بازی‌های ویدئویی بر کودکان پرداخته است.

کتاب کلیدهای پرورش تفکر در کودکان (8 تا 12 سال)

 • 240,000 تومان

دکتر میرنابی. شور روان‌شناس پرورشی و استاد دانشکده روان‌شناسی دانشگاه درکسل است. برنامه «می‌توانم حل مشکل کنم» یا «روش حل مشکل»او تا به حال توسط سازمان‌های مختلف در آمریکا مورد استفاده قرار گرفته است؛ سازمان‌هایی همچون: «دفتر دادگستری و پیشگیری از بزهکاری نوجوانان آمریکا»، «انجمن روان‌شناسان مدارس آمریکا» و «وزارت آموزش و پرورش آمریکا».او به خاطر خلق چنین برنامه‌ای موفق به دریافت جایزه از انجمن روان‌شناسی آمریکا و انجمن بهداشت روان ملی آمریکا شده است.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1